Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

kendimden geriyeeee

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri kendimden geriyeeee Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: novosibir Nickli Üyeden Alıntı cerencim aynı durum bende de var maalesef, ne yapsam ne etsem, ağzımla kuş tutsam da adamlara yaranamıyorum ama artık onlarla ilişkimi sınırlandırdım, dürüst değiller çoğu, hep benim değerimi düşürmeye çalışıyorlar, yapmacık insanlar, bizler ne güne ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

kendimden geriyeeee

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-08-2008, 10:24 PM   #81 (permalink)
Üsteğmen

ceren18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 174
142 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceren18 will become famous soon enoughceren18 will become famous soon enough
Standart Ynt: kendimden geriyeeee

Alıntı:
novosibir Nickli Üyeden Alıntı
cerencim aynı durum bende de var maalesef, ne yapsam ne etsem, ağzımla kuş tutsam da adamlara yaranamıyorum ama artık onlarla ilişkimi sınırlandırdım,
dürüst değiller çoğu, hep benim değerimi düşürmeye çalışıyorlar, yapmacık insanlar, bizler ne güne duruyoruz, burdayız. üniversite için de güzel düşün,
olumsuz düşünme hiç. karşıma kendim gibi insanlar çıkacak, iyi insanlar çıkacak de, çekim yasasını uygula, öyle oluyor ben işe başlamadan önce öyle düşündüm, aynı benim gibi insanlar çıktı karşıma, iyi niyetli, temiz kalpli insanlar.
zaten sizleri gördükten sonra insanlık ölmemiş gerçekten diye düsündüm insallah kendimiz gibi insanları çekeriz kendimize

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ceren18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2008, 02:04 AM   #82 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
64 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cedrus48 will become famous soon enoughcedrus48 will become famous soon enough

Sevgili ceren bulaşık mulaşık derken sen günlüğü unutmuşsun.Kaybetmişsin baya bir aradım.Yaklaşık 15 gündür günlüğünü yalnız bırakmışsın.Unutmuşsun 1 kelime bile yazmamışsın.Dedim ben şuınun günlüğünü bulayım da bir hatırlatayım üniversite sevincinden nerde unuttuğunu da hatırlamıyordur.Sana o konuda katılıyorum.Ben de sen gibi bir arayışa girmiştim.Ama umarım sen benim yaptığım hatayı yapmazsın.Dostun yok derken dost bulmak için.Kişiliğinden prensiplerinden doğrularından kesinlikle ödün verme.Zaten onlar gerçek dostunsa sen sen gibi davrandığın zamanda senin yanında olacaklardır.Bir de bence şöyle etrefına bir bak uzaklarda dost arama.Ben de o hatayı yaptım.Gözümün önündeki her zaman yanımda olanları görmedim.Göremedim.Aynı hatayı sen yapma.Mutlaka gerçek dostun vardır.Sen farkedememişindir.Şöyle bir bak ya okul arkadaşın ya komşun ya mahalle arkadaşın mutlaka birisi gerçek dostundur.Olmamasının mümkünü yok.Bende dostum yok zannediyordum.Halbuki şu iki üç gün içinde kendi kendimle bir muhasebe yaptım tam 6 gerçek dostum olduğunu farkettim.Oysa ben onları hep uzaklarda arıyordum.Onlar meğer yanıbaşımdalarmış.Neyse bu kadar yeter.Burası benim günlüğüm değil senin günlüğün günlüğünü bu kadar fazla ihmal etme bak sonra günlüğün sana küser
Alt 10-09-2008, 05:56 PM   #83 (permalink)
Üsteğmen

142 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

cedrus abicim ben kendimi bile unuttum uzun zamandır günlügüme bakmıyorum çünkü seneye çok hızlı bi tempoyla basladım pek vakit bulamıyorum siteyede 10 dk girebiliyorum sizlere bakmak için yine bomba gibisiniz wave günlügümden sölim hayal ablacım sitemizin asi suzzy ablacım kırmızı olmussunuz hayırlı ugurlu olsun mavii olanlarda var şimdi pek idrak edemedim sitede 2 günde degişiyo cedrus abimi görmesen hayatım degisti sitesi olduguna inanamıcaktım abicim dostlar hakkında söyledigin seyler çok dogru ama ben sizinle birlikte kendimi bidaha gözden geçirdim ve eski arkadaslarımın hepsinin bana uygun olmadıgını anladım nedenide belli benimde eskiden oldugum gibi kimseyi önemsemeyen sadece kendilerini için yasayan insanlar bugün üniversitedeki bikaç kişiyle tanıstım çok tatlı insanlardı ve pozitif elektrik aldım insallah artık daha düzgün dostlar bulurum haklısın dostun insanın karsına nezaman çıkcagı belli olmuyo
hepinizi çok özledim 2 günde
özellikle tac novos ve pamukla oyun oynamayı
busene benim için çok yogun olucak oyüzden aradabir sizleri görmek için giriyorum hepinizi çok seviyorum
SHAMANİC ABLA SENİ AYRICA ÖZLEDİM BİZDEN GİZLİ TATİLE GİTMİSSİN
hosçakalın
Alt 24-09-2008, 02:29 AM   #84 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

cerencim..

satırlarını okurken ne kadar sevindim anlatamam..

okulunda başarılar diliyorum... arzuladığın gibi iyi güzel kıymetli arkadaşlıklar kurmanı dilerim..

bizim için önemli olan senin başarılı bir şekilde hedeflerine ulaşman..
bunun içinde kısa ayrılıklar olsada katlanırız..

annenin iyileşme haberleri ayrıca sevindiriciyken arada sevgili baban da ameliyat olmuş..
hepsi için geçmiş olsun.. sağlıklı güzel haberlerini duyalım..

senin için yorucu bir yaz olmasına rağmen bu kadar keyifli haberlerle yepyeni bir başlangıç yapmana çok mutlu oldum..

başarılarının devamını dilerim tatlım..

yoğunda olsan da arada bizleri kendinden haberdar et..

sevgiler..
Alt 18-10-2008, 06:19 PM   #85 (permalink)
Üsteğmen

günlügüm umarım bana kızmamıssındır nekadar uzun zaman oldu sana bişeyler yazmayalı malesef laptopum bozuk oldugu için arada bir girerkenşimdi hiç giremiyorum çünkü cerenin hayatı çok yogun ve sınavlarla dolu geçiyo
okadar çok sey olduki hayatımda en önemlisi ben büyüyorum galia bunu hissettim artık yetişkin olmaya basladıgımı hissetmeye basladım
üniversiteye baslayalı 5 hafta oluyo ama bana baya katkısı oldu güzel bir ortamdayım ve arkadaslarımıda sevdim üniversiteli olmak gerçekten çok iyiymiş özellikle sosyal aktivite açısından wave
ben sana hayatımdaki degişiklikleri söliyeyim abim askere gitti ve onu çok özlüyorummmmmmm insallah tez zamanda gelir
sonra abim askere gittikten 2gün sonra ablam nişanlandı çok stresli ama bi okadarda eglenceliydi okadar çok oynadımki artık parmaklarım oynatamıyordum nekadar çabuk büyüdük hepimiz baska yerlere dagildık nese ablamın nişanından devam edeyim okadar çok akrabamız arkadaslarımız geldiki biz bile sasırdık bukadar çok sevenimizin olmasına hepside çok sevdigimiz bizim için özel insanlardı sonra nisandan sonra gençler toplandık ve bara gittik hepimiz çok eglendik bi baktık saat sabah 5 olmus zaman su gibi aktı gitti
yani hayat benim için çok güzel gidio
aman nazar degmesin
Alt 07-11-2008, 08:23 PM   #86 (permalink)
Üsteğmen

ben nekadar uzun zamandır bişey yazmamısım günlügüme ben uzun zamandır kişisel gelişimide bıraktım aslında ya bazen bana geliolar gerçekten çok kaprisli kafam karısık oluyorum kendi kendimi gaza getiriyorum ben kendimi geliştirmek için ugrasıyım benim densiz arkadaslarıma iyi davranıyım karsımda koca bir hiçle karsılasıyım diyorum yine öle bir zamanımdayım şaşkın
ama herşey karsılıklı degilki ben aslında kendim için yapıyorum bunları hiçkimse için degil ama yine içime çok kapandım sadece ders çalışıyorum hırsımı derslerden alıyorum galiba ama suan mutsuzum arkadaslarım sürekli neden hiç konusmadıgımı buaralar içime kapandıgımı söylüyolar ve ben sadece bilmem diyerek geçiştiriyorum nese geçer heralde bu halimde tıpkı zamanında geçen üzüntülerim gibi...
Alt 07-11-2008, 11:01 PM   #87 (permalink)
Çevirmen

phantomm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,233
548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of

Telkinleri dinlemeyi bırakmışmıyıdın?Eğer ki bıraktıysan ondan olmuştur bu uzun aralık.Dinlerken de dalgalanmalar yaşıyoruz ama kopukluk uzun süreli olmuyo sadece değişim belirtisi oluyo sanırım dusun Telkin dinlemedeki istikrar çok önemli kuzum. Az da olsa hergün dinlenmeli çok önemli bi mani yoksa.
Alt 07-11-2008, 11:12 PM   #88 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
phantomm Nickli Üyeden Alıntı
Telkinleri dinlemeyi bırakmışmıyıdın?Eğer ki bıraktıysan ondan olmuştur bu uzun aralık.Dinlerken de dalgalanmalar yaşıyoruz ama kopukluk uzun süreli olmuyo sadece değişim belirtisi oluyo sanırım dusun Telkin dinlemedeki istikrar çok önemli kuzum. Az da olsa hergün dinlenmeli çok önemli bi mani yoksa.
evet haklısın bizamanlar sürekli içine düstügüm deprosyondan beni kurtaran telkinlerden çok sıkıldıgım için 3ay falan dinlememiştim ama eksiklikleri yine çıkıo ortaya super
Alt 07-11-2008, 11:44 PM   #89 (permalink)
Çevirmen

phantomm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,233
548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of

Ooo hemen kalkıyosun kulağına takıosun hadi bakimm Ben de depresif bi vakayım bakma Ama bu güzel şeleri dinlemeye başladığımdan beri düşünce içinde düşünce üreten,kafasının içinde iki saniyede bisürü senaryo yazıp, mutsuz olmak için kırk tane sebep üretip bunlara da sıkı sıkı sarılan,hüznü ve acıyı seven,onlarla kucak kucağa yaşamayı benimsemiş halim gitti.Yine geliyolar arada bi ama bi kışkışlıyorum onlarıı 44 Hiç yanımdan ayırmıyorum mp3 ümü artık Nefesim gibi bişi oldu yaa
Alt 08-11-2008, 12:05 AM   #90 (permalink)
Üsteğmen

suan kulagımda herşey yolunda bi pozitif oldum kendime geldim uçuşa hazırım artık sende fark ediyosundur telkini dinleyince bu iç sesimizi kontrol altına alıyoruz ben çok net bi şekilde fark edebiliyorum ne düsüncegime ben karar veriyorum ve kesik kesik degil baglantılı ve anlamlı seyler geliyo aklıma umarın phantomm sendede aynısı oluyodur olsun ama
olsun olsun olsun

Bookmarks