Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz

Uyarılar

Dik Yürüme Anketi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz Dik Yürüme Anketi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Telkinleri dinlemeye başlayalı, Henüz iki gün oldu...neredeyse non-stop dinlemekteyim :) Ben de yarattığı ilk etki DİK YÜRÜME oldu... Normalde omuzlarım sürekli düşük, bedbaht vaziyette yürürdüm ve bir arkadaşım sürekli uyarırdı kambur olacaksın diye... Bu gün farkettim ki omuzlarımı istesemde düşüremiyorum.. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz nerededir kimdir Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz hipnoz Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Yürüyüşünüzde Bir Değişme Var mı?
Önceden kambur yürüyordum şimdi dik yürüyorum 94 20.09%
Hafifde olsa egik yürürdüm şimdi dik yürüyorum 188 40.17%
Önceden eğik yürümezdim ancak şu anki halimden daha memnunum 100 21.37%
Yürümemde bir değişim olmadı 86 18.38%
Katılımcı sayısı: 468. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Dik Yürüme Anketi

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-06-2007, 12:50 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
29 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
venüs is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Dik Yürüme Anketi

Telkinleri dinlemeye başlayalı, Henüz iki gün oldu...neredeyse non-stop dinlemekteyim :) Ben de yarattığı ilk etki DİK YÜRÜME oldu... Normalde omuzlarım sürekli düşük, bedbaht vaziyette yürürdüm ve bir arkadaşım sürekli uyarırdı kambur olacaksın diye... Bu gün farkettim ki omuzlarımı istesemde düşüremiyorum.. Duruşum değişmeye başladı.. Çabuk mu etkilendim? yoksa benim hüsn-ü kuruntum mu? dusun

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-06-2007, 02:02 AM   #22 (permalink)
Çevirmen

29 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Deria is an unknown quantity at this point

ben yürürken çok eğik yürümem ama kambur otura otura anatomim değişmiş olucak ki dik oturamam.
ama telkinleri dinlemeye başladıktan sonra daha önce bana olmayan bir şey olmaya başladı.
diğer bi kaç arkadaşında belirttiği gibi birden bi şey beni dik oturmam için dürtüklüyor ve dikeliyorum.
yürürken de çok kambur yürümem ama yine de baya bi dikleşme gerçekleşti bende de.
Alt 18-06-2007, 11:46 AM   #23 (permalink)
Teğmen

6 Mesajinıza toplam 11 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peterbold is an unknown quantity at this point

eskiden çok kambur yürümezdim. ama dik yürüdüğüm da söylenemezdi. anketi gördükten sonra dikkat ettim. gerçekten artık daha dik yürüyorum. teşekkürler...
peterbold isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2007, 02:28 PM   #24 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meltemturk is an unknown quantity at this point
Standart Kendine Güven

Özellikle tempo tutma ve dik durma ihtiyacı kendine güven klasik müzik telkininde oluyor bunu farkettim, en azından benim için böyle. Onu dinlemek daha çok hoşuma gidiyor sanki. wave
Dik durma ile aşırı bir problemim yoktu ama yerdeki taşları sayar gibi yürürdüm orası kesin. Artık bir şey beni dürtüyor yerlere baksamda hala azıcık, kafamı kaldırma ve gökyüzüne bakmak istiyorum sürekli.
Hızlı yürümenin de etkisi oluyor ben sıkıntılı olduğumda hızlı yürürdüm ve biraz rahatladığımı hissederdim, iyi analiz yapınca anlıyorki insan eğik durarak hızlı yürümek pek mümkün değil.
Dik yürümenin hayata çok etkisi var. Zaten beden değiştirmeye başlayınca da kendini, insanın içide pes ediyor ve inat etmeyi kesip ona uymaya çalışıyor. Üstelik içimiz daha kuvvetli ve etkili o düzelince ne olursa olsun eğilmiyor ne başınız nede bedeniniz.
Nasıl ama süper bir uyum var. Etkileşim çok önemli hayatta sonuçta kontrol edilemiyor fazla, ama çok iyi etkileri oluyor. Bu telkinlerde etkileşimli sanırım ben öyle hissediyorum, bütün haldeler gibi biri eksik olmasın istiyor içim

Alt 11-07-2007, 01:47 PM   #25 (permalink)
Üsteğmen

fato09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fato09 is an unknown quantity at this point

bir kaç yıl öncesine kadar umursamazdım pek yürüyüşümü. ama sonraları farkettim ki dik yürüyen insanlar daha kendinden emin görünüyorlar ama bazısı da öyle bir dik yürüyor ki sanırsınız peri padişahının çocuğu. gerçi bana da bazıları havalı der ama alakası bile yok ben gerçekten sağlıklı kendinden emin bir görüntü sergilemek için dik yürümeye çalışıyorum. kendimi daha iyi hissediyorum çünkü.
Alt 14-07-2007, 07:58 PM   #26 (permalink)
Üsteğmen

97 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
PSİKO is an unknown quantity at this point

dik yürüyüşten kasıt aslında kendine güvendir
çevremize bakarsak kendine güvenen insanlar başı diktir
işte öyle yürümek isteyenler için telkinler iidir
Alt 14-07-2007, 11:15 PM   #27 (permalink)
Üsteğmen

fato09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fato09 is an unknown quantity at this point

kesinlikle sana katılıyorum psiko. bu arada daha önce de sormuştum yine soruyorum sen hastalarından bahsetmiştin psikolog ya da psikiyatristsen sana danışmak istediğim bi konu var.
Alt 28-07-2007, 11:15 AM   #28 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melisa444 is an unknown quantity at this point

ben kendime güvenen bir insan olmama rağmen dik yürüyemiyorum telkinlerin de henüz etkisi olmada fakat bu henüz 4. gün dusun
melisa444 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-07-2007, 10:01 PM   #29 (permalink)

7 Mesajinıza toplam 24 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
frmthmoon is an unknown quantity at this point

ben de telkınlerden once (asagı yukarı 3-4 hafta )omuzlarım dusuk hafıf kambur vazıyette yururdum. ben bunu zayıflıgıma ve boyumun uzunluguna baglardım.(kendıne guvenen bı ınsan oldugumu dusunurum)suan ıse tam tersı sankı buyuk dagları ben yarattım edasıyla yurur olmusum heralde kı gecen gun yolda arkadasımla yururken yoldan bırının fazla kasma demesıne bıle maruz kaldım ve cok kotu hıssettım kendımı dısarıdan boyle algılandıgım ıcın telkınlerın etkısıyle bıraz fazla havaya gırdım sanırım acaba sucluluk ve kendıne guvenı bır sure lıstemden cıkarsam daha mı ıyı olucak sızce...
Alt 10-10-2007, 10:27 PM   #30 (permalink)
Üsteğmen

farkvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 202
98 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
farkvar is an unknown quantity at this point

merhaba arkadaşlar ben sıtede dık yurumenın mp3 bulamdaım lınk ını sız bulup atarmısınız

Bookmarks

Seçenekler
Stil