Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Ozi'nin Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Ozi'nin Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Birde bence sigara ile aranda ki ilişkiyi belirlemen lazı. Günlüğünde bunu çok kolay başka konularda yapabildiğini gördüm bence bu konuda da kendine sorlar sormaya başlar sen mi ona muhtaçsın omu sana muhtaç bu durumu yani sigara ile aranda ki var ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Ozi'nin Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-04-2011, 03:06 AM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 26
27 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gobbo is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ozi'nin Günlüğü

Birde bence sigara ile aranda ki ilişkiyi belirlemen lazı. Günlüğünde bunu çok kolay başka konularda yapabildiğini gördüm bence bu konuda da kendine sorlar sormaya başlar sen mi ona muhtaçsın omu sana muhtaç bu durumu yani sigara ile aranda ki var oluş durumunu belirlersen kısaca farkındalığını bu anlamda detaylandırırsan yararlı olur böylece daha kolay özgürleşebilirsin sanıyorummmm...:=)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

gobbo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2011, 03:14 AM   #12 (permalink)
Teğmen

27 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Bu yazıyı günlüğümü okuma ihtimali olan arkadaşlarım için yazıyorum. Arkadaşlar ben görme engelli arkadaşlarımız için adını vermiyim çünkü ne o sitenin bir elemanıyım ne de başka bir amacım var kitap okuma kampanyasına katılmak istiyorum. Eğer sizde gelişim basamaklarını çıktığınızı düşünüyor ve bunun sadece sizinle dedğil etrafınızda da dönüşümü yakalayabilmelerini sağladığınız insanlarla daha da artacağını ve hız kazanacağına inanıyorsanız. Bu ve benzeri yardımlarda bulunun. Umarım bu dönüşümde yanınızda olduğunuz herkes çok minnettar kalacaktır ve bu sayede değerinize değer katabileceksinizdir.....Öyle umut ediyorummmm....:=) İsterseniz buaradan bu tr paylaşımlarımızı yol göstermek adına yapabiliriz çünkü sitede böyle bir başlığın yanlış anlaşılabileceğini düşünerek çekiniyorum açıkçasıııı...:=)
Alt 30-04-2011, 07:31 PM   #13 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

Alıntı:
gobbo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canım saol zaten yaklaşık 3 ay önce bırakmıştım ama nedense dediğim gibi gerş gelmişti o bunalımla bir iki gündür içiyordum ama dün yine bırakma kararımı verdiğim zaman gibi sigara paketimi aldım ve içinde ki bütün sigaraları kırıp çöpe attım ve keyifle yaprım bunu. Sana tavsiyem evet uzun süredir sigara içen biri olarak (7-8 sene olmuştur) ilk bir hafta bence çok kritik dönem gerçekten de ilk bir hafta bırakmaya karar veriri kendini zorlarsan ki biliyorum zorlamak acı verici bir durum ama ondan sonra zaten tiksinmeye başlıyorsun tavsiye ederim birde sigara bırakma telkinlerini de dene istersen ben denemedim falat işe yarıyordur mutlaka. Benim karar verişim hani şu tv de sigara yüzünden kanser olup sesini kaybeden bir adamın reklamı varya onu her görüşümde sanki bende öyle olacakmışım gibi geliyorsu bana çok etkili oldu yani o reklam bende bırakmaya karar verdim. Ve de zorlanmadım.....:=) Sevgiyle kal...:=)
ay evet o reklam ve kararmış akciğeri gösteren reklam varya bende çok etkilendim ondan bende 7 yıldır içiyorum ve hep bi bahanem hazır aman mutlyum yak bitane aman üzgünüm yak bitane olmuyo valla bide en kötüsü paranoyak oldum sürekli göğsüm yada sırtım ağrıyo sanıyorum hani belirtiler o ya aman neyse kötü şeylerden bahsetmek istemem ama bende azmettim hem maddi olarak külfet hemde sağlığı bozuyo
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2011, 07:33 PM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

Gobbo bende günlüğümden bu konu ile ilgili sana yazdım ama belki görmezsin sen siteyi iyce incele ve bizlerede lütfen bilgi ver yardım edelim katkıda bulunalım lütfen sevgiler :))))
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2011, 02:21 AM   #15 (permalink)
Teğmen

Arkadaşlar merhaba bu gün telkinleri dinlemeye başlayalı 19. günüm gelişmeleri yazıyorum. Öncelikle yeni telkinleri daha fazla sevdiğimi söylemiştim sanırım içinde ki kuş seslerinden dolayı. Ayrıca her geçen gün daha az içimdeki kötü sese kulak verdiğimi görebiliyorum. Daha fazla şükrediyor ve imgelemeler yapıyorum. Telkinlerin yeni versiyonunda mutluluk telkinini de içine koydukları için sanırım daha mutluyum, hep gülüyorum. Kötü günler ve dalgalanmalar geride kaldı.
Yalnız aklıma bir şey takılıyor belki bu soruyu çok soran olmuştur ama ben telkinleri sabah 4 akşam uyurken 4 olmak üzere 8 saat dinlemeye çalışıyorum. Bazende bu süre artıyor uykuda iken özellikle unutup daha fazla dinliyorum. Sölemesi ayıp uykuya da düşkün olduğum için bayağı uyurum yani. Neyse uykuda iken bazen kulaklıkla dinliyorum ama kulaklık kulağımdan çıkıyor yada sabah bir bakıyorum ben çıkarmışım kulaklığı o yüzden bilgisayarın sesini açıp dinlemeye başladım. Ama endişe ediyorum acaba gerçekten duyuyor muyum diye son zamanlarda çünkü herşey normale döndü ya hayatımda atraksiyon kalmadı dalgalanma anlamında....:=) sanki telkinleri bu sesle duymuyormuşumda etkileri azalmaya başlamış gibi bir his yerleşti içime daha doğrusu paranoya desek daha doğru olur sanırım.
Forumu bayağı okudum telkinleri dinlemeden önce yani nasıl dinlenmesi gerektiğini az çok biliyorum. Sadece sesi suyacak kadar bile açsak telkinleri algılayabildiğimizi yazmış Atakan bey ama yinede kimileri kukalıkla kimileri hoparlörle dinlediklerini söylemişler. Ben sadece bilgisayardan çıkan ses kadar açıyorum ve uykudayken öle dinliyorum. Sizce yanlış bir şey mi yapıyorum?
OOOOFFFFFFFFFF kısacık şeyi ne kadar uzattım yaaaaa.....:=)
Sevgiyle kalın...............:=)
Alt 04-05-2011, 06:36 AM   #16 (permalink)
Teğmen

Merhaba arkadaşlar bu gün 21. günüm artık telkinlerime yenilerini ekleyeceğim. Şimdi size gelişmelerden bahsedeyimmmm...:=)
Evettt...Artık olumsuz düşünme becerimi beceriksizliğe dönüştürme aşamasında bayağı bir iyilişeştiğimi söyleyebilirim. Eskiye nazaran olumsuz düşünme kalıpşarımın çoğunu aştım ama çok köklü oldukları için sanırım biraz daha zaman var. Diğer bir gelişme ise kendimi farkediyorum ve atalete kapılmadan bunun değişmesi için olumlama ise olumlama imgeleme ise imgeleme ne yapmam gerekse onu yapıyorum. En yakın zamanda kendi kendimi sabote eden yanımla ilgilide bir çalışmaya başlayacağım çünkü benim en büyük problemim bu anladım. Aslında tabloyu biraz koyu gösterdim ama eskiden de olumlu düşünmeye çalışan ve hayata olumlu bakmaya çalışan biriydim. Ama etrafımda yaşadığım olumsuzluklar, etrafımda ki inssanların hep olumsuz bakış açıları beni maalesef ki olumsuz tarafa doğru çekiyordu. Bunları yazarken kimseyi suçladığımı düşünmeyin hata bende ki ben o tarafa çekilmek istiyordum dememk ki. Neyse şimdi sabotajcı tarafıma yönelip onunla ilgilenmem gerek.
Hayatımda sürekli yaşadığım bir döngü var: olumlu düşünmeye başladım hayatıma olumlu şeyleri çekmeyi de çok istiyorum, telkinler sayesinde de olumsuz düşünme kalıplarımı attığımı da hissediyorum ama hala atalet konusunda çok yol alamadım.
Kısacası DURUYORUMMMMM hala. Bunu yenmek için önerebileceğiniz bir çalışma, bir meditasyon yada her ne ise işte bir şeyler var mı merak ediyorum. Deiğim gibi eskiye nazaran çok çok iyiyim. Ama bu güne kadar yapmayı planladığım belki 50 tane şey , proje olmasına rağmen bir türlü başlayamıyorum. Ama ne dedik olumsuz kalıplara elveda ve de ' Başlayamıyorum yok!' Başlıyorum var....:=) Herkes Sevgi ile kalsın.....:=)

Bookmarks