Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Testler ve Anketler

Uyarılar

Testler ve Anketler İlginç, Eğlendirici, Öğretici Test ve Anketler

Hayatınızı degistiren sey tam olarak ne??

Serbest Kürsü ve Testler ve Anketler Hayatınızı degistiren sey tam olarak ne?? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sizi bilmiyorum ama ben hayatımı bir türlü değistiremedim.Yani çok inandim çok mucadele ettim ama bir türlü isteklerime kavuşamadım.Eger siz bunu başardiysanız nasıl yaptınız bunu gercekten merak ediyorum.O kadar olumsuz karamsar hale geldim ki bu tür bir arayis icerisindeyim artik.hayatimi sihirli ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Testler ve Anketler telkin cd indir izle İstanbul Testler ve Anketler nerededir kimdir Testler ve Anketler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Testler ve Anketler hipnoz Testler ve Anketler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Testler ve Anketler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Testler ve Anketler kuantum düşünce kitap haberi

Hayatınızı degistiren sey tam olarak ne??

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-05-2016, 06:46 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

suyahapsettim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,303
366 Mesajinıza toplam 1,481 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suyahapsettim will become famous soon enoughsuyahapsettim will become famous soon enough
Standart Hayatınızı degistiren sey tam olarak ne??

Sizi bilmiyorum ama ben hayatımı bir türlü değistiremedim.Yani çok inandim çok mucadele ettim ama bir türlü isteklerime kavuşamadım.Eger siz bunu başardiysanız nasıl yaptınız bunu gercekten merak ediyorum.O kadar olumsuz karamsar hale geldim ki bu tür bir arayis icerisindeyim artik.hayatimi sihirli bir sekilde degistirmek istiyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 02-05-2016, 09:48 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

firdevsi ala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 143
249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firdevsi ala is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Hayatınızı degistiren sey tam olarak ne??

Rabbim yar ve yardimcimiz olsun kardesim iyi dusunursek gulluk gulistanlik oluruz insaallah
Sevgili kardesim
Hepimiz gorunmez iplerle bagliyiz.
Bu ipler koparsa hepimiz aslinda fark etmesek de ruhen etkileniyoruz.
Amacimiz birbirimize hayati zehir etmek degil
Fakat acilar icinde yasiyoruz kendimizi aslinda biz mutsuz ediyoruz
Ornegin

hayatimizdaki bazi negatif kisilerden rahatsiziz
Fakat bilmeden de olsa onlari aslinda biz birakmiyoruz
Halbuki onlari biraksak af etsek aslinda kendimiz icin yasasak kendimizi sevsek sadece kendimiz icin degil once kendimiz icin cabalasak daha mutlu olacagiz

Degil mi
Cozum ne olacak
En guzel olumlama aslinda duadir
Ne diyecegiz
Rabbim ben dersimi aldim
Lutfen beni af et
Senin bana yardim edeceginden hic suphem yok Elhamdulillah
Verdigin butun nimetler ivin tesekkur ederim
firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2016, 11:07 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

366 Mesajinıza toplam 1,481 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suyahapsettim will become famous soon enoughsuyahapsettim will become famous soon enough

İnsan cok istedigi seylerle sınanırmış.benimkide o misal.Allah cümlemizin yardımcısı olsun.teşekkürler.
Alt 03-05-2016, 11:33 AM   #4 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Fırsat buldukça bol bol kitap okuyun. Mümkünse her konuda.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2016, 04:28 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point

Hayatı değiştirmekten tam olarak kastınız ne?Hayattan beklentileriniz nelerdir.Hepimiz biliriz ki yüksek beklentiler hayala kırıklıklarına gebedir.Elbette hayatta yüksek beklentiler olmadan bir yerlere gelmek o kadar kolay değil ama önemli olan o hayal kırıklıklarıyla nasıl mücadele edebildiğiniz.

Benim bir dolu hayal kırıklığım var mesela.Bir kısmı İngilizce " what if " şeklinde öyle olmasaydı şu an sen nerede olurdun sorularıyla doğrudan alakalı.Anladım ki kendi kırgınlıklarım içerisinde yaşamak bu durumu çözmüyor.İnsanlar neden tarihi objelerin koleksiyonunu yapar sadece hobi midir?Otomobil koleksiyonerlerinin çoğu kendi çocukluklarının arabalarını toplar mesela.Artık karakter ve kültürü oturmuş insanlar ise her dönemden toplar.

Aslında pek çoğumuzun takılı kaldığı yerler var.

Ortaokulda hayatımın değiştiği an Anadolu lisesini kazandığım andı.Belki hiç o kadar sevinmedim hayatımda.Çalıştım eksiğimi fark ettim üzerine yoğunlaştım.Dua ettim.Lisede her şey on numara değildi ama beni ben yapan deneyimlerdendi.

Üniversite hayatı başka şehirde okumak benim için önemli bir deneyimdi.Kendi başıma sorun çözmem gerekiyordu.

İş hayatım yer altında işe başlamam dönüm noktasıydı ve işi bırakıp kpss hazırlanmam hayatımı değiştiren bir dönüm noktasıydı.

Muhtemelen evlilik de hayatımı değiştiren bir dönüm noktası olacak.Hayatta hepimizin kırılma anları vardır.Anglo-Sakson öğretiye göre hayat bilinçli tercihlerden ibaret.Seçtiğiniz her şey sizi farklı bir noktaya taşıyor.

Mümin Okan'ın dediği gibi kitap okumak bakış açınızı değiştirir.Bir yerden hayatınızı değiştirir.Ben hep hayatımda mucize bekledim lisede.Birden notlarım düzelecekti.İsmini bilmediğim o depresyondan kurtulacaktım.Her şey çok iyi olacaktı ama hayallerimde.Bir fantastik kurgunun hayali evreni gibiydi.Baş rolde ben.Her şey ideal ve eksiksiz...

Lise son ikinci dönem ve belki birinci dönem sonu değişen matematik hocamız çok etkili olmuştu.Hayatta sihirli değnek yok derdi herkes ama her halde kırkıncı söyleyen o olduğu için sihirli değnek aramayı bıraktım ve kendi kendime bir şeyler yapabileceğim gerçeğine odaklandım.

Şu an için çok afili hikayelerim yok cebimde toros alacak para vardı ve ben gittim şirket kurdum şu an AMG'ye biniyorum gibi bir cümle kuramayacağım ama mesela okuduğum kitapların birikimi güzel bir yeteneğim var ve roman yazmak istesem yazacağım konularda gerçekten başarılı biri olabileceğimi hissediyorum ama o hikayeye başlamadım mesela.Kim bilir belki dönüm noktam olur.

Bu arada hepimiz için koca bir amin.Miraç kandiliniz mübarek olsun.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2016, 07:11 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
MuminOKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Fırsat buldukça bol bol kitap okuyun. Mümkünse her konuda.
Keşke kitap okumayı birazcık sevebilseydim.Bir de benim durumuma nasıl bir faydası olabilir ki?
Alt 03-05-2016, 07:54 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
KıpçakBeyi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatı değiştirmekten tam olarak kastınız ne?Hayattan beklentileriniz nelerdir.Hepimiz biliriz ki yüksek beklentiler hayala kırıklıklarına gebedir.Elbette hayatta yüksek beklentiler olmadan bir yerlere gelmek o kadar kolay değil ama önemli olan o hayal kırıklıklarıyla nasıl mücadele edebildiğiniz.

Benim bir dolu hayal kırıklığım var mesela.Bir kısmı İngilizce " what if " şeklinde öyle olmasaydı şu an sen nerede olurdun sorularıyla doğrudan alakalı.Anladım ki kendi kırgınlıklarım içerisinde yaşamak bu durumu çözmüyor.İnsanlar neden tarihi objelerin koleksiyonunu yapar sadece hobi midir?Otomobil koleksiyonerlerinin çoğu kendi çocukluklarının arabalarını toplar mesela.Artık karakter ve kültürü oturmuş insanlar ise her dönemden toplar.

Aslında pek çoğumuzun takılı kaldığı yerler var.

Ortaokulda hayatımın değiştiği an Anadolu lisesini kazandığım andı.Belki hiç o kadar sevinmedim hayatımda.Çalıştım eksiğimi fark ettim üzerine yoğunlaştım.Dua ettim.Lisede her şey on numara değildi ama beni ben yapan deneyimlerdendi.

Üniversite hayatı başka şehirde okumak benim için önemli bir deneyimdi.Kendi başıma sorun çözmem gerekiyordu.

İş hayatım yer altında işe başlamam dönüm noktasıydı ve işi bırakıp kpss hazırlanmam hayatımı değiştiren bir dönüm noktasıydı.

Muhtemelen evlilik de hayatımı değiştiren bir dönüm noktası olacak.Hayatta hepimizin kırılma anları vardır.Anglo-Sakson öğretiye göre hayat bilinçli tercihlerden ibaret.Seçtiğiniz her şey sizi farklı bir noktaya taşıyor.

Mümin Okan'ın dediği gibi kitap okumak bakış açınızı değiştirir.Bir yerden hayatınızı değiştirir.Ben hep hayatımda mucize bekledim lisede.Birden notlarım düzelecekti.İsmini bilmediğim o depresyondan kurtulacaktım.Her şey çok iyi olacaktı ama hayallerimde.Bir fantastik kurgunun hayali evreni gibiydi.Baş rolde ben.Her şey ideal ve eksiksiz...

Lise son ikinci dönem ve belki birinci dönem sonu değişen matematik hocamız çok etkili olmuştu.Hayatta sihirli değnek yok derdi herkes ama her halde kırkıncı söyleyen o olduğu için sihirli değnek aramayı bıraktım ve kendi kendime bir şeyler yapabileceğim gerçeğine odaklandım.

Şu an için çok afili hikayelerim yok cebimde toros alacak para vardı ve ben gittim şirket kurdum şu an AMG'ye biniyorum gibi bir cümle kuramayacağım ama mesela okuduğum kitapların birikimi güzel bir yeteneğim var ve roman yazmak istesem yazacağım konularda gerçekten başarılı biri olabileceğimi hissediyorum ama o hikayeye başlamadım mesela.Kim bilir belki dönüm noktam olur.

Bu arada hepimiz için koca bir amin.Miraç kandiliniz mübarek olsun.
Öncelikle sizinde kandilinizi kutluyorum.Dualarımız kabul olsun inşaAllah.
Hayattan çok beklentim yok aslında.sadece çabaladığım şeylerin sonucunu almak.herkes ićin sıradan olan şeyler benimde hayatımda olsun istiyorum.birde kendimi okadar odaklamisim ki biseyler basarmaya.basaramadigim da mutsuz oluyorum.
Kıskançlık huyum yoktur.Ama sürekli kendimi dielreriyle kiyasliyorum.Cok istedigim seyleri baskalarinin yasamasini izliyorum.tmm herkes iyi olsun mutlu olsun ama bende artik mutlu olmak istiyorum.Bu durumda sabretmek cok zor gercekten.Birgün inşaAllah "çok sabrettim ama buna değdi"diyebileceğim bir hayatım olur.
Alt 03-05-2016, 08:59 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

OLDUĞUN HALINLE MÜKEMMELSIN

Orijinal bir yaratıcıdır: O asla aynı şeyi yaratmaz.

Ve aynısı değerli olmayacaktır. İsa’nın yeniden senin içine sığmaya çalıştığını bir düşün. Uymayacaktır! O modası geçmiş olacaktır, o antika olacaktır, o sadece bir müzede yararlı olacaktır, başka bir yerde değil.

Tanrı asla tekrar etmez. Fakat sana her zaman için başka birisi olman öğretildi. “Başka birisi ol; komşunun oğlu … komşunun oğlu gibi ol. Bak ne kadar zeki. Bak … şu kız ne kadar zarif şekilde yürüyor. Böyle ol!” Sana her zaman başka birisi gibi olman öğretilmiştir.

Hiç kimse sana kendin ol ve varlığına saygı duy; o Tanrı’nın bir armağanıdır dememiştir.

Asla taklit etme, sana söylediğim şey budur, asla taklit etme.

Kendin ol; bu kadarını Tanrı’ya borçlusun. İçten bir şekilde kendin ol ve o zaman özel olduğunu bileceksin. Tanrı seni çok sevdi, bu yüzden sen varsın. Her şeyden önce bu yüzden sen varsın, aksi takdirde olmazdın. Bu onun sana olan muazzam sevgisinin göstergesidir.

Ancak senin özel olman başka birisiyle kıyaslanamaz, bu sen komşularına, arkadaşlarına, karına, kocana kıyasla özelsin demek değildir. Sen basitçe özelsin çünkü sen teksin. Senin gibi olan tek kişi sensin. Bu saygının içinde, bu anlayışın içinde özel olmaya çalışma gayreti kaybolacaktır.

Senin tüm özel olma çaban bir yılana bacak takmak gibidir. Yılanı öldüreceksin. Sen düşünürsün ki … yılana olan şefkatin nedeniyle bacak takıyorsun.

“Zavallı yılan, bacakları olmadan nasıl yürüyecek?” Sanki yılan bir kırkayağın eline düşmüş gibi. Ve kırkayak yılana büyük bir şefkat duyarak şöyle düşünür,

“Zavallı yılan, benim yüz tane bacağım var, onunsa hiç yok. Nasıl yürüyecek? En azından beş tane bacağa ihtiyacı var.” Ve şayet o, ameliyatla yılana birkaç bacak takarsa yılanı öldürecektir. Yılan olduğu haliyle mükemmeldir, onun hiç bacağa ihtiyacı yoktur.

Sen olduğun halinle mükemmelsin. Kişinin kendi varlığına saygı duyması diye buna derim.

Ve kişinin kendisine saygı duymasının ego ile hiçbir ilgisi yoktur, unutma. Birisine saygı duymak kendi kendine saygı duymak değildir. Bir kimseye saygı duymak Tanrı’ya duyulan saygıdır. O yaratıcıya saygı duymaktır çünkü sen sadece bir resimsin; onun resmi. Resme saygı duyarak sen ressama saygı duyarsın.

Saygı duy, kabul et, fark et ve tüm bu aptalca özel olma gayreti kaybolacaktır.
firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2016, 09:18 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

1) Öncelikle küçük isteklerle başla. Böylece zihnini isteklerinin gerçekleşeceğine ikna edersin. Hiç bir şey başarının kendisinden daha başarılı bir etki bırakmaz zihninin üzerinde. Başarı ise hayatına yeni başarıları çeker. Böylece başlangıç adımın kolay netice verir ve daha da büyük isteklerinin gerçekleşeceğine inanır.

2) İsteklerini doğru formüller halinde evrene sunmalısın. Şimdiki zamanda istemek tek doğru kuraldır. “Ben sağlıklıyım”, “Ben zenginim”, Benim mükemmel bir ilişkim var”, Ben sevdiğim bir ortamda, sevdiğim işi yapıyorum” gibi cümleler olmalı. “…olacak”, “…sevecek” gibi cak/cek ‘le biten cümlelerden uzak dur. Aksi takdirde sadece isteme durumunu istemiş olursun ki, bu da sana sürekli isteme halinden başka bir şey getirmez.
Olmuş gibi davranmalısın. İstediğin her neyse, ona sahipmiş gibi yaşamalısın. İsteğinin gerçekleşeceğine dair olumlu bir ruh hali içinde olman önemli. Böyle davranırsan motivasyonun artar. Hayatına doğru olayları da beraberinde çekmiş olursun.
Olumsuz ekler içeren cümlelerden kendini arındır. Engel olmaya çalıştığın şeyleri andıkça onları da hayatına çekiverirsin. Enerjini sahip olmak istemediklerine değil, sahip olmak istediklerine yönlendir. Unutma korkular, korktuklarını hayatına çeker. “ hasta olmak istemiyorum” dediğin an hastalığı çekersin. Ağzından dökülen kelimelerin bilincinde ol. “Ben sağlıklıyım!” de.
Bir şeyi var etmemeyi değil, bir şeyi var etmeyi becerebiliyorsun. Bu yüzden sadece var etmek istediklerine odaklan, var etmek istemediklerine odaklandıkça içini korkuyla doldurursun.
Sakın ola, bir şeyi önlemek adına kurulmuş cümleler kullanma. Bunu yapamazsın. Tam tersini ise uygulayabiliyorsun. Demek ki yalnızca olumlu cümleler kuracaksın. Hiçbir cümlen yok etmeye yönelik olmayacak.
“Ben sağlıklıyım!” cümlesi kısa ve öz bir emirdir. Böyle bir emirle evrene hastalığına ilgilendiğini değil, sağlığınla ilgilendiğini gösterirsin.

3)İsteklerini yaz. Yazdıkça onları beyan etmiş olursun. Yazdığın andan itibaren isteğin maddeye dönüşmüştür. O senin sabit ve kesin isteğin haline gelmiştir. Yazınca isteğin sarsılmaz ve kesim bir forma bürünmüştür.
Yazılmış isteğin gerçekleştiğinde onu kolayca takip de edebilirsin. Gerçekten istediğini mi elde ettin? Yoksa onu tekrar formüle mi etmelisin? Bunu sadece yazdıysan görebilirsin. Yazarak tüm bunları uygulaman daha kolay olacaktır. Bunun için ister bir ajanda, ister bir defter kullanabilirsin.
Formüllerin kısa, öz, net ve kesin olsun. İsteklerini ne kadar doğru iletirsen, karşılığını o kadar doğru alırsın. Kısa ve öz formüller üretirken, isteğin üzerinde düşünmek zorunda kalırsın ve bu sayede onun özüne inebilirsin. İsteğinin özüne inmek onun gerçekleşme süresini hızlandırır.

4)Muhakkak teşekkür etmelisin. Teşekkür ederek iyi olan her şeyi çoğaltırsın, hayatına bolluk bereket gelir. Teşekkür ederek hayatını gözden geçirirsin ve hayatındaki güzel gelişmelerin farkına varabilirsin. Bu sayede elde ettiklerine ve sahip olduklarına hak ettikleri dikkati ve değeri vermiş olursun. Dikkatini neye verirsen, enerjin peşinden gider. Hayatındaki tüm iyiliklere ve güzelliklere teşekkür ettikçe dikkatin enerjin o yöne akar. Şükredeceğin, teşekkür edeceğin şeyler artar.
Teşekkür ettikçe isteğini şimdiki zamanda tutarsın. Nasıl ki duanın sonundaki “amin” duayı doğrulayan ve kesinleştiren bir şeyse, isteklerinde de teşekkür ve şükretmek aynı etkiyi yaratır. Dua etmek ya da bir istekte bulunmak birbirinden çok farklı konular değildir. Her iki koşulda da dünya üzerinde beş duyunla tanıdığın “sen”den daha yüce bir mertebeye sesleniyorsun.
Ayrıca unutma teşekkür etmek endişeleri ve korkuları ortadan kaldırır. Kendine güvenin artar. Unutma arkadaşlarından bir istekte bulunduğunda bile, daha isterken yapacağından emin bir şekilde teşekkür ediyorsun. Teşekkür ederek siparişini teyit etmiş olursun. İsteğini mühürlersin, imzalarsın.

5) Endişe etmeyi bırak ve yüreğini güven duygusu ile doldur. Endişe her zaman kesin bir istektir. Bir istekte bulunduktan sonra endişe duyarsan, evren o isteğini istemediğini düşünecek. Yani birinci siparişin isteğin iken, ikinci siparişin isteğini iptal etmen olacaktır. Her zaman başarılısın, sadece hangi isteklerinin daha baskın olduğunun farkına var. İstediğin her hangi bir şey mi, yoksa endişen mi daha baskın bir istek?
Başarıya inanmazsan başarılı olamazsın. Başarısızlığa değil, başarıya odaklan. Başarısızlığa odaklandığında da başarılı olacaksın tabii ki. Fakat bu durumda ödülün başarısızlık olacak!

6) Sessiz olmayı öğren. Bir istekte bulunduysan bunu kendine sakla, onun enerjisini kimsenin ağzına sakız etme. Sırrını saklayabilirsen onu başkalarının olumsuzluklarından, şüphelerinden, hatta kıskançlıklarında uzak tutmuş olursun. Bırak başkaları gerçekleşene kadar isteğinden haberdar olmasın.

7) İsteğini unut! Böyle yaparsan siparişini iptal edebilecek endişelerinden de kurtulmuş olursun. Ayrıca unutursan o yüce mertebeye güvendiğini de göstermiş olursun.
Alt 03-05-2016, 10:23 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
firdevsi ala Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1) Öncelikle küçük isteklerle başla. Böylece zihnini isteklerinin gerçekleşeceğine ikna edersin. Hiç bir şey başarının kendisinden daha başarılı bir etki bırakmaz zihninin üzerinde. Başarı ise hayatına yeni başarıları çeker. Böylece başlangıç adımın kolay netice verir ve daha da büyük isteklerinin gerçekleşeceğine inanır.

2) İsteklerini doğru formüller halinde evrene sunmalısın. Şimdiki zamanda istemek tek doğru kuraldır. “Ben sağlıklıyım”, “Ben zenginim”, Benim mükemmel bir ilişkim var”, Ben sevdiğim bir ortamda, sevdiğim işi yapıyorum” gibi cümleler olmalı. “…olacak”, “…sevecek” gibi cak/cek ‘le biten cümlelerden uzak dur. Aksi takdirde sadece isteme durumunu istemiş olursun ki, bu da sana sürekli isteme halinden başka bir şey getirmez.
Olmuş gibi davranmalısın. İstediğin her neyse, ona sahipmiş gibi yaşamalısın. İsteğinin gerçekleşeceğine dair olumlu bir ruh hali içinde olman önemli. Böyle davranırsan motivasyonun artar. Hayatına doğru olayları da beraberinde çekmiş olursun.
Olumsuz ekler içeren cümlelerden kendini arındır. Engel olmaya çalıştığın şeyleri andıkça onları da hayatına çekiverirsin. Enerjini sahip olmak istemediklerine değil, sahip olmak istediklerine yönlendir. Unutma korkular, korktuklarını hayatına çeker. “ hasta olmak istemiyorum” dediğin an hastalığı çekersin. Ağzından dökülen kelimelerin bilincinde ol. “Ben sağlıklıyım!” de.
Bir şeyi var etmemeyi değil, bir şeyi var etmeyi becerebiliyorsun. Bu yüzden sadece var etmek istediklerine odaklan, var etmek istemediklerine odaklandıkça içini korkuyla doldurursun.
Sakın ola, bir şeyi önlemek adına kurulmuş cümleler kullanma. Bunu yapamazsın. Tam tersini ise uygulayabiliyorsun. Demek ki yalnızca olumlu cümleler kuracaksın. Hiçbir cümlen yok etmeye yönelik olmayacak.
“Ben sağlıklıyım!” cümlesi kısa ve öz bir emirdir. Böyle bir emirle evrene hastalığına ilgilendiğini değil, sağlığınla ilgilendiğini gösterirsin.

3)İsteklerini yaz. Yazdıkça onları beyan etmiş olursun. Yazdığın andan itibaren isteğin maddeye dönüşmüştür. O senin sabit ve kesin isteğin haline gelmiştir. Yazınca isteğin sarsılmaz ve kesim bir forma bürünmüştür.
Yazılmış isteğin gerçekleştiğinde onu kolayca takip de edebilirsin. Gerçekten istediğini mi elde ettin? Yoksa onu tekrar formüle mi etmelisin? Bunu sadece yazdıysan görebilirsin. Yazarak tüm bunları uygulaman daha kolay olacaktır. Bunun için ister bir ajanda, ister bir defter kullanabilirsin.
Formüllerin kısa, öz, net ve kesin olsun. İsteklerini ne kadar doğru iletirsen, karşılığını o kadar doğru alırsın. Kısa ve öz formüller üretirken, isteğin üzerinde düşünmek zorunda kalırsın ve bu sayede onun özüne inebilirsin. İsteğinin özüne inmek onun gerçekleşme süresini hızlandırır.

4)Muhakkak teşekkür etmelisin. Teşekkür ederek iyi olan her şeyi çoğaltırsın, hayatına bolluk bereket gelir. Teşekkür ederek hayatını gözden geçirirsin ve hayatındaki güzel gelişmelerin farkına varabilirsin. Bu sayede elde ettiklerine ve sahip olduklarına hak ettikleri dikkati ve değeri vermiş olursun. Dikkatini neye verirsen, enerjin peşinden gider. Hayatındaki tüm iyiliklere ve güzelliklere teşekkür ettikçe dikkatin enerjin o yöne akar. Şükredeceğin, teşekkür edeceğin şeyler artar.
Teşekkür ettikçe isteğini şimdiki zamanda tutarsın. Nasıl ki duanın sonundaki “amin” duayı doğrulayan ve kesinleştiren bir şeyse, isteklerinde de teşekkür ve şükretmek aynı etkiyi yaratır. Dua etmek ya da bir istekte bulunmak birbirinden çok farklı konular değildir. Her iki koşulda da dünya üzerinde beş duyunla tanıdığın “sen”den daha yüce bir mertebeye sesleniyorsun.
Ayrıca unutma teşekkür etmek endişeleri ve korkuları ortadan kaldırır. Kendine güvenin artar. Unutma arkadaşlarından bir istekte bulunduğunda bile, daha isterken yapacağından emin bir şekilde teşekkür ediyorsun. Teşekkür ederek siparişini teyit etmiş olursun. İsteğini mühürlersin, imzalarsın.

5) Endişe etmeyi bırak ve yüreğini güven duygusu ile doldur. Endişe her zaman kesin bir istektir. Bir istekte bulunduktan sonra endişe duyarsan, evren o isteğini istemediğini düşünecek. Yani birinci siparişin isteğin iken, ikinci siparişin isteğini iptal etmen olacaktır. Her zaman başarılısın, sadece hangi isteklerinin daha baskın olduğunun farkına var. İstediğin her hangi bir şey mi, yoksa endişen mi daha baskın bir istek?
Başarıya inanmazsan başarılı olamazsın. Başarısızlığa değil, başarıya odaklan. Başarısızlığa odaklandığında da başarılı olacaksın tabii ki. Fakat bu durumda ödülün başarısızlık olacak!

6) Sessiz olmayı öğren. Bir istekte bulunduysan bunu kendine sakla, onun enerjisini kimsenin ağzına sakız etme. Sırrını saklayabilirsen onu başkalarının olumsuzluklarından, şüphelerinden, hatta kıskançlıklarında uzak tutmuş olursun. Bırak başkaları gerçekleşene kadar isteğinden haberdar olmasın.

7) İsteğini unut! Böyle yaparsan siparişini iptal edebilecek endişelerinden de kurtulmuş olursun. Ayrıca unutursan o yüce mertebeye güvendiğini de göstermiş olursun.
Çok güzel bi paylasim olmus.denicem bunlari.Teşekkürler

Bookmarks

Seçenekler
Stil