Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

burcu-tkn hd günlüğü;

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri burcu-tkn hd günlüğü; Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Canım Burcum bence akadaşının yanında olman çok güzel destek ol ama fazla karışma bırak kendi sorunlarını kendi çözsün sen karışırsan ve olyda bir suçlu ararlarsa ilk suçlanacak kişi sen olursun hatta senin onu kıskandığın için bile yaptığın söylenir .Nekadar iyi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

burcu-tkn hd günlüğü;

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-07-2008, 07:12 AM   #101 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: burcu-tkn hd günlüğü;

Canım Burcum bence akadaşının yanında olman çok güzel destek ol ama fazla karışma bırak kendi sorunlarını kendi çözsün sen karışırsan ve olyda bir suçlu ararlarsa ilk suçlanacak kişi sen olursun hatta senin onu kıskandığın için bile yaptığın söylenir .Nekadar iyi niyetle yaparsan yap suçlu aranınca seni sorumlu tuta bilirler.Bence sadece arkadaşını dinle ve yanında ol ailesi ile sen karşı karşıya gelme .Bazı şeyleri akışına bırakmkta yarar var.Senin sınavın nasıl geçti senden haberler de nevar ne yok ?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-07-2008, 02:42 PM   #102 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point

çok teşekkür ederim yeniden sizle olmak sizle birşeyleri paylaşmak çok güzel... sevgili shmanıc eliden geldiğinde ışık göndereceğim,umarım faydası olur..gamzecim ve serpil ablacıgım sizde bu sırada izmirden dönmüssünüz, geç oldu ama hoşgeldiniz diyeyim okuduğum kadarıyla alnızın akıyla çıkmıssınız ışığınızla onlarıda aydınlatmıssınız..üstelik hayal abla ve sayın müchevher ilede tanışmıssınız ne güzel sizin adnıza çok sevindim... ben arkadaşım için iyi olanı istiyorum gördüğüm yanlışları eksiklikleri onun aklı karışmasın diye annesiyle konuştum,çünkü zaten gerekli gereksiz herkes birok şeyi arkadaşmla konuşuyordu.ben sustum hatta bana sordu sen neden susyorsun diye..ama iş ciddi ,sevgililik gibi değil ki..ne gaz vermek istedim ne de ezilmesine gönlüm razıydı.sadece çevresindekilerin dağılmasını bekledim.annesiyle konuştum ,akadaşımdan önce hani onlar daha olgun daha uzlaşmacı bir yol bulurlar diye fakat annesi kızmın aklına bunları sokma dedi..zamnla herşey hallolur ailede çocukta çok iyi ağzımızn tadı bozulmasın dedi.konuştuma bitince benimde aklımı karıştırdn dedi...ama maalesef yeterınce karsıtıramamısım ki nişan devam ediyor..arkadşım bana gelip kalmak istediğini söyledi ..o akşam hadi anlat dedi neden mutsuzum? ...mutsuzsun çünkü ... ile başlayan konuşmamın sonunda oda ağlıyordu bende...olay biz konuştukça bitmemiş bir hikayenin başına döndü...sustuk utandık...ikimizde ne yapamız gerktiğini biliyoruz ama aileler izin vermiyor.ben hafiften annesini uyandırmaya çalışıyorum fakat annesi okadr kör olmuş ki..ben kötü olayım kapıdan kovsalar bacadan girerim onların elinde büyüdüm ben ılkokul 2. sınıftandan beri arkadsımın annesi..ama anlamıyorlar işi hızlandırmanın sorunu haledecğini düşünülüyor.aile çok iyi zengin ve akraba bütün dğüm bu üçlüden ibaret.hep elalem ne der korkusu....haftasonu onlarda kalmamı istiyor arkadaşım, sanırım canım benden medet umuyor ,ama ben ne  yapabılırm ki..dedim ya korkum günah keçisi olmak değil..biz bağırıyoruz ama onlar kulaklarını tkıyorlar:(.. ne yapacağımı bilmiyorum..sadece ayaklarımı iice sağlam basmaya çalışıyorum patlamanın şideeti büyük olacak arkadaşım devrilmemesi için arkasında olabilirim ancak...çünkü yardıma ailesi yaklaşmıyor..sonucuna katlanacaklar maalesef...:( gelelim bana ,ben nasılım?yine çook uzaklardan beni üzecek birkaç haber geldi..onların beni üzmesine izin verdim:(buarada  benim yine uyku bozukluluklarım başladı 3-4 saat bile zor uyuyorum.hayır uyanık olduğum sürelerde dinç olsam neyse uyanıkkende halsizlik ve uyku hali; yatıyorum gene uyuyamıyorum ve yemek yiyemiyorum annemde evde yok o olsa en azından birşeyler atıştırmadan peşimi bırakmaz:) hala anakuzusumuyuz ne...canım benim o da haftasonu gelecek...nasıl kızcak kimbilir zayıfladıgım için..serpil ablacğım, kpss sırasında arkadasımın işleri vardı temizlik alışveriş bu yaşanan olaylar, bu yüzden nasıl geçtiğini bilmiyorum daha soruları bile kontrol edemedim.bugünden itibaren telkinleri dinlemeye yeniden başladım..birkaç gün sonra yeniden mutlu uyanmak istiyorum sabhları ..bu günlerde uyandıktan sonraki his ağzımın tadını bile bozuyor..ama bu sefer inancım daha çok ..bir kez yaptım şimdide yapabilirim.telkinler bana etki edecek yeniden ,ama bu sefer ara vermeyeceğim..bir kez değişimin tadına vardım..o kadar kolay vazgeçemem sanırım.... varlığınız için teşekkürederim:)
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2008, 04:45 PM   #103 (permalink)
Mustang
Guest

Burcu canım sen elbetki arkadaşına yardım edeceksin ama olaylar bazen öyle boyut alıyorki tek suçlu sen oluyorsun .Bazen bir günah keçisi ararlar oda sen olma.Bu konular hassas konular bir canın hayatındaki önemli anlar destek ol ama kendi kararlarını alması için serbest bırak .Sonuçta hayat onun hayatı .Sana gelince benim cadıda telkinleri dinlemiyor ve eski haline dönmeye başladı .Ne oluyor sizlere ben bu yaşımda dinlerken ve elinizde fırsatlar varken .Kendinize gelin geçen zaman çok değerli boşa harcamayın.Önce kendiniz sonra sevdikleriniz olsun.
Alt 11-07-2008, 11:38 AM   #104 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point

canım serpil ablacım teşkkür ederim gerçekten artık biraz kendimi çekmeliyim sanırım arkadaşımın olayından haftasonu gitmeyceğim oraya.çünkü ilk önce onun annesiyle babasıyla karşılıklı konuşması gerekiyor,ben konuşunca sanki ben kendi fikirlerimi empoze ediyormuşum gibi oluyor,dediğin gibi ablacığım ben burnumu biraz geri çekeyim en iyisi..telkinleri gamzeninde bırakmasına üzüldüm çünkü bende bırakınca bir gerilemem oldu..ama dünden beri dinliyorum geceleride dahil olmak üzere..bu sefer telkin sürecim kabus görerek başlamadı bu yüzden çok daha rahatım ,müziği dinlerken çok rahatlıyorum.nlp tekniklerine biraz ilgi duymuştum nil gün hanımın kitabını ve sesli audı book unu temin ettim fakat bende pek etkili olmadı.çapalamayı başaramadım sanırım..ablacığım birde bende eft yi denemek isityorum.daha önce sitedeki türkçe eft kitabını okudum birde sizin ''mustang ile eft uygulamaları ''başlığınızdaki önerilen siteyi inceledim..hafta sonu alacağım kitaplar arasında sedona yöntemi kitbınıda ekledim:) uygulama yapacak kadar cesaretlenmelimiyim?.daha önceki gibi nefes tutma uygulamalarındaki cahil cesaretimi göstermiyorumdur umarıım.serpil ablacım yalnız şöyle bir durum var ben hep göz çevresindeki bölgeye vurduğumda daha etili hissediyorum ..olumlamaları yaparken bütün noktalara ayrı ayrı vurmak gerekiyor mu? yüzümdeki noktaları daha rahat buluyorum ama vücuttaki ve ellerdeki noktaları hissedemedim sanki.
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2008, 07:14 PM   #105 (permalink)
Mustang
Guest

Kitapta daha iyi anlatılmış ve sen kendin deneme yaparak daha iyi buluyorsun .Ben olumlamalarımı söylüyorum ve her noktaya olumlama cümlem bitinceye kadar vuruyorum.Alşınca kolay bir yöntem biraz pratik yapmak gerkiyor.
Alt 04-10-2008, 08:48 AM   #106 (permalink)
Mustang
Guest

Burcu'cuğum canım neredesin ? belki siteye giriyorsundur diye yazayım dedim bizi habersiz bırakma.

Bookmarks