Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

burcu-tkn hd günlüğü;

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri burcu-tkn hd günlüğü; Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Burcucuum şimdi okudum güzel haberini ,çok tebrik ederim çok sevindim senin adına Şimdi önünde çok güzel bir sayfa var ,başarılarınla dolduracaksın Bütün güzellikler senin olsun güzel kalpli arkadaşım..Her sıkıntında yanındayım unutma elimden ne gelirse yaparım...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

burcu-tkn hd günlüğü;

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-06-2008, 11:45 AM   #81 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of
Standart Ynt: burcu-tkn hd günlüğü;

Burcucuum şimdi okudum güzel haberini ,çok tebrik ederim çok sevindim senin adına
Şimdi önünde çok güzel bir sayfa var ,başarılarınla dolduracaksın
Bütün güzellikler senin olsun güzel kalpli arkadaşım..Her sıkıntında yanındayım unutma elimden ne gelirse yaparım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2008, 12:39 PM   #82 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point

çok teşekkür ederim serpil ablacıgım ,hayal ablacıgım ,bıgci ve pamukcugum sevincimi paylaştığınız ve bana cesaret verdiğiniz için.1sene geçte olsa aldım diplomamı çok şükür...dinlenmeyi bu haftada erteleyeyim çünkü haftasonu kpss var.ama ondan sonra 2hafta sadece kendimistediklerimi yapacağım;yapmam gerekenleri değil.
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-06-2008, 12:14 AM   #83 (permalink)
Akulina
Guest

Burcucum tebrik ederim,yeni okuyorum...
Umarım hayal panondaki bütün dileklerin sırayla tek tek gerçekleşir...
Alt 26-06-2008, 02:25 PM   #84 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

burcucum.. çok mutlu oldum bu güzel haberinle..

dilerim arzuladığın her konuda başarıyı yakalar hep birlikte kutlarız..

sevgiler..
Alt 26-06-2008, 04:15 PM   #85 (permalink)
birmutluluk
Guest

burcucuğum kutlarım başarıların devamını dilerim sana
Alt 26-06-2008, 06:22 PM   #86 (permalink)
Üsteğmen

32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

teşekkür ederim... evet çok şükür kü kavuştum diplomam geç olsada ....şimdi yeniden başlıyor hayat.
bugün bir öfke patlaması yaşadım ama ne öfke patlaması çok kızdım birşeye ..hemen odama kapandım kimseyi incitmeyim diye yoksa %80-90 annme patlıyorum sonra telafisi güç durumlar yaşıyorum.çok üzüldüm ağzımdan bir sürü kötü düşünceler geçti ..sonra durdum ben yine bir bumerang gönderiyordum hayata...sustum nefes egzersizi yaptım ve hayatımda bana geri dönmesini isteyeceğim şeyleri sıraladım.öfkeliyken ne kadar değersiz olduğumu yaptığım hatanın aptalca olduğunu ve sonsuza kadar bunun cezasını çekeceğimi düşünüp sıralıyordum.(öyle olmadığımı biliyorum ama işte o sırada aklımdan geçen bana hisettirilen oydu)hayatın benden aldıklarını neresine sokacağını merak ediyordum..şuan başıma gelen hoşuma gitmeyen herşey ödenmesi gereken bedeldi.yaptığım tüm hatalar ve tüüm bana yapılan hatalar üşüşdüler.zaten komün halinde yaşıyorlar kötü tüm hisler.tek takılmıyor hüzün denilen duygu.biri geldimi umutsuzluk,değersizlik güvenszlik...vs hepsi ardarda geliveriyor. hiçbirşey düzelmeyecek bir daha asla......vs diye düşünürken okuduğum kitaplar ve burda paylaşılan yazılar aklıma geldi.hayata bana geri dönecek hisleri ve olayları sıralıyordum ama bana gelmesini asla istemeyeceğim olanları.hiçbirşey düşünmeden ağladım sadece.bayağı iyi geldi..aklımdan birşeyler geçirmeden ağladım zaten durduramıyordum bari tadını çıkarayım dedım kısmadım sesimi tabiri yerindeyse avazım cıktıgı kadar ağladım.tadını çıkardım.sonra beni iyi adaletli bir dünyada olduğumu hisettiren bana güven veren şeyi yaptım.onu okurken uyuyakalmışım.uyandığımda hayal ablacıgımın meditasyonunu yaptım.beni üzen olay olduğu gibi duruyor ama bana zarar veremıyor izin vermiyorum.hala affedemedim kendimi bu patlamalar bu yüzden oluyor.hala suçluluk duygum içimde biliyorum kabul ediyorum varlığını.herkesi herşeyi affettim...zamn gelecek kendimide affedeceğim .
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-06-2008, 06:46 PM   #87 (permalink)
birmutluluk
Guest

telkinler sayesinde giderek güçleniyorsun aslında tabi bunu kötüyü yaşayarak yapıyorsun olması gerektiği gibi üzülme bunların hepsi geçici şeyler sen zaten biliyorsun nefes çalışmasını nasıl yapıyorsun bana yardımcı olabilirmisin canım teşekkürler
Alt 26-06-2008, 11:08 PM   #88 (permalink)
Üsteğmen

evet kesinlikle buranın hakkını yiyemem.telkinler olsun paylaşılan yazılar olsun ve herzamn sonsuz destek ve sevgi gösteren üyeleri olsun.buraya çok şey borçluyum.nefes tekniklerini buradan okuyarak geliştirdim üyemiz cent in yazılarını okursan sanırım daha doğru bilgiye ulaşırsın.ben burda eksik anlatabilirim istersen sen cent in mesajlarını tarat.ben çok kızgın olduğumda yada aklıma çok kötü düşünceler geldiğinde yapıyorum bu egzersizi nefesimi takip ederek nefesimi tutuyorum.örnegin 15 sayıya kadar içime çekiyorum 30 sayıp tutuyorum en az 20-25 sayarak nefesimi veriyorum.nefes verme sayımı nefes alma sayımdan yukarı tutuyorum.2-3denememden sonra 35 e falan çıkabildiğim oldu.bunları yaparkenden nefesimi takip ediyorum örneğin burnumdan içeri girerken ki yolunun düşünüyorum ciğerlerime doluşunu ve hücrelerime taşındığını falan bu sayede aklınız bambaşka bir noktaya odaklanıyor.bu egzersizden sonrada umarım yanlış telaffuz etmıyorumdur körük nefes egzersizini yapıyorum burnumdan alıp ağzımdan kesik kesik hızlı nefes verıyorum..birşeyler yapmaya çalışıyorum..umarım anlatabilmişimdir.bende çok etkili oluyor sizede etkili olur umarım..
Alt 27-06-2008, 12:35 AM   #89 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canlarım bi tanelerim..

biliyorum her biriniz sonsuz iyiliklerle tavsiyelerde bulunuyorsunuz..

bu konuyu bir kaç kez yazdım hayal abla ve keopsta bana bu konuda destek verdiler..
ama sizde haklısınız forumda sadece ilginizi çeken başlıkları okuyorsunuz..

bir uygulamayı yaparken sebep ve sonuçlarını iyi bilmek gerekir..
sevgili cent in alıntı yaptığı uygulamaların hepsi elbette doğrudur..
sevgili mustafa kartal ın paylaşımlarını forum sayfalarımıza taşımıştır..

örneğin reiki ile ilgili olarakta paylaşımlarda bulunuyoruz.. okuduklarınız sizi reiki uygulayıcısı yapmaz..
konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmuş olursunuz..
doğru uygulama: bir bilen tarafından kişiye aktarılmadıkça da öğrendikleriniz teori olarak kalır..

nefes konusu tüm bunlardan çok daha fazla dikkat isteyen bir konudur..
nefes hayattır.. nefes başlangıçtır.. nefesi tutarsan hayatın akışını tutarsın..

sadece sen değil burcucum üzerine basa basa bireysel olarak anlattığım canlar bile sağolsunlar nefeslerini tutarak uygulama yapmış
arkasındanda içlerindeki sıkıntılı durumdan kurtulmanın yollarını aramaya başlamışlardır..

sevgili centin bu konuda eğitim almadan bu kadar rahat öneride bulunması ve sizlerinde bunu bu kadar rahat kabul ederek uygulaması
beni oldukça üzmekte..

bir örnekle açıklamaya çalışayım..

vücudumuz ve enerji alanımız bizin yaşam enerji depomuz..

bu depo sıkıntılarımızdan dolayı kirli durumda..
kirli bir depoyu suyla doldurursanız suyunuzun hepsi kirli olur..

nefes tutma çalışmaları temiz enerji alanı üzerinde ki (enerji) tutma kapasitesini yükseltmek için yapılır..
ancak enerji alanı kirliyken böyle bir çalışmayı yaparsak.. sıkıntılarımızı.. kırgınlıklarımızı .. tüm blokajlarımızı büyütürüz..

nefes tutma çalışmalrından önce devamlı nefesler ile blokajlar temizlenir arkasından kısa tutma çalışmaları arkasından tekrar devamlı nefesler alınır..
tüm bunlar uzmanların önerileri ile uygulanmalıdır..

bir nefes ile yaşama başlarız..
ve bir nefes ile yaşamı sonlandırırız..

susuz.. yiyeceksiz.. saatlerce günlerce yaşarken..
nefessiz kaç dakika dayanabiliriz yaşamaya..

bir nefes tutuşunuzla kaç tane beyin ve vücut hücrenizi öldürdüğünüzü biliyor musunuz?
kaç tane işe yarayan canlı hücrelerinizi r ettirdiğinizi tahmin ettiniz mi..

nefes hayattır.. yaşamı içinize hapsetmeyin..
yaşamınızı özgür bırakın..
özellikle sıkıntılı anlarınızda nefes tutarak bu durumu içinizde demirlemeyin.. büyütmeyin..

uzmanlaşmadan bu kadar uzun bilinçli bir şekilde tutulan nefesler yarardan çok zarar getirir..
nefesi bu şekilde zorlayarak tutarsanız vücut ve beyin önceliği yaşam savaşına kaydırır.. ölmemek için her şeyi yapar..
elbette zihninizde susar.. sizi sıkıntıya boğan düşüncelerinizde kaybolmuş gibi olur..
ama yaşam fonksiyonlarınız düzelince daha şiddetli olarak üzerine ölü korkusu binmiş bir şekilde yok olduğunu sandığınız düşüncelerinizi karşınızda bulursunuz..

tekrar üzerine basa basa söylüyorum.. nefes alın ve bırakın ..
devamlı ve kaliteli doğru nefesler alın..

henüz hiçbiriniz nefes tutacak kadar huzur içerisinde değilsiniz..
nefesle hayata bağlanırız .. yaşamı içimize çeker.. yaşamla bütünleşiriz...
yapacağınız en güzel çalışma beklemeden aralıksız .. üflemeden zorlamadan kesintisiz nefes alıp vermeye devam etmektir..
nefesi bilinçsizce tutarsanız yaşamı tutarsınız..

bedenimizin sağlıklı olması vücudumuzun hücrelerimizdeki oksijen miktarı ile doğru orantılıdır..
hücrelerimizde ne kadar oksijen varsa o kadar sağlıklıyız..
ihtiyacımız olan oksijenin tamamını alabilmemiz ise doğru nefes alışverişlerimize bağlıdır..
yapılan araştırmalarda toplumun %90 ının nefes kapasitesinin sadece %30 unu aktif bir şekilde kullandığı tespit edilmiştir..

eğer %10 aktif ve doğru nefes almayı bilenler arasındaysanız nefes tutmaya devam ..
söyleyecek sözüm yok ama aksi takdirde lütfen daha dikkatli olalım..

dikkatli olalım diyorum çünkü; nasıl nefes alıyorsak o şekilde yaşıyoruz..

bunları biliyor muydunuz? (nevşah fidan ın kitabındaki satırları buraya naklediyorum.. umarım daha aydınlatıcı olur.. )

* sağlık, sıhhat ve enerjiniz nefesinizi değiştirerek değişebileceğini,

* tıkalı nefesin yaşamınızı tıkadığını,

* az nefes almanızın hayatta her şeyi, aşkı, mutluluğu, bereketi, bolluğu, hatta başarıyı ‘az’ yaşamanıza neden olduğunu,

* nefes alma problemlerinizin nefes alma alışkanlığınız nedeni ile olduğunu,

* ve tüm bunları, tüm yaşamınızı sadece nefesinizi değiştirerek değiştirebileceğinizi…

biliyor muydunuz? dünya sağlık örgütü’nün 5200 kişilik bir grupla 30 yıl süresince yaptığı araştırmaya göre
kalp atışlarımız ve bedenimizdeki oksijen oranı ne kadar yaşayacağımızı belirliyor...

biliyor muydunuz? ortalama bir insanın ciğerleri ancak 20 yaşında tam kapasitesine ulaşıyor ve bundan sonra
nefes alışkanlıkları nedeni ile %9 ile %25 arası oranda bu kapasiteyi kaybediyor. ve ne yazık ki özel bir çalışma
yapmıyorsanız bu kapasite sizin için de her geçen gün azalmaya devam edecek ve bu da hayatınızı etkileyecek..

biliyor muydunuz? normal bir beslenme uyguladığınızda eğer nefesiniz açıksa ve ciğer kapasitenizin tamamını kullanıyorsanız
yediklerimiz ve içtiklerimizdeki toksinleri %70 oranında arındırabiliyoruz. bedenimizdeki toksinlerin %8’i çişimiz ile %19’u terimiz
ile atılırken nefesimiz %70’ini atıyor. spor yapmak, doğru beslenmek çok güzel ama birde buna açık bir nefes ekleyin sağlık derecenizi siz düşünün!

biliyor muydunuz? türk toplumunun %90’ının nefesi açık değil. %90’ınımız nefes alışkanlıklarına sahip.
bir çoğumuz belirli duygu ve düşüncelerle karşılaştığımızda nefesimizi tutuyoruz, bir bölümümüz az,
hatta hemen hemen hiç nefes almıyoruz (bu nedenle de ‘’az’’ yaşıyoruz, para az, mutluluk az, sağlık az…)
bir çoğumuz ise dengesiz nefes alıyor. ve tüm bunlar sağlığımızı kaybetmemize, stresli olmamıza,
hatta yeterince başarılı, zengin olamamıza neden oluyor.

biliyor muydunuz? belirli nefes alışkanlıkları belirli karakterlere neden oluyor. yani sinirli bir karaktere sahip oluşunuzun
tek bir nedeni var: nefes alışkanlığınız.. zaman zaman nefesimizi tutuyor olmamız veya bedenimizin bazı bölümlerine nefesin,
yaşam enerjisinin gitmiyor olması stres yarattığı, bizi depresyona ittiği gibi kanserin bile sebebi bedende kanserin olduğu bölgeye
yeterince nefesin gitmiyor olması..

nefes tutma veya nefesi kontrol etme ile ilgili!:
özellikle yogik nefesleri, nefesinizi tuttuğunuz ve bırakmadığınız metodların uzun süreli kullanımını kesinlikle önermiyorum.
daha önce de dediğim gibi açık ve akıcı, sürekli olmayan tüm nefesler belirli bir nefes alışkanlığı aslında.
nefesi tutarak yaptığınız nefes çalışmaları veya egzersizleri o an için sizi rahatlatabiliyorken uzun süre kullandığınız taktirde
nefesinizi nasıl tutuyorsanız yaşamın akışını da tutmanıza neden olacak.

böylelikle nefes akamadığı için yaşam akamayacak üzerinizden. akmayan bir nefes, akmayan bir yaşam ise tıkanıklıklar,
sorunlar demek… nefesini uzun süre tutabilen kişiler ile çalışma fırsatım oldu, hepsi nefeslerini uzun süredir tutabiliyor
olmaktan gurur duyuyorlardı ancak hepsinin göğüs bölgesi bir kaya gibi sertti, yani göğüs bölgesinde nefesi tutup durmalarından
dolayı akmayan, hareketsiz, yani negatif enerji birikmişti.

hayatları ile ilgili soru sorduğumda ise hepsinin cevabı aynıydı, aradıkları aşkı, sevgiyi kimsede, hiçbir yerde bulamamışlardı.
birçoğu çok sinirli ve agresif kişiliklere sahipti. ve tüm bunların nedeninin nefeslerini tutmalarından kaynaklandığını gayet iyi biliyordum.

sevgiler..
Alt 27-06-2008, 01:54 AM   #90 (permalink)
hayalayaz
Guest

haklısın şamancığım,
aslında arkadaşlarımızı yanlış yönlendiren mesajlar ya düzeltilmeli/ydi, yada silinmeli/ydi..hatır gönül saymamız, senin aynı konuda daha kaç mesaj yazmanı gerektirecek merak ediyorum..

Bookmarks