Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Benim Hayatım da Değişirmi Acaba?

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Benim Hayatım da Değişirmi Acaba? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 7-8 ay önce ben kendimden ve yaşamdan bu güne kadar ne bekledim ve şuanda bu beklentilerimin neresindeyim diye hayatımı sorgulamaya başladım.Malesef bu sorgulamalar beni depresyona sürükledi. 25 yaşındayım ve şuanda kendime baktığım zaman sadece bir hiç görüyorum.Hep ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Benim Hayatım da Değişirmi Acaba?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-05-2009, 04:48 AM   #1 (permalink)
Teğmen

melodik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 23
8 Mesajinıza toplam 34 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodik is an unknown quantity at this point
Standart Benim Hayatım da Değişirmi Acaba?

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 7-8 ay önce ben kendimden ve yaşamdan bu güne kadar ne bekledim ve şuanda bu beklentilerimin neresindeyim diye hayatımı sorgulamaya başladım.Malesef bu sorgulamalar beni depresyona sürükledi. 25 yaşındayım ve şuanda kendime baktığım zaman sadece bir hiç görüyorum.Hep başarılı bir insan olucağımı düşünürdüm okulumu bile bitiremiyorum 6 senemi verdim ve 7.yi de görücem.En çok üzüldüğüm ise ailem.Benim için çok çaba sarfettiler, bana çok inandılar ve güvendiler.Babam sırf ben ve kardeşim okuyalım bir yerlere gelelim diye emekliliğini bile yaşayamadı.Emekli olduktan sonra birgün evde oturduğunu hatırlamıyorum hala daha çalışıyor.Bu hayatta en çok böyle bir anne ve babaya sahip olduğum için Allaha şükrediyorum.Ama artık onlarında yorulmaya ümitlerinin kırılmaya başladığını hissediyorum.Bu beni kahrediyor.1 seneye yakındır çalışmaya başladım ki işim okumasamda yapabileceğim bir iş.Tezgahtarlık yapıyorum ve Nefret ediyorum bunun içinmi yıllarca okudum ben diyorum biliyorumki onlarında aklından kızımız bunun içinmi yıllarca okudu diye geçiyordur.Yanlış anlamayın asla küçümsediğimden değil zaten öyle olsa bu işi yapmazdım ama yinede ne olursa olsun emeğimin karşılığı asla bu olmamalıydı diye düşünüyorum.Şuanda ne gecem var ne gündüzüm ne de doğru düzgün tatilim.Tabi bu benim ders çalışmamıda etkiliyor ama işi bırakamıyorum çünkü bu yaşta hala babamın parasını yemek düşüncesi kendimden daha da nefret etmeme neden oluyor.Son 6 aydır düzensiz yaşamaktan ve bunları düşünmekten 10 kilo aldım kendimi hep güzel bulurdum insanlardan da hep güzel şeyler duymuşumdur ama şuan aynaya bile bakasım gelmiyor.Sabahları yüzümü yıkayıp saçımı başımı düzeltmek zorunda olmasam dönüpte aynaya bakmıcam.Bazen artık kendimi toplamalıyım öncelikle en azından güzel hissetmeliyim kendime güvenim tekrar gelmeli diyerek gün içerisinde kendimi motive etmeye çalışıyorum ama gecenin 11 inde evime geliyorum hiçbir şey yapmaya halim kalmıyor.Hadi sabah spor yapayım duşumu alayım öyle işe gideyim diyorum ama malesef hep düşüncelerimi erteliyorum.İyice tembelleştim.Allaha çok şükürki iyi dostlara da sahibim ama artık onlarla dahi konuşamaz duruma geldim.Hiç bir zaman illaki sevgilim olsun dememişimdir ama şu dönemde nedense ihtiyaç duyuyorum belki nedenim olur bu hayattan zevk almaya başlarım diye.Ama insan kendini beğenmezken başkasının onu beğenmesi mümkün mü.Gerçi şuan da bir insanı mutlu mu ederim zarar mı veririm onu bile bilmiyorum.3-4 aydır siteyi ziyaret ediyorum telkinleri dinliyorum öğrendiğim şeyleri uygulamaya çalışıyorum ama o kadar çok şey okuyorumki ne yapsam diye kafam karışıyor.Ve herşeyi yarım bırakıyorum.Hiç bir şey katamadım kendime.Offf çok anlatmışım artık susayım en iyisi çünkü daha sayfalarca anlatabilirim.Ben hayatımdaki herşey için hep şükretmeyi bilen bir insan oldum ve biliyorum ki benden çok daha kötü durumda olanlar var.Allah daha büyük dert vermesin diyorum ama şuda bir gerçekki herkesin derdi de kendine büyük.Kısacası ben şuan hayattan hiç zevk almıyorum ve neden yaşadığımı bile bilmiyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

melodik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2009, 09:18 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

yas_min - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 751
167 Mesajinıza toplam 1,141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to behold
Standart Cevap: Benim Hayatım da Değişirmi Acaba?

Melodik guncen hayirli olsun, aramiza hgeldin:)

Uzun yazdim diyorsun, bence istedigin gibi yazabilirsin, bu sayfa senin sayfan...ki kendini okudukça sende birseyleri goreceksin , nerde sorun var okudukça anlayacaksin.
Bende bu aralar çok SIKINTILIYIM is konusunda, senelerimi verdim, cilgin gencligimi yasamadim , derslerle bir tum olmustum, eczaci oldum:) fakat suan elimde guzelce bir diplamam olmasina ramen, hiç bir is bulamiyorum,depresyon uzerine depresyon yasadim...taaaki siteyi bulana kadar:) simdi iyiyim , daha olumlu dusunebiliyorum evet suan herkes bosta...illaki bu krizin sonu olacak, illlaki benimde isim olacak.Dort elle saril ve derslerine devam et, ne olursa olsun ,inadina bile bitir derim ben ...

Sevgimle kal .
yas_min isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-05-2009, 01:00 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

serkans674 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 210
176 Mesajinıza toplam 870 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serkans674 is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: Benim Hayatım da Değişirmi Acaba?

Alıntı:
melodik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 7-8 ay önce ben kendimden ve yaşamdan bu güne kadar ne bekledim ve şuanda bu beklentilerimin neresindeyim diye hayatımı sorgulamaya başladım.Malesef bu sorgulamalar beni depresyona sürükledi. 25 yaşındayım ve şuanda kendime baktığım zaman sadece bir hiç görüyorum.Hep başarılı bir insan olucağımı düşünürdüm okulumu bile bitiremiyorum 6 senemi verdim ve 7.yi de görücem.En çok üzüldüğüm ise ailem.Benim için çok çaba sarfettiler, bana çok inandılar ve güvendiler.Babam sırf ben ve kardeşim okuyalım bir yerlere gelelim diye emekliliğini bile yaşayamadı.Emekli olduktan sonra birgün evde oturduğunu hatırlamıyorum hala daha çalışıyor.Bu hayatta en çok böyle bir anne ve babaya sahip olduğum için Allaha şükrediyorum.Ama artık onlarında yorulmaya ümitlerinin kırılmaya başladığını hissediyorum.Bu beni kahrediyor.1 seneye yakındır çalışmaya başladım ki işim okumasamda yapabileceğim bir iş.Tezgahtarlık yapıyorum ve Nefret ediyorum bunun içinmi yıllarca okudum ben diyorum biliyorumki onlarında aklından kızımız bunun içinmi yıllarca okudu diye geçiyordur.Yanlış anlamayın asla küçümsediğimden değil zaten öyle olsa bu işi yapmazdım ama yinede ne olursa olsun emeğimin karşılığı asla bu olmamalıydı diye düşünüyorum.Şuanda ne gecem var ne gündüzüm ne de doğru düzgün tatilim.Tabi bu benim ders çalışmamıda etkiliyor ama işi bırakamıyorum çünkü bu yaşta hala babamın parasını yemek düşüncesi kendimden daha da nefret etmeme neden oluyor.Son 6 aydır düzensiz yaşamaktan ve bunları düşünmekten 10 kilo aldım kendimi hep güzel bulurdum insanlardan da hep güzel şeyler duymuşumdur ama şuan aynaya bile bakasım gelmiyor.Sabahları yüzümü yıkayıp saçımı başımı düzeltmek zorunda olmasam dönüpte aynaya bakmıcam.Bazen artık kendimi toplamalıyım öncelikle en azından güzel hissetmeliyim kendime güvenim tekrar gelmeli diyerek gün içerisinde kendimi motive etmeye çalışıyorum ama gecenin 11 inde evime geliyorum hiçbir şey yapmaya halim kalmıyor.Hadi sabah spor yapayım duşumu alayım öyle işe gideyim diyorum ama malesef hep düşüncelerimi erteliyorum.İyice tembelleştim.Allaha çok şükürki iyi dostlara da sahibim ama artık onlarla dahi konuşamaz duruma geldim.Hiç bir zaman illaki sevgilim olsun dememişimdir ama şu dönemde nedense ihtiyaç duyuyorum belki nedenim olur bu hayattan zevk almaya başlarım diye.Ama insan kendini beğenmezken başkasının onu beğenmesi mümkün mü.Gerçi şuan da bir insanı mutlu mu ederim zarar mı veririm onu bile bilmiyorum.3-4 aydır siteyi ziyaret ediyorum telkinleri dinliyorum öğrendiğim şeyleri uygulamaya çalışıyorum ama o kadar çok şey okuyorumki ne yapsam diye kafam karışıyor.Ve herşeyi yarım bırakıyorum.Hiç bir şey katamadım kendime.Offf çok anlatmışım artık susayım en iyisi çünkü daha sayfalarca anlatabilirim.Ben hayatımdaki herşey için hep şükretmeyi bilen bir insan oldum ve biliyorum ki benden çok daha kötü durumda olanlar var.Allah daha büyük dert vermesin diyorum ama şuda bir gerçekki herkesin derdi de kendine büyük.Kısacası ben şuan hayattan hiç zevk almıyorum ve neden yaşadığımı bile bilmiyorum.
Kardeşlik bi an ben yazmışım senin yazdıklarını gibi geldi bu sitedesin çünkü artık dur demek istiyorsun olumsuzluklara ve emin ol yaşam dewam ettiği sürece geç değildir.
Hep defans yaptık bu güne kadar artık atağa kalkma zamanı inanıyorum başaracaksın.Telkinleri düzenli dinlemeyi ihmal etme sonuçlarını göreceksin emin ol sadece inanç.

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil...
serkans674 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
acaba?, benim, degisirmi, hayatim