Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Testler ve Anketler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/testler-ve-anketler/)
-   -   Önceki Yaşamınızda Kimdiniz ? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/testler-ve-anketler/1698-onceki-yasaminizda-kimdiniz.html)

BeYzA33 22-07-2007 03:50 PM

Önceki Yaşamınızda Kimdiniz ?

İLk hayatınızı merak ediyorsanız Link tıklamanız yeterli....

http://yusufebb.sitemynet.com/oncekiy.htm

Benim ilk yaşantım;

Teshis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Güney-Batı ABD civarında bir yerlerde 1775 civarında dogdunuz.

Bir filozof veya düşünürdünüz..

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:

Çekingen, temkinli, sessiz bir kişi. Bu yaşamınıza kadar açığa çıkmayı beklemiş yaratıcı kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşaminizda bazi konularda basarısız olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardığı ders ve vazife:

Ana vazifeniz: Dünyayı daha güzel yapmak. Fiziksel ve ruhsal çöller sadece dokunuşunuzu bekliyor. Gülümsemeye devam edin!

Ben zenci bir kadınım sanıyordum blissy blissy

PSİKO 22-07-2007 04:27 PM

Ynt: Reenkarnosyon-İlk Hayatınızı Merak Ettiniz Mi Hiç??

Teshis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadindiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Orta Hindistan civarında bir yerlerde 850 civarında dogdunuz.

Bir haritacı, astrolog veya astronomdunuz..

--------------------------------------------------------------------------------

Çekingen, temkinli, sessiz bir kişi. Bu yaşamınıza kadar açığa çıkmayı beklemiş yaratıcı kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.

--------------------------------------------------------------------------------

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşaminizda bazi konularda basarısız olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardığı ders ve vazife:

Ana vazifeniz: Dünyayı daha güzel yapmak. Fiziksel ve ruhsal çöller sadece dokunuşunuzu bekliyor. Gülümsemeye devam edin!

maaşllah yani demekki bütün kişiliğimi değiştirmişim dusun

25emel 22-07-2007 11:02 PM

Teshis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Filipinler civarında bir yerlerde 1150 civarında dogdunuz.

Bir dansçı, şarkıci veya aktördünüz..

Acımasız bir karakter, kritik anlarda kararlarını dikkatle tartma, muhteşem bir oto kontrol ve güçlü bir irade. Böyle insanlardan genellikle hoslanılır fakat onlar her zaman sevilmezler.

Dersiniz: Dünyamızdaki bütün şiddet ve uyumsuzluklara karşı savaşmak, onun köklerini ve kökenlerini anlamak. Bütün dünyasal problemler benzer kökenlere sahiptir.

açıkcası ilginç

YAZGÜLÜ_81 23-07-2007 12:16 AM

Teshis:

Bugünkü Almanya civarında bir yerlerde 1775 civarında dogdunuz.

Bir tayfa veya ayakkabıcıydınız..

Mütecessis ve kaşif, her şeyi dibine kadar araştıran, her kitabı son satırına kadar okuyan biri. Drama yeteneği, doğuştan aktör.

Bu dünya hasta ve yalnız insanlarla dolu. Dersiniz: Sizden daha az şanslı olanlara yardım etmelisiniz.

.
sanırım vazifemi tam anlamıyla yerine getiriyorum ya da bu konulardaki hassaslığım önceki hayatımın vazifesi, kim bilir

fato09 25-07-2007 01:06 AM

Teshis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz.

Bugünkü Doðu Avustralya civarýnda bir yerlerde 800 civarýnda dogdunuz.

Bir haritacý, astrolog veya astronomdunuz..

Önceki o yaþamýnýzdaki kýsa psikolojik profiliniz:

Çekingen, temkinli, sessiz bir kiþi. Bu yaþamýnýza kadar açýða çýkmayý beklemiþ yaratýcý kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaþaminizda bazi konularda basarýsýz olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardýðý ders ve vazife:

Size dünyayý algýlama biçiminiz hep biraz farklýymýþ gibi geldi. Dersiniz: Þimdiki hayatýnýzda en iyi rehberiniz olarak sezgilerinize güvenmek.

dennise 25-07-2007 10:43 AM

Teshis:

Bugünkü Macaristan civarında bir yerlerde 1700 civarında dogdunuz.

Bir haritacı, astrolog veya astronomdunuz..

Çekingen, temkinli, sessiz bir kişi. Bu yaşamınıza kadar açığa çıkmayı beklemiş yaratıcı kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.

Bu yaşamdaki ana dersiniz: Alicenaplık ve kardeşlik duygusu geliştirmek. Maddi zenginliğe çok tutulmamayı ve geri verebileceğiniz kadarına sahip olmayı öğrenmeye çalışın.

bana hiçç uymadi yaa buuuu dl78

ohbeee 25-07-2007 08:59 PM

herkes ya bilim adamı ya sanatçı aman da aman :))

pisimbat 25-07-2007 09:16 PM

Teshis:

Bugünkü Yunanistan civarında bir yerlerde 1025 civarında dogdunuz.

Bir rahip, arici veya yalnız silahşördünüz..

Böyle insanlar her zaman daima yeni olanla ilgilenmiştir. Değişikliği, özellikle sanat, müzik ve yemek pişirmede, hep sevdiniz.

Bu dünya hasta ve yalnız insanlarla dolu. Dersiniz: Sizden daha az şanslı olanlara yardım etmelisiniz

bukadarcımmı yani ufff n9598 hayır ben mısırda yaşıyordum hemde kedi olarak tarih tekerrürden ibaret yine kediyim gssmile

ramtha333 26-07-2007 12:12 AM

Bende merak ettim önceki yaşamımda ne olduğumu ama nasıl bileceğim..

turgay0101 27-07-2007 10:19 AM

arkadaşlar Allah aşkına buna gerçekten inanan var mı varsa kötü haberim var az önce matematiksel olarak sistemin yanlış olduğu ispatlandı şöyle sisteme girdim önce doğum tarihimi italya civarında 575 yıllarında doğmuş bir papaz yada kütüphane görevlisi olduğum yazıyordu sonra bir gün kaydırdım sonuç aynı 10 güne kadar kaydırdım sonuç yine aynı sonrasına uğraşmadım zaten benim doğduğum yılda ortalama günde doğan insan sayısı 30 bin on gün gezip aynı sonucu bulduğum için 10 *30 bin üçyüzbin yapar yani 575 yılında üçyüzbin papaz ya da kütüphaneci varmış bu italyada bukadar kütüphane veya kliseye sahip olduğunu gösteriyor ama bence o tarihte o kadar insan yoktu be sistem valla sitem edecem insaf biraz yahuuu gulensmiley

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:23 PM.