Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

bakalım sigarayı bırakabilecekmiyim

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri bakalım sigarayı bırakabilecekmiyim Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 21 saat oldu... evet kararlılığım devam ediyor... bu arada sigara tv yi ve sigara telkinini de dinlemeye devam ediyorum.. bu sefer kendimi sizin sayenizde biraz daha kararlı görüyorum... belki birbirimizi tanımıyoruz ama ortak paylaşımlarımız kendimi yalnız hissettirmiyor... ve siz yanımdaykende ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

bakalım sigarayı bırakabilecekmiyim

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-01-2009, 11:30 AM   #11 (permalink)
Teğmen

aahueda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 15
19 Mesajinıza toplam 114 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aahueda is an unknown quantity at this point

21 saat oldu...
evet kararlılığım devam ediyor...
bu arada sigara tv yi ve sigara telkinini de dinlemeye devam ediyorum..
bu sefer kendimi sizin sayenizde biraz daha kararlı görüyorum...
belki birbirimizi tanımıyoruz ama ortak paylaşımlarımız kendimi yalnız hissettirmiyor...
ve siz yanımdaykende kendimi daha güçlü hissediyorum..
çünkü ne zaman sigara canım çekse yada ne zaman o öne geçmeye başlasa.. açıyorum sitemizi bakıyorum
heleki açtığımda verilmiş cevaplar varsa daha da güzel oluyor
başlamak yok...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

aahueda isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2009, 01:05 PM   #12 (permalink)

öge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 35
12 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
öge is an unknown quantity at this point

sen artık sigara içmiyorsun sigara içmeyenlerin de canı sigara içmek istemez ....sen artık özgürsün..
öge isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2009, 10:42 PM   #13 (permalink)
Teğmen

19 Mesajinıza toplam 114 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

sorma öğe ya sigara içtiğim zamanlarda iğrenç gelen sigara dumanı şimdi ne kadar çekici geliyor ve içmemekte zorlanıyorum ama direniyorum bi yandan da
bu arada öğeciğim sigara tv deki telkinlerin sadece 2 tanesi indirilebiliyor..

diğerleri sende varmı
içimdeki küçük canavar öleceğini anladı ölmemek için bütün maharetini kullanıyor beni kandırmak için elinden geleni ardına koyduğu söylenemez...
zaman zaman da güçlü olan o oluyor ama direnişe devam sigarayla savaş devam ediyor..
Alt 25-01-2009, 11:22 AM   #14 (permalink)

12 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

bir süre sigara içenlerden uzak dur ozaman....daha yolun başındasın zorlandığın olacak onsuz geçen her saat demeyim ilk zamanlar dakikalar bile daha bir motive ediyo umutlandırıyo hiç içmediğini mutlu olduğunu hayal et ...ya bide yanlışlık yapsan şimdi moralin nasıl olur ,kendine olan güvenin saygın yerle bir olucak bide böyle düşün .başarabileceğin inancını yitirme sabırlı ol..bilinçaltınla samimi bir konuşma yap bu şeyin senin için gereksiz olduğunu onsuzluğu öğrenebileceğini anlat. bir başkası sana ne derse desin,ne kadar yardım etmeye çalışsa da eğer sen bu olayı beyninde bitirmediysen olmuyo denenmiştir canım. iyi haberler verirsin umarım
Alt 25-01-2009, 11:31 AM   #15 (permalink)

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post306503 bide bu sayfayı ziyaret et arkadaşım nasıl bir tuzak içindeyiz neyin içinden kurtulmaya çalışıyoruz bi gör yararı olucaktır.
Alt 26-01-2009, 12:57 PM   #16 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Thumbs up

merhabalar aahueda..

günlüğün hayırlı olsun..

birbirinden güzel haberlerinle dolsun..

harika bir başlangıç yapmışsın.. seni yürekten kutluyorum..
bu kadar azimli olduğun için elbette başaracaksın... super
21 günün sonunda sana güzel bir özgürlük partisi yaparız

bu süreçte telkini düzenli dinlemeye devam et lütfen..
sigara içme isteğin geldiğinde de çık bir yürüyüş yap.. ya da evde egzersiz yap.. neşeli bir müzik aç dans et.. önemli olan isteğin geldiği vakti atlatman..

kısa sürede hedeflerine kolaylıkla ulaşmanı dilerim..

sevgiler..
Alt 29-01-2009, 11:51 AM   #17 (permalink)
Teğmen

Standart sağlıklı yaşam seçeğimden vazgeçmedim

evet arkadaşlar bi süredir günlüğümü ziyaret etmediğimin farkındayım..
size bir iyi birde kötü haberim var..
önce kötüden başlayayım...
ilk saymaya başladığımız saat iptal arkadaşlar..
üzgünüm...
kendime yenilip bi sigara yaktım..
iyi habere gelince..
hemen ertesi günden tekrar başlıyor sigarayı bırakma sürecimiz...
sadece 21 gün kutlamasını doğru zamanda yapalım istediğim için söyleme ihtiyacı hissettim..

25 ocak 2009 pazar günü saat 11: 30 dan itibaren... sayacağız..
yani 4 günü geçiyor şimdilik...
size bi iyi haber daha vereyim hadi..
artık eskisi kadar zorlanmıyorum krizleri geçiştirmekte..
her geçen gün biraz daha kolay geliyor...
en fazla 1 hafta dişimizi sıkmamız yetiyo galiba..
hepinize mutlu günler..
Alt 29-01-2009, 08:30 PM   #18 (permalink)
Teğmen

belginbesir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 277
83 Mesajinıza toplam 499 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
belginbesir is just really nicebelginbesir is just really nicebelginbesir is just really nicebelginbesir is just really nicebelginbesir is just really nice

Süpersin aahueda hadi bakalım hayırlısı. Tebrikler o çirkin yaratık seni yenemezzz ha gayret( aramızda kalsın beni yeniyor çirkin mahluk)
Alt 10-02-2009, 12:53 PM   #19 (permalink)
Teğmen

:)
bi müddettir günlüğümü ziyaret etmediğimin farkındayım...
ve galiba bunuda özellikle yapıyorum...
bi konuda pişmanlık duydum..
günlüğümü sadece sigara üzerine kurgulamakla....
sanırım yeni bir günlük açacağım..
bugün 16. gündeyim..
ve içmeden rahat bi şekilde dayanabiliyorum... artık aklıma gelme süresi ve aralığı gittikçe açılmaya başladı...
şimdiye kadar kilo almak da dahil hiçbi problemle karşılaşmadım..
ilk 10 gün iştah artmasıda yoktu...
ama son 1-2 gündür biraz iştah artması hissediyorum..
birde spora başladım haftanın 3 günü stebe gidyorum.
hem vücudumdaki toksinlerin atılmaya başlamasının hemde sporun etkisiyle belkide bikaç gündür bi iştah artması oldu...
ama onuda denetim altına alacağım inş...
:) telkinleri gece kulaklıkla dinlemeyi denedim ama....
önce tlf na aktardım onun kulaklığından dinleyim demiştim oda şu minicik kulaklıklar var yaaa onlardan..
üzerine yatınca sabah kulak ağrısıyla uyanıyorum.. bide baş ağrısıyla tabii
gündüz de bi türlü bir iki saatten fazla dinleyemiyorum...
nolacak bu işin sonu :)
neyse bana tanımasam bile gönülden desteğini hissettiğim yeni bir hayat, shamanic, öge vebelginbeşir e özellikle tşk ediyorum..
sağlıcakla kalın...
sevgilerimle...
Alt 14-02-2009, 09:18 PM   #20 (permalink)
Teğmen

arkadaşlarrr tüm siteye duyrulur...
yarın tam 11:30 da 21 günü dolduruyorum.. nerde kaldı benim partim bakın sakın unutayım filan demeyin hepinize kü
serim haberiniz olsun
ya bugüne bugün 21 gündür nikotinsiz bir hayat sürmüştür bu arkadaşınız hakkettim yani partiyi
partimi isteriiiiiiiiimmmmmm
Olduğun hali, göründüğün hale yanaştır. Söküklerini dik sözlerinin, dilini kalbine yanaştır; dilinle söylediğini kalbinle de söyle. Dikiş tutmuyorsa şayet, söylenmeyi bırak sus, kalbinden geçmeyeni diline değdirme........

Bookmarks

Etiketler
bakalim, birakabilecekmiyim, sigarayi

Seçenekler
Stil