Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Mustang'in Rüzgarı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/3678-mustangin-ruzgari.html)

pisiii 19-11-2008 09:24 PM

Ynt: Mustang'in Rüzgarı

merhabalar...

ilk defa bukadar samımı olacağım sizlere...
hayal ablada serpil ablada annem yaşında , ve aslıdan pek çoğumuzunda...
o yüzden bu akşam aflarına sığınarak hayal anne demek istiyorum...

hayal annem , serpil annem.. erkek ve kız kardeşlerim..
iş yerinde yazma imkanın olamdığı için bi msj kaçırmışım...ama biliyorum o ne ve içeri ne idi ise , aslında çokta onemli değil . çünkü önemli olan tek şey var üzülen insanalr.. satırlar elbet önemlidir , kalemler kılıçdan keskindir.... ama suan o satırlar değil akan yaşlar önemlididir... giden anneler , sarılamaycak olan yavrular kuzular ve onların gülüşünü mahrum bıraktığım kardeşelrim önemlidir...bukadar sıkıntı çekerek burada yol kat etmiş , sizlere bizlere kol kanat germiş annemi , annelerimi üzmem mumkünmü.. yuvadan gitmerline sebeb olmam mümkünmü.. onarl bu yasa kadar zaten sıkıntı çekmiş ...burada huzur ile sarılacağı yavrular bulmuşken koparmam mümkünmü.. atakan bey çok büyük , çok yol katetmiş bir insanmış ki bizim uyeliğimizi silmemiş...

evet yol kat etmedim , çok gerideyim.. kendi anneme zarar verdiğim gibi buradaki ailemde zarar verdim...editorlere tek tek yalvarıyorum akşamdan beri..
evet ben sorun yaratan bir tipim... hep kaçan , dağıtan.. bunları onalr hak etmedi..
akşamdan beri yalvarıyorum çünkü silin artık beni...annemi tutun... göndermeyin...

Su_Duru 20-11-2008 12:30 AM

Alıntı:

Mustang Nickli Üyeden Alıntı
Bu gün sabahtan beri yaşanan olaylar ve arkasındn yaşanan tasız durumlar birilerinin haklılığını kanıtlamak için yaptıkları kulisler ve söylenenler bu siteye yakışmadı.Ben sabah sesizliğinde kalıkp huzur bulmak için siteye girdiğimde sizlerin gece cıvıltılarını okuyarak gelip kendi günlüğümde esip coşuyordum ancak olay tatsızlaşmaya başladı.

Ben kendi gelişimim için uğraştım ve sizlerlede paylaştım.Kimsenin işine karışmadım ve herkesi kendim gibi bildim .Canlarım burada çok güzel duygular yaşadım çok dağlar tepeler aştım .Yolun bittiğiyere geldim ve yayımı gerdim okumu yeni ufuklara atacağım .Bende sitedn ayrılıyorum.Hepinize huzur diliyorum yolunuz aydınlık ve açık olsun .

Aman Allahim Serpil ablam sende gitme karari almissin...bu olay cok tatsizlasti..giden gidene... cok degerli insanlari kaybediyoruz...ah be ablam keske sen bu karari almasaydinda, gitmek istiyenleri vazgecirseydin..aslinda senden her nedense bunu bekliyordum..mutlaka serpil ablam hayal ablamla, gamzeyle konusup bu olaylar tatliya baglar diye umut ediyordum.

nolur iyi dusunun ve gelin bu kararinizdan vazgecin..burda sizi cok sevenlerin hatiri icin burda kalin ablacim

Mustang 21-11-2008 07:19 AM

Atakan beyden üyeliğimin silinmesini istemiştim ancak kendisinden bir iki gün bekleyelim öyle sileriz cevabını almıştım .Bu bir iki gün içinde olaya sebebiyet veren arkadaşların yaptıklarından zerrece pişman olmayıp bir özür dahi dilememiş olmaları ayrıca ben oldum gerisi beni ilgilendirmez tavırları burada şirin yazılar yazıp özelden laf sokuşturmaları gerçekten bizi üzdü aldığım kararın doğruluğunu bir kez daha görmeme neden oldu .Atakan bey ve Shmanicge çabalarından dolayı teşekür ederim ancak artık burada kalmak istemiyorum ve üyeliğimin bir an önce silinmesini istiyorum .

Canlarım siz artık yolu buldunuz kendi yolunuzda başarı ile gideceğinize eminim hepinizin yolu aydınlık ve açık olsun.

ışıkyolu 21-11-2008 07:59 AM

neden böyle ani karalar veriyorsun sana ne diğerlerinden biz ve yeniler ne olacak,hep yazışmaları çöpe mi atacağız.devamları olmayacak mı?yeni biri ol dön........... 96

pozitif 21-11-2008 08:39 AM

sevgili mustang bende gitmenizi istemiyorum ne olduğunuda anlamadım sizin gibi değerli bi insanı kaybetmemeli bu site sizi üzenlerde lütfen bu güzel insanların kalbini kırmayın belki yanlış anlamalar olmuştur diye düşünüyorum bazen insanlar hata yapabilir bu herkes için geçerli insan olmanın ilk maddesi bu

bence bu konuşulup aşılabilir bide mustang sen kimseye mecbur değilsin burda bir fısıltın belki duyulması gerekli bi ışıktır bir insan için herkes için bu geçerli

gerekiyorsa lütfen sizde bi kedi gibi gerektiği yerde pençelerinizi çıkarın yada

burda kalın ama arada konuşun sizi üzenleride , kimseyide umarsamayın

asya26 21-11-2008 12:05 PM

Bikac gündür sitede sürekli olumsuz seyler oluyor.. Birbirine laf atmalar imalar hos olmayan bi sürü sey, Olayı cok cok iyi bilmiyorum ama siz bize yol gösteren insanlardınız. insanlar tecrübelerinizden yararlanmıs. burda isim bitti yolun sonuna geldim deyip cekip gitmek size yakısıyormu? Birkac kisi yüzünden bizi birakıp gitmeniz pire icin yorgan yakmanız dogrumu? geride kalan bizleride düsünün lütfen tecrübelerinize bilgilerinize ihtiyacı olan daha cok insan var bu siteye cok fazla emeginiz olmus burdan bu olaya sebep olmus insanlara sunu söylemek istiyorum hersey bir yana emeğe biraz saygı duyup bir özürü cok görmeyin bu sizi haksız duruma düsürmez aksine bizim gözümüzde yücelirsiniz.. Lütfen kimsenin gitmesine izin vermeyin

yeşillim2005 23-11-2008 09:49 AM

selam mustang cim
seni seviyoruz ve asla bir yere gitmeni istemiyorum senin desteğine birteşekkürüne bile ihtiyacımız var ve biz birbirimze çok benziyoruz zannedersem birçok negatif konuşma özelde olmuş o yüzden sebebi çok bilemiyorum ama kalmanı istiyorum gitmeee 96 88a

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:37 PM.