Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

günlük böyle mi olur bilmiorum ama buda benim günlüğüm....

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri günlük böyle mi olur bilmiorum ama buda benim günlüğüm.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız herşey gönlünce olsun hedeflerine ulaşman dileğiyle...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

günlük böyle mi olur bilmiorum ama buda benim günlüğüm....

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-06-2008, 11:06 PM   #21 (permalink)
birmutluluk
Guest

Standart Ynt: günlük böyle mi olur bilmiorum ama buda benim günlüğüm....

herşey gönlünce olsun hedeflerine ulaşman dileğiyle

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 28-06-2008, 12:00 PM   #22 (permalink)
Akulina
Guest

oooo yaşadık desene:)
Alt 29-06-2008, 03:22 PM   #23 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
83 Mesajinıza toplam 297 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alen is an unknown quantity at this point

biraz önce ablamla konuştum...hani varya birtane onla konuşunca sesm falan titriyo demiştim:=) aradı beni sesim titreyek ve biraz düşünerek açtım teli...ilk on saniye korkum hat safhadaydı ama sonra yavaş yavaş derecesi düştü...tam gitmedi ama konuştukça korkum azaldı sakinleştim...ses tonuma kararlılık geldi...gayet doğal konuştum...

sinir yapmadan kendi düşüncelerimi falan belirttim bunu ben yaptımmmmmmmm beni istanbula çağırdı...kendimi ayarlarsam gelirim dedim...eskiden olsa..ezilir,büzülür sünepe gibi titreyek tamam derdim :=) :=) hayır diyemezdim yani... evet yaptığım davranış size çok basit gelebilir ama benim için dağı yarmakla eşdeğer bu yahu... mutluluktan ağzım kulaklarıma varıyor
alen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2008, 05:25 PM   #24 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point

.daha da iyi olucak
Alt 30-06-2008, 06:53 PM   #25 (permalink)
Üsteğmen

83 Mesajinıza toplam 297 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

kişisel gelişimim galiba ivme kazandı...4 gündür topluluk karşısında konuşma telkini dinliyorum..bugün tanımadadığım bir ortama girdim...çok rahattım,konuşmalarımda kararlılık vardı..espriler falan yaptım.saçmalamadan sıra bana geldiğinde konuştum...bir anda hepsiyle kanki oldum :=) tel numarası falan aldım...hayret ya ben bumuyum?? Allahım nazardan korusun beni ve sizleri...bye...
Alt 30-06-2008, 07:39 PM   #26 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

hoşgeldin dostum... insanın kendi eksikliklerini bilip kendini tanıması kadar güzel başlangıç olamaz... keşke herkes senin gibi olabilse... Ufaklıkltan itibaren beynimize kazıdılar... "hiç kimse mükemmel deildir" dediler... "Herkes mükemmeldir" i sakladılar...

Bu anlattıkların; SENİN DÜNKÜ GERÇEĞİNDİ... bu yüsden

kendi geçmişinle ve kendinle ilgili hakaretleri yok etmelisin... Seni sen yapan o günlerdir... gurur duy yaşadıklarınla... yaşadıkların seni olgunlaştırdı... yaşadığın sıkıntılar senin sınırını sana gösterdi... bende ailesiyle kavgalı sorunlu, sosyal bozukluk yaşayan biriydim... bir gün kafamda şimşekler çaktı... şimdi ailem benimle gurur duyuyor, telefonum susmuyor. istediğim kızla tanışabiliyor.. en önemlisi hayatıma çekebiliyorum... Şu an içim çekim yasası sana bir "şapkadan tavşan çıkarmak" gibi gelebilir. ama öyle deil. Bu farkındalığa hazır değilsin... Şimdi telkin dinlemelisin

Harika hayallerin var benim bile içim gıcıklandı
Şimdi yeni bir hayat kurma çabasındasın... Telkinleri 1 aya yakın dinle... hergün 2-4 saat arası ayır... Çekim yasasını rahat kavrayacaksın... ve bu dünye senin için oyun bahçesine dönüşücek

Alt 01-07-2008, 03:14 AM   #27 (permalink)
Üsteğmen

berk teşekkür ederim,
kurtarın beni. galiba ölüyorum hayatımın en sarhoş 2.dönemini yaşıyorum...kusmaya gidiyorum..bu kauçıncı kusuşum unuttum gelom..

hea geldim...on parmak klavyeye bakmadan yazdğım içn şu an gözüm kapalı sadece düşüncelerimi yazıyorum...eminim cehennemde şuan yaşadığım iğrenç duyguları yaşatıyodur......ölsemde şu mide bulantısını kafa dönmesini yaşamasam..bu ne ya.....offffffffffffffffff

küçükken çok korktupumuz bir bahçe vardı...hatta o bahçenin adı bile var korkunç bahçe...o bahçeyi tarif edemem.içinde garip himler var..garip dikenlikler var...hatta insan kemiği çıkaranlar bile var...herkes korkar o bahçeden...kimse giremez oraya...ben bugün 5.birada zoom oldum...elimde değil ne yapim...aslında 7 bira içip motor sürdüpüm günler oldu ama bugün 5.birada öldüm ve öldüm...öldüm çünkü beni yıkan biralar değildi..hasretlikti..sevdiğim kızdan uzak olmaktı..o bahçeye girdim..tek başıma...garip dikenlikler arasına yattım..o kadar ıssızdı ki..ölmeyi istiyorum dedim...evet ölmeliydim...seviyorum çünkü..kelimeler anlatamıyor bunu...o ıssız bahçede ağladım..ağladım ağladım...ve yemin ettim sen benim olacaksın diye..kustum oraya..hala kusasım var...defalarca kustum...bağırdım bağırdım bağırdım...bağırdım şimdi ağlıyroum...sevdiğim kızdan dünyada milyonlarca insan daha güzel...ama o benim ruh ikizim eminim eminim...o benim ruh ikizim onu kaybedemem...yalvaıyroum hepinize o beni özlesin enerji göndern ona..ayağnızı öperim yemin edeirm öperim...yemin ederim...kusmaya gidiyrum bye...
Alt 01-07-2008, 03:28 AM   #28 (permalink)
Üsteğmen

kusamadan geldim elimi boğazıma soktum ama hiçbirşey gelmedi...çünkü midemde kuxacak bir şey kamadı...hani size ayağınızı öperim dedim ya...hayır b.kunuzu yerim...yemin ederim yerim..hatta ömrümün yarısını size veririm...beni bu kadar yıkan onun hasretliğiydi..bilmiyorum ne kadar sevdiğimi daha nasıl anlatim...o bahçede nasıl ağladığımı nasıl anlatayım... yalvarıyorm..

bu felaket ne bilmiyorum ama nefeste zorluk çekiyorum şuan...enerji yollayın sadece... o beni kabul ederdi ama dediğim gibi günde 3 hap beni mahvetti...everjinizi yollayın..storm yalvarıyom benim için iki nokta oluştur kardeşim...gözlerimden akan yaşları görsen o ıssız bahçede haykırışlarımı görsen eminin yapardın...anlatamadığımı biliyoum duygularımı ama nasıl anlatimmmmmmmmmm. ki...

ölmek istedim orda ....kendim, bahçeden çıktıktan sonra yola attım..oraya yattım..araba gelsin ezsin dedim...ölmek istedim...kefenimi alın dikin bir zahmet...duygularımı kim anlıyor anlayınnnnnnnnn...
Alt 01-07-2008, 03:32 AM   #29 (permalink)
Üsteğmen

2 tane arkadaşla içtimm...bugün tövbe ettim içmeeycem diye bakalım...o iki arkadaşa en derin sırlarımı anlattım ..o kadar kötüydüm...yarın nasıl bakacam yüzlerine...sonra onlar ayrıldı ben o ıssız bahçeye gündüz insanların yanından geçmeeye korktuğu bahçeye gittiimm......kusacam yine ne oluyo bana geliyom.....
Alt 01-07-2008, 03:42 AM   #30 (permalink)
Üsteğmen

annemi uyanadırdım sonunda.kusma seslerim uyandırdı onu..seni çok seviyorum anne çook...ltfen beni zamansız terk edip göçme bu diyardan her şeyi yap ama göçme ne olur...bir tek sen varsın şuan yanımda..sana sarılarak ağlayabiliyorum...rahatlıyroum..beni terketme...

ya sen sevdiğim kız adını söyleyemeye uandığım kız ne olur sende gitme..ne olur...elimde değil güzel insanlar..elimde değil...

Bookmarks