Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

iki noktacınız geldiiiii....

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri iki noktacınız geldiiiii.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Seni ve tonton anneni çok seviyom annene anne diyebilirmiyim?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

iki noktacınız geldiiiii....

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-06-2009, 10:13 PM   #101 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Seni ve tonton anneni çok seviyomannene anne diyebilirmiyim?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 23-06-2009, 10:17 PM   #102 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road

Alıntı:
maxim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
'''''sevgili maxim imgeleme yaparken bilinçaltı sanırım direç gösterriyor...iki noktaı aynı senin yaptığın gibi yapıyorum...pratik yaptıkça anlaşılıyor aradaki çekim.bağlantı anını hissetmen gerekir.. arınma dediğim hoopopono tekniği var ya ...onu yapıyorum..sevgiler.. !!!!!!!!
dirençmi ??? ne yapmam gerekir peki????
iki nokta konusunda biraz daha detaylı bilgiler verirsen sevinirim aynı zamanda bende şu arınma tekniğini öğrene bilirmiyim???
çok teşekkürler.......
sevgiyle kalın
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2009, 10:17 PM   #103 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

ilk zamanlar hayal kurmakta çok beceriksizdim bende zamanla öğrendim.
ama son zamanlarda helede evrene bu kadar çok güvenmeyi öğrendikten sonra allahın her istediğimi vereceğine şüphesiz inancım tamamen oluşunca bu defada hayal ederken ya eksik bir şey istersem ya istediğim gibi olmazsa gibi kuşkularım oluşmaya başladı işte bu sebepten iki nokta yapmaya bile başlamak içimden gelmiyor çoğunlukla başarısız olma korkusundan ziyade başaracağımdan eminim ama ya bir ayrıntı atladıysam telaşı oluşuyor bende.
ne isteyeceğime bikle doğru dürüst karar veremediğim zamanlar oluyor.egomu susturamıyorum bu zamanlarda.nasıl bir iş istiyorum nasıl bir evlilik yapmak istiyorum gibi sorular soruyorum kendime ama okadar çok şey bir anda geliyorki aklıma.
mesela iş hayal ediyorum ama ya çalışma saatleri bana uymazsa,ya istediğim koşullarla karşılaşamazsam,emeğimin karşılığını alamazsam gibi binlerce şey geliyor aklıma.bunu yenmenin bir yolu varmı bilmiyorum.
şimdilik yazılarınızla motive olmakla yetiniyorum :)
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2009, 10:21 PM   #104 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

geçenlerde oğlumla İstanbul da geziyoruz..otomobiliyle sahilden sarıyer istinye ortaköy geziyoruz..kuantum yşam okulu seminerine gitmiştim.hem oğlumun evinidüzenlemek işlerini tamamlamak hem özlem gidermek...ben başladım eski yaşadığımız kötü günlerden bahsediyorum nerden aklıma geldiyse oysa anı yaşamak gerekir eskiye takılmamak gerektiğini bildiğim halde...oğlum hemen uyardı...anne senin öğrendiklerinle şu anki yaptığın pek bağdaşmıyor..doğru söylüyordu..hem oğlumu üzüyor, hem kendimi.. o anı yaşamayı kaçırıyordum...halbuki ben en kötü günlerimde bu güzel günlerimin hayalini kurmuştum..hemen toparlandım..oğluma hak verdiğimi söyledim..ortaköyde kumpirlerimizi yerken şükrettik, bol bol analı oğullu...bizim sabrımızı ve mükafatlandırıldığımızı oturduğumuz yerde herkes bilir...oğlumla birlikte çok şeyler yaşadık ve hepsini yüce Allahım sayesinde aştık..ama biz o hayatı kendimize hiç yakıştırmadık kabul etmedik boyun eğmedik..mutlu hayatı yaşamayı seçmişiz bilmeden düşüncelerimizle..zaten yaradanımızda bizden bunu istiyor..aciz değiliz hiç birimiz..güç bizim içimizde kendi gücünden hepimize vermiş.kendimize acıyıp durmayı dertleşmeyi bırakıp,güzel günlerin hayaliyle zamanımızı değerlendirelim.sizlere tek tavsiyem bu...
Alt 23-06-2009, 10:22 PM   #105 (permalink)
Binbaşı

1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Alıntı:
gülpor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Seni ve tonton anneni çok seviyomannene anne diyebilirmiyim?

canım benim tabiki diyebilirsin..
Alt 23-06-2009, 10:32 PM   #106 (permalink)

poseydon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 14
25 Mesajinıza toplam 271 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
poseydon is an unknown quantity at this point

ben bazen düşünüyorum da istemeyimi bilmiyorum diye...çünkü sanki isteyince olackta ya başkasına zarar gelirse diye korkuyorum.. bir çok kez telkinler yaptım hak ettiğime yönelik ama yine de beni sınırlayan birşey var.. sanki bedel ödemek inancım var ve ben bunu nasıl yok edeceğimi bilmiyoum.. arınma, olumlama elimden geleni yapıyorum ama o çekirdek düşünceyi nasıl yopk edeceğimi bilmiyorum..iki noktada isteyip serbest bırakınca yapıyorum ama aklıma ya başka kötü bir şey olursa diye bazen geliyor. neden geliyor bilmiyorum.. anılarımı tarıyorum ama bulamıyorum.. nasıl bu durumdan kurtulacağımı da bilemiyorum... hayal kurarken de hep sanki dışardan kendimi görüyorum. hani hayalin içimde ol diyorlarya ben onu yapamıyorum ...bunun bir yöntemi var mı bilmiyorum..
bu siteden çok şeyler öğreniyorum. iyiki varsınız bana enerji oluyorsunuz...
sevgili sudemciğim iyiki bu sayfayı yazıyorsun bana ışık oluyorsun şu an yazdıklarınla teşekkür ederim...
poseydon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2009, 10:39 PM   #107 (permalink)
Binbaşı

Şanal Beyi ilk defa izlerken oğlumu mutlaka merkezlerine götürmeliyim, o çocukluğundaki kötü anların silinmesi gerektiğini düşünüyordum..daha önce bir hanıma telefon açtım yine bir programda görmüştüm..beş günde binbeşyüz lira istedi..çok fazla geldi...kendi çalışmalarımı kendi kendime bulabbilrdim ama oğlumun acilen ve kısa sürede yardım alması gerekiyordu..benim çocukluğum çok güzel mutlu geçmişti..temel sağlam olunca sonraki sorunlar fazla etkilemiyor..o yüzden güçlü bir yapım var...ama oğlumun temel çürük.birde ergenlik kız arkadaş okul stres eklenince çok kırılgan hemen çöküveriyor..ben sürekli manevi destek olabildiğimce ama yeterli olmuyor...maddi yönden de kiralarımı mı alamama gibi bir durumum olduğundan nasıl gideceğimi düşündüm..ama çok istediğim için kendimi kuantum yaşam merkezinde ve Şanal Beyle tanıştığımızı hayal ettim.. o seminerlere katılmayı o anı yaşamayı hep imgeledim..nasıl oldu benim alacaklar gelmeye başladı ve hemen randovümüzü aldık.bir ay sonra sıra geldi...oğlula gittik şanal Beyle aynı hayal ettiğim gibi tanıştık..daha anne karnındayken yaşamayı reddettiğ çıktı lkbaşlarda..hala devam ediyor..kaç sene önce yaşanan babaanne ve dede arasındaki bir haksızlık olayı dahi çıktı ortaya..şu an oğlumun kız arkadaıyla yaşadığı bir olayı araştırırken..arkadaşlar hak yasası denen bir yasa var..sadece çekim yasasıyla çalışmıyor hayat.atalarımızdan özgürleşmek gerekiyor...
Alt 23-06-2009, 10:45 PM   #108 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

atalardan özgürleşmek sözünü şanal bey tv programındada çok sık kullanıyor ama ne demek istediğini şimdi dah iyi anladım.
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2009, 10:50 PM   #109 (permalink)

poseydon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 14
25 Mesajinıza toplam 271 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
poseydon is an unknown quantity at this point

sevgili sudem ben daha bir kez gittim Şanal beyin ışık hanımın seminerine.. yeni atalardan özgürleşme cd sini aldım bir kez dinledim.. daha yeni aidım.. ama hak yayasına inanıyorum.. benim görünürde hiç sorunum yok.. mutlu bir çocukluk mutlu anne baba üzerime titremeler malım tek çocuk olmanın verdiği bir surum.. ama bir şey var hissediyorum ne olduğunu bilmiyorum ama hissediyoum beni yoran bir şey var bakalım ne çıkacak...şu hayal etme işini biraz daha anlatırmısın sedemciğim.. hayallerini anlat nasıl kurduğunu neler başardığını bunlar gerçekten motive edici oluyor...teşekkürler....
poseydon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2009, 11:06 PM   #110 (permalink)
Binbaşı

farkındaysanız olumsuz yaşadığımız ondokuz seneyi fazla yazmak istemiyorum hem yazarak o günlere enerji yüklemek hem hatırlamak istemiyorum..okuduktan sonra kaç gün kendinize gelemezsiniz sizleri üzmek istemem..hayattaki tek inandığım şey olayları mizahi yönden ele alıp mutlaka dalga geçerim..gözünde büyütünce çözümü de güçleşiyor..be güldüğüm zamanlar ablam dahi kızardı.ağlanacak haline gülüyorsun..eee neyapayım oturup ağlasam düzelecek mi çevremdekilere anlatsam çok üzülüyorlar onu da yapamıyorum tek çarem dua etmek ve hayatla gır gır geçmek..herkesin bana acımasını da istemem hiç bir zaman..ben zavallı değilim güçlü bir kadınım..güçlü bir anneyim...kendimi sürekli bu şekilde empoze ediyordum...bir gün eşim vefat ettiğinde oğlumla pskiyarise gittik..adam daha biz bir iki şey anlatmaya başlayınca başladı ağlamaya...oğlum çok üzüldü. doktor bey biz çok iyiyiz inanın o kadar kötü değiliz deyip durdu..bana kızıyor admı üzdük işte keşke anlatmasaydık..kendimizi suçlu hissettik..şimdi hatırladıkça gülüyoruz..işi gırgıra dökmesek kafayı yerdik heralde..üç arkadaş oturuyoruz sim işi yapıyoruz elde bir ara ben çayın yanında yemek için büsküvi almaya bakkala gittim..dükkandayız..arkamdan konuşmuşlar..içimizde en kötü durumu olan o hala nasıl gülebiliyır.bizi de güldürüyor yazık birde acıyorlarmış bana..onların da eşleri iflas etmiş.ellerinde mendiller sürekli ağlıyorlar..ben de şamata gırgır...biri dediki arkandan dedikodu yaptık, yapın dedim kendime o kadar güvenim var ki hiç aklıma gelmiyor benim arkamdan konuşacakları..hiç kötü niyetim olmaz..herkesi de öyle sanırım..işte söylediler.neyse güldük geçtik.neye güveniyorsun bu kadar hayatta güveneceğin bir şeyin yok...hiç geleceğini düşünmüyormusun?endişe etmiyormusun? etmiyorum dedim..Benim Allahım var, nasıl beni yarattı dünyaya getirdiyse elbet benim geleceğimi de garanti altına almıştır..ne zaman işimi yaradana bıraksam sırtımı ona dayasam hiç yanılmadım...bir gün geldi Allah fazlasıyla sigortamı evimi malımı mülkümü fazlasıyla verdi...oğlumu özel okula verdik..evi arabası herkesi şaşırttı..halamızında çocuğu olmayışı benim oğluma sahip çıkması tek şansım oldu..şimdi iki annesi var..biri hala biri ben...çok şükür...sizebelki bunlar ders olur kendinizi aciz hissetmeyin o hep yanımızda bizimle...

Bookmarks

Etiketler
geldiiiii...., noktaciniz