Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

sosyal fobi ye elveda.

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri sosyal fobi ye elveda. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız dün bi mağazaya gittik,babamın tanıdığı biri çalışıyomuş orda,babam onun yanına git dedi bana,gittim dedim sizmisiniz o kişi evet benim dedi,babamı tanıttım tanıdı filan konuşma ilerledikçe adamın elinin titrediğini farkettim,tabi bakmadım hiç eline bişey olmamış gibi devam ettim konuşmaya,bilmiyorum tanıdık olduğumuz ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

sosyal fobi ye elveda.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-04-2010, 10:58 AM   #101 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,124
285 Mesajinıza toplam 1,362 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevresim will become famous soon enoughnevresim will become famous soon enough
Standart Cevap: sosyal fobi ye elveda.

dün bi mağazaya gittik,babamın tanıdığı biri çalışıyomuş orda,babam onun yanına git dedi bana,gittim dedim sizmisiniz o kişi evet benim dedi,babamı tanıttım tanıdı filan konuşma ilerledikçe adamın elinin titrediğini farkettim,tabi bakmadım hiç eline bişey olmamış gibi devam ettim konuşmaya,bilmiyorum tanıdık olduğumuz için mi yoksa hep mi titrer eli ama,bende bazen öyle tanıdık biri gelince panik olabiliyorum o geldi aklıma,annem belli etmeden bana eli titriyo dedi,dedim belki bi rahatsızluıığı vardır,çünkü biliyorum biz daha dikkatli bakarsak o daha panik olacak,kendimden biliyorum:D. o yüzden oralı olmadım,ne kadar çok kişi var sosyal fobisi olan insanlar çocuk yetiştirmeyi hiç bilmiyolar anladım bunu da...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 20-04-2010, 12:16 PM   #102 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 274
133 Mesajinıza toplam 457 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selo2951986 will become famous soon enoughselo2951986 will become famous soon enough

kardeş sen sosyal fobini aşabildin mi?bendede varda yardımcı olur musun?
selo2951986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-04-2010, 12:41 PM   #103 (permalink)
Üsteğmen

285 Mesajinıza toplam 1,362 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
selo2951986 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kardeş sen sosyal fobini aşabildin mi?bendede varda yardımcı olur musun?
tabi ki yardımcı olmak isterim,ama şunu söyleyeyim tamamen atlatamadım daha ama aşama kaydettim baya,bu da benim için çok iyi o eski hallerime göre bu halime çok şükrediyorum,inşallah daha da iyi olurum.
öncelikle ne zaman farkettin böyle bi rahatsızlığının olduğunu,farkedip çözüm aramaya başlaman bile bi gelişme,ben geç farkettim biraz,çabalamaya da geç başladım,
bazi pozitif düşünce,kişisel gelişim üzerine kitap oku,ben ilk ferrarisini satan bilgeyi okumuştum,kişinin kendinde bitiyo herşey bunu anlamama yardımcı oldu,bu sitede içimi döktüm kimseye anlatamadıklarımı anlattım rahatlattı bu beni(müteşekkirim site sahibi ve sakinlerine),telkinleri dinledim baya uzun süre ego güven güçlendirici,kendine güven ve sonra sosyal fobi vs ekledim,1-2 sene filan dinledim.kendimi eskisine göre daha iyi hissediyorum.annemin yanında,küçük kardeşimin yanında,veya başka küçük çocukların yanında bile kızarıyodum,kendimi küçücük yerin dibinde hissediyodum,belki senin ki bu kadar kötü değildir,inşallah...
ve de hipnoterapi görrmek istiyorum,çok etkiliymiş,sonuçta o sorunların başlama noktasına gidip sorunu halletmeye çalışıyolar, ki gidicektim de hatta gidip ilk görüşmeyi de yaptım,bana 21 gün arka arkaya gelmemi,daha sonrada tek tük devam etmemi söyledi,ben ailem beni anlayışla karşılamayacağı için gidemiyorum ama hala vazgeçmedim,fırsatını bulursam gidicem,anneme söyledim yine(sf için demeden),o da para konusuna takıldı,ayrıca ne gereği var öyle bi durumun yok falan dedi,babama söyleyemiyorum bile.o yüzden tıkandım bu nokta da bu yaşta bi hipnoterapiste gitmeek için bile 40 takla atıyorum
Alt 20-04-2010, 02:02 PM   #104 (permalink)
Teğmen

Xarmaşık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 105
80 Mesajinıza toplam 383 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Xarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura about

Alıntı:
nevresim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sosyal fobisi olan insanlar çocuk yetiştirmeyi hiç bilmiyolar anladım bunu da...
Bu zaten doğal bi sonuç ama yinede nasıl anladın bunu merak ettim?
Xarmaşık isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-04-2010, 03:54 PM   #105 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
Xarmaşık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu zaten doğal bi sonuç ama yinede nasıl anladın bunu merak ettim?
yazdıklarımı kontrol etmeden göndermişim:D söylemeye çalıştığım şey şuydu"sosyal fobisi olan insanların, anne babaları çocuk yetiştirmeyi bilmiyolar.bunun sonucu benim gibi bir cok kiişi hayatını bişey anlamadım devam ettiriyo.yaini bu sorunun asıl sebebi aileler bence.
Alt 20-04-2010, 04:41 PM   #106 (permalink)
Teğmen

Xarmaşık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 105
80 Mesajinıza toplam 383 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Xarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura about

Alıntı:
nevresim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yazdıklarımı kontrol etmeden göndermişim:D söylemeye çalıştığım şey şuydu"sosyal fobisi olan insanların, anne babaları çocuk yetiştirmeyi bilmiyolar.bunun sonucu benim gibi bir cok kiişi hayatını bişey anlamadım devam ettiriyo.yaini bu sorunun asıl sebebi aileler bence.
Senin bu sebeple başladığı için böyle düşünüyorsun. Aile de bi etken tabi ama asıl sebep değil bence. Hatta benim bu durumda olmamın ailemle hiçbir ilgisi yok diyebilirim. Peki sebep ne o zaman dersen bende bilmiyorum...

Bu arada ilk yazdığında yanlışlıkla da olsa doğru bir noktaya parmak basmışsın. İleride çocuk yetiştirmek bizim için büyük sorun olacak gibi. Ben şu halimle benden nasıl bir baba olacağını düşünmeye başladım bile...
Xarmaşık isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-04-2010, 07:57 PM   #107 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
Xarmaşık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Senin bu sebeple başladığı için böyle düşünüyorsun. Aile de bi etken tabi ama asıl sebep değil bence. Hatta benim bu durumda olmamın ailemle hiçbir ilgisi yok diyebilirim. Peki sebep ne o zaman dersen bende bilmiyorum...

Bu arada ilk yazdığında yanlışlıkla da olsa doğru bir noktaya parmak basmışsın. İleride çocuk yetiştirmek bizim için büyük sorun olacak gibi. Ben şu halimle benden nasıl bir baba olacağını düşünmeye başladım bile...
bence sebebini senin tahlil etmen lazım ki sebebini bilirsen,bu sebebin üzerine gitmeye çözüm bulmaya çalışman için yardımcı olur,illa ki ailenin seni olumsuz yönde etkilemesi,aşağılaması filan değil de ,başka şekilde yanlış yetiştirme durmlarıda olabilir,yani ne biliyim kendi ayakların üzerinde durmana izin vermemeleri filan,tabi ki bilemiycem artık ama başka sebeplerde olabilir diyorum yine de.
ayrıca bilinçli sosyal fobili biri çocuk sahibi olursa,kendinin yaşadığı sorunları çocuğu yaşamasın diye bi çaba içine de girebilir,yardımcı olmaya çalışır daha o küçükken ki önemli olan bu bence.araştırma yapar,okur öğrenir,gerekli uzman kişilerle görüşebilir.
ama benim şöyle bi sorunum var,çocuktan önce evlenebilecek özgüvene sahip olmam lazım:S
Alt 20-04-2010, 09:27 PM   #108 (permalink)
Teğmen

133 Mesajinıza toplam 457 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selo2951986 will become famous soon enoughselo2951986 will become famous soon enough

çok teşekkür ederim nevresim.bende hikayemi anlatmak istiyorum.şu an 24 yaşımdayım ve ben küçüklüğümden beri var bu hastalık.lise sona geldiğimde kendimle biraz uğraştıktan sonra netten buldum hastalığımın ne olduğunu.sonra kişisel gelişim kitapları falan okudum daha sonra psikiyatriste gittim ilaç flaan kullandım ama pek fayda görmedim doğrusu çünkü yine hortladı.şimdi tıp fakültesindeyim sunumlar oluyo ben geriliyorum.kızarma olmuyo çok şükür. hocama gittim oda terapi uygulayalım dedi ödevler falan vardı doğrusu üniversitede böyle zor oluyo kimseye çaktırmak istemiyo insan.çünkü her gün bütün sunumları bana yaptırmak istedi bende kaçtım bu işten.ama şimdi telkinleri dinledikçe kafamın arkasında sürekli eleştiren ses daha olumlu şeyler söylüyo.ama bi yerde bişey var kırılmayı bekleyen.ben onun özdeğer öz saygı olduğunu düşünüyorum.çünkü kendimi değerli hissetmiyorum.tamam her şey olumlu ama kökte o değer duygusu olmayınca olmuyo.sanki binayı kuruyorum ama çok önemli bir tuğla eksik gibi. sana bir şey sormak istiyorum sen kişiye özel telkin yaptırdın mı?ben sosyal fobi kendine güven ve özsaygıyı yaptırmayı düşünüyorum da.senin fikirlerini öğrenmek istedim.nevresim biz bununla yaşamak için gelmedik dünyaya.seni anlayabiliyorum nevresim.aynı şeyleri düşünüyoruz galiba.bizim sülalede bu hastalık genetik diyolar ama ben hocama sordum genetik payı yüzde bir dedi tamam bu tıp için anlamlı fakat geriye kalan yüzde tamam yetiştirilmeden kaynaklanıyo.ben ailemi suçlamıyorum ama seninde dediğin gibi ebeveyn olmadan önce iyileşmek istiyorum aksi takdir bende çocuklarımı özgüvensiz bireyler olarak yetiştiricem.kendine güvenmeyen bir sülalenin parçası olmak istemiyorum.
bu konuda ailemi suçlamıyorum artık onlara hal veriyorum sahip olduklarıyla beni en iyi şekilde yetiştirmeye çalıştılar niyetleri hiçbir zaman kötü değildi.yaptıkları tek hata elimi sıcak suda soğuk suya sokturmamaları:))) yani çocoğun her şeyini yaparsan büyüğünce kendi başına bişey yapamaz oluyo.sosyal ortamlarda çocuğunu eleştirmekte büyük bir hata.buda özgüveni ve özsaygısını darma duman ediyo.neyse aileleri boş verelim.ben telkinlere ego ve suçlulukla başladım 3 hafta sonra kendine güven topluluk sosyallik arttırıcı mutluluk ve başkalarının düşünceleri telkinlerini ekledim bilmiyorum birden eklemek iyi mi oldu.sen bir iki yıldır dinliyomuşsun bunlarımı dinledin yoksa özel telkinde yaptırdın mı? ayrıca doğru bi tespit mi bilmiyorum ama yerin dibine girme konusunda sendede özdeğer olmadığını düşündüm yani özsaygı.bunun için birşey yaptın mı? kendini sosyal ortamlarda eskisine göre nasıl hissediyorsun? bende eskisinden daha az gerilim oluyo ayrıca eskiden girmekte çekindiğim ortamlara girme konusunda güzel bir cesaret oldu ama gerginlik hala var.zamanla bunuda aşarım inşaallah.telkinler kendimi yargılamamı engelliyo bu yönünü çok sevdim.yani kafam sen konuşmaları çok iyi ama bide ben diye bi konuşma var.elimizde olan kısım o.onuda biz kendimiz yapıyoruz.burdada olumlamalar devreye giriyo.kendimize iyi şeyler söylemeliyiz.bilmiyorum doğru düşünmüşüm.bide o özdeğer konusuna takıldım, acaba yaptırsam mı diyorum özsaygı telkini.telkin konusunda benden daha deneyimlisin bana yardımcı olursan sevinirim:))
selo2951986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-04-2010, 04:58 PM   #109 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
selo2951986 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok teşekkür ederim nevresim.bende hikayemi anlatmak istiyorum.şu an 24 yaşımdayım ve ben küçüklüğümden beri var bu hastalık.lise sona geldiğimde kendimle biraz uğraştıktan sonra netten buldum hastalığımın ne olduğunu.sonra kişisel gelişim kitapları falan okudum daha sonra psikiyatriste gittim ilaç flaan kullandım ama pek fayda görmedim doğrusu çünkü yine hortladı.şimdi tıp fakültesindeyim sunumlar oluyo ben geriliyorum.kızarma olmuyo çok şükür. hocama gittim oda terapi uygulayalım dedi ödevler falan vardı doğrusu üniversitede böyle zor oluyo kimseye çaktırmak istemiyo insan.çünkü her gün bütün sunumları bana yaptırmak istedi bende kaçtım bu işten.ama şimdi telkinleri dinledikçe kafamın arkasında sürekli eleştiren ses daha olumlu şeyler söylüyo.ama bi yerde bişey var kırılmayı bekleyen.ben onun özdeğer öz saygı olduğunu düşünüyorum.çünkü kendimi değerli hissetmiyorum.tamam her şey olumlu ama kökte o değer duygusu olmayınca olmuyo.sanki binayı kuruyorum ama çok önemli bir tuğla eksik gibi. sana bir şey sormak istiyorum sen kişiye özel telkin yaptırdın mı?ben sosyal fobi kendine güven ve özsaygıyı yaptırmayı düşünüyorum da.senin fikirlerini öğrenmek istedim.nevresim biz bununla yaşamak için gelmedik dünyaya.seni anlayabiliyorum nevresim.aynı şeyleri düşünüyoruz galiba.bizim sülalede bu hastalık genetik diyolar ama ben hocama sordum genetik payı yüzde bir dedi tamam bu tıp için anlamlı fakat geriye kalan yüzde tamam yetiştirilmeden kaynaklanıyo.ben ailemi suçlamıyorum ama seninde dediğin gibi ebeveyn olmadan önce iyileşmek istiyorum aksi takdir bende çocuklarımı özgüvensiz bireyler olarak yetiştiricem.kendine güvenmeyen bir sülalenin parçası olmak istemiyorum.
bu konuda ailemi suçlamıyorum artık onlara hal veriyorum sahip olduklarıyla beni en iyi şekilde yetiştirmeye çalıştılar niyetleri hiçbir zaman kötü değildi.yaptıkları tek hata elimi sıcak suda soğuk suya sokturmamaları:))) yani çocoğun her şeyini yaparsan büyüğünce kendi başına bişey yapamaz oluyo.sosyal ortamlarda çocuğunu eleştirmekte büyük bir hata.buda özgüveni ve özsaygısını darma duman ediyo.neyse aileleri boş verelim.ben telkinlere ego ve suçlulukla başladım 3 hafta sonra kendine güven topluluk sosyallik arttırıcı mutluluk ve başkalarının düşünceleri telkinlerini ekledim bilmiyorum birden eklemek iyi mi oldu.sen bir iki yıldır dinliyomuşsun bunlarımı dinledin yoksa özel telkinde yaptırdın mı? ayrıca doğru bi tespit mi bilmiyorum ama yerin dibine girme konusunda sendede özdeğer olmadığını düşündüm yani özsaygı.bunun için birşey yaptın mı? kendini sosyal ortamlarda eskisine göre nasıl hissediyorsun? bende eskisinden daha az gerilim oluyo ayrıca eskiden girmekte çekindiğim ortamlara girme konusunda güzel bir cesaret oldu ama gerginlik hala var.zamanla bunuda aşarım inşaallah.telkinler kendimi yargılamamı engelliyo bu yönünü çok sevdim.yani kafam sen konuşmaları çok iyi ama bide ben diye bi konuşma var.elimizde olan kısım o.onuda biz kendimiz yapıyoruz.burdada olumlamalar devreye giriyo.kendimize iyi şeyler söylemeliyiz.bilmiyorum doğru düşünmüşüm.bide o özdeğer konusuna takıldım, acaba yaptırsam mı diyorum özsaygı telkini.telkin konusunda benden daha deneyimlisin bana yardımcı olursan sevinirim:))

telkin konusunda senin dinlediğin telkinleri dinledim bende aynen,kişiye özel ücretli olan telkinlerden ise yüz kızarması telkinini temin ettim ama onu da çok sonraları eklemiştim,ücretsiz telkinleri ayriyeten kişiye özel yaptırılıyo mu bilmiyorum ben duymadım da öyle yapan ,vardır belki de öyle bi yöntem bilemiyorum.
özsaygı konusunda evet kendime güvenim az,bunlar da kendine güven ve ego güven güçlendirici telkinleri ile aşılmaya çalışılabilir,olumlamalar tabi ki faydalı ama ben bunu fazla yapamıyorum,bu konuya zaman ayırmam gerekiyo.
telkinler bilinçaltımızda yerleşmiş,kök salmış düşünceleri atmaya yarıyorsa ,tabi ki dirençle karşılacak,devam etmek gerekecek telkinleri dinlemeye yılmadan.
evet ben eskisine göre daha iyiyim sende kendinde zamanla bunu farkedeceksin muhakkak.onaylanmama korkusu çok var bende,yanlış mıyım acaba filan, bunları aşamadım tam olarak.
ilaç konusunda ben de kalıcı bi şekilde faydalı olacağını düşünmüyorum,bunun yerine hipnoz daha etkili olur bence,sonuçta bilinçaltımız da problem yaptığımız yerleşmiş düşünceleri ,ilk oluşma anına giderek , o duyguyu özgür bırakmaya çalışıyolar,ben gerçekten çok faydalı olabileceğini düşünüyorum.sen bu konu da ne düşünüyosun acaba.internetten araştırdığım kadarıyla da baya etkili ve bana da çok mantıklı geliyo.
Alt 21-04-2010, 07:57 PM   #110 (permalink)
Teğmen

nevresim cevabın için teşekkür ederim.hipnoterapi almayı bende çok istiyorum.netten araştırdığım kadarıyla baya etkili.ama bunu tek seansta halletmiyolar.uzun süre alman gerekebilir bilmiyorum maddi durumun nasıl.benim almak için zamanım yok keşke olsaydı diyorum.ben telkinlere başlamadan önce oftelya hipnoz cdsi almıştım sosyal fobi seti.ama telkinler kadar etkili değildi.oftelya hipnoz merkezini araştır istersen benim bildiğim bi tek o var.zamanım olursa senin için araştırırım.bu arada ben daha önce hocama sormuştum hipnozu ama yapmak istemedi bana bilişsel davranışçı terapinin çok daha iyi olduğunu söyledi.bende araştırdım gerçekten etkilimiş. ama ben kaçmıştım ondan ama belki telkinlerle beraber bu terapiyide alabilirim.çünkü artık ne zaman kendimi kalabalıktan kaçarken farketsem üstüne gidiyorum.ve çok eğlenceli oluyor tavsiye ederim:)) meğer herkes kendi halindemiş beni takan yokmuş,beni gözetleyen yokmuş:)) çok hoşuma gitti doğrusu.bugün bi defter aldım ve günlük yazıcam ve kendime ödevler vericem aynı terapide olduğu gibi.nerde korku hissediyorsam onun üstüne gidicem.tabi ki telkinler ve olumlamalarda olucak.nevresim sanada tavsiye ederim ama hipnoterapi alma konusunda kararlıysan araştır iyi bir merkez bulup al derim zamanın ve maddi durumunda varsa eğer.sen bununla yaşamak zorunda değilsin ve sende herkes gibi değerlisin her şeyin en iyisini hakediyorsun.bu kendin için yapacağın çok güzel bir şey.bu arada ben atakan abiden özel telkin tavsiyesi istedim. oda bana bi liste gönderdi:
Arttirilmiş Güven
Olumlu düşünme
Özsaygıyı arttırma
Sosyal fobi 2 özel.bunları sipariş etmeyi düşünüyorum isme özel.sana bişey sorucam sen yüz kızarması telkininden fayda gördün mü? gördüysen eğer bu liste senin içinde iyi olabilir.bu arada şimdi buldum klinikhipnoz diye bi site biraz bak istersen.kendisi doktor.zaten hekim ya da psikiyatrist değilse alma.adam baya eğitimli. istersen araştır biraz,aklına yatarsa iletişime geçersin.bu arada ilk 6 seanslık ücreti ilk seansta alıyolar.bana biraz ters geldi ama bu sayede hastanın tedaviye devam zorunluluğu olmuş oluyo belki bunun içindir.

Bookmarks

Etiketler
elveda., fobi, sosyal