Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

neşeli'nin Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri neşeli'nin Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sitede dönem dönem aktif olsam da sürekli olarak takip etmekte ve gizli üyeliğimi sürdürmekteyim.size bahsetmek istediğim burada eski benle yeni ben arasındaki fark.Aslında normal şartlarda olumlu yönde bir değişimden bahsetmem gerekirdi ama anlatacaklarım öyle değil maalesef. 2007 şubat ayında üye ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

neşeli'nin Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-07-2008, 12:44 PM   #1 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
26 Mesajinıza toplam 99 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli is an unknown quantity at this point
Standart neşeli'nin Günlüğü

Sitede dönem dönem aktif olsam da sürekli olarak takip etmekte ve gizli üyeliğimi sürdürmekteyim.size bahsetmek istediğim burada eski benle yeni ben arasındaki fark.Aslında normal şartlarda olumlu yönde bir değişimden bahsetmem gerekirdi ama anlatacaklarım öyle değil maalesef.
2007 şubat ayında üye oldum bu siteye ve herkesin yaptığı gibi ilk telkinleri indirdim ve dinlemeye başladım.Nasıl bir değişim olduğunu ilk başta farkedemedim.Bir süre sonra bu değişimleri ben ve çevremdekiler farketti.İyi yönde ilerliyordum.Bir zamanlar sitede üyelerin hedeflerinin yazılı olduğu bir topik vardı oraya ben dhedeflerimi yazmıştım çünkü o zamanlar hedefim/lerim vardı.Ve ilkine ulaşmış olmanın sevincini yine burada sizlerle paylaştım.O sene yaz dönemine kadar dinledim telkinleri.Ve o zaman Atakan Bey'e de şöyle bir soru sormuştum uzun süre dinlemenin yan etkisi var mı diye teknik olarak yoktu ama bende uyku sorunu başladı uyanamıyordum artık eskisi gibi erken.Eskiden uyumuyordum bile neredeyse sürekli bişilerle meşguldum ya sınava hazırlanıyordum ya da ingilizce çalışıyordum.
Yazın sonunda Almanyaya gittim okulum burslu olarak göndermişti.Ya bu sıralar ya da yazın tanıştığım birisi ki ben onu her zaman kendimden çok güçlü biri olarak kaydetmiştim bilincime ikisinden biri benim tüm kendime güvenimi aldı götürdü sanki..Uyumak istiyordum hiçbir şey yapmamak gibi...Bir süre b durum böyle yapıştı sülük gibi..
Sonra toparladım nasıl olduğunu anlamadan yine uyumuyor yine bir şeylerin peşinden koşuyordum.Ama bu sefer bir hedefim yoktu.Ve hedefimin olmayışı her seferinde benim yenik düşmemi kolaylaştırıyordu.
Artık son sınıf öğrencisiyim çoktan benim bir hedefim olmalıydı ve bunun için çalışmalara başlamalıydım ve bu dönemden sonrası için planlarım olmalıydı.Ve tahmin edersiniz ki yine bunların hiç biri yok.Ve bu boşluk her gün içimde büyüyor.Ben yine yataktan kalkmak istemiyorum.gün içinde hiç bir şey yapmak istemiyorum.Bir aydır istanbuldayım doğru düzgün çıkıp gezmişliğim yok mesela.Her akşam uyurken ertesi sabaha dair planlar yapıyorum aslında sabaha erteliyorum.Sabah yine aynı şeyler uyumalar uyanamamalar.Kendine kızmalar...
Telkinleri dinlemeye tekrardan başladım bakalım seyir ne yönde olacak.İpleri elime almama değerli cevaplarınız ve deneyimlerinizle yardımcı olursunuz değil mi?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

neseli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2008, 08:45 AM   #2 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: neşeli'nin Günlüğü

Neşeli günlük açman iyi olmuş çünki insanlar san günlüğünden ulaşa biliyorlar ve sana başka bakış açıları getiriyorlar.Ben günlüğüme içimi hemen hemen döktüm ve arasıra geri dönüp okuyorum ve bendeki değişime bende hayret ediyorum .Telkinleri dinliyor ve diğer tekniklei deniyorum.Ben kendime EFT yaparak başladım ve bir çok konuda faydasını gördüm .Alerjilerimde araba tutmasında gibi.Sende sitede bu konuların olduğu bölümü bir incele bakalım hangisini kendine uygun bulacaksın.Günlüğün hayırlı olsun bundan sonraki gelişmelerini takip edeceğim umarım iyi yönde olur.Yolun açık ve aydınlık olsun.
Alt 18-07-2008, 08:53 AM   #3 (permalink)
Binbaşı

Lier22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lier22 is an unknown quantity at this point

günlüğünüz hayırlı olsun güzel haberlerle dolsun...

Alt 21-08-2008, 03:05 PM   #4 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
26 Mesajinıza toplam 99 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli is an unknown quantity at this point

24 yaşındayım neredeyse 10 senedir bir arayış içindeyim/dim.Hayatımda bazı eksiklikler vardı ve bunun arayışı içindeydim sürekli..kitaplar okudum çeşitli konularda,çok farklı alanlara yöneldim ilgi duydum..Ama hep annemin dediği gibi maymun iştahlıydım ve hayatımın hiç bir bölümünde süreklilik arz eden bir olay yaşamadım eğitimimi bile üniversite döneminde yarım bırakıp sonra 8 ay af çıksın diye uğraşıp kaldığım yerden devam ettim..Hala etmekteyim..Son günlerde ise daha bilimsel bir yaklaşıma şahit oldum..Evet annemin yıllardır söylediği mymun iştahlı deyimi tamamen doğruymuş ve doğru olmakla beraber bilimsel karşılığı kişisel bozuklukmuş.bunu öğrenmek hem iyi hem de kötü oldu..Öğrendim ama bundan sonra ne yapacağım?Nasıl bir ilerleme kaydedeceğim kimden nasıl bir destek alacağım gibi sorular şimdi aklımın etrafında dönüyor...Burada da asil konu var bana yardımcı olmak isteyen fikir sahibi değerli site üyelerimizi sayfalarıma bekliyorum..Biraz sohbet biraz tedavi çay kahve:)

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-t14173.0.html
neseli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-08-2008, 12:14 AM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

merhaba neseli hoşgeldin günlüğün hayırlı olsun. telkinleri dinlemeye devam et, iki hafta sonra ciddi değişimler yaşayacaksın, şimdilik telkinleri dinle,
göreceksin zaten değişimlerin etkisini, bir de sitede aktif olmaya çalış. super ne güzel, günlük açmışsın değişim haberlerini bekliyoruz

Bookmarks