Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

ipekböceginin kelebeklesmesi

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ipekböceginin kelebeklesmesi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız dün gece saba tümerin programına bu senenin yetenek sizsiniz birincisi sefa konuktu. gerçekten yetenekli biri. yeteneklerinin yanısıra kıvrak bir zekası buna ek olarak alçak gönüllüğü ve terbiyeli duruşu dikkatimi çekenler. aynı zamanda samimi. samimiyet seyirciye en önce ulaşan şeydir. kendisini ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

ipekböceginin kelebeklesmesi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-03-2011, 12:03 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

ipekibrisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 334
154 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really nice
Standart Cevap: ipekböceginin kelebeklesmesi

dün gece saba tümerin programına bu senenin yetenek sizsiniz birincisi sefa konuktu. gerçekten yetenekli biri. yeteneklerinin yanısıra kıvrak bir zekası buna ek olarak alçak gönüllüğü ve terbiyeli duruşu dikkatimi çekenler. aynı zamanda samimi. samimiyet seyirciye en önce ulaşan şeydir. kendisini tebrik ediyorum onun adına gerçekten çok sevindim.

burda paylaşmak istedigim daha farklı birşey. dün akşam sefayı izlerken farklı düşüncelere daldım. sefa 19 yaşında hayatının sıçrama noktasında en enerjik olduğu yaşta. ve kendi 19 yaşım geldi aklıma. tıkpı sefa gibi yanaklarım al aldı. o yaşın enerjisi yanaklarımdan fışkırırdı. kıvrak zekamla insanları güldürür eğlendirirdim. elimi attığım herşeyde başarılı olabilecek kapasiteye sahiptim. içimde en ufak bir kötülük olmadıgı gibi bir insanın yapabileği kötülüklere dair bir fikrim bile yoktu...

programdan sonra aynaya takıldı gözlerim. uzun uzun baktım karşımdakine. kimdi o? kimsin sen dedim içimden. kimsin? nerde benim 5 yaşım, 15 yaşım, gençliğim, gençlik enerjim, neşem. nerde bunlar nereye gizledin? ne zaman oluştu bu çizgiler? sen ne zaman böyle koskocaman bir kadın oldun. koskocaman oldun da hala kendini bulamadın?

aslında aynaya arada sırada bakıyor olsam da gerçekten kendime bakmadığımın farkına vardım dün gece. kendimin farkında olmadığımı, kendimi olduğum gibi kabul etmediğimi farkettim. dış görünüşümü benimsemediğimi kendimi yadsığımı farkettim.
bahar geldi. ben dış görünüşüme rağmen kendimi 18 olmasa da 25 yaşımda hissediyorum. içimdeki ve dışımdaki beni barıştırmam gerek. ertelemelerden vazgeçmem gerek. dünya farklı bir mecraya dogru akıyor. belki de mayalar haklıydı ve belki de 2012 de dünya değişecek. eger öyle ise çok zamanımız yok. kendimi kendimle barıştırmalı ve hep yukardan bekleğim cevabı içimde bulmalıyım. içimdeki onca yeteneği bana neden vermiş olabilirsin, benden olmamı istediğin yöne yönlendir, ben nasıl olmalıyım, ne iş yapmalıyım diye sorup duruyorum. oysaki O benim olduğum gibi olmamı isteyen, benden sadece samimi kulluk isteyendir. gerisi bana kalmış ister gazeteci ol ister temizlikçi ister kraliçe. ne olursan ol ama kendin ol denilmiş. nihayetin dönülüp gelinecek yer burası.....

off.. gözlerim doldu. çok da böyle hüzünlüyüz işte. iyiye kötüye ağlarız... laptopumun ses problemi çözülsün herşeyi bir düzene koyucam. herşeyi sıralı planlı programlı yaşıycam. bu bahar gerçek bir temizlik başlatıcam. dün gece Cem tv de atakan beyleri izlerken çekidek inancımı da buldum galiba. kilolarımla ilgili olarak. ortaokuldayken tacize uğramıştım. ama unutmuşum. atakan bey kilolu birinin çekirdek inancından bahsederken birden aklıma geldi. belki de ben de o tacizden sonra çekici olmamak, kadınsı olmamak için böyle bir savunma geliştirmiş olabilirim. zaten ben lise çağlarında da üniversitedeyken de hiç öyle çekici hoş alımlı bir hanım olmayı başaramadım, makyaj beceremem. süslü püslü gezemem. hele üniverstedeyken kareli gömlek ve kotla gezn bir delikanlı gibiydim .. demek ki iyi bir savunma şekliymiş işe yaramış çünkü bir daha tacize uğramadım hiç

kendimi arayış yolculuğumda desteklerinizin yanımda olduğunu hissettmek çok değerli....

sevgiler...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 25-03-2011, 04:56 AM   #22 (permalink)
Üsteğmen

154 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really nice

çok sevinçliyim arkadaşlar.... laptop'ımın ses problemi çözüldü. telkin müziklerimi tekrardan dinleyebilecem artık. yaşasın yaşasın yaşasın......
Alt 25-03-2011, 11:57 AM   #23 (permalink)
bigokyanus
Guest

Gözün aydın olsun , isteğine kavuşmuşsun .
Daha nice isteklerine kavuşman , her şeyin gönlünce olmasını diliyorum. Hep destek , tam destek :)
Alt 26-03-2011, 11:45 AM   #24 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gözün aydın olsun , isteğine kavuşmuşsun .
Daha nice isteklerine kavuşman , her şeyin gönlünce olmasını diliyorum. Hep destek , tam destek :)
çok teşekkür ederim sevgili okyanus yürekli arkadaşım çok geç gördüm mesajını. desteklerin ve iyi dileklerin seninle de beraber olsun...

deminden beri kendi kendime gülüp duruyorum. beni görseniz siz de gülerdiniz

telkinleri mp3çalar denen şu küçük aletlere yükledim. ama sesi kulaklıktan degil de dışarı verdim. sevmiyorum kulaklık felan darlatıyor beni . efendime söyleyim sonra ev işlerimi yapmaya başladım ama sürekli gezdigim için müzik çalarımı duyamıyorum. cebime koysam dedim ama ordan da ses gelmiyor. naptım biliyor musunuz yazma ile kafamın üstüne bağladım mp3 çaları şimdi ben nere gitsem oraya geliyor ve tepemin üstünden üstünden telkinleri veriyor. veriyor gazı veriyor gazı
hadi ben işimin başına
Alt 27-03-2011, 01:19 PM   #25 (permalink)
Üsteğmen

çok uzun zamandır çözemediğim çok dert ettiğim bir sıkıntıma hiç beklemdiğim bir yerden, hiç ummadığım bir şekilde bir çözüm ulaştı. ne kadar şükretsem azdır. işte bu Allah'ın Latif isminin kerametidir. kuluna hiç bilinmedik yerdelerden çözümü lütfu ile ulaştırır. en gizli olanı bilir. dilediğini rızıklandırır.
Hamdolsun....
Alt 07-01-2012, 02:08 AM   #26 (permalink)
Yüzbaşı

pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point

teşekkürler yazdıklarınız için faydası oldu..artık gelmiyormusunuz siteye?

Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks