Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Testler ve Anketler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/testler-ve-anketler/)
-   -   Önceki Yaşamınızda Kimdiniz ? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/testler-ve-anketler/1698-onceki-yasaminizda-kimdiniz.html)

25emel 08-01-2008 11:36 PM

Ynt: Önceki Yaşamınızda Kimdiniz ?

Alıntı:

hülyaa Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

25emel Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

hülyaa Nickli Üyeden Alıntı
ay shamanım beğenmez olur muyum hiç..canımın içi senden iyi bilge mi olur..ayy hemen başlayalım derslere..
nerden başlıyoruz..bak iyi anlat tekrar gelmek zorunda kalırsam seni bulurum ona göre sevincli

anaa dahamı gelecen sen be!! sevincli bu kaçıncı yaffff girlhaha

kız yoksa sen bundan önce ki bilgem misin... khkh56
seni seniiiii senin yüzünden gelip gelip duruyom işte.. idea3
aman dikkat et bir daha gelmeyim..bak bu kez senin için kötü olur... sevincli

khkh56 khkh56 khkh56 khkh56 tüh yaf khkh56

Silvara 09-01-2008 02:03 PM

Teşhis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. .

Bugünkü Güney Afrika civarında bir yerlerde 1575 civarında doğdunuz.

Bir yazar, dramatist veya ritüel düzenleyicisiydiniz..

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:

Acımasız bir karakter, kritik anlarda kararlarını dikkatle tartma, muhteşem bir oto kontrol ve güçlü bir irade. Böyle insanlardan genellikle hoşlanılır fakat onlar her zaman sevilmezler.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:

Dersiniz: Dünyamızdaki bütün şiddet ve uyumsuzluklara karşı savaşmak, onun köklerini ve kökenlerini anlamak. Bütün dünyasal problemler benzer kökenlere sahiptir.

Hiç acımam yoktur :P

Silvara 09-01-2008 02:08 PM

Alıntı:

**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
emnelim şekerim arada kaynatmışsın..
sen neymişsin bakim eskilerden.. var mı bi akrabalığımız çıksın meydane...
beklyom analiz sonuçlarını... ark5

hayır ben eskilerden olduğum için tanıyom hepinizi.. 98569
kaynağım ben kaynak.. girlhaha
biliyom silvaranın 000 da doğmadığını (latin amerika bennden sorulur cilgin897 )ondan sevincli
yanlış yapmış işte bacım aa34

Bak bak o 000'da doğan Sycorox bikerem :P Ben 1575'de doğdum bi kere biliyorum süperrr bir ritüel düzenleyiciydim alla alla khkh56 khkh56
isterseniz sizin ritüelleriniz de düzenlerim yani :P Düzensizler sizi khkh56 khkh56 khkh56
Acımam hee pis düzenlerim khkh56 khkh56 khkh56

Silvara 09-01-2008 02:09 PM

Kız emel bizim karakterler aynıymış :P khkh56 khkh56
Ondan öyle çok seviyonuz beni (ne alakaysa) ueheuheu khkh56 khkh56 khkh56

acemi-sirine 06-07-2008 02:10 AM

Ynt: Reenkarnosyon-İlk Hayatınızı Merak Ettiniz Mi Hiç??

Teshis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.
Bugünkü Doðu Avustralya civarýnda bir yerlerde 775 civarýnda dogdunuz.
Bir haritacý, astrolog veya astronomdunuz..

Önceki o yaþamýnýzdaki kýsa psikolojik profiliniz:
Çekingen, temkinli, sessiz bir kiþi. Bu yaþamýnýza kadar açýða çýkmayý beklemiþ yaratýcý kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaþaminizda bazi konularda basarýsýz olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardýðý ders ve vazife:
Size dünyayý algýlama biçiminiz hep biraz farklýymýþ gibi geldi. Dersiniz: Þimdiki hayatýnýzda en iyi rehberiniz olarak sezgilerinize güvenmek.

vay vay bee neymisim öncesi s45apk, ilginc tesekkürler paylasim icin

jaunty 25-10-2008 03:15 AM

Teshis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü İrlanda civarında bir yerlerde 850 civarında dogdunuz.

Bir denizci, aşçı, veya marangozdunuz.

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:

Bohem ve gizemli bir kişilik, Allah vergisi bir hayli yetenek, antik kitapları anlama kudreti, büyücülük yeteneği. Karanlık kuvvetlerin bir hizmetkarı olabilirdiniz.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşaminizda bazi konularda basarısız olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardığı ders ve vazife:

Probleminiz Evren'i sevmeyi ve ona güvenmeyi öğrenmek. İçteki bilgeliği düşünme, işletme, yansıtma ve geliştirmeye mahkumsunuz.

Yapmaya gayret ediyoruz işte
smiliyface y789

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:25 PM.