Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

damla damla bir günlük

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri damla damla bir günlük Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız iyiki varsın :))...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

damla damla bir günlük

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-07-2011, 01:06 PM   #201 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: damla damla bir günlük

iyiki varsın :))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2011, 01:40 PM   #202 (permalink)
Yüzbaşı

doris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,461
656 Mesajinıza toplam 4,071 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the rough

Alıntı:
maviinci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iyiki varsın :))
canım tesekkür ederim... sende öyle

Yıkıldığın heran Yokolmadığına Şükret Kalk aynalara Bak.. Yorulduun heran Kolay ölümdeN vazgeç Kalk gökYüzüne Bak.. yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy, yola devam!!...
doris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2011, 02:08 PM   #203 (permalink)

meleğin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
8 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meleğin is an unknown quantity at this point

bazen sinirle yazılan şeyler belkide bazı insanların kalbini çok kırıyordur,bir anlık sinir öfke ve hiddet sonradan çok fazla üzülecek durumlar doğurabiliyor,bence hiç moralini bozma çünkü güzellikleri yakalamak kolay değil kaybetmek çok kolay
eğerki sen yakaladığını düşünüyorsan peşinden her zaman koş,eminimki meleklerinde böyle düşünüyordur...
meleğin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2011, 02:58 PM   #204 (permalink)
Yüzbaşı

656 Mesajinıza toplam 4,071 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the rough

Alıntı:
meleğin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bazen sinirle yazılan şeyler belkide bazı insanların kalbini çok kırıyordur,bir anlık sinir öfke ve hiddet sonradan çok fazla üzülecek durumlar doğurabiliyor,bence hiç moralini bozma çünkü güzellikleri yakalamak kolay değil kaybetmek çok kolay
eğerki sen yakaladığını düşünüyorsan peşinden her zaman koş,eminimki meleklerinde böyle düşünüyordur...
tavsiyelerine uyucam meleğim...tesekkür ederim... iyiki varsın.. bazen çok gıcık oluyosun ama yinede meleksin....

Yıkıldığın heran Yokolmadığına Şükret Kalk aynalara Bak.. Yorulduun heran Kolay ölümdeN vazgeç Kalk gökYüzüne Bak.. yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy, yola devam!!...
Alt 06-07-2011, 03:01 PM   #205 (permalink)

meleğin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
8 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meleğin is an unknown quantity at this point

SENDE İYİKİ VARSIN
meleğin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2011, 03:15 PM   #206 (permalink)
Yüzbaşı

selam bay günlük......
evet karmaşık bir hafta sonuydu en güzel yanı cumartesi sınavdan hafiflemiş sekilde çıkmış olmamdı veeee tabi meleğimin bana yaptığı süpriz doğum günü pastası.. sonrası sıkıcılıktan öteye gitmedi tabi ama meleklerim yanımdaydı bu defa bana al istemediğin kadar tüy sana beğendiğini al beğenmediğini bırak dediler sanki, süper 2 tanesini sectim arasından diğerlerini belki meleklerinden tüy bekliyen baskalarıda vardır diye bıraktım... tabi tüyler yine gri renkteydi :) sanırım benim meleklerimin tüyleri gri
böyle işte bu hafta sonu için güzel planlarımız var umarım iptal olmaz iple çekiyorum.....
iyiki varım meleklerm iyiki varlar !!!!!
(biliyormusunuz tanrı herkese istediği sansı veriyor hemde her defasında)

Alt 25-07-2011, 08:00 PM   #207 (permalink)
Yüzbaşı

selam günlük kardeş :)
bu sıralar kendime vakit ayırmanın keyfini yasıyorum.. evet kendimle ilgileniyorum sadece kendim...
planımı yaptım.. pazartesi salı kendini dinle ve kur sınavına çalış ardameditasyon yap.. çarsamba kuaför manikür pedikür..
persembe annemlerin yanında olmak istiyorum.. cuma günü meleğimin yanında...
bu arada yarın sabah spora gitmeyi istiyorum yürüyüşe aslında şimdide gidebirdim ama makinadan çamasırlarımın çıkmasını bekliyorum..
yani günlük kendimi toplamanın zamanını kaçırmışta olsam zararın neresinden dönersem kardır diyorum.. :)
ve artık egzersizi hayatıma düzünli bir sekilde sokmanın zamanı geldi geçiyor.. hareket etmek insanı mutlu ediyor...
şimid içimden hareketli bişeyler calıp deli gibi dans etmek geliyor... galiba bundan sonra hiç bişey yapamzsam spor olarak göbek atıcam ...:)))
buda spor sayılır ...
mutluyum günlük hayat güzel artık pozif olmayı basardım sanıyuorum.. şimdi sadece mucizeleri bekliyorum.. biliyorum yoldalar bana geliyorlar..
ve günlük meleğim ve ben birlikte yaratmak için çalışıyorz artık onunda hedefleri var artık oda kafa yoruyor artık oda inanıyor ve çok mutluyuz...
bu arada meleklerim bana yine bir sürü bir sürü tüy gönderdiler ayrıca ayvalıkta park yeri ararken benden yardımlarını esirgemediler... tesekkür ederim meleklerim..
iyiki varlar iyiki...
tanrım sana sonsuz şükürler olsun !!!!!!!!!!!!!

Alt 25-07-2011, 08:32 PM   #208 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Süpersin Bütün güzellikler seninle gülsün :))
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2011, 10:24 PM   #209 (permalink)
Yüzbaşı

selam günlük..... gecelik... :)
kendimi gülümstiym dedim :9 basrdımmı??????? evet :)
bu sıralar okuduğum bir kitap beni derinden etkiledi hemde kitaplarını ücretsiz gönderen bir yzarın kitabı bu... bazen hasass olurudm dokunsalar aglıycak gibi herkes bana haksızlık yapıyomuş gibi gelir böyle zamanlarda içimden sebesiz bir ağlama isteği belirirdi su sıralar olduğu gibi işte bu kitapta böyle zamanlarda o kişi iiçin rahmet kapılarının açık olduğu yazılıydı... ve duanın gücünden bahsediyor sonra bildiğimi sandıkça aslında ne az sey bildiğimi fark ettim..evet tamda bunu düşündüm ve daha daha daha isteyen bir beynim olduğunu :)
veeeeeeeeeee uzun zamandır günlüğümü unuttuğumuda fark ettim...
özlemişim...
ha bu arada suanda sevdiğim bir dizi var ama öyle kızdım ki kanal yöneticilerine arkadas biz sizin yayınladığınız dizyi izlemişiz beğenmişiz saygı duymuşsuz takip ediyoruz eeee siz ne yaıpıyosunuz cok tutuldu diye izleyice bu saygısızlık niye 1 saat özet 3 dakka dizi 5 dakka reklam 3 dk dizi 5 dk reklam... sonra düşündüm arkadaş bana saygısızlık yapan beni küçük ahmak gören kanalı niye izliyorumki dizi bağımlısımıyım hayır izlemesem ne kaybederim hiç.. eeeeee niye izliyorum dedim kendi kendime kapattım tvyi kendime vakit ayırdım... hem kendime saygım arttı hem günlüğüme yazma fırsatı buldum... böyle işte günlük...
birazda kitap okuyup sonra birasss ing çalışıp sonra dua edip sonra uyurum herhalde...
yarın güzel bir gün olsun benim için ve tüm insanlar içinde...
hoşçakal....

Alt 09-10-2011, 09:06 PM   #210 (permalink)
Yüzbaşı

selam günlük
şu sıralar şükür halindeyim... allahım bana verdiğin bu hayat için şükrediyorum.. eğer hayattaysam hersey mümkün diye düşünüyorum hayatın kendisinin bir mucize olduğunu bazen hetırlamam gerekebiliyo....
aslında gecenlerde bir sey farkettim bilinç altıma kodlanan bir seye neyin sebep olduğunu buldum..
hayat zor öyle kolay değil para kaznmak diye annem söylenip duruyodu ve bu söylentinin ne kadar tanıdık geldiği hatta yıllardır aynı seyleri duyduğumu farkettimki sonra anneme kızdım tabi sus artık dedim fikirlerini kendine sakla.. vicdanım sızladı biraz sert cıktım ama haklıydım... bilinç altı kodları cok önemli annem bunu bilmiyordu tabi.. ama ben cocuklarıma esime bunu yapmıycam.. pozitif olmak öyle önemliki tüm hayatı değiştiren tek şey bu ne olduğu değil nasıl gördüğün ve nasıl tepkiler verdiğin önemli...
meleklerim mesala bana hep olumlu dugular veriyorlar iyiki varlar iyiki......

Bookmarks

Seçenekler
Stil