Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bugün birşeyler oluyor ... ama tam olarak nedir bilmiyorum... şu aralar sosyalleşme dinliyorum.. topluluk konuşma da.... çenem düştü derler ya.. evde olduğumdan konuşmak yerine yazabiliyorum.. buna da bir deyim bulmak lazım..parmağım zıpladı diyeyim bunada ben.. mausem(farem) bozulduğu için birkaç gündür ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-06-2009, 06:00 PM   #81 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 946
182 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilsoy will become famous soon enoughnilsoy will become famous soon enough
Standart Cevap: OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

bugün birşeyler oluyor ... ama tam olarak nedir bilmiyorum... şu aralar sosyalleşme dinliyorum.. topluluk konuşma da.... çenem düştü derler ya.. evde olduğumdan konuşmak yerine yazabiliyorum.. buna da bir deyim bulmak lazım..parmağım zıpladı diyeyim bunada ben..
mausem(farem) bozulduğu için birkaç gündür herşeyi parmak ucuyla yapıyorum... biraz uzun sürüyor...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

nilsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2009, 06:53 PM   #82 (permalink)
Üsteğmen

182 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Smile Cevap: OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

işin aslı şu...içim nötr durumda... olumsuz birşey düşünmek istiyorum.. ama yapamıyorum.. hayatı tozpembe görmüyorum.. demek istediğim.. olumsuzluklarıda kucaklıyorum.. olan olmuş ne yapabileceğimize bakalım ... değiştirmek elimde... yeni freans ayarı yapalım... belki yeni yayın daha çok hoşuma gidecek.. denemeden bilemem ki ... gibi bir halim var .. ......
ama içimde bir çoşkuda var.. hoplamak zıplamak istiyorum.. (ertelemeyi bırak telkini yüzünden sanırım)...malum kütlem fazlaya yerçekimine çok direnemiyorum ..oturuyorum o yüzden..
Alt 06-06-2009, 09:04 AM   #83 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

bence sen bu kutlenle cok guzelsin nilsoycuummmm çok takılma bence:)
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2009, 05:52 PM   #84 (permalink)
Üsteğmen

serkans674 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 210
176 Mesajinıza toplam 870 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serkans674 is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

Alıntı:
nilsoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
işin aslı şu...içim nötr durumda... olumsuz birşey düşünmek istiyorum.. ama yapamıyorum.. hayatı tozpembe görmüyorum.. demek istediğim.. olumsuzluklarıda kucaklıyorum.. olan olmuş ne yapabileceğimize bakalım ... değiştirmek elimde... yeni freans ayarı yapalım... belki yeni yayın daha çok hoşuma gidecek.. denemeden bilemem ki ... gibi bir halim var .. ......
ama içimde bir çoşkuda var.. hoplamak zıplamak istiyorum.. (ertelemeyi bırak telkini yüzünden sanırım)...malum kütlem fazlaya yerçekimine çok direnemiyorum ..oturuyorum o yüzden..
y7 89
Kütleye çok takılma ablacım zaten bu qazla hoplaya zıplaya aya çıkacan nerdeyse orda hafiflemiş olursun yerçekimi onda birine düşüyo direk.

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil...
serkans674 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2009, 07:42 PM   #85 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

yine yanlış yerdesin birader!
serkanın günlüğüsü değilki bu! yirim ben senin laz aklınııı!

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2009, 11:36 PM   #86 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

ayyyyyyy koptum yaaaaaaaaaa.:D
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2009, 12:08 AM   #87 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Alıntı:
akınyıldız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar ben geçen akşam gülporu arıyodum, ulen dedim pardon lafımı geri aldım nerde bukız dedim sonradan aklıma geldi kim online baksana dedim.her neyse bu kız da matrix şeysindeymiş aman sayfasında işte bende tam gaz içeri daldım kapıyı çalmadan ne münasebetsiz bi davranış dedim ki tam hatırlamıyom ama şöyle bişeydi işte üye resmini yükleyebildinmi? bak benim salak kafaya hiç bu soru orda sorulur mu?işte napayım size demiştim benim geceleri özellikle 11den sonra bazı tahtalar eksiliy de....o da bana cevap yazdıydı galiba ...tan o anda ekranda bi görüntü sevgili redflowers arkadaş demez mi burada sohbet etmeyin konu bölünüyor diye bize kafeteryayı gösterdi anam yani forum sayfalarından da atılcekmişim haberim yokmuş..tamam ben densizlik ettim de işte ...offfff...o kadar gücüme gitti ki anlatamam 30 yaşındayım yani vallahi dedim ya bi daha hayatta girmiycem forma diye gülporcum da beni teselli ediy durmadan ya işte bana kızan sonrada gönlümü almak için bana süt veren redflowers arkadeşin bi günlüğüne bilem okuyamıyom korkudan aman diyom benim gelir gider aklım tutup oraya alakasız cevaplar verir diye işte bu nedenle serkanın günlüğüne takılem dedimserkan kızmuyon de mi?şimdi gelip beni burda yakalayacak diye adını minik yazıyom malum arkideşin çünkü bi bakıyom ne yazdıysam teşekkür ediy tatlı şey
Duyuru;Akınyıldız forumda kaybolmuştur ,görenler insaniyet namına haber versin...
akınyıldızcım ,burasıda nilsoyun günlüğüüü,bir tek o istemiyo günlüğünün okunmasını çünkü,neyse işin şakası tabii,güzel yürekli arkadaşım benim...

Alt 07-06-2009, 12:12 AM   #88 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Nilsoy,slm bu arada
Alt 07-06-2009, 12:23 AM   #89 (permalink)
Üsteğmen

selam canlarım... çok tatlısınız ya..
akın yıldızım bukadar karışılıkta redflowers seni serkanın günlüğünde arar durur... sen burdan yazmaya devam et.. bendede siyahçadada hafızada balıklık var ya... b vitaminimiz yokmuşş.. bende terasa b vitamini ektim.. yetişsin sanada yollarımmmmm... sen cafeye gel orda takılalım... çay var.. kahve var...
Alt 07-06-2009, 09:39 AM   #90 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Akınyıldız' cım yerim ben senin kırılan kalbini :)
Vallahi ben bıktım artık kendimi anlatmaya, varın siz anlayın beni. Emir kuluyuz arkadaşlar Forum arkasında eli sopalı birileri var, konular dağıldığı zaman ne yapıyorsunuz diye kovalıyorlar bizi haberiniz yok. Ahhh ahhh neler çekiyoruz biz

Nilsoy'cum şekercim.

Redflowers'ın iç sesi: Şu yukarıdaki karikatürü cafeye taşısam mı ki acep?
Muhalefet ses: Nereye kadar kardeşim, bırak bu sefer dağınık kalsın, adın çıkıyor sonra bak
İç ses: Sen de haklısın. Kalsın madem napalım. Adın çıkacağına canın çıksın.
Muhalefet ses: Ha şöyleee, yola gel :)))
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
degil...., gunluk, icin, okumayin....bu, sizin