Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Morliçe :) Tropikal_k (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/467552-morlice-tropikal_k.html)

yelda_k 05-04-2010 01:50 PM

Morliçe :) Tropikal_k

günlüğüm...
sana harika bır baslangıc yapmak istedımmm...ama olmadıı yurttayken yazdım sayfalarca geçiririm günlügüme dıeee...ama kısmet degılmıs...en yalnız oldugum zamnda geldım ben sana ...canım yanarken yalnızlıkla kavrulurkennn....bu halde kabul et benii..sorgulama sakınnnn....
kaybetmek istemiyorum artık seniii... hayatımda yeterınce kısı gıttı ...ama ben arda kalan yetım cocuk gıbı ordan oraya yaprak gıbı savruldum çarptım yerden yere ...kalkıcam artrık ayaga ....

14 yıllık dostum gıttı ...artık yokk..
cok acıydıı ole canım yandı ole canım yandıkı ne attıgım cıglıkları duyan oldu nede bana kafasını cevıren bırılerııı...kalbim paramparça artık ...bır kez daha bırlesirmi o parcalar.... o gıttı sole bana sıradakı kım ..ya bırılerının daha gıtmesı canımı yakarmı yakmalımı yada.... ufuk karanlıkkk simsiyahh artıkkkk ....siyahlıkl bedenımı sarıyorrr yok etmekıstercesıneee ...umut mu ? o şimdilik yok dedım yaaa sımdılık ...
o
yada
bu
ne farkederkı
bır kısı daha ?kım yakacakk sımdı canımı haın pusadı kimse gorunmuyorrr ..ama yeter yoruldum ben dustum yenıdenn çaresızlıkkkk hıc bana göre degılken teslım oldummm....ellerım kanaya kanaya kanlarımla bırlıkte yasaarken gomdum onu....merak etme kalbımm emın hemşirelerın elındesınnn...
sevgılı gunlugumm sabırr...
zamanla yanmayacak canımmm ara ara kanayan kalbımmmm...bır gun olup eskısı gıbı olacakkkkk izi bıle kalmayacak dedım ya zamn ve sabırr...

of gunlugum umutsuzluga kapılma herzamn bole bırı degılımdırr ama bugun ıstee...hımm bı sehırde unı okuyorumm vızelerım bıttı aılemın yanına geldım...pcyı actım ekranda dostum ve benım 14 yılın ardında kaln ıste bu fotoyu gorunce en basa dondum en basa hemdeee

söz yarına toparlanıcammmm

gulmeyı cok severımmm.....
hedeflerı olan bırıyımmm cok zor hedefler ama ımkansızz olamyan ..az kaldı ulasmama...yakında hayatımın donum noktasıyla karsı karsıya kalıcammmm...şimdi uyumalıyım gunlugum 3 gundur uyumuyorummmm...bırde sozum vardır heryere yazarımmmm;
HER SEY COK GUZEL OLACAKK

2 ay oldu hayatımdan o kısıyı cıkartalıı donup baktıgımda ıse sayısız fedakarlık ...benım hıc ondan baska sıra arkadasım olmadı 14 yıllık sıra arkadasımdııı..şimdi ise yok

sAkın gunlugum sakın bıda bunu soleme ...af yok özür yok geri dönüs yok,
yaram kapanıp gıdıcek ama kapanana kadar ne olur az canım yansınnn.....

O0

maviinci 05-04-2010 02:00 PM

Cevap: mor kapaklı günlüğüm...tropikal :)

Günlüğün hayırlı olsun :) İyiki varsıın :):)

Elektra 05-04-2010 02:03 PM

Yelda günlüğün hayırlı olsun :) Güzel haberlerini okuyalım. Sevgilerle...actionsmile

Sultan 05-04-2010 02:05 PM

güzel paylaşımların olduğu bir günlük olsun...
mutlu ve güzel haberlerini okuyalım...
iyi ki varsıny789

yelda_k 05-04-2010 04:56 PM

hepinize cok tesekurlerr....umarımm gunlugum mutluluk guzel insanlarla dolarrr......hepinizi seviyorum ii varsınızz:)

prenses1 06-04-2010 11:16 AM

güzel haberlerle dolup taşan bir günlük olsun..

yelda_k 06-04-2010 12:17 PM

Alıntı:

prenses1 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 598970)
güzel haberlerle dolup taşan bir günlük olsun..

teşekkurler...butun sevdıklerım bu gunlukte olacak...iiki varsınnnn :)O0

YESHAPPY 06-04-2010 12:46 PM

Severim mor rengi. Başlat çubuğum mor şu an :) Herşey çok güzel olmaya başlamış ve oluyor zaten ;)
Hayırlı olsun mor kapaklı günlüğün ;)

yelda_k 07-04-2010 12:39 AM

]inşallah mor sanada uğur getirir YESHAPY...[/

SELAM GÜNLÜĞÜMMM..
.KOŞA KOŞA GELDİM SANAAAA ,,,,
ELİMEDE ALDIM SÜTÜMÜ...açtım müziğimi vee yalnızız işte...cok az kaldı yakında yurduma geri dönücemmm ama istemiyorum ailemden sevdiklerimden ayrılıp gitmek çok acıııı...

bu sefer gıderken buyuk bır yukude omuzlarımda goturuyorumm...kaldırabılıcekmıyım bılmıorumm...KPSS ye hazırlanmam lazım bunun içindeee dershane şart ama gıdemıyorum çünküü hazıranda buraya donucemmm ...okudugum sehırde bu sebebten gıdemem ....hazırandan sonra aılemın yannda gıtsem o zamnda gec olacak ..gıtmesem o da olmazz bu son sansımmm belkı bıda ortaogretimlere kpss sınavı yapmaya bılırler....hem bır an once atanmam lazımm malummm para bıtıktırmelıyımmmm...off kafam bunları dusundukce patlayacak gıbıı...kendım hazırlanyım dıyorum ama duzenlı olmazkı şu tarih belası varya benı gebertecekk ...eziyet yaaa konuyu bılsen unutuyosun 2 gunde her gun tekrar zaten yapamıoyosun ki sayısal ogrencısıyım cografyamda yokkkk ay ay patlıcam şimdi ..... bu konuda yardım ıstıyorum aslında herkesten napmalıyım?

birazda guzel seylerden bahsedelımde mutlu olalaımmmm...sabah erken kalkmayı cok severımmm ..yurtta çalarsaat dıolarr ..ben 2.ogretımınm de gece 11de okuldan gelıyoruzz 1de yemek yıyoruzz sonra baslıyoruz sohbete sabah ezanında yatıyoruzz ama ben 7 de kalkıyorum 7 sendromum varda....bugunde kalktım yıne 7 de balkonumuzu cok cok özlemısım aldım kahvemı kitabımı mukemmel bır keyf yaptımmmm ...düsündüm olee eskıdeen her sabah bu keyıfı yapardım yurtta balkonumuz yok ta:( hep camda oturuyorum ama düserim diee herkes uyarıyordu sonra yurttan uyarı aldımmm ...:)... yurttta zamn cok guzel gecıyorrr .....sanslı degılım derdım eskıden ama sanslıymısım artık dondurmamdan cıpsımden kolamdan bıle bedava cıkıor...oda arkadaslarım cokk ıı bırıyle sureklı tartısıyoduk ama artıkk azaldııı..vede canımı sıkmıorrr.....
mutluluk ne guzel....
hep mutlu olsam artık hayat ıstedıklerımı verse keske bana.....

hepinizi cok sevıyorummm ..iiki varsınızz

O0

yelda_k 10-04-2010 01:43 AM

gunlugumm .senı sevdıgımı solemeye geldımm..ii varsınnnn

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:23 PM.