Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-neden-daha-dik-yururuz/)
-   -   Dik Yürüme Anketi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-neden-daha-dik-yururuz/64-dik-yurume-anketi.html)

hayatimdegisti 23-10-2006 02:40 PM

Dik Yürüme Anketi

Dik Yürüme konuunda telkinlerin öncesi ve sonrası ile ilgili bu ankete sadece telkinleri düznelidinlemiş üyelerimiz cevap versinler. actionsmile

cigdem 25-12-2006 09:29 PM

Ynt: Dik Yürüme Anketi

art56art56 birşey eklemek istiyorum.telkinlerden sonra sanki arada bir birisi bana dik durmamı söylüyor gibi duruşumu düzeltiyorum:)

denizzined 15-01-2007 08:59 PM

Telkinleri 3 günden beri dinliyorum ve diğer kişilerinde yaşadığı gibi başağrısı ve diğer birkaç sorunu bende yaşadım ve devam etmekte bu durum ama şikayetçi değilimde pek açıkçası.Bugun 3.gün akşamındayım ve inanmak zor gibi gelsede 2.akşam dik yürüdüğümü farkettim.Evet inanmak zor gibi ama dik yürüyorum ve buna bende şaşırmış durumdayım.Diğer telkinlerede son sürat devam ediyorum şuan.Hernekadar zorluklar olsada ben bunu yeneceğim bu Deprosyon hali ve onun sebeb olduğu vucudumdaki hastalıklarıyeneceğim.Yendim bile hatta.Onunla muhattap olmaya bile gerek görmüyorum aslında.Onu düşünmedikçe mutluyum herzaman.Dalgalanma sürecini uzun zamandır yaşıyorum ve artık son ömürlerini yaşıyor bu sizinde bahsettiğiniz dalgalanma süreci.Hayat gerçekten çok güzel ve hep öyle olacak.Yendim seni işte varmı diyeceğin? u859 derty k8908 partysmiley 956k f678h.Sitenin yapımında emeği geçen herkese Teşşekür ederim. smiliyface

hayatimdegisti 16-01-2007 12:34 AM

Çok sevindim sizin adınıza... onayi
Ayrica çokda güzel ifade etmişssiniz.
Aslında bu ve benzeri etkileri yaşayan bir çok sessiz üyemiz var.
Çeşitli illerden hatta yurtdışından.
Benzer şeyler diyip yazmiyorlar.. 12389
Oysa herkesin ifade ediş tarzı farklıdır.Ve her paylaşım diğerlerini daha çok motive eder... y789
Paylaşımlarınızın devamını diliyorum. s456

Biz teşekkür ederiz t678

ats2204 05-02-2007 11:55 AM

Dik Yürüme Anketi

Benim ikinci haftaya girnek üzere yeni yeni arada yürüyüşümü kontrol etmeye başladığımı hissetim ve arkadaşlarım hep dik yürü kambur olacakın derlerdi sanki şimdi yine diyorlarmış gibi oluyor. galiba bende bile etkili olmaya başladı

hayatimdegisti 05-02-2007 01:26 PM

Dik Yürüme Anketi

Genelde siteye ilk girenler "Acaba bende etkili olur mu"
"Bende etkili olursa herkesde olur"
"Beni etkilemesi çok zor ama bir deneyelim" diye giriyorlar.Ancak düzenli dinlediği halde etki etmeyen yok..

Otomatik olarak artık farkında bile olmadan dik yürümek genelde en belirgin etkilerdendir..

liken 22-02-2007 09:54 PM

Dik Yürüme Anketi

bu telkini arama yapmama ramen bulamadım acaba öszel istek telkinlerdenmi?

hayatimdegisti 22-02-2007 09:58 PM

Dik Yürüme Anketi

Suçluluk telkininin dik yürümeye katkısı oluyor.Burada ankete oy verenlerde o scripti dinleyenler.
Ayrica beden dili için bir telkin var.O kişiye özel telkinlerden.

Özetle siz suçluluk topluluk karsisinda konusma kendine güven gibi telkinleri dinleyiniz dik durma konusunda gelişme kat edeceksiniz.

gulenyuzum 05-06-2007 02:04 PM

ben kambur bi vatandasim sirtimin kemikleri bile kambur durmaktan egilmis telkinleri dinledigim ilk hafta dik durmaya basladim ama oyle zor olduki aliskin olmadigimdan sirtimin kemikleri uc gun agridi sanki zorluyomusum gibi smil56

berkeberk 07-06-2007 03:41 PM

eskisine göre çok iyi. arasıra yolda yürürken bi silkinip dik yürüdüğümün farkına varıyorum ama yeterince dik değil. nasıl diye sorarsanız bezgin ve yorgun bi yürüyüşüm vardı ayaklarımı kaldırmak zor gelirdi. Şimdi o halime göre iyi. Fakat ben daha kendinden emin adımlar atar hale geleceğime inanıyorum.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:34 PM.