Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Burcu'nun Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Burcu'nun Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız hem sevindirdiniz hemde utandırdınız beniii. hepiniz davetlimsiniz buyrun başımın üstünde ve gönlümde yeriniz var,bu günlerde düğün teleşındayım yeğenim evleniyor,burcuyla telefonlaştık en kısa zamanda görüşücez inşallah,bu arada izmir ve yakın çevresinde oturan arkadaşlarla en azından ayda bir kere toplanıp hem hoş ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Burcu'nun Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-05-2007, 12:49 PM   #11 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Burcu'nun Günlüğü

hem sevindirdiniz hemde utandırdınız beniii.

hepiniz davetlimsiniz buyrun başımın üstünde ve gönlümde yeriniz var,bu günlerde düğün teleşındayım yeğenim evleniyor,burcuyla telefonlaştık en kısa zamanda görüşücez inşallah,bu arada izmir ve yakın çevresinde oturan arkadaşlarla en azından ayda bir kere toplanıp hem hoş sohbet edip hemde, deneyimleri paylaşarak bir birimize rehberlik edebilmek ne güzel olurdu,haydi izmirliler ve izmir yakınında oturanlar bu bir açık davettir. bu şekilde toplanabilirsek belkide atakan bey bize seminerlerde verebilir, veya biz birikimlerimizle birbirimize daha faydalı oluruz, potansiyellerimizi tam olarak ortaya çıkarmanın yollarından biride, şu an aklımıza gelmeyen bir şeyin sohbet esnasında ortaya çıkıvermesidir.

hahahahayt

yazdıklarımı okudumda, çok değil bir buçuk ay önce ben ismi lazım değil bişeydim,kendimle bile görüşmüyordum,şimdi tüm dünya ile yüzyüze gelmeye görüşmeye hazırım, çocuklar sizleri çok seviyorum, benim farkındalığımı geliştiriyorsunuz, hepimize saygılı sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 31-05-2007, 03:17 PM   #12 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Kesinlikle toplaşalım kaynaşalım derim bende çok iyi olur. Adsl eve p.tesi bağlanacak gibi artık daha ayrıntılı yazıp ziyaret edeceğim ofisten 5/10 dk. girişler yetmiyor bana sevgiler herkese
Alt 01-06-2007, 02:53 AM   #13 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
hem sevindirdiniz hemde utandırdınız beniii.

hepiniz davetlimsiniz buyrun başımın üstünde ve gönlümde yeriniz var,bu günlerde düğün teleşındayım yeğenim evleniyor,burcuyla telefonlaştık en kısa zamanda görüşücez inşallah,bu arada izmir ve yakın çevresinde oturan arkadaşlarla en azından ayda bir kere toplanıp hem hoş sohbet edip hemde, deneyimleri paylaşarak bir birimize rehberlik edebilmek ne güzel olurdu,haydi izmirliler ve izmir yakınında oturanlar bu bir açık davettir. bu şekilde toplanabilirsek belkide atakan bey bize seminerlerde verebilir, veya biz birikimlerimizle birbirimize daha faydalı oluruz, potansiyellerimizi tam olarak ortaya çıkarmanın yollarından biride, şu an aklımıza gelmeyen bir şeyin sohbet esnasında ortaya çıkıvermesidir.

Daha önce Ankarada toplanti yapmiştik.İzmirde de bu tür bir toplantiya bende katilabilirim.
Aslinda Ankarada ki toplantida seminer vermek bir tarafa gelen kişilerden çok şey öğrenmiştim.
İzmir toplantisi olursa kesinlikle çok verimli olur diye düşünüyorum.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-06-2007, 10:04 AM   #14 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Evet en kısa zamanda toplaşalım.
1 Hafta olacak neredeyse yeni evime yerleşeli bazen çok huzurlu oluyorum bazen endişeleniyorum. Allaha şükrediyorum yardımları içinde teşekkür ediyorum ve bu yeni ev ve iş hayatımda kendimi utandırmamak için elimden geldiğince çaba sarfediyorum. Dileğim bu evde uzun süre kendi ekmeğimle bütçemle rahatça yaşayabilmek. Evrenin bana vereceği her desteğe açığım olumsuz gelişmelerin benim enerjimi düşürmemesi aklımın olumsuz düşüncelerden uzaklaştırmak çok zor geliyor. Başarmalıyım ama değil mi
Bu telekom sektörüne kızdım dün bi adsl nakli için ne kadar zorluklar çıkarıyorlar sakin olmaya çalışıyorum ama hala bağlanmadı 2 gün önce ödenmemiş faturalarımı ödedim dün nakil için başvurdum gene ödeme çıkardılar deli olacaktım artık maddi anlamda bitmişken gene para. Neyse hallettim ama heralde sinyal p.tesi gününe ancak gelir ve evden artık rahatca girebilirim. Taşınmak ayrı bir sorunken 1 haftadır da nakiller fatura değişiklikleri ile uğraşıp duruyorum.
Dün akşam daisyi dolaştırmaya çıktım yeni insanlarla tanıştım. Onlarında köpüşleri ile kızım tanıştı çok mutluydu dün onun mutluluğu beni daha çok sevindiriyor. Daisy benim için çok özel bir köpek hikayesini bir ara anlatırım size. 2/3 yıl içinde bana Evren tarafından hediye edilen en güzel şey köpeğim.
Alt 01-06-2007, 11:43 AM   #15 (permalink)
hayalayaz
Guest

atakan bey benim şimdilik düğün telaşım var bu düğün geçsin,arkadaşlarında katılımıyla.bu toplantıyı organize ederiz inşallah,bu arada ben, bu sitede olmayan arkadaşlarımıda örgütlemek için çalışmalar yapayım,bu toplantının faydalı olacağını biliyorum.
burcucuğum kızına sevgiler, korkma, korkularımız ne kadar yoğunlaşırsa okadar çabuk gerçekleşiyor, hepimize saygılı sevgiler
Alt 01-06-2007, 05:34 PM   #16 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Kendimi hiç iyi hissetmiyorum bugün çok canım sıkılıyor. Sadece öylece yatmak istiyorum hiççç keyfim yok ağlamak istiyorum
Alt 01-06-2007, 11:07 PM   #17 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Akşam üzeri gerçektende çok kötüydüm.
Ve sonunda internetim bağlandı. Artık rahatca sitede dolanabileceğim.
Ama gerçekten Telekomda iş yürütmek çok zor. Çok kere sinirlendim biliyorum sinirlenirsem işler hemen düzelmeyecek hatta terslikler devam edecek ama 1 haftadır yaşadıklarım sonucu patlama noktasına gelme durumunu yaşarken şimdi iyiyim artık. Akşam üzeri yaşadığım içimde ki sıkıntı da şu an düzeldi gibi.
Eve geldim Daisy kızımı aldım ve sahile yürüyüşe gittik Daisy arkadaşları ile oynadı bende sahipleri ile sohbet ettim. Yeni taşınmama rağmen burada insanlar çok daha modern ve anlayışlı tabi bunu eski oturduğum semte göre yazıyorum. Eskiden daisy yanımda dahi tasmalı yürürken karşıdan gelen, 2 metre uzağa gider ters ters bakardı şimdi cafelerde oturanlar amanda ne güzel diye kalkıp seviyorlar. 5 dk. onlarla sohbet etmek bile bana çok iyi geliyor.
Daiys 5 yaşında terrier bir köpek. 3 yaşında ben sahiplendim. Hikayesi çok üzücü olsa da şimdi iyi ki benimle diyorum. 5 aylıkken araba çarpmış. artık kim haklı bilmiyorum ama bir şekilde operasyon sonucu iyi bakılmamış veteriner sahibini sahibi veterineri suçlamıştı. Bir dönem hayvan hakları derneğinde yönetim kurulundaydım ve ayrıca internet üzerinde yardıma muhtaç hayvanları sahiplendiriyordum. Daisy başka bir veterinere tıraş için bırakılıyor ve bir daha alınmıyor. Annem sahiplendirmem için yardım talep etti. bende gidip baktım ve evime getirdim. Evde 2 kedim daha vardı misafir kalacaktı. Resimlerini çekip yayınlayacaktım. Ama o kadar acı çekiyor ve mutsuzdu ki bir süre bakmaya karar verdim. Arka sol bacağı kazadan dolayı kırılmış içinde 3 tel parçası bırakılmış o telin uçları bacak her sallandığında doku ve damarları kesiyor iltihaba sebep oluyor ve akıntı ile Daisy 2,5 yıl boyunca bu acı ile yaşıyor. İlk operasyonu yapan veteriner, derneğinde maddi imkanları karşılayarak bacağının kesilmesine karar veriyorlar. İlk gün veterinere gittiğimde keselim demişti ertesi gün kesmesekde olur dedi. Ben röntgen vs.. istedim o ana kadar bacağın durumunu bilmiyordum çünkü çok güvensiz geldiği için daha uzman bir veterinere danıştım. Hemen röntgen çekildi ve acı gerçeği o zaman gördük o tel parçalarının uçları Daisy kızımın ne kadar çok canını acıttığını anladım. İçim parçalandı şimdi bile tüylerim ürperiyor. Çok daha uzman veteriner doktorlara danıştık. Gerekirse ne ise masrafı her şeyi yapın yeter ki bacağı kurtulsun sağlığına kavuşsun dedim ama maalesef çok geç kalınmıştı protez bacak bile olamıyordu ve zor geçen operasyon sonucu kesildi. 20 gün hayvan hastanesinde yoğun bakımda kaldı bende hergün yanındaydım. ve operasyondan 5 gün sonra ben daisy kızıma hastaneden çıkacağı gün pasta tarifelerini denerken gece 12 de telefon geldi hastaneden. Dikişlerin tutmadığını sürekli kanaması olduğunu ve irinlerin oluştuğunu söylediler. lokal anestezideydi ve ben bi karar vermek zorundaydım. Dokular kendisini yenileyemiyor.Çünkü dikişlerin bulunduğu yerde kan ve hücre kalmamıştı. Doktoru yüzde 5 şansı olduğunu söyledi ya yeniden operasyon yapılacaktı ya da uyutulacaktı ve sahibi ben olarak görünüyordum artık. Bu kararı da ben vermeliydim. Size o gece yaşadığım üzüntüyü anlatamam ameliyat odasına inip onu görmek istedim, lokal anestezi yapıldığı için çok kısa sürede karar vermeliydim indim gözlerine baktım başını okşadım o an bana bakışını unutamam yaşamak istiyorum diyordu. Ağlayarak çıktım yukarı ve yüzde bir şansı bile olsa herşeyin yapılmasını istedim. 5 saat süren 2. operasyon daha ve o zaman Tanrıya o kadar çok dua ettim ki çok hayvanımız öldü ama daisy kısa sürede bile olsa benim için çok özel bir köpek olmuştu. Ve benim hayattan vazgeçmeyi düşündüğüm ciddi sorunlarım olduğu zaman karşıma çıkmıştı sanırım bu yüzden çok özel bana benim farkında olmadan yaşama tutunma gücü vermiş oldu. 10 gün sonra dikişler tutmaya daha iyi olmaya başladı çok seviniyordum. Ama bu süre içinde hiç kakasını yapmamıştı bu da ters giden sorunlardan biri oldu. bunun içinde gerekli tedaviler yapılsa da gene o karar durumu çıktı. Eğer bu gece yapmazsa uyutulabilir dendi. Tanrım bu sefer olmamalıydı son defa gitmeden dolaştırmak istedim ve Daisy kakasını yaptı sevinçten ağlamaya başladık. Türkiyenin bir çok şehrinden destekler dualar reikiler Evren bizimleydi.
Şimdi 2 yıldır kızımla birlikteyim onu çok seviyorum. kedişlerimizde var o kadar çok sevgi dolu ki kör kediyi bile sütü olmasa da emzirdi bir süre. Şu an sağlığı çok iyi. biraz çabuk yoruluyor ama bacağının olmadığını hissettirmiyor. Koşuyor oynuyor sevecenliğini pozitif enerjisini herkese yayıyor. Bütün bu yaşadıkalrımdan 1 yıl sonra internet üzerinden 10 yaşında kör terrier bir köpeği sahiplendirmek için ilanlarını yayınlamıştık. İstanbuldan yetkili bir arkadaşımız Bodrumdan bir bayanın köpekle ilgilendiğini söyledi bilgilerini verip önce araştırmamı istedi. Bende aradım ve köpeğe nerede bakacağını durumunu tam detay bilmek istediğimi söyledim. Herkese maalesef vermiyorduk. biraz bilgi verdikten sonra bayan 10 yaşında bir köpek bana alışabilir mi diye sordu bende 3 yaşında sahiplendiğim daisyden bahsederken bana isminin daisy mi olduğunu söyledi bende evet dedim. Daisy'nin hikayesi birçok dergide gazete de ve internette yayınlandığı için okuduğunu düşündüm ve nereden biliyorsunuz dedim. ben eski sahibiyim dedi. Telefonla konuşurken şok olmuştum. Nasıl olurda sakat bir köpeği bırakıp kör köpek sahiplenmek isteyebilir vicdanını mı rahatlatacaktı. Görüşmek istediğimi söyledim. Ve hastane de buluştuk. İşte o zaman asıl hikayesini öğrenebilmiştim kızımın bana terketmedik biz kaçırdılar desede buna inanmak aptallık olur. Sakat bir köpeği neden kaçırsınlar ki ayrıca veterinere bırakan kadının kocası. Birde üstüne azar işitmiştik yargısız infaz yapıyor muşuz. Bu zamandan sonra kör köpeğide sahiplenmem dedi sanki verecektim de birde utanmadan gider pet shopdan alırım dedi. heh dedim ona da çarpın terk edin. Kendileri çarpmış.... yorumsuz artık. İşte kızımında hikayesi kısa ca böyle üzüntülerimizle sevinçlerimizle ben Daisy sayesinde koşulsuz sevgiyi öğrendim. Şu an bana çok bağlı 2 yıl geçse de hala onu bırakacam korkusunu yaşıyor. Bensiz bir yere gitmiyor başkası dolaştıramıyor. Bende ona çok bağlandı akşam oldu mu özlemeye başlıyorum biran önce eve gitmek istiyorum.
Alt 02-06-2007, 12:56 AM   #18 (permalink)
hayalayaz
Guest

çok duygulandım ikinizede saygılı sevgiler
Alt 02-06-2007, 01:06 AM   #19 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Teşekkür ederim ben bugün çok hassasım sanırım ya uykum yok duygusallaştım.
Alt 02-06-2007, 01:15 AM   #20 (permalink)
25emel
Guest

Alıntı:
BURCU GELEGEN Nickli Üyeden Alıntı
Sevgili Hayal
Sonunda okuyabildim günlüğünü ben tam tersi asla yalnız kalamayan biriydim ve hala da öyleyim ama arada fark var . Eskiden çok maddeci paracı biriydim insanları seçerdim giyim tarzı işi gücü yani kısaca şekilci biriydim. Zamanla kişisel gelişim ve psişik konulu kitaplar seminerlere katıldıkça farkındalığı asıl manevi hayatı görmeye başladım. Kendimi ortamlardan asla soyutlayamadım çevremde hep insanlar olsun istedim ve bu sebepten yanlış seçimlerim oldu özel ilişkilerim özellikle, hala da istediğim gibi bir ilişkim olmadı ama artık bunu eskisi kadar dert etmiyorum o kadar rahatım ki. Bilgileri almaya başladığımda en çok zorlandığım bilinçaltımda sakladığım affetme konusuydu. O kadar telkinler olumlamalar ama affedemediklerim vardı zamanla bir bakıyorum kızgınlığım kalmamış biranda başaramıyorum maalesef zamanla oluşuyor. Bir rüya görüyorum aileme anlatıyorum anlatırken farkediyorum ki affetmişim birşey hissetmiyorum artık. Sonra şekilcilikten vazgeçtim. İnsanları olduğu gibi kabul etmeyi öğrendim. Daha çok okudum ve asıl en büyük başarım sanırım koşulsuz sevginin farkındalığına vardım. Muhteşem birşey. Şu aralar kendi başıma maddi gücün sınavını veriyorum sanırım. şükretmeyi öğrendim evrenden gelen desteği kabul ettim. Çok düştüm canım acıdı ama başarıyorum sanırım. Ve iş sorumluluğunun sınavını verdiğimi düşünüyorum. Eskiden çalışmaktan bu kadar zevk almazdım sadece faturalarım ve kiramı ödemek için çalışmak zorunda olduğumu düşünüp sadece çalışırdım şimdi işimden zevk alarak ve özel ilişkiden daha önce bu işte başarılı olmam gerektiğini öğrendim. Sevgili olmadan da kendi başıma başardığımı görüyorum. Tekliflere hayır demesini öğrendim. Gerçekten işte bu diyeceğim insanın zamanı geldiğinde karşıma çıkacağını biliyorum. Ama yanlış ilişkiler seçerek ben bu zamanı uzattığımın farkına vardım.
Ne güzel bana ya aferim çok şey başarmışım 5 yıl içinde. Sizin yaşadıklarınızı okuyunca bile daha farkına varamadığım ve başardığım sınavlarımı görmüş oldum.
Evren bizimle olsun
gerek bu yazını gerekse yukarıdaki alıntını okurken gelişimini görmekten büyük zevk duydugumu belirtmek istedim.gercekten seni tebrik ediyorum.ruha dokunusun güzel... 44

Bookmarks