Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

siyah inciler

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri siyah inciler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Günaydın Arkadaşlar, günaydın arkadaşlarım bu gün Ankara'da yağmur var inşallah bu sene bolca yağmur yağacak ve geçen yaz çektiğimiz sıkıntıları yaşamayacağız yağmurlu havalarda kendimi çok iyi hissediyorum hani biraz pisliğide olmasa muhteşem birşey... Bu sene inşallah bolluk yılı olur ben ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

siyah inciler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-03-2008, 09:38 AM   #151 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 6
30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: siyah inciler

Günaydın Arkadaşlar, günaydın arkadaşlarım bu gün Ankara'da yağmur var inşallah bu sene bolca yağmur yağacak ve geçen yaz çektiğimiz sıkıntıları yaşamayacağız yağmurlu havalarda kendimi çok iyi hissediyorum hani biraz pisliğide olmasa muhteşem birşey... Bu sene inşallah bolluk yılı olur ben bu aralar bu bolluk telimesine takmış durumdayım sürekli dilimde inşallah bu sene iki yakamda bir araya gelecek paraya bakış açımı aramızdaki uzlaşmayı farketmiş durumdayim. İnşallah ve inşallah onunla dost olacağız onun düşmanım olmadığını, onun çok olmasından ne kadar korktuğumu farkettim...
Sevgili arkadaşım siyahın soğuk mesafeli resmi olmadığını içimde içimde sevgi merhamet ilgi dolu bir insan olduğumu biliyorum, bunu göstermekte sıkıntılarım olsada yani bir sürü fren sistemim var bu yüzdende ışığım içimde dışarı çıkmakta zorlanıyor.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2008, 08:54 PM   #152 (permalink)
hayalayaz
Guest

gören gönül gözüne kılavuz gerekmiyor siyahım..biz senin özünü gördük..yavaş yavaş frenlerinide iptal ediyorsun..( hepsini birden iptal etmek olmaz tabiii. alıştığımız ve henüz terk etmek istemediğimiz durumlar var) ama olsun..sen bir kere kararlı bir şekilde üstüne gitmeye başladın ya gerisi çorap söküğü..ben senin ilerlemenden memnunum..o ağlamaklı kadın gitti çok şükür..kendi kendine yeten bir siyahımız var..çok şükür çok şükür çok şükür
Alt 03-03-2008, 08:57 PM   #153 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
19 Mesajinıza toplam 49 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
defnoo is an unknown quantity at this point
Standart :)

yayındayım arkadaşlar hemen uçun buraya hayal abla çok özledim senii yafffff

D(j)EFNE
Alt 05-03-2008, 09:46 AM   #154 (permalink)
Üsteğmen

30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Günaydın Sevgili Hayalayaz iyiki varsın iyiki bu kadar destek iyiki bu kadar önden gidip yolumu aydınlatıyorsun. Teşekkürler, sevgiler, öpücükler. Herşey gönlünün güzelliğinde olsun.
Alt 09-03-2008, 12:46 PM   #155 (permalink)
hayalayaz
Guest

siyahım nerelerdesin..özledim seni..her neredeysen ve ne yapıyorsan, iyi ol emi
Alt 10-03-2008, 11:03 AM   #156 (permalink)
Üsteğmen

Merhaba birkaç gündür kendimi tam anlamıyla uzaylı gibi hissederek dolaşıyorum. Tatsız keyifsiz hiçbiryere ait olmayan ben. Pazar gününü arkadaşlarımla birlikteydim. Hiç keyif almadım muhabbetlerinden sıkıldım. Birşey yapmam lazım biryerlere gitmem birileriyle oturup konuşup muhabbet etmek havadan sudan sözetmek ama kendimi oraya ait hissetmek bir tat eksikliği bir lezzetsizlik yaşıyorum ama çok keyifsizim bu birkaç gündür birazda bu keyifsizliği sizlere bulaştırmamak için yazmadım... Kendimi çok çok yanlız hissediyorum birkaç gündür ve ne yaparsam yapayım bu histen sıyrılamıyorum... Bu kendini yanlız hissetme, kimsesiz dünyada tek başına vs gibi hisler o kadar benliğime işlediki mantığımla kendime bir sürü önermede bulunuyorum yine sıyrılamadım işte...
Bu arada iyi giden şeylerde var birkaç gündür çok daha şükür doluyum sanki çevremdeki herşeye daha farklı bir gözle bakıyorum daha az çileden çıkıp daha çok şükran duyuyorum. Çocuklarıma olan sevgim bir kaç daha arttı sanki... Yazla kışı sıcakla soğugu aynı yaşıyorum... Belki saçmalıyorum ama durum bu...yorumlarınızı, önerilerinizi, sabırlarınızı, desteğinizi, ilginizi bekliyorum arkadaşlar nedir benim bu yaşaadığım nezaman kendimi biryere ait hissedeceğim bu kimsesizlik modundan ne zaman çıkacağım bir bileniniz varmı?
Alt 10-03-2008, 12:20 PM   #157 (permalink)
hayalayaz
Guest

eski arkadaşlar, eski konular veya kendisini geliştirmeye açmamış insanlar bizi açmıyor..muhabbetlerinden bir şey anlamıyoruz..diye düşünüyorum..tamam burası sanal alem ve aslında kimse kimsenin ne olduğunu tam olarak bilmiyor..ama ben bu siteden, benimle tanışmak isteyen arkadaşlarıma en azından tanışma şansı verdiğime, hiç pişman olmadım..hepsiyle tekrar tekrar görüşebilirim...aralarından bir kişi çıktı, içsel olarak güvenmedim..ve kendisiyle görüşmedim..önce bir önyargılımıyım dedim ama, msn adresimi dağıttığı için yanılmamışım dedim..yeni bir msn adresi aldım.onuda yasakladım..işte bu kadar..aynı şehirlerde oturan arkadaşlar toplaşın..biraz dertleşin ondan sonrada nasıl ilerleyeceğinize dair birbirinize tüyolar verin..aldık başımızı gidiyoruz.. geçmiş geçmişte kaldı yetişemiyor bize, yeniyi hep birlikte kuralım..bu şekilde kendimize benzeyen insanlarıda çekmemiz kolaylaşır..sadece bir öneriydi..istanbullular buluşuyor..izmirliler buluşuyor..ankara daha buluşmadı..hadi göreyim sizi pişman olmayacağınızdan eminim, hepinize saygılı sevgiler
Alt 10-03-2008, 01:25 PM   #158 (permalink)
Üsteğmen

Arkadaşlar Ankarada yaşanlarınız kimler?
Alt 10-03-2008, 02:34 PM   #159 (permalink)
Mustang
Guest

Ah canım sen kendini yalnızmı hissetin..Biz Ankarada yaşıyoruz,Keçiören de oturuyoruz.Ankara buluşmasını bekliyorduk ama kendimizde ayarlaya biliriz.Seni buralarda göremeyince merak ediyorum ama belki rahatsız ederim diye fazla zorlamakta istemedim.Her gün senin günlüğünede bakıyorum.Ne olursa olsun bişeyler yaz.Mesela hiç bişey bulamazsan çocuklarını anlat.Senin haberlerini alalım.İyi günlerde iyi insanlarla yaşamanı dilerim...
Alt 10-03-2008, 02:50 PM   #160 (permalink)
hayalayaz
Guest

toplantı için iki kişi olmak bile yeter bence..ben geçtiğimiz ay..toplantı düzenledim..beş altı kişi gelecekti..kar yağdı bir kişi gelebildi..iki kişi olmamıza rağmen dolu dolu bir birliktelikti..belkide böylesi daha verimli olacağı için böyle yaşadık o günü, aslında ikinizin ankarada olduğunu biliyorum, bu yüzden toplansın ankaralılar dedim..birbirinize çok iyi arkadaş olacakmışsınız gibi bir duygu var içimde..ama teklifin sizden gelmesini bekledim..benmi yanlış anladım yoksa sizmi yanlış biliyorsunuz..en azından izmir toplantılarını atakan düzenlemedi..ilk toplantıyı biz düzenledik sağolsun atakanda geldi..yani site yönetimi bazında sadece istanbullular için atakan ön ayak oluyor..biz kendi başımızın çaresine bakıyoruz..atakanda vakti varsa, gelebilirse geliyor..( yanlış biliyorsam atakan düzeltir nasılsa).... çok özel durumlar yaşayan ve yeteri kadar ah vah ettikten sonra..bu böyle gitmez deyip çözüm arayan ve bulan özel insanlarız..nasıl burada birbirimizden dirsek temasını eksik etmemeye çalışıyorsak..reel hayattada bunu yapmanın faydası var diye düşünüyorum..zaten önümüz yaz ..bakarsınız ben katılırım size..inşallah..

Bookmarks