Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

siyah inciler

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri siyah inciler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hüzünsüz Sonbahar Dışarda yağmur yağıyor. Yerler ıslak yüreğimde ince bir sıkıntı birazdan geçecek inşallah. Az sonra öğle tatili başlayacak kızyurdunda sıcacık bir çorba... Kendi işyerimizde yemek yemiyoruz burası çok soğuk çok sıkıcı herşey çok ağırbaşlı yurtta sarı örtüler içimizi ısıtıyor ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

siyah inciler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-12-2007, 09:05 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 6
30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah is an unknown quantity at this point
Standart siyah inciler

Hüzünsüz Sonbahar
Dışarda yağmur yağıyor. Yerler ıslak yüreğimde ince bir sıkıntı birazdan geçecek inşallah. Az sonra öğle tatili başlayacak kızyurdunda sıcacık bir çorba...
Kendi işyerimizde yemek yemiyoruz burası çok soğuk çok sıkıcı herşey çok ağırbaşlı yurtta sarı örtüler içimizi ısıtıyor enaz çorba kadar.
Çok uzun zamandır bukadar tat almamıştım mevsimden sonbaharmı kaldı diyeceksiniz aylardan aralık ama benim için sonbahar... Hepimize iyi günler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-12-2007, 10:11 AM   #2 (permalink)
Akulina
Guest

Standart siyah inciler / hüzünsüz sonbahar

Hoşgeldin siyah...
Gerçekten güzel bir sonbahar yada kış:)
Mevsimlerimizin her daim güzel geçmesi dileğiyle bir hoşgeldin kahvesi göndereyim dedim
Alt 05-12-2007, 11:34 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Hayatı Değiştirmekmi kabuletmetmi

Ben ve hayat beklentilerim hayal kırıklarım üzüntülerim dramlarım vazgeçemediklerim, vazgeçmeye kıyamayıpda yolumu ayırdıklarım. Acıya aldırmadan devam ettim yaşantıma... Yaralarımı kanatmak gerekiyorsa kanattım... Yaralarıma tuz bastım defalarca yinede tüm gönlümce sevmeye devam ettim platonik sevdaları....
Onurlu olmak çok önemliydi benim yaşantımda o yüzden affedemedim aldatanları yalan hayatlar yaşamaktansa vazgeçtim sevdadan sevdasız bir birliktelikte buldum sevgiyi... Aşkın yerine sevgiyi saygıyı, güveni huzuru koymak zor geldi bana haksızlığa uğramış gibi hissittim kendimi... Her kötü günümde yanımda buldum sevgiyi sevgiyle dolu insanı...Altı yaşına kadar babannem vardı yanımda, ben babannemin yanında sakindi hoşgörülüydü... Kedileri vardı bolca Çok severdim babannemi ve kendimi. Biribiriyle altlı üstlü iki gecekondu altta babannemin evi yukarıda bizim ev kardeşlerim, annem ve babam ama benim evim aşşağısı babannemin yanı.... O sene babannem öldü ben ve kediler dağıldık. Hastayken bile nekadar esnekti...
Yukarısı kardeşlerim annem babam ve ben okul başladı herkes çok başarılı bir öğrenci olacağımı söyleyip dururken nekadarda vasat bir öğrenciyim...
Evi sevmiyorum burada yaşamayı sevmiyorum annem çok sinirli akrabaları çok kaba sanki hafızamı kaybedipte düşmüşüm bu eve..... Ne işim var burada ....
Üçüncü sınıftayım semt değiştirdik varlıklı mahallede varlıksız yaşam... Öğretmenimi çok seviyorum...Hepimizi tek tek seviyor. Annemden çok korkuyorum çok donup kalacak kadar...
Ortaokuldayım içime kapanmışım çok kitap okuyorum kütüphanede zkitap bırakmıyorum. Kitaplarla tanıştım.
Lisedeyim varlıklı semtten varlıksız semte liseye gidiyorum benim olmamam gereken bir yer burası tek tük ardadaşım var. İnsanlar genellikle benimle dertleşiyorlar eylenceli değilim... Ağır abla
Üniversite, hayal kırıklığı beklentilerin çok fazla sonuç istediğim gibi değil. Çok üzülüyorum benden başka kimse üzülmüyor
Kimsenin böyle bir beklentisi yok. Ev çok kalabalık annemin akrabaları, yeni akrabalar çok rahatsızım...
Vs Vs Sizleri sıkmak istemem sadece hayatamın bir bölümünden bir kesit vermek istedim. Nekadar sevgi dolu insanlarla kesişmiş yaşantım tesadüf demek istemiyorum tesadüflere inanmıyorum artık. Hayat ve hayatın hazırladığı senaryolar var ... Hayatım boyunca yol yöntem aradığım dramlarım var bunun yanısıra hayatın bana sunduğu çok özel insanlar var. Hep bir yol arıyorum hayattaki sıkıntılardan sevinçlere geçebilmek için hayatı benim ve çevremdeki insanlar için daha yaşanabilir ve mutlu kılabilmek için. Yaşantıma iyi insanları iyi yürekli iyi ruhlu gelişen geliştiren insanları çekmek istiyorum. Hepimize iyi günler.
Alt 05-12-2007, 12:09 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Standart siyah inciler

Telkinler ve Hadi canım sende

Hadi Canım Sende
Yıllar önce bir platonik aşk yaşanmış Adam (yokcanım delikanlı üniversite öğrencisi) fakir ama onurlu genç, genç kızın ruh eşi olduğuna inandığı adam.... Geri dönmek zorunda kalmış memleketine bir not bırakmış genç kıza ve gitmiş. Çünkü kalamazmış birşeyler isteyemezmiş kimseden dedim ya ruh eşiymiş genç kızın. Çok benzerlermiş birbirlerine Dünyalar başına yıkılmış genç kızın tövbe etmiş aşka ve meşke. Türk filmindeki şartlara sahip değilmiş kendini ne sahnelere vurabilmiş, nede içkilere...
Acısı azalınca yine aşık olmuş genç kız fakir ve onursuz bir adama (adam öğrenciymiş ama delikanlı değilmiş) Biryere bağlayamamış birşekle sokamamış genç kız bu ilişkiyi adam sadece kendi şartlarını iyileştirmek istiyormuş ve onursuzmuş. Daha sonra genç kız bağrına taşbasmış bırakmış fakir ve onursuz genci... Çünkü gençkızın çok fazla kuralı varmış derken
aradan yıllar geçmiş bu yıllar içinde sık sık düşünmüş genç kız yaşananları aşkımı yaşamalı, kurallarımı diye... Birden yeniden bir değerlendirme yapmış demişki. "Birinci genç için bir açıklama yaparak veda etmeliydi bana ", İkincisi içinde demişki kendine "Kurallar olmadan yaşamak üzerdi seni"
Sonra fakir ama gururlu aynı zamanda çalışkan bir insan çıkmış karşısına onunla bir hayat kurmuş kendine... Belki hayatı sindire sndire yaşamaktı sonuncusu, adım adım yol almak.... Kısacası garantici iseniz ayağınızı yerden kesemeyenlerdenseniz böyle bir yolculuk yapıyorsunuz. Hepimize iyi günler
Alt 05-12-2007, 12:13 PM   #5 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart siyah inciler / hüzünsüz sonbahar

siyah canımm

ben en çok sonbahar'ı seviyorum...

ben en çok sonbahar'ı severim.
ben en çok baharın sonunu severim.
ne kış kadar üşütür sonbahar
nede yaz kadar yakar içini.
hep bana yakındır çünkü sonbahar,
hep benden yanadır, bana döker için.
yapraklar bile iple çeker gelişini toprağa değebilmek için.
hele kuşlar, onlar bile yolunu gözler sevdiğine kavuşmak için.
sonbahar gelsede göç etsem sevdiğimin yanına diye.
güneş kendi halinden memnun zaten her zaman. o hep aynı ısıtır.
ama sonbahar bunun adı. onuda kandırır. çaktırmadan...
ben en çok sonbahar'ı severim.
yaz da güzeldir...
kış da beğenir kendisini bazen.
o bahar yokmuuu. aklı sıra kafa tutar sonbahar'a...
ama dedim ya ben en çok sonbahar severim...
çünkü; ben seni sonbaharda tanıdım........

uğur köroğlu nun dizeleri
Alt 06-12-2007, 10:23 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Standart Hayatım değişmeli mi?

Günaydın
Okuduğum kitabin bir paragrafını paylaşmak istiyorum.
Düşünün: Hayatınız değişmeli mi, değişmemeli mi? Değişmeli ise, hangi yönde değişmeli ? Tam olarak neler değişmeli? Ne kadar siz değişmelisiniz, ne kadar çevreniz değişmeli? Çevrenizdekiler değişmese dahi sonuç almak için ne yapmalisiniz?
ve başka bir paragrafta şöyle devam ediyor
Hepimize iyi günler.
Alt 06-12-2007, 10:42 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Standart Neler İstiyorum Hayattan

Neler İstiyorum Hayattan
Yenibir yıl, geçen yıllar sıralanan istekler, içimde bir ağırlık yüreğim kapanmış sevgilere yoğun bir hüzünle kaplı gözlerim. Vücudum ağır sanki çamurla kaplanmış hareket ettikçe ağırlaşıyor yinede beynimde bir oda var binlerce mum yanıyor aydınlık içinde orada coşku yaşanıyor ruhum orada eğleniyor, kutlama yapıyor, çok seçici,, çok zarif, çocuk saflığında çocuk coşkusunda, riski seviyor, heyecanı seviyor, mutlu olmayı mutluluk katmayı seviyor. Hemen yanında küskün ben depresyondan katılaşmış parmağını oynatmaktan korkan, bir liste yapmış kendine güvensizliklerle ilgili sırtını dayamak isteyen birlerine suçlayacak birilerini arayan, selamlaşmaktan korkan...
Bu gün ne istiyorum,
1) Önce sağlık
2) Yaşama sevinci, hayata bağlanmak
3) Bolca dost istiyorum (arkadaş seçmek seçmek benim için önemli artık yaşantıma değerler katacak insanları yaşantıma çekmek istiyorum. Eskiden değersiz ben'e yakınlık gösteren herkeze tutunmak isterdim. Kim ve neolursa hemen anlatırdım sıkıntılarımı hiçbir süreç işlemeden sererdim kendimi, acılarımı tartmadan düşünmeden açardım. karşı taraftan bir saldırıya ugradığımda tuzla buz olurdum. Şimdi arkadaş değil dost istiyorum. Kalbi dolu beyni dolu yaşantısına hoşgörüyü sevgiyi katmış insanları çekmek istiyorum. Çekim yasasını işletecekse ben bir mıknatıs olmak isterim İyi insanları kendime çekmek için.
Alt 06-12-2007, 10:52 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Standart Neler Bekliyorum Hayattan

4) Birdeee para istiyorum çok para ne için mi ? Yeni bir hayat kurmak için yılllarca hep hayalini kurduğum birşey var kendi işimi kurmak (riskmi evet ama aynı zamanda kendini bulmak) yeniden oluşturmak, oluşturduğun birşeyi pazarlamak vs.....
Yeni yılın hepimize birsürü umut getirmesi dileğiyle. Biraz erken bir yazı belki ama ben bu yılı gerçekten erken kutlayacağım. Çarşıda yeni yıl süsleri içerisinde dolaşıp hüzünsüz bir kutlama yapacağım. Hımmm keşke demeden sahip olduğum herşeye şükredip yaşadığım olumsuzluklarında hayatıma kattıklarını görererek....
Belki ailemle bu kadar yoğun bir çatışma yaşamasdım belki kendi kurduğum aileye bukadar değer veremiyecektim. Tüm kendimde gördüğüm yetersizliğe rağmen ben reddedile reddedile ögrendim. Kendi küçük ailemi kabul etmeyi.....
Ben bu yıl bayramıda kutlayacağım "Her bayram öncesi alarma geçer benim bilinçaltım hastalanır yatağa düşerim" aslında bilirimki bu bilinçaltımın beni koruma yöntemidir. Böylece saldırıdan kurtarırım kendimi ama gerçekten o kadar yoğun hissederimki bu ağrıları bir rol yapma değildir bu....
Kendini korumadır bu bilir bildiğim için daha çok ağrır her yanım....
Yine de bayramıda kutlayacağım, yeni yılıda
Hepimize iyi bir gün diliyorum.
Alt 06-12-2007, 11:37 AM   #9 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Neler İstiyorum Hayattan

dost bildiklerim

sanırdım gündüzdü onlarla gecem
içimde ümitti dost bildiklerim
ne zaman yıkılıp yere düştüysem
bırakıp da gitti dost bildiklerim

hepsi varken baharımda, yazımda;
kışın bir burukluk kaldı ağzımda
seneler senesi oysa gözümde
cihana eşitti dost bildiklerim

nerede o sözlere kandığım günler?
her gülen yüzü dost sandığım günler
acıdan kahrolup yandığım günler
ta canıma yetti dost bildiklerim

meydana çıkalı asıl çehreler
aydınlanmaz oldu artık geceler
yalanlar tükendi, indi maskeler
birer birer bitti dost bildiklerim

korkar oldum bana dostum diyenden
yoksa yok olandan, varsa yiyenden
ne onlardan eser kaldı ne benden
beni benden etti dost bildiklerim

ümit yaşar oğuzcan her ne kadar böyle dese de

dostlar ırmak gibidir der can yücel de

kiminin suyu az, kiminin çok

kiminde elleriniz ıslanır yalnızca

kiminde ruhunuz yıkanır boydan boya

ınsanlar vardır; üstü nilüferlerle kaplı,

bulanık bir göl gibi...

ne kadar ugrassanız görünmez dibi.

uzaktan görünüsü çekici, aldatıcı

içine daldıgınızda ne kadar yanıltıcı....

ne zaman ne gelecegini bilemezsiniz;

sokulmaktan korkarsınız, güvenemezsiniz!

ınsanlar vardır; derin bır okyanus...

ilk anda ürkütür, korkutur sizi.

derinliklerinde saklıdır gizi,

daldıkça anlarsınız, daldıkça tanırsınız;

yanında kendinizi içi bos sanırsınız.

insanlar vardır, coskun bir akarsu...

yaklasmaya gelmez, alır surukler.

tutunacak yer gostermez beyaz kopukler!

ne zaman nerede bırakacagı belli olmaz;

bu tip insanla bir omur dolmaz.

insanlar vardır; sakin akan bir dere...

insanı rahatlatır, huzur verir gönüllere.

yanında olmak baslı basına bır mutluluk.

sesinde, görüntüsünde tatlı bir durgunluk.

ınsanlar vardır; çesit çesit, tip tip.

her biri baska bir karaktere sahip.

görmeli, incelemeli, dogruyu bulmalı.

her seyden önemlisi insan, insan olmalı...

insanlar vardır; berrak, pırıl pırıl bir deniz.

bosa gitmez ne kadar güvenseniz.

dibini görürsünüz her sey meydanda.

korkmadan dalarsınız, sizi sarar bir anda.

içi dısı birdir cekinme ondan.

her sözü içtendir, her davranısı candan...

mevlananın dediği gibi her dost dediğimiz aslında başka bir ben..
önce kendimizi bulmak gerek.. dostluk nasıl olsa kendiliğinden gelecek...

dostum, ben senim, sen de bensin....
kendini birakip da gitme kendinden,
kendini baskasi sanip da sürme kapindan....
gölge gibi senden hiç ayrılmayan biri varsa o da benim; dostum,
kendi gölgene çekme kendi hançerin

mevlana...

sevgiler...

arzu ettiğin güzel dostluklarının hayatında bolca olması dileğiyle
Alt 07-12-2007, 12:44 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Standart siyah inciler

tam 12 yıl önce bu gün

Pencerenin önünde bir çek yat açılıp yatak yapılmış tüm gün orda yatıyorum... Önce oh bee iki ay raporluyum yapmak istediğim herşeyi yaparım diyorum. Önceleri bolca kitap okuyorum... Sonra sıkılmaya başlıyorum öyle bir an geliyorki istesemde okuyamıyorum.... Televizyon seyretmeye başlıyorum... Tüm kadın programları pembe diziler bir zaman sonra biliyorum hangi saatte hangi program var... Sonra sıkılıyorum herşeyden sıkıldıkça uyuyorum uyudukça sıkılıyorum...
Keşke dışarı çıkabilsem diye düşünüyorum....
Sadece dışarı çıkmak, belki bir markete gitmek, markete gidebilen insanlar nekadar şanslı...
Rapor süresi uzatılıyor ben pencerenini önünde yatıyorum hiç kıpırdamadan televizyon seyretmiyorum, kitap okumuyorum, artık kim nezaman neyapar biliyorum sabah yedi birazdan apartmanın kapısı hızla çarpılacak telaşma komşu kapı numarası 9, birazdan 8, devam ediyor kim ne yapsa biliyorum artık....
Kim öksürse biliyorum... Gün boyunca uyumaya çalışıyorum telefonu yanıbaşıma alıyorum kim nezaman arayacak ve ne diyecek biliyorum.... Artık sinirlerim iyice bozulmaya başladı..... Gece 3'e kadar uyumadan bekliyorum. O zaman televizyonda "Televizyon Çocuğu" diye bir program var onu seyrediyorum arkasından çöpçülerin gelip çöpü alması gerekiyor. Hergece 3'de gelip çöpler alınıyor. Bazen gecikiyorlar.... Ben ağlıyorum çöpçüler geciktiğinde engel olamıyorum kendime hıçkıra hıçkıra ağlıyorum... Terkedilmek gibi, aldatılmak gibi çöpçüler çöpleri almıyor.
Biryıldır pencerenin önünde yatıyorum. Çocuklar top oynuyorlar. Topu aşşağıdaki dükkanın demirlerine çarpıyorlar. Uyurken beynimi sanki demirle dövüyorlar. Kızıyorum nanik yapıyorlar. Artık gündüzleri uyumuyorum sadece kornejin ucunu seyrediyorum. Bazen saatlerce seyrettiğim oluyor. Gün bitmiyor. Geceleri uyuyorum artık, çöpçüler içinde ağlamıyorum. Dizi filimlere ağlıyorum...
Sabahları geç kalkıyorum uyandığımda baş ucumda birkaç topkek ve meyve suyu buluyorum... Bazen çorba getiriyor eşim bazen akşamdan birşeyler hazırlıyor. Diyeceksiniz ki eeeeeeeeeeeeeeee
Hepimize iyi günler dilerim

Bookmarks