Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Pikachu'nun Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Pikachu'nun Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba arkadaşlar.. Ehh artık bizde bir günlük edinelim..Nasip olursa yaşadığım gelişmeleri, gelişme sürecinde artan farkındalığımla birlikte edindiğim yeni düşünce kalıplarını sizlerle paylaşmak istiyorum..Siteden indirdiğim telkinleri dinlemeye devam ediyorum...Ufak tefekte olsa kıpırdaşmalar olmaya başladı diye düşünüyorum... Telkinleri yüksek sesle dinliyorum ve ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Pikachu'nun Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-06-2010, 09:16 PM   #1 (permalink)

Pikachu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 18
16 Mesajinıza toplam 73 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pikachu is an unknown quantity at this point
Standart Pikachu'nun Günlüğü

Merhaba arkadaşlar..

Ehh artık bizde bir günlük edinelim..Nasip olursa yaşadığım gelişmeleri, gelişme sürecinde artan farkındalığımla birlikte edindiğim yeni düşünce kalıplarını sizlerle paylaşmak istiyorum..Siteden indirdiğim telkinleri dinlemeye devam ediyorum...Ufak tefekte olsa kıpırdaşmalar olmaya başladı diye düşünüyorum...

Telkinleri yüksek sesle dinliyorum ve bu olurken konuşulanları duyabiliyorum..."Mutlu ol iyi ol mutlu ol iyi ol" diye duyuyorum.."Kendini iyi hissediyoooorrsuunn..." şeklinde bişiler duyuyorum...

Telkinleri dinlerken aklıma "acaba potansiyelim nedir" ,"benim gücümün sınırları nerde başlıyor nerede bitiyor" diye sordum...Ve düşünmeye başladım..Düşündükçe hayretler içinde kalıyordum..çünkü insan gücünün sınırı onu farkedip kullanmaya başlanıldığı anda başlıyor ve kullandıkça artıyordu...Ve bu öyle bi potansiyeldiki sürekli artıyordu..Sonra kendi kendime sanırım "sınırsızım" dedim..Böle deyince asıl sınır koyanın kendim olduğumu gördüm..Kendi olabileceğimin en iyisi olmama sınır koyuyordum...Başkaları benim hakkımda bi şeyler düşünebilirdi ama düşünceler kelepçemidir, zincir midir diye sordum kendime..ve bi aydınlanma meydana geldi azucuk bende....

Hani filmlerde "Haaaaa" diye bi ses gelirde ve o da bi anda aydınlanır ya işte öle bişe oldu gibi geldi...

işte bugün bunları yazarak günlüğümün ilk satırlarını yazmış olayım..Sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Pikachu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2010, 10:59 PM   #2 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: Pikachu'nun Günlüğü

Günlüğünüz hayırlı olsun. . Dilerim yolunuzda başarıya ulaşırsınız. .
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2010, 11:03 PM   #3 (permalink)
Sultan
Guest

günlüğünüz hayırlı olsun...
güzel haberlerinizi ve paylaşımlarınızı bekliyoruz
sevgiyle kalın
Alt 21-06-2010, 12:02 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough

yazdıkların çok güzel günlüğün hayırlı olsun=)) bende bu yaz telkinleri düzenli dinlemek istiyorum kıyaslıycam kendimi sizlerle :P
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 12:04 PM   #5 (permalink)

16 Mesajinıza toplam 73 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Düşüceleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar...Dün sesim daha net çıkmaya başladı..Böyle mıymıy ciğercinin önünde bekleyen kedi gibi çıkardı sesim

Dün sesimin net çıkışına şaşırdım..Ve üzerimde hep ağır bi yük varmış gibi hissederdim...Dün çok hafif hissettim kendimi...Bakayım bakam daha neler olacakss.....
Alt 21-06-2010, 12:07 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Parlayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 851
418 Mesajinıza toplam 1,764 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Parlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of light

Günlüğün hayırlı olsun.İnşallah güzel güzel satırlar okuruz burdan..
Alt 21-06-2010, 12:07 PM   #7 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Öncelikle telkinler sesinize yansır.Ayrıca yazı dilinizde değişir...
Telkinleri dinleyenlerin hem beden dilleri değişir hemde telefonda bile olsa konuşmaları farklılaşır ses tonu kendinden emin olur.
Tabii ki bu süreçte bazı dalgalanmalar da olabilir.
Çevreden moralin mi bozuk sesin kötü geliyor diyenlerde olacaktır.
Bu gibi dalgalanmalarda moral bozmadan devam ederseniz güzel sonuçlar alırsınız.
Günlüğünüz hayırlı olsun güzel haberler ve gelişmelerle dolsun.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 02:28 PM   #8 (permalink)
Teğmen

tuba_erva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 272
62 Mesajinıza toplam 195 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tuba_erva is an unknown quantity at this point

hayırlı olsun okumaya devam edıyoruz gelısmelerı =)
tuba_erva isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 02:46 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

cadi_bm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,795
784 Mesajinıza toplam 4,533 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to behold

Hayırlı olsun ;))
cadi_bm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 03:39 PM   #10 (permalink)

Teşekkür ederim arkadaşlar....

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim...hayatimdegisti

Türk sanat müziği çok hoşuma gitti..O versiyonda olanları dinliyorum hep..Biraz da mırıldanıyorum şarkıyı...

Bu kadar hızlı bi farklılık olacağını sanmıyordum ama dediğiniz gibi belki bazı dalgalanmalar yaşayabilirim...Olsun dalga iyidir üzerine biner sörf yaparım bende

Bookmarks