Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sonunda yine günlüğüme kavuştum.... bu arada kilo vermeye başladım... az ama hiç yoktan iyidir.. hatta ilk tartıldığımda inanamadım bir daha tartıldım... 1 kio vermek bile moral oldu.... sanki 1 ton gitmiş gibi bir rahatlama hissettim... psikolojik biliyorum... ama ben hissetiğime ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-07-2009, 12:06 AM   #111 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 946
182 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilsoy will become famous soon enoughnilsoy will become famous soon enough
Standart Cevap: OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

sonunda yine günlüğüme kavuştum.... bu arada kilo vermeye başladım... az ama hiç yoktan iyidir.. hatta ilk tartıldığımda inanamadım bir daha tartıldım...
1 kio vermek bile moral oldu.... sanki 1 ton gitmiş gibi bir rahatlama hissettim... psikolojik biliyorum... ama ben hissetiğime bakarım...
günlüğüme kavuşmam iyi oldu.. bu telkinlere başlamamla aldığım ilacımıda bırakmıştım.. ama aldığım radikal kararlar var.. uygulayabilecekmiyim bilmiyorum... çok çok büyük bir karar... tüm hayatımı değişti
receğim.... şartlar bunu gerektiriyor

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

nilsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2009, 12:08 AM   #112 (permalink)
blue jaloon
Guest

baslamak yolun yarisidir sizde bilirsiniz basarilar:)
Alt 19-07-2009, 12:16 AM   #113 (permalink)
Üsteğmen

serkans674 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 210
176 Mesajinıza toplam 870 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serkans674 is an unknown quantity at this point
Thumbs up Cevap: OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

Alıntı:
nilsoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sonunda yine günlüğüme kavuştum.... bu arada kilo vermeye başladım... az ama hiç yoktan iyidir.. hatta ilk tartıldığımda inanamadım bir daha tartıldım...
1 kio vermek bile moral oldu.... sanki 1 ton gitmiş gibi bir rahatlama hissettim... psikolojik biliyorum... ama ben hissetiğime bakarım...
günlüğüme kavuşmam iyi oldu.. bu telkinlere başlamamla aldığım ilacımıda bırakmıştım.. ama aldığım radikal kararlar var.. uygulayabilecekmiyim bilmiyorum... çok çok büyük bir karar... tüm hayatımı değişti
receğim.... şartlar bunu gerektiriyor
Eyttt ablacım yürü be kim tutar seni (köşedeki qaz istasyonundan gönderttiler beni reklam amaçlı promosyon qaz veriyoruz)

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil...
serkans674 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-07-2009, 01:43 AM   #114 (permalink)
Üsteğmen

182 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Unhappy Cevap: OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

çok sıkıntılı günler yaşıyorum.. tırnaklarım yenilmekten harap oldu.. beni en çok yoran belirsizlik... ne olacaksa olsun istiyorum... ego dinlemekmi yaptı böyle bilmiyorum...
uzun süredir dinlemiyorumda...
seçimlerim telkinlerle çatışıyor.. ikilemlerde kalıyorum... üç maymun ol diyorum kendime... ama artık beynim kabullenmiyor..
değişim şart ... ama çok radikal değişimler... gerçekleştirmekten korkuyorum...
geleceğimi belirsiz görüyorum.... ama kim yarınını biliyor ki... kimin tüm hayatı garanti altında
iki yol var.. ya kendim olmayı seçip yeni bir hayata başlayacağım
yada dünya üzerinde hiç yokmuşum gibi benim yerime kararlar alınıp uygulanmasına izin vermeye devam edeceğim..
Alt 28-07-2009, 02:13 AM   #115 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

nilsoy'cum,bilincinin direnciyle karşılaşıyorsun sanırım..Telkinleri dinlerken -özellikle ilk başlarda-bu ruh hali hissediliyor..İkilemde kalma yani..Hayatında birşeyleri değiştirmek istiyorsun,yıllardır bilinçaltında barındırdığın şeyler telkinlerle bir savaş içinde..Yeni bir hayat ,ilk başlarda gözü korkutsa da,sonu çok güzeldir..her zaman da sancılı başlar..Öfkelendirir, kızdırır,bazen de umutsuzluğa kaptırır..Benim için hep öyle oldu..Bu sis bulutunun içinden bir an önce çıkman için değişimi yaşamayı tamamen kabullenmelisin..Telkinler zaten zamanla etkisini gösterecek,sen de olumlu düşünerek bunu kolaylaştırabilirsin.Herşeyi yapacak güç içimizde var..Sen de bunların üstesinden geleck güçtesin..Sadece biraz daha sabır...

Sevgiler ..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-08-2009, 06:08 PM   #116 (permalink)
Üsteğmen

Bebek adimlariyla ilerliyorum...... karar almak ..... Uygulayabilmek ????!!!!!!! HAYAT BENI NEDEN YORUYORSUN??????????
Alt 10-09-2009, 12:15 AM   #117 (permalink)
Üsteğmen

tekrar günlüğüme kavuştum... yine adım atamadım.... aynı noktadayım... ama tek fark artık daha kararlıyım.. daha çok bireyim... birazda gıcık birşey oldum.. gördüğüm hatayı affetmiyorum hemen söylüyorum.. sesim daha yüksek çıkmaya başladı...
Alt 10-09-2009, 11:06 AM   #118 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 164
166 Mesajinıza toplam 1,153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nice
Cool Cevap: OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

Alıntı:
nilsoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
tekrar günlüğüme kavuştum... yine adım atamadım.... aynı noktadayım... ama tek fark artık daha kararlıyım.. daha çok bireyim... birazda gıcık birşey oldum.. gördüğüm hatayı affetmiyorum hemen söylüyorum.. sesim daha yüksek çıkmaya başladı...
Selam
Ne güzel, hayatını daha doğrusu hayatıon hakkındaki düşüncelerimi değiştirmek için radikal bir karar almış ve güzel adımlar atmışsın. Sen şu anda değişim göbeğindesin. Değişeceksin, istediklerini tek tek başaracaksın. Hepsi yoluna çıkmış. Ama ego her zamanki gibi gireceğin yeni durumdan, ve olmak istediğin yeni hallerinden korktuğu için seni de korkutuyor.
Yeni bir işe başlarken, hiç tanımadığın insanlarla bir araya geldiğinde duyduğun tedirgin ve huzursuz halleri yaşıyorsun. Aslında sen değişmeyi seçtin, değişiyorsun ama egon seni korkutuyor, sadece korkuyorsun...

Ama attığın adım ve gittiğin yol güvenli sen daha güzel, daha olumlu ve çok daha güvenli bir hayata başlıyorsun. bunu önce kendine ve sonrasında egona usul usul anlat. Egonla konuş.
Sevgili Egom ben şu anda şu durumda olmak istiyorum ve bu durum bana şu- şu- halleri yaşatacak.-geçmişinde örnek varsa- Tıpkı o günlerdeki hallerimde olduğu gibi, çok kolay, çok emin ve çok mutlu olacağım. Hayatım bu hallerimden daha güvenli, daha mutlu ve huzurlu oluyor.
Ben yeni durumuma kolaylıkla geçiyorum" de
Ne güzel başlarken herşey için :Kolay yazmışsın. Yine öyle yaz ve düşün..

Hayat aslında çok kolay.
Zorlaştıran KORKULARIMIZ..
KORKULARIMIZDAN kurtulmak ÇOK KOLAY..

KOLAY GELSİN.. YOLUN AÇIK OLSUN..
hayathan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-10-2009, 08:45 PM   #119 (permalink)
Üsteğmen

Smile Cevap: OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

uzun zaman geçti... hayatın koşuşturmacasına kaptırdım kendimi... önce çok üzüldüm.... hayatımı değiştirmeye karar verdim... sonra biraz kafamı dağıtmak için uzaklara gidip kendimden de kaçtım.. baktım insanlarda hep bir dert ve derde derman arama çabası... onları izlerken kendimi unuttum.. kendimi hatırladıkça daha çok korktum... kararı kendim veremedim... benim yerime karşı taraf versin diye kaçak savaştım.... gidemedim... cesaret edemedim..
kendime güvensizlikler yaşadım... nefes alamaz olduğum oldu... ne kötü bir duyguydu.... kalp atışlarımı kulaklarımda hissettim.. sanki bir panik gibi...dr gittim fiziksel birşey yok psikolojik dedi... sonuç yine psikiyatr yine antidepresan...
yokyok okadar üzgün değilim artık... bazen şarkı bile mırıldanıyorum bu aralar...
Alt 18-01-2010, 03:34 AM   #120 (permalink)
Üsteğmen

Thumbs up Cevap: OKUMAYIN....BU GÜNLÜK SİZİN İÇİN DEĞİL....

artık tırnak yemiyorum... nasıl oldu bilmiyorum.. bir baktım uzamaya başladılar.. dile kolay dişlerim çıktığından beri sayarsak 35 yıldır yiyordum... ama artık yemiyorum.. yazın bir ara protez tırnak taktırdım.. ama dayanamadım bir haftada söktüm ( yaptıran varsa bilir mıh gibi yapıştırıyorlar.. kendi tırnağını sökmek kadar zor.. ).. bir iki ay yine yedim.. sonra ne oldu bilmiyorum.. 35 yıldan değişik olan ne... aslında yaklaşık ne oldu bir tahminim var.. kesin kararlar anlamsız korkuların önüne geçti..
o dönemde kabullenmeyi öğrendim.. meğer ne rahatlıkmış... hani bilinen bir söz varya.. değiştirebileceklerimi değiştirme gücü... değiştiremeyeceklerimi kabul etme gücü..
içimde inanılmaz bir enerji.. uzun yıllardır böyle hissetmemiştim.. Allahım dedim yaşadığını hissetmek böyle bir duygumuydu...sanki nefessiz kaldıktan sonra derin bir nefes almak gibiydi... yıllarca çabalayıp durduğum bir gram gitmeyen kilolar gitmeye başladı...

KABULLENMEK.. çaresizce kabullenmek değil bu.. artık anlamak.. anlamak ne kadar uzun zamanımı aldı.. kızgınlığım azaldı anladıkça..
kendimi sevmiyormuşum.. ve büyük bir HİÇLİK içindeymişim..
o kadar şey okumak.. empati kurmak.. bildiğini sanmak.. manasını anlamaktan farklı birşey bu.. boyut atlamak gibi..
enerjim düştü bu aralar... artık asla hiçbirşey eskisi gibi olmayacak... çünki değişmeyen tek şey değişimin ta kendisi.. ve ben değiştimmmmmmmmm

Bookmarks

Etiketler
degil...., gunluk, icin, okumayin....bu, sizin