Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Morliçe :) Tropikal_k

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Morliçe :) Tropikal_k Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: bussraster Nickli Üyeden Alıntı yazıdan bile duanın içtenliği anlaşılıyoo aminnn canım Allah herkesin kalbine göre versinn..... heop öle derimm zatenn bendee allah herkesin kalabine göre versinn derimm...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Morliçe :) Tropikal_k

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-03-2011, 09:42 AM   #351 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice
Standart Cevap: Morliçe :) Tropikal_k

Alıntı:
bussraster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yazıdan bile duanın içtenliği anlaşılıyoo
aminnn canım
Allah herkesin kalbine göre versinn.....
heop öle derimm zatenn bendee allah herkesin kalabine göre versinn derimm

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2011, 10:48 PM   #352 (permalink)
Binbaşı

1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

canım günlüğümm benimm 2 gunn süper geçtii ailemleydim gittim yanlarında özume döndumm haliyle senide unuttumm..

sonra uzun bi yolculuktan sonraa iğrençte olsaa buraya geldimm :(

sonra yinee kalbımkasılmaya canım yanmaya başladııııı .
bugun işte isee bunu daha nett farkettim 15 gün guzell biyerde görevlendirmeyimmm.tabii bı aksilik olupp sorun çıkmazsaaa .
ama iştekiler asabımı bozduu küçükk olmaktan nefrett ediyorummm yaa bi gün olcam 40 uaşında bende herkesii ezsem ii olurmuuu ?olmazzz bu hiç hoş değill çünküüüü.

işimizde bi belirislikk varr..
bize takmışş bir üst şubeden biri varr derdi nedirt bilmem devleyi bizden kıskanıoo .onunla nasıl başedicezz biilmiyorummm .
işten haksız yere atmayaa ayağımızı kaydırmaya çalışıorr devlet diyorkii ben bunları hastaneye aıcamm hemde istedikleri hastaneye ama bu yokkkk diooo gitseniz gitseniz burdaki hastaneye gidersiniz.sonra bıgunn oluo off siz fazla elemensıznız dioo ya devlet dio işte fazl apersoneli hastaneye alıcamm diee ama yok onuda kıskanıoo çünkü ozamn bizz ondan çokkk para alcazzz .

.................................................. .................................................. .......

gunluğumm bunlar bugun olanlar gelelim içimdeki duyguyaa bş mutsuzluk varr içimde belirislikten korkuorumm bu kadın yüzünden işsiz kalmaktan korkuyorumm bu ihtimali düşününcee dfaralıyorumm

depresyondan korkuyorummm.

offfff ne olcak bilmiyorummm .
yarınn alıcam elime kağidı kalemiii yazıcamm duygularımı belşkii ii gelirr

ayyrıca bi konudada yuksekk bi sınavdan geçicemm 2 gun sonraa ev rakadasımm 5 gunluğune gidecekk ben evde yalnız kalıcamm karanlşıkta kalabılırmıyuımm bılmıorummmkorkarmıyımm bilmorummmmm

ama gorcezz eger korkarsamm ayvayı yedimm

ben güçlüyuümm bu etrafımda yaşadığımm herşey benim istediğim şekilde sonuçlancakk sonrada eş durumu taininden guzell biyerlere gdsiicemmm ...

nisan ayı benim içinn büyükk biii dönumm noktasııı
  • kalıcı yerim belli olcakk
  • guzel bi ilçedee guzell bi hastanedeee belkide burdaki hastanede başta istemiodumm ama ordan oraya sürünmektense taktirii rabbbim sana bırakıorummmm
  • ev işimm bu şekilde netlik kazancakk belki kendimm eve cıkarım bu ilçede bile olsammmm
  • vizelerimm bitmişş olurrr sonuçta ii olur inşallahhh.
bana bakan tümm göz.ler ii bakarrrr herkes benim iiliğimi ister vede beni severrr .
olumluyum mutluyum huzurluyum şanslıyım başarılıyımm cesaretliyimm .kahkahalarımm her taraftan duyulurr.
içimdekii derin huzurr sonsuzdurrr

seni seviyorummm

Alt 22-03-2011, 03:56 PM   #353 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Depresyondaysan eğer, ilaca başlamanı tavsiye ederim.
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-03-2011, 08:30 PM   #354 (permalink)
Binbaşı

:) bu cümlee bi yerden tanıdık geldiii _

benim cümlem mi neeee

Alt 25-03-2011, 11:44 PM   #355 (permalink)
Binbaşı

canımmm günlüğümm pamukllara sardığımmmm ,altın yaldızlarla işeretlediğim,mavi boncuk taktığım günlüğümm

bu haftada bitti ama yorucu ve gergindii.

bazen umutsuzluğa düşüorumm ama korkularımdan kurtulupp bulutlara dönmek istiorummm

renkli bulut onlar .biliomuusn orda herkess ii orda herkesss mutluu vede şanslıı .

az kaldıı o renkli bulutlarda olmama az kaldııııı

Alt 30-03-2011, 10:15 PM   #356 (permalink)
Binbaşı

gunluklerın alasıı
en şaşalısı en kalitelisii

hala alışmadım çok zorlu süreçteyimm .akşamları hep aglıorumm canım aglamak istiyo deyip aglıorumm evett böel olmaz farkındayım ama elimden başkası gelmiooo gelmioo.
farkındayım hepp olumsuz şeyler sölüyorumm ama offffff..

hayal kuramıorum herkesin sölediği canımı yakıoo her söleneni dikkate alıorum olmaz böle farkındayım çözüm isee hiç birini uyamıorumm ne olcak gunluğum bölee nasıl eskisi gibii sırıtan kızz olcam

..çevremdekilerin yaşı çok buyukk bu durumu sevmiorum ev arkadaşımda zatenn allahlıkkk .hep yatıoo akşamları eve gelmek istemiorummm sıkıldımm artık burda bu evden bu şehirdennn isyanlardayım

.................................................. ........

ewet başka yerlere gidicezz ama nezamn bılmıorumm hala belli değil o konudada her kafadan sesler çıkıooooo
sıkıldım butun bunlardann kulaklarımı tıkamayı öğrenemdimm napabılırım die bunu düşünmek zorundayım seninlede fazla zamn geçiremiorum ..

annemle konuşurken her akşam aglıorumm .
sevdiğim insanı yanımda istiyorumm onun destegıne ailemin yanımda olmasına ihtiyacım varrr.
ewett allaha şükürki hepside hayattaaa .hepp ailemin yaşadığı şehire gitmek istiorummm ama 6 saat sürüoo ben sık sık sık gitmek isatiyorummm buda imkansızzzz işteee offffffffffffff

daralıorum burdaki insanlar bana göredeğil gözlerden kötülük fışkırıoo ve ben gucsuz aciz olmak istemiorumm .
kendi ayaklarım üstünde durayım derken ruhumdan oldum yahuuuu bu benim istediğim hayat değildikiiii

Alt 31-03-2011, 02:08 PM   #357 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

herkes istediğini yaşasaydı istediklerimizin ne kıymeti kalırdı??
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2011, 10:39 PM   #358 (permalink)
Binbaşı

bugun neşemm çpkk yerinee ...

yarın ne olurr bilinmezz ..

hakettiğim mutluluğuu hayatıma çekmeyi seçiyorumm .

hu huuu ayagını denk alllll buda bugun beni işş yerinde sinir edenn gıcık insanaa öfkemii geçirememiştimdee :)

seni seviyorumm bakalım yarınn nerde olucamm

Alt 03-04-2011, 08:09 PM   #359 (permalink)
Binbaşı

güzel şeyler olacakk günlüğümm.sınavlarım var 5 gun sonraa ama fazla çalışamıorum hem iş hem okul pek ban agöre değill galibaaa

Alt 04-04-2011, 10:56 PM   #360 (permalink)
Binbaşı

ii gecelerr günlüğümm nbersin ?

ünideyken çektirdiğimizz sayısızz resim vardı hepsi bi arkadsımdaydıı defalarca istedim sonra sonra canım dedii en sonunda bugun tekrar istedimm vede bana O RESİMLERİ YANLIŞLIKLA SİLDİĞİNİ BENDEN KORKUSUNA SÖLEYEMEDİĞİNİ SÖLEDİİ.
çok üzüldüm bütün anılarım uçtu gittiii

bu yüzdende onu afffetmek istemiyorum kalbım kırıldııııııı

....................................

bugun çok çok çok yoruldummm :(

vede bu yorgunlukla derste çalışamadımm sınavlarıma az kaldıı ne olacak bilmiorum günlüğümm

nese ii geceler
pozitif kallll

Bookmarks