Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Yazarsam günlüğüm, yazmazsam dünlüğüm.. Nesîra..

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Yazarsam günlüğüm, yazmazsam dünlüğüm.. Nesîra.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 21 Şubat 2010/Pazar… Değişmeye karar vermek istiyorum. Öyle ya, başarının ilk adımı karar vermektir, tüm ataletimden sıyrılıp karar verebilmek, başarabilmek istiyorum. Yardım istiyorum Yaratandan... Evrene pozitif enerji yayan ve evrenin yalnızca pozitif enerjisini alan; bardağın her iki tarafını da görüp, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Yazarsam günlüğüm, yazmazsam dünlüğüm.. Nesîra..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-02-2010, 03:25 AM   #1 (permalink)

Nesira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 284
143 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nesira will become famous soon enoughNesira will become famous soon enough
Standart Yazarsam günlüğüm, yazmazsam dünlüğüm.. Nesîra..

21 Şubat 2010/Pazar…

Değişmeye karar vermek istiyorum.

Öyle ya, başarının ilk adımı karar vermektir, tüm ataletimden sıyrılıp karar verebilmek, başarabilmek istiyorum. Yardım istiyorum Yaratandan...

Evrene pozitif enerji yayan ve evrenin yalnızca pozitif enerjisini alan; bardağın her iki tarafını da görüp, yalnız dolu tarafından etkilenen; geçmişimin ve üzerimde bıraktığı izlerin yalnızca benim bakış açımdan kaynaklandığını bilen ve bazen de çizginin yerini değil, çizginin hangi tarafında olduğumu değiştirmem gerektiğini bilen bir insan olmak var hayalimde.. Ve daha nicesi..

Çok hayallerim vardı zamanın ve insanların gem vurduğu; her şey için geç mi, değil şaire göre.. “Hiçbir şey için geç değil ve geç değil bir şey için hiçbir şey..”

Bugün sinemadaydım cqm ile birlikte. Onun da zoruyla “Recep İvedik” izledim, normalde sevdiğim bir tarz değildir kendisi.. Güldüm yalan değil, ama film daha kaliteli olabilirdi. Asıl sorun şu; bu kaba kahramanımızın bu komik ve yapay hikâyesinde, bir yerde gözlerim doldu Evet yanlış duymadın, ağladım

Hangi sahne olduğunu merak ediyorsun biliyorum. Bankta Zeynep ile oturan Recep İvedik, “anneme babama çok kızıyorum. Madem genetik yapınız bozuktu, neden beni bu dünyaya attınız? İlkokuldayken sınıfça hayvanat bahçesine gittik, babam da yanımdaydı. Görevli babama muz getirdi orangutan diye. Bir insanın babasına hayvanat bahçesinde muz verilmesi ne kadar koyuyor biliyon mu?” diyordu.. Gülebilirdi herkes, serbestti. Aynı Recep gibi bana da dokundu o sözler.. Neden mi? Bir babanın evlâdının önünde küçük düştüğü, bir evlâdın gözü önünde babasının mahcup edildiği savaşları, yoksullukları, acizlikleri düşündüm. Öyle sızladı içim..

Yahu ben mi çok duygusalım, yoksa olması gereken mi bu, çözemedim. Recep İvedik filminde ağlayan ilk Türk genciyimdir herhâlde

Şimdi uyumak istiyorum. Güzel uyumak, güzel uyanmak, güzel yaşamak istiyorum, tüm az güzellere inat…

Bana yardım eder misin ?..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 21-02-2010, 01:37 PM   #2 (permalink)
Teğmen

salvameaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 214
134 Mesajinıza toplam 631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salvameaa will become famous soon enoughsalvameaa will become famous soon enough
Standart Cevap: Yazarsam günlüğüm, yazmazsam dünlüğüm.. Nesîra..

Hayırlı olsun günlüğün

Recep İvedik filminde ağlamış olman hiç tuhaf değil böyle kalitesiz işlere

prim verenleri gördükçe benimde ağlayasım geliyor inan

İnşallahhhh çook güzel cümleler doldurur günlüğünü..Mutlu kal.
Alt 21-02-2010, 02:20 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 511
216 Mesajinıza toplam 1,270 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura about

çok güzel...en kötü filimde bile mesajlar vardır duymak isteyenler için ve sen o mesajı almışsın..duyuların açık evrenin tüm gönderdiği mesajları alabilecek durumdasın..en çok kendini sev..sevgiler..
yüsra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-02-2010, 05:09 PM   #4 (permalink)

143 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Çok teşekkür ediyorum gülenyüz gül, salvemeaa ve yüsra.. İyi ki varsınız

Gülen yüz gül, haklısın. Herşey bir düşünce ile başlar zira, herşey bir küçük hayâl, bir küçük adımla başlar.. İnşAllah hepimiz mutluluk yollarında koşarcasına ilerlememizi sağlayacak ilk adımı bir an evvel atabiliriz..

salvemeaa, çok haklısın. Hiç sevmem bu tarz filmleri de, bunlara pirim verilmesini de.. Her fırsatta da eleştiririm. Ama dün izlerken bir ara aklıma, Aşk-ı Memnû'dan daha masum bir film olduğu geldi O çok güzel temennin için de ayrıca şükranlarımı sunarım..

yüsra, en fazla kendini sev demişsin ya, ne kadar da haklı bir cümle.. İnsanoğlu kendini ezmeye, kendine acımaya, kendini sevilmeye lâyık hissetmemeye çok meyilliymiş; hatta kutsal kitabımızda "kendinize acımayın" gibi bir ibare geçiyor, bir ara ayrı bir başlık altında insanın bu istemdışı meyili konusunu hep birlikte istişare etmek isterim.

Esenlikle kalın.. Kucak kucak sevgilerimle..
Alt 21-02-2010, 09:14 PM   #5 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Hayırlı olsuuuunn
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-02-2010, 10:31 PM   #6 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

nesira bılıyormusun o fılmde bende aynı sahnede duygulandım...mıletın gulmesne karşılık...duygusallık deılde hassasıyet dıyelım...belkıde bu kadar hassas oldugumuz ıcın bu kadar zor gelıyordur dunyadakı olumsuzluklar?
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2010, 02:12 AM   #7 (permalink)

Alıntı:
nsmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayırlı olsuuuunn
Teşekkür ediyorum nsmr

Alıntı:
the desert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
nesira bılıyormusun o fılmde bende aynı sahnede duygulandım...mıletın gulmesne karşılık...duygusallık deılde hassasıyet dıyelım...belkıde bu kadar hassas oldugumuz ıcın bu kadar zor gelıyordur dunyadakı olumsuzluklar?
The desert, inan bu filmde duygulanan tek Türk genci olmadığıma sevindim.. Bir hassasiyet bu evet; fakat ben sanki olayı kendim yaşamışım gibi de üzüldüm aynı zamanda Şükürler olsun ki yumuşak kalplerimiz, empatik yeteneklerimiz var..
Alt 22-02-2010, 02:50 AM   #8 (permalink)

Standart Cevap: Yazarsam günlüğüm, yazmazsam dünlüğüm..2.. Nesîra..

22 Şubat 2010/Pazartesi

Bir word belgesinde dünyayı kurtarmak…

Değişime karar vermek istiyorum dedim de, bu da değişime karar vermeye karar vermek ile başlayan bir süreç diyelim; adım adım “evet değişeceğim” diyeceğim güne yol alıyorum belki de..

Küçükken hep bir yazar yahut şair olmak isterdim. Kabiliyetim var mıydı ? Birazdan 7 yaşımda yazdığım ve büyük kardeşlerimin senelerdir dalga geçmekten sıkılmadıkları o 2 mısramı okuyacaksın.. Ama eminim fark var seninle onlar arasında kocaman bir; çünki bu küçük çocuğun o anda neler düşünmüş olabileceğini kimse hesaba katmamıştı. Pis şekilciler..

İlkokul 5’de müfettiş gelmişti sınıfa, “kitapları kaldırın, bir beyaz kağıt çıkarın..” Sarı saman kâğıdı olsa olmaz mıydı sanki.. Herkesin beyaz kağıtları var mıydı bakalım.. Çıkardık velhasıl, kitaptan okuduklarını yazmamızı istedi, noktalama işaretleri ile.. Noktalama işaretlerim süperdir; koymadan da duramam.. He ama cümle sonlarına ellerimin artık bilinçsizce koyduğu iki nokta benim tekelimdedir ona göre.. Hmm bu evrenin bana bir mesajı olabilir mi.. sudem8’in iki noktası gibi yani.. Sormak lâzım..

Dağıtma konuyu dur şimdi..

Sonra ben büyümüşüm. Hiç farkında değilim. Bir sabah uyandım ve artık büyüdüğümü fark ettim. Tamam da nasıl anladım biliyor musun..? Çocuklukta hesaba almadıklarım ergenlikte korkuya; bu korkular gençlikte küçük ve bazen de dev paranoyalara dönüşmüş.. Anam ya, bu muymuş büyümek.. Gel yeğenim öpeyim seni alnından, pek özleyeceksin bugünlerini kuzum..

Yazar olmak istedim, istedim amma; sor bakalım iki satır yazmışlığım var mı yıllardır.. Hoş benim kalemim de, kağıdım da zihnimde, ama yaz diyor Oğuz Saygın.. Yaz ki hayallerin kağıt üstünde de olsa şekil alsın. Hatta resmini çiz, her gördüğünde seni bir kez daha heyecanlandırsın.. Ama Oğuz Abi bana siyah çerçeveli büyük gözlükler yakışmaz be.. Sadece ofisimi çizsem olur mu ki ? Ahmet Özer Hocamınki gibi Cağaloğlu’nda bir büyük kitaplık..

Babam rüyalarında şiir yazdığından beri anladım genlerimizde var bizim bu edebiyat olayı.. Dur şimdi tribünlere oynamayayım; eversek yok demeyecek kardeşim iki satır yazamaz kâğıda. Neyse, sonra ben siyaseti soydum kendime.. Baktım neymiş bu alıp verilemeyenler.. I ıh bana göre değil hocam, ben bir kere agresif bir kişiliğim. İhrac ederler bu ülkeden..
Yine de o kadar zor değildi bu ülkeyi düzlüğe çıkarmam. Hatta dünyayı da.. Zamanımın bilge insanlarından saydığım babamın bana bir sözü vardı; “asla küçümsemeyin kendinizi; tek bir kişi ile bir şey olmaz demeyin. Bu dünyaya çağ atlatan Fatih Mehmet’ler, Amerika’da zencilere sınıf atlatan Rosa Parks’lar da hep tek kişiydi..”

Haklısın baba.. Şimdi ben dünyayı kurtaran adamın teyzesi de olabilirim, kendisi de.. Ama önce kendimi kurtarmam gerekmez mi.. Nasıl sorayım bunu adama şimdi..

Oturdum ve başladım yazmaya.. Ne mi yazdım ? Hiç, günlük yazdım işte.. Bu da bir gelişmedir bakma.. Tamam belki yavaş ilerliyorum zamana nazaran, ama daha bi’ geliştim 7 yaşıma göre.. Korkma değişmedi duygularım.. Hem zaten,

Bizim evde soba var,
Sizin evde soba var mı ?

diye şiir yazan o çocuğun tek düşüncesi, “kimse bu kar kışta donmasın, sobası ve yakacak kömürü olanlar, olmayanları hatırlasın”dı..

Çünkü babam, aylarını sıcak sobasından uzakta, büyükçe bir tırın yalnız ve ıssız soğukluğunda yaşamaktaydı…

Yazar belki olur da.. söyle bana.. Asıl benden adam olur mu..?
Alt 24-02-2010, 01:52 AM   #9 (permalink)

Standart Cevap: Yazarsam günlüğüm, yazmazsam dünlüğüm.. 3.. Nesîra..

24 Şubat 2010/ Çarşamba

Sen de kimsin ? Ben kimim ? Neredeyim ?..

Muayeneye gittim Dr. Nihan’a.. Bu kendisini kaçıncı görüşüm bilemiyorum, fakat nüfus cüzdanıma her baktığında “Bu sen misin ?” demekten alıkoyamıyor kendini. “Nihan Hanım hep bu soruyu soruyorsunuz..””Gülüm sen de değiştir artık şu resmi, fi tarihinden kalmış neredeyse..”

Hiç bile, lise sonda çektirmiştim.. Tamam 10 sene oldu.. Tombik bir şeydim o zamanlar.. Bir de kaşlarımın şekli komikti.. Yazın cqm de görmüştü o resmi. “Çok yakışıklıymışsın o zamanlar” diye gülmüştü, uyuzlukta sınır tanımayarak..

Ama ben o zamanlar daha mı mutluydum acaba..

Bilinçaltı temizlikleri yapabiliyor muyum bilemiyorum ama, son 2 aydır ilginç biçimde her uykumda geçmişime ait rüyalar görüyorum. Bugün ortaokuldaki fen bilgisi öğretmenimi gördüm, laboratuarda. Halbuki 15 senedir aklımın ucundan geçmez kendileri.. Rüyamda görünce hatırladım yüzünü. Neydi bu şimdi ?

Bilinç altım ne yapmaya çalışıyordu, altını üstüne getirerek ?

Bu bana kurduğu bir komplo mu, yoksa gerçekten bir temizlik mi yapıyordu bilinç üstüne atarak.. Yalnız bununla kalsa iyi.. Yazsam romandan uyarlama dizi film olur rüyalarım..

Ama garip bir biçimde, uyanıp da eskiye dair gördüğüm rüyaları hatırlayınca mutlu oluyorum. Ben eskiden daha mı mutluydum ? Sanırım evet. Ne zaman ki gerçek hayatla tanıştı bu gözler, bu kulaklar, bu yürek.. O zaman acı nakış nakış işlendi derinlerine, bilmeyerek..

Yazık oldu bana, pek de severdim ben beni..

Ama şimdi, avaz avaz yeni doğan şarkıları söylemek gerek..

Başla bakalım Barış Manço..
Alt 24-02-2010, 11:35 PM   #10 (permalink)

Yazdıkların beni gerçekten rahatlattı. Çünkü tuhaf hissediyordum kendimi. Öyle çok rüya görür oldum ki eski ve yeniye dair.. Şaşırıyorum. Bazen rüyamı hatırlamıyorum ama rüyadaki hislerim devam ediyor gün boyu.. İnşAllah gerçekten bir temizliktir bu.. İyi yönde tabi Faydalı olanları temizlemesin kurban olayım, onları biriktirene kadar 25 senem geçti

Bookmarks