Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

damla damla bir günlük

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri damla damla bir günlük Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız slm günlük kardeş :) bu gün tüm kpss ders notlarımı kayda aldım dinliyorum artık konuları tekrar ediyorum.. gerçekte işitsel hafızam gelişiyor.. çok mutlu oluyorum kendim için birseyler yaptığımda... yanlız hava cok sıcak burada patlamak üzereyim.. bende sana yazıyım dedim... bu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

damla damla bir günlük

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-06-2011, 05:33 PM   #191 (permalink)
Yüzbaşı

doris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,461
656 Mesajinıza toplam 4,071 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the rough
Standart Cevap: damla damla bir günlük

slm günlük kardeş :)
bu gün tüm kpss ders notlarımı kayda aldım dinliyorum artık konuları tekrar ediyorum.. gerçekte işitsel hafızam gelişiyor.. çok mutlu oluyorum kendim için birseyler yaptığımda...
yanlız hava cok sıcak burada patlamak üzereyim.. bende sana yazıyım dedim...
bu hafta ne öğrendim biliyomusun.. önyargının ne kötü birsey oldugunu öğrendim..
salı gece mstafa keser konserine gittik evet ön yargılı gittim. tarzım değil sevmiyorum o adamı falan filan bi ton iştsel hafıza ve beynime kazınanlar..gittik oturduk zorbela en arka sırada yer bulabildik ama farettimki en arkadan harika görünüyor sahne ve isteseydik böyle güzel yer bulamazdık diye düşündüm sonra.. tamam yerdende menunuz artık.. konser şasırtıcı sekilde çok güzel başladı. yumusak bir sesle bayan bir sunucu çıktı sahneye(tam trt ağzı vardı hatta beyazdaki damar damar üstüne falan gibi) arkasından zeybek gösterisi sergilendi kısacık ama cok güzeldi.. ilk yarıdan sonra mstafa keser cıktı sahneye veeeeeee hayatımda gittiğim hatta en eğlediğim konserlerden biriydi ve ayrıca fıkrayı bu kadar güzel anlatan birini daha görmedim.. en önemlisi neydi biliyomusun bay günlük önyargılarım kalktı ortadan.. ve sonra ne dedi bay keser biliyomusun: '' buralara böyle kolay gelmedim.çok çesitli iş yaptım tavernada söyledim, programdan sonra taksicilk yaptım aynı tavernanın önünde, ama hep müzik vardı ilk planda, burada; şimdi durduğum bu sahnede kendim oluyorudm ve tamda burda mutluym dedi.. '' alkış malkış koptu tabi... eminim kimse pek ilgilenmedi klişe laflar gibi millete ve...
''hayatının bir bölümünü basarı uğruna bedel olarak ödemezsen.. basarızılığın bedelini bütün hayatın boyunca ödersin''..... dedi. ve indi sahneden...
(tüylerim diken diken baktım kaldım sadece)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Yıkıldığın heran Yokolmadığına Şükret Kalk aynalara Bak.. Yorulduun heran Kolay ölümdeN vazgeç Kalk gökYüzüne Bak.. yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy, yola devam!!...
doris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2011, 06:07 PM   #192 (permalink)
Yüzbaşı

656 Mesajinıza toplam 4,071 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the rough

Alıntı:
meleğin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgiyi mutluluğu bulmak o kadar zor ki yakaladığın zaman sımsıkı sarılıp bırakmamak gerekir
herşeyin bir sebebi vardır bu hayatta,yaşananlardan ders çıkarmayıp aynı hataları tekrarlamak akılsız insanların işidir bence
ayrıca bu platformda düşüncelerimi paylaşmak bana iyi gelmeye başladı,beni buraya çeken kişiye teşekkür ediyorum
onun sayesinde devamlı yeni güzellikler öğreniyorum...iyiki varsın..
meleğimmmmmm yine aynı anda.. e bu kadarda da olmaz artık dedirtiyo adama.. :) seni çok seviyorum.. hoşçakal
dip not:(ben dersimi aldım bidaha yapmıycam)

Yıkıldığın heran Yokolmadığına Şükret Kalk aynalara Bak.. Yorulduun heran Kolay ölümdeN vazgeç Kalk gökYüzüne Bak.. yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy, yola devam!!...
Alt 23-06-2011, 04:20 PM   #193 (permalink)

meleğin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
8 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meleğin is an unknown quantity at this point

Keşke yüreğimi görebilsen
Ne kadar zor insanın içindekileri dile getirememesi.Sanki kabaran bir denizim ama kendi içimde..dışarı atamıyorum deli dalgalarımı..kabarıyor ama..
Kendi içimde başka bir dalga olup geri dönüyor..
Boğazım düğümleniyor..gözlerim yaşla doluyken bir damla bile bırakamıyorum...
Sustukça sözlerimi dinletemedim.
Hayatta bir tek sana hükmedemedim.
Nasıl bir kalbin var ki anlamıyorsun
Kimin aşkını kimden yasaklıyorsun?
Yüreğim öyle bir sendeki kelimeler bile yetmiyor bunu anlatmaya..belki de bu yüzden beni anlamıyorsun..sustukça dinlemiyorsun beni..sustukça yalan geliyor gözlerimdeki sevgi..oysa gözler yalan söylemez!ama anlamıyorsun ya da anlamak istemiyorsun..benim yüreğim gibi bakmıyorsun bana..ya da engelliyorsun kendini...
Oysa sevgi paylaşmaktır..ben onu bile başaramıyorum..gözlerimden başka dilim yok benim..
Yüreğim öyle büyük ki bir görebilsen! sanırım korkuyorsun kaybolmaktan o büyüklükte..ama ben yanında olacağım kaybolmayacaksın ki..
Korku dedim de kelimelere dökemediğim onca şey yoksa korkumu?işte bunun cevabını bilemiyorum..
Bir sunu biliyor ve dile getirebiliyorum..keşke yüreğimi görebilsen..
meleğin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2011, 04:21 PM   #194 (permalink)

meleğin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
8 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meleğin is an unknown quantity at this point

Öyle birini sevin ki, "Çünkü" süz, olsun. Yağmurda
gökkuşağınız, baharda sevdanız, yokluğunda varlığınız,
gözyaşınızda inciniz olsun.
Öyle birine tutulun ki, aramak için uzaklara gitmeyeceğiniz
kadar sizin olsun. Ne zaman aşktan, yana söz duyarsınız
kalbiniz çıldırmışçasına onun için gümbürdesin. Gün onunla
başlasın. Gözleriniz uykudan uyandığında aklınıza ilk gelen,
"Sevgilim, Canım" derken; yediverenler, onun kokusunu sunsun
benliğinize. Gün yine onunla bitsin, uyurken ve de "Seni
seviyorum" derken o olsun.
Öyle birine tutulun ki, aramak için uzaklara gitmeyeceğiniz
kadar sizin olsun. Ne zaman aşktan, yana söz duyarsınız
kalbiniz çıldırmışçasına onun için gümbürdesin. Onun estirdiği
karayel samyeline, karanlıklar aydınlığa dönüşsün. O varken
"Ümitsizlik" pılını pırtısını toplayıp gitsin. Onunla
zorluklar kolay olsun. Ve de o varsa her şey var olsun.
Öyle birine yürekten sarılın ki, aranızdan rüzgar dahi
geçemesin, kıyametin ayak seslerini duysanız bile o varsa
yanınızda umurunuzda olmasın..
Öyle birinin olun ki, o kalbinizden çıkarsa şayet ruhunuz
bedeninizden sökülecekmiş çesine olsun. "Seni seviyorum"
diyemediğiniz zamanda gözleriniz, ciğeriniz, ruhunuz sevginizi
söyleyip dursun.
Öyle birine bağlanın ki, yüreğinizin adımları onun adına
yürüsün. İçinizden geçen şarkı o olsun ve de.... 'İçimden
geçen şarkı gittiğinde ne yaparım ben! " diyebilirsiniz.
Öyle birine gönül verin ki, gönlünüz onun ardından koşsun,
önünde hiçbir mani olmasın..
Öyle birine Aşık olun ki, şiirinizin ilhamı, duanızın kaynağı
"Seviyor sevmiyor lara" gerek kalmasın onun da sizi sevdiği
biri olsun.
Öyle birine vurulun ki, "Ben seni fakatsız, nedensiz, çünküsüz
seviyorum." Bakma sen şimdiki zaman eki kullandığıma. En geniş
zaman olan sonsuz geniş zamanla diyorum ki "Seni seviyorum".
Adının geçmediği sözü dinlemiyorum. ....
Seni ölesiye ve öylesine çok seviyorum ki birbirimizi bağlayan
ipler görülmeyecek Canımı da, yolumu da, gönlümü de yoluna
döşedim. Bittiğim gün kalbimden çıktığın gündür. Canım benim,
ben senin bana zor gelen taraflarını da seviyorum, her şeyinle;
bilmediğim bilsen ürkeceğim, anlamadığım, anlayamayacağı m
yanlarınla seviyorum. Seni ismin ne "de" haliyle ne de "e"
haliyle seviyorum. Seni yalın halinle seviyorum.
Ben seni sevdiğim yerdeyim, heryerdeyim haykırabilirsiniz.
İŞTE BÖYLE BİRİNİ SEVİN
meleğin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2011, 04:58 PM   #195 (permalink)
Yüzbaşı

ne güzel seyler paylaşmışsın meleğim...
evet haykırabilirsiniz!!!!!!!!!!!!!
işte böyle birini sevin.....
(buna bayıldım)
tesekkür ederim...

Alt 23-06-2011, 05:08 PM   #196 (permalink)
Yüzbaşı

mutluluğun resmini ardım az önce google da... bakın hangi kare cıktı karsıma
ama mutlular sonuçta...
gülmeye kahkaha atmaya ihtiyacım vardı güldürdü beni bu kare.. negatif ruh halimden sıyrıldım böylece...

Alt 23-06-2011, 05:19 PM   #197 (permalink)
Yüzbaşı

güldüren bi kaç kare:) sanırım az önce bende böyle bakıyodum taki bu fotoyu görene kadar

Alt 23-06-2011, 05:23 PM   #198 (permalink)
Yüzbaşı

Alt 23-06-2011, 10:26 PM   #199 (permalink)
Yüzbaşı

bazen hayat anlaşılmaz oluyor. insan bazen isyan moduna girebiliyor..
hersey istediğimiz gibi gitmeye biliyor ve biz koca bir hiçin içinde kaybolmuş hissedebiliyoruz kendimzi...şu varki bütün kötü ruh halinden ne yaparsam yapayım çıkamadığım zamnlarda birseyler öğrenmek örneğin ingilizce bir kaç kelime bile olsa insana hayatın amacını hatırlatıyor sanki ve pozitif bir hale giriyorm.. istemeden girdiğim o kütü halden pozitif biri haline gelebiliyorum..
aklıma natıonal geographic chanel da reklamn sonunda bi amca sunu diyodu..
''daha fazla bilmek istiyorsan yasıyorsun''!!!!!!!
çok anlamlı gelmişti bana ve gerçektende öyle..
ne öğrendim biliyomusun bay günlük... değişen hayatıma yeni anlamlar geldi
meleklerle yasamak adlı bir kitap okudum herseye bambaska bakıyorum şimdi. meleklerimden yardım istiyorum, artık hiç bir yerde yanlız değilim bunu biliyorum ve meleklerimin benimle olması bana güven veriyor.. ve onların bana verdiği hediyeleri bir kutum var onun içinde biriktiriyorum, melek kutusu yaptım kendime ve oldukça fazla, hiç beklemediğim kadar melek tüyü gönderdiler bana çok minnettarım onlara, önce rabbime sonra onlara..
tüm yaradılışın özü sevgiymiş, saf sevgi bunu hatırlatıyorlar bana mutlaka yardım ediyorlar.. onları yardıma çağırdığım heran yanımdalar... ama bozuk para bulut ve gökkusagınıda merakla ve heyecanla bekliyorum. güzel meleklerim sizi unutmama izin vermeyin hepinizi çok ama çok seviyorum.. tanrıya sizi farketmeme vesile olan herşey için sonsuz şükranlarımı sunuyorum...
iyiki yasıyorum iyiki varım!!!!
hoşçakalın

Alt 06-07-2011, 11:35 AM   #200 (permalink)
Yüzbaşı

iyiki varım ben....
kimseye sinirimi bozma hakkını vermiyorum.. kendim için çalışıyorum kendim için çalışmak zorundayım..ve melek kartlarındada yzadığı gibi bir karar vermek zorundayım...
ilk kart huzur kartıydı ve yanlızlığıda seviyorsun yazıyordu
ikinci kart engeller kartıydı ve rafael bana yardımcı olacagını söyledi iyileştirici güç için ondan yardım istemeliyim
üçüncü kart ise basarı kartıydı güzel calışmaya devam et dileğin duan olacak diyordu..
dördüncü kart ise tüm bunlardan sonra önsezine kulak ver ve bir karar ver diyordu....
sanırım suanda calışmaya devametmeliyim.... karar için daha zaman var hoşçakal bay günlük

Bookmarks