Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Müzik Aletleri Dans Sahne Sanatları Klubü > Müzik Aletleri > Üflemeli Çalgılar

Uyarılar

Üflemeli Çalgılar üflemeli çalgılar üflemeli nefesli çalgılar üflemeli vurmalı çalgılar üflemeli çalgıları nefesli üflemeli çalgılar tahta üflemeli çalgılar türk üflemeli çalgılar vurmalı üflemeli çalgılar üflemeli çalgılar resimleri üflemeli çalgılar mey üflemeli çalgilar üflemeli çalgılar ney üflemeli çalgılar sipsi türk halk müziği üflemeli çalgılar üflemeli çalgılar dinle üflemeli çalgılar klarnet üflemeli çalgılar flüt türk sanat müziği üflemeli çalgılar

Ney çalmayı öğrenmek istiyorum

Müzik Aletleri ve Üflemeli Çalgılar Ney çalmayı öğrenmek istiyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar Ney çalmayı öğrenmek istiyorum,Ney çalmasını bilen ve bu konuda yazacakları olan arkadaşlar var mı? Paylaşımlarınızı bekliyorum...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üflemeli Çalgılar telkin cd indir izle İstanbul Üflemeli Çalgılar nerededir kimdir Üflemeli Çalgılar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üflemeli Çalgılar hipnoz Üflemeli Çalgılar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üflemeli Çalgılar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üflemeli Çalgılar kuantum düşünce kitap haberi

Ney çalmayı öğrenmek istiyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-04-2007, 09:58 AM   #1 (permalink)
dost78
Guest

Standart Ney çalmayı öğrenmek istiyorum

Arkadaşlar Ney çalmayı öğrenmek istiyorum,Ney çalmasını bilen ve bu konuda yazacakları olan arkadaşlar var mı? Paylaşımlarınızı bekliyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 13-04-2007, 11:25 AM   #2 (permalink)
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point

Sevgili Dost'a ukalalık yapma fırsatı geçti elime bunu kaçırmamalıyım..bak şimdi aaaaaa ney asla çalınmaz üff-le-niiiiirr bak bida olmasın ..üflemeli çalgı bu...bende de de var bi ney adı cinsi mansur ..gel dost birlikte öğrenelim şu işi..bi haftada üfledim ben bu güzel neyi..ama çıkan sesi pek de ruhumu okşamadı dogrusu...bikaçyer biliyorum öğreten online oluyo mu bi ara ona da baktım..ankaradaysan burda var bikaç yer...dinle ney'den şikayet eder,ayrılıklardan hikayet eder...derken Mevlanayı mest etmiş bu ney...aslında bunun bide hikayesi var...ama çok gizli bilmem anlatmak dogru olur mu??
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-04-2007, 12:40 PM   #3 (permalink)
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point

şakireler sana kurban olsun kız o da hatun mu Allahaşkına bizim yanımızda??

sevgili Dost'um takılıyorum ben sana canım..bende de ney metodu diye kitap var bişey anlıyosam ne olayım..aslında ben bu neyi üflemeyi kafaya takmıştım bi ara..neyse bi hocacık diyim buldum,elimde mansurumla iki vasıta yol tepmişim ögrenmek istegiyle yanarken ben ,zilli bana kendi neylerinden satın almazsam eger malesef öğretemeyecegini söyledi.elimdeki mansuru da gözüne sokuyorum bu arada...kız neyiyle başlamak belki gerçekten kolaylık saglıyodur ama bu hareketi beni o hoydaaaa hodjacıktan sogutmaya yetti...orda bikaç ters bi hareket oldu,ben de din kisvesi altında heybeyi dolduranları bi güzel şikayet ettim..ettim de ne oldu hiiççç..organize bunlar anlıyosun heralde...hangi kurum oldugu anlaşıldı galiba..
..neyse ben mansurumla muhabbet etmeye devam ettim..
bi ara teslim etti kendini bana,açtı ruhunu ,söyledi bana,ama selam vermessen dostlugu keser be Dost hemen..sıkı muhabbet istiyo arkadaş..
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2007, 01:36 PM   #4 (permalink)
Teğmen

49 Mesajinıza toplam 134 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ganesha is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Ney çalmayı öğrenmek istiyorum

Merhaba Arkadaşlar ben Neyzenim ve Ney konusunda size bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım..

İlk başta şunu söyleyeyim Ney usta çırak ilişkisiyle öğrenilir ama bu fırsat yoksa bu konuda en iyi kitap Süleyman Ergunerin metodu..

Ney ile ilgili sorunuz olursa yardımcı olurum...
Özellikle Ney alıcaksanız mutlaka bir Neyzene danışıp alın...

Sevgiler..
Alt 18-05-2007, 01:12 PM   #5 (permalink)
Teğmen

49 Mesajinıza toplam 134 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ganesha is an unknown quantity at this point

merhaba dost78

öncelikle plastik olmasıyla alakası yok onu söyleyeyim...
Plastiklede sesler aynı ney sesi gibi çıkar.. Ama plastik neyde tiz sesler iyi çıkmaz hatta bazı sesler iyi çıkmaz.
Biz tüm sesleri net alabilmek için kamış kullanıyoruz.

İlk ney üflerken sesler iyi çımaz. Daha çoook üflemek gerekiyor..
Ama bu çoook dediğim süre sıkıcı değil aksine çok eğlencelidir......

başarılar
Alt 18-05-2007, 11:52 PM   #6 (permalink)
25emel
Guest

Alıntı:
dinle ney'den şikayet eder,ayrılıklardan hikayet eder...derken Mevlanayı mest etmiş bu ney...aslında bunun bide hikayesi var...ama çok gizli bilmem anlatmak dogru olur mu??
ben bu hikaye bölümüne takıldım dusun çok merak ettim lalezarım ne kadar gizli bu hikaye benim merakım giderilebilecek durumdamı?
çok öpüyorum seniii 44
anlatsana hadiii 44
merakta bırakma beni 44
e hadii bekliyorum hikayemiiii 44 44 44
Alt 09-02-2008, 10:25 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 52
69 Mesajinıza toplam 378 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
manyaklik is an unknown quantity at this point

bende öğrenmek istiyorum istanbulda nerelerde var bilgiverebilirmisiniz bide ney alırsam hangi cins almamı önerirsiniz pek zamanım yok ama harika olur zaman ayırabilirsem saygılarla ..
manyaklik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2008, 11:41 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 52
69 Mesajinıza toplam 378 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
manyaklik is an unknown quantity at this point

bi kurs buldum ama öğrenci adama hapalı gelecek bir kurs sanırım (saat i 10 ytl) nasıl sizce ??
manyaklik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2008, 07:17 AM   #9 (permalink)
Teğmen

17 Mesajinıza toplam 47 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
coyote3458 is an unknown quantity at this point

ney kursuna ücretsiz gitmek isteyenler, belediyenin istanbul'un hersemtinde çeşitli konularda kursları war burda neyde war aşağıdaki adrese girin bakın...

http://ismek.ibb.gov.tr/portal/default.asp
coyote3458 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-03-2008, 09:38 AM   #10 (permalink)
Teğmen

empati72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
92 Mesajinıza toplam 325 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
empati72 is an unknown quantity at this point

Ankara Kızılayda bir bey vardı. Biraz geniş bi anlatım oldu demi ..Şöle anlatayım. Kızılaydaki tiyartonun adını unuttum şimdi ordan taşındı galiba, bilenler bilirde ben pek cadde adı falan tutamam aklımda. Bir ara orada üflemeli çalgı satan bir amca vardı.Dükkan falan değil öleee sokak orasında. Satın alıyosun ordan neyi yada flütü herneyse. Size ücretsiz ders veriyor wave. ama dersleri orda ayakta alıyorsun.Hatta bir öğrencisi bile vardı benim gördüğümde yanında.Yolu düşen olursa bir baksın. Aslında kartınıda almıştım ama kimbilir nereye koydum ben onu. dusun

Bookmarks

Seçenekler
Stil