Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-05-2009, 09:18 PM   #2 (permalink)
yas_min
Üsteğmen

yas_min - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 751
167 Mesajinıza toplam 1,141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to behold
Standart Cevap: Benim Hayatım da Değişirmi Acaba?

Melodik guncen hayirli olsun, aramiza hgeldin:)

Uzun yazdim diyorsun, bence istedigin gibi yazabilirsin, bu sayfa senin sayfan...ki kendini okudukça sende birseyleri goreceksin , nerde sorun var okudukça anlayacaksin.
Bende bu aralar çok SIKINTILIYIM is konusunda, senelerimi verdim, cilgin gencligimi yasamadim , derslerle bir tum olmustum, eczaci oldum:) fakat suan elimde guzelce bir diplamam olmasina ramen, hiç bir is bulamiyorum,depresyon uzerine depresyon yasadim...taaaki siteyi bulana kadar:) simdi iyiyim , daha olumlu dusunebiliyorum evet suan herkes bosta...illaki bu krizin sonu olacak, illlaki benimde isim olacak.Dort elle saril ve derslerine devam et, ne olursa olsun ,inadina bile bitir derim ben ...

Sevgimle kal .
yas_min isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla