Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Perfinya'nın Değişim Günlüğü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/615571-perfinyanin-degisim-gunlugu.html)

Perfinya 24-09-2010 12:35 PM

Perfinya'nın Değişim Günlüğü

Ben siteye birkaç ay önce üye oldum. 1-2 hafta siteyi gezip, bazı konuları okudum, ücretsiz telkinleri indirdim ve bir süre dinledim. İlk günlerde biraz faydasını gördüm.Sonra yaz tatiline çıkınca ara verdim ve geldiğimde de siteye fazla aktif girmek içimden gelmedi. Normalde doğa sesini, su sesini, kuş sesini çok severim. Ney sesi de en sevdiğim müzik sesidir. Ne var ki bu sesler telkinleri dinlerken bende ters tepki yaptı. New age diğerleri arasında en çok tahammül edebildiğim müzik oldu. Sanırım dinleme evresinde telkinler bilinçaltımla mücadele ederken böyle hissediyordum.
Ama şimdi yeni ve kesin bir karar aldım. Herşeye en baştan başlayacağım. Kendimde bir çok istemediğim özellikler eksi yönler buluyorum. Bunları zamanla artı yönlere dönüştürmek için sabırsızlanıyorum.
Sizlerden bir ricam olacak. Bu gelişim sürecinde bana destek olun. Ben kolay pes etmeye, sıkıldığımda yapamadığımda motivasyonumu kaybedip bırakmaya çok eğimliyim. Değiştirmek istediğim özelliklerden biri de bu.
Beni başıboş bırakmazsanız, gelişimimi sürekli sorgularsanız, kendimin en iyisi olmam konusunda bana büyük bir destek verirseniz eğer inşaallah bu defa ben de başarılı olacağım.
Bu başlık altında gelişmeleri aşama aşama aktaracağım.

Herkese bu yolda başarılar diliyorum.

genco 24-09-2010 01:20 PM

Cevap: Mervee' nin günlüğü...

Günlüğün hayırlı uğurlu olsun, sana sans getirsin "Merve"
Yalnız değilsin Merve,seni her gün ziyaret edecek, paylasımlarını,hayatındaki gelişmelerini sabırsızlıkla bekleyecek bir çok arkadaşımız olacaktır. Burda bir çok zorlugun üstesinden gelebileceğine inanıyorum ben.

tolgaasya 24-09-2010 02:06 PM

Günlüğünüz hayırlı olsuni, umarım hep güzel şeyler paylaşırsınız. Selamlar.

Perfinya 24-09-2010 02:19 PM

Teşekkür ederim Genco. Desteğin için teşekkür ederim. Bunları duymak beni mutlu etti.

Teşekkür ederim Tolgaasya. Umuyorum ve inanıyorum ki öyle olacak.

Perfinya 30-09-2010 05:14 PM

1 haftadır çok fazla giremedim siteye. Dolayısıyla da günlüğümü ihmal ettim. Hayatımda büyük bir savaş başlattım. Ben de asla sıradan olmayacağım ve olmam gerekenin en iyisi olacağım. Daha çok başındayım ama başaracağım.Henüz yazılı plan yapamadım ama büyük proje kararları aldım ve zemin oluşturmaya başladım.
Bilhassa bugün kendimde depresyon belirtileri hissediyorum. Canım hiçbirşey yapmak istemiyor. Evden dışarı çıkmıyorum. Ev işlerini de yap(a)mıyorum. Bugün itibariyle daha çok saat telkin dinlemeye başladım. Daha önce de dinliyordum ama bir saati geçmiyordu.Bundan sonra günde en az 8 saat dinleyeceğim. 1 haftadır irademe yeniliyorum ama yavaş yavaş ipleri elime alacağım.
Kısacası şu an en halsiz halimle çok büyük adımlar atmaya kalktım.
Başaracağıma canı gönülden inanıyorum.
Allah yardımcımız olsun.

Parlayan 30-09-2010 06:17 PM

Alıntı:

MerveeC Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 771253)
1 haftadır çok fazla giremedim siteye. Dolayısıyla da günlüğümü ihmal ettim. Hayatımda büyük bir savaş başlattım. Ben de asla sıradan olmayacağım ve olmam gerekenin en iyisi olacağım. Daha çok başındayım ama başaracağım.Henüz yazılı plan yapamadım ama büyük proje kararları aldım ve zemin oluşturmaya başladım.
Bilhassa bugün kendimde depresyon belirtileri hissediyorum. Canım hiçbirşey yapmak istemiyor. Evden dışarı çıkmıyorum. Ev işlerini de yap(a)mıyorum. Bugün itibariyle daha çok saat telkin dinlemeye başladım. Daha önce de dinliyordum ama bir saati geçmiyordu.Bundan sonra günde en az 8 saat dinleyeceğim. 1 haftadır irademe yeniliyorum ama yavaş yavaş ipleri elime alacağım.
Kısacası şu an en halsiz halimle çok büyük adımlar atmaya kalktım.
Başaracağıma canı gönülden inanıyorum.
Allah yardımcımız olsun.

İsteyince başarıyor insan.Aynı senin durumundaydım elim hiç birşeye kalkmıyordu depresyon durumları,sonra ne oluyor sana kendine gel dedim.Telkinlerle ve gerçekten istemekle eskisinden daha enerjik huzurlu ve mutlu oldum..Sende başaracaksın biliyorum farkında olman yeter.Sevgiyle kal..

Perfinya 30-09-2010 07:01 PM

Alıntı:

Sümbülii Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 771271)
İsteyince başarıyor insan.Aynı senin durumundaydım elim hiç birşeye kalkmıyordu depresyon durumları,sonra ne oluyor sana kendine gel dedim.Telkinlerle ve gerçekten istemekle eskisinden daha enerjik huzurlu ve mutlu oldum..Sende başaracaksın biliyorum farkında olman yeter.Sevgiyle kal..

Başarılı olacağıma inanıyorum ama üzerimde hiç kurtulamadığım bir atalet illeti var.Mesela bilgisayar ya da tv başına oturunca irademe hakim olamıyorum. Kalkamıyorum bir türlü. Hayatım aksıyor ve kendime güvenim azalıyor. Çabuk pes ediyorum. hayalimden değil o anki işimden. Ben de o enerjiye nasıl kavuşurum bilmiyorum.Enerjimi tavan yaptıracak ve beni bu bitkinlikten kurtaracak bir telkin yok mu acaba?

mesafa 30-09-2010 07:12 PM

kendinde görebildiğin olumsuz hareket ve davranışların farkındasın ve kendini sorgulayabiliyosun..gerçekten kendi kurtuluş savaşını başlatmışsın..kılıcın keskin olsun arkadaşım..

Perfinya 30-09-2010 07:30 PM

Teşekkür ederim arkadaşım. Darısı hepimizin başına inşaallah.

Parlayan 01-10-2010 02:16 AM

Bu benim tekrarladığım olumlamalarımdan..Sanada faydalı olacağına inanıyorum..

-BEN ENERJİNİN KENDİSİYİM-

Hoşuma giden şeyler yaparak enerjimi serbest bırakıyorum.Bilinçli bir şekilde hayatımdaki sevginin enerjisine odaklandığım zaman beni yorup tüketen kıskançlıklar ve gönülsüzlükler eriyip gidiyor.Bugün enerjim adeta ışık saçıyor ve huzurluyum..Gücümü ve enerjimi kaybettiğimde,her an yeniden toparlayabilirim.Şimdi gücümü ve enerjimi toplamanın tam zamanı...
http://img214.imageshack.us/img214/6361/11oc0.gif

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:00 PM.