Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   damla damla bir günlük (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/463078-damla-damla-bir-gunluk.html)

doris 26-12-2009 10:02 AM

damla damla bir günlük

Bu sabah bi farklı uyandım.. yeni güne merhaba derken yaşadğım deneyimlerin üstümde bi zerafet yarattığını fark ettim sanki.. bi yetişkini zerafetiyle kalktım yataktan..
sonra GEÇ kalıyosun Damla !! çabuk kalk ve harekete geç dedi sanki bi ses kulağıma..
sonra fark ettimki erteliyorum yapmak isteğim şeylerin hemen hepsini erteliyorum ve zaman akıp gidiyo.. ben sadece bakıyorum..
aslında cok yol katettim kendi içimde ama istediğim nokta tam olarak bu değil daha çalışmam lazım.. evet çok çalışmam lazım :)
bi günlüğüm olursa kendi değişimlerimide daha iyi farkederim dedim.. ve işe koyuldum hemen.. okuma zahmetinde bulunan tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..
bu siteye ve tüm site sakinlerine minnettarım iyiki varsınız hepinizi çok seviyorum.. hoşçakalın..girlhahagirlhahagirlhaha

genco 26-12-2009 10:07 AM

Cevap: damla damla bir günlük

damla'cıgım günlüğün hayırlı olsun arkadaşım. mutluluk haberlerini bekliyoruz.

doris 26-12-2009 10:21 AM

Alıntı:

genco Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 576208)
damla'cıgım günlüğün hayırlı olsun arkadaşım. mutluluk haberlerini bekliyoruz.

TEŞEKKÜR EDERİM GENCO DESTEĞİNİ HEP ARKAMDA HİSSEDİYORUM ZATEN .. İYİKİ VARSINgirlhaha

MuminOKAN 26-12-2009 01:16 PM

Gelişmeleriniz Daim Olsun :)
sapkal89

çok_mutlu:) 26-12-2009 01:17 PM

canım günlüğün hayırlı uğurlu olsun hergün yeni bir mutluluğunu görmeyi diliyorum bu sayfada :))

ZEYNEP2 26-12-2009 01:40 PM

günlüğün hayırlı olsun ..ne renkli bir günlük bu :)

doris 26-12-2009 01:55 PM

Alıntı:

MuminOKAN Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 576254)
Gelişmeleriniz Daim Olsun :)
sapkal89

Alıntı:

çok_mutlu:) Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 576257)
canım günlüğün hayırlı uğurlu olsun hergün yeni bir mutluluğunu görmeyi diliyorum bu sayfada :))

Alıntı:

ZEYNEP2 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 576266)
günlüğün hayırlı olsun ..ne renkli bir günlük bu :)

teşekkür ederim arkadaşlar... günlüğüme renk kattınızy789

esra90 26-12-2009 02:04 PM

sevgili damla umarım günlüğününün adı gibi her bi damlada umut,sevgi,huzur,mutluluk olur ve bu damlardandan her gün damlasın gönlüne, ruhuna ,hayatına hep gül... mutlu ol... mutlu kal . ....günlüğünün takpcisiyim :)

doris 26-12-2009 02:08 PM

Alıntı:

esra90 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 576273)
sevgili damla umarım günlüğününün adı gibi her bi damlada umut,sevgi,huzur,mutluluk olur ve bu damlardandan her gün damlasın gönlüne, ruhuna ,hayatına hep gül... mutlu ol... mutlu kal . ....günlüğünün takpcisiyim :)

teşekkür ederim.. ne güzel şeyler kattın günlüğüme iyiki varsın..girlhaha

esra90 26-12-2009 02:14 PM

sende iyiki varsın iyiki varız :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:33 AM.