Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz

Uyarılar

KAÇ GÜN DİNLEDİKTEN SONRA BU ETKİYİ HİSSETTİNİZ??

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz KAÇ GÜN DİNLEDİKTEN SONRA BU ETKİYİ HİSSETTİNİZ?? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız BENIM HENUZ 2. GUNUM OLMASINA RAMEN DIK DURMA IHTIYACI HISSEDIYORUM ESKIYE ORANLA YANI 2 GUN ONCESİNDE INT BASINDA HIC DUMDUZ BU SEKILDE OTURDUGUMU HATIRLAMIYORUM ...... SİZİN KAÇ GÜNDE OLDU DEGİSİMLERİNİZ???? ..... super...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz nerededir kimdir Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz hipnoz Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz kuantum düşünce kitap haberi

KAÇ GÜN DİNLEDİKTEN SONRA BU ETKİYİ HİSSETTİNİZ??

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-06-2007, 08:35 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
53 Mesajinıza toplam 187 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sessiz is an unknown quantity at this point
Standart KAÇ GÜN DİNLEDİKTEN SONRA BU ETKİYİ HİSSETTİNİZ??

BENIM HENUZ 2. GUNUM OLMASINA RAMEN
DIK DURMA IHTIYACI HISSEDIYORUM
ESKIYE ORANLA
YANI 2 GUN ONCESİNDE INT BASINDA HIC DUMDUZ BU SEKILDE OTURDUGUMU HATIRLAMIYORUM
......

SİZİN KAÇ GÜNDE OLDU DEGİSİMLERİNİZ????

.....
super

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sessiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2007, 08:55 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
12 Mesajinıza toplam 29 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
wyvern is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: KAÇ GÜN DİNLEDİKTEN SONRA BU ETKİYİ HİSSETTİNİZ??

Ben dinlemeye başladığım ilk gecenin sabahında gözle görülür değişiklikler yaşamaya başladım.. 3,5 saat uyumuş olmama rağmen, hayatım boyunca sürünerek kalktığım yataktan neşeli ve enerjik bir şekilde kalktım. Bir süredir negatif olan iç sesim güzel şeyler anlatmaya, gözlerim gülmeye ve ışıldamaya başlamıştı. O günden beri de yüzümün gülümsemesi eksik olmadı. Zaman içinde daha da iyi olacağını biliyorum. Sevgiler...
Alt 27-08-2007, 10:45 PM   #3 (permalink)
traveller_man
Guest

Merhaba.Atakan Bey size nasıl teşekkür etsem azdır.daha ikinci günümdeyim.ama dinlemeye başladığım ikinci saatte bilgisayarın karşısında eğik dururken sanki sırtımda hafiflikle beraber dik durma isteği oldu.ve bugün artık dik yürüyorum ve karşıya bakıyom Ritmotranstan önce eğik yürür ve başım öne nerdeyse bir iki metre önüme bakardım karşıma bakamazdım ve başım dik ve dik yürümeye çalıştığım zaman rahatsız olurdum.ikinci günümde dik yürüyorum ve karşıya bakıyorum.Siz bir harikasınız.Birkaç ay sonra Milli Eğitim Bakanlığına mesaj atıp sizin ritmotrans tekniğinizin eğitim sistemimizde bir devrim oalcağı ile ilgili haber vermeyi dahi düşünüyorum.özellikle okullarda ders esnasında hafif sesle ders çalışma alışkanlığı cd si her okulda ve sınıfta dinletilebilir ders esnasında.
Alt 27-08-2007, 11:04 PM   #4 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
traveller_man Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba.Atakan Bey size nasıl teşekkür etsem azdır.daha ikinci günümdeyim.ama dinlemeye başladığım ikinci saatte bilgisayarın karşısında eğik dururken sanki sırtımda hafiflikle beraber dik durma isteği oldu.ve bugün artık dik yürüyorum ve karşıya bakıyom Ritmotranstan önce eğik yürür ve başım öne nerdeyse bir iki metre önüme bakardım karşıma bakamazdım ve başım dik ve dik yürümeye çalıştığım zaman rahatsız olurdum.ikinci günümde dik yürüyorum ve karşıya bakıyorum.Siz bir harikasınız.Birkaç ay sonra Milli Eğitim Bakanlığına mesaj atıp sizin ritmotrans tekniğinizin eğitim sistemimizde bir devrim oalcağı ile ilgili haber vermeyi dahi düşünüyorum.özellikle okullarda ders esnasında hafif sesle ders çalışma alışkanlığı cd si her okulda ve sınıfta dinletilebilir ders esnasında.
Hoşgeldiniz.Öncelikle yapmanız gereken telkinlerin yanısıra olumlu düşünceyi bir alışkanlık haline getirmektir...Dik durma en çabuk farkedilen etkilerdendir.Aslında bu etkiyi bir çok sessiz üyemiz farkediyor.Ancak nasıl olsa daha önce konusu geçmiş diye yazmiyorlar.Bu açıdan değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederim...En güzel teşekkür forumda hissetiklerinizi paylaşmanızdır .
Dünyada bildiğim kadarı ile cd 'lerin boyle okullarda dinletilmesi gibi bir uygulama yok.
Bence buna kişilerin kendisi karar versin.Dileyen zaten rahatlıkla siteden ulaşabilir.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2007, 09:20 PM   #5 (permalink)

1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
mirmir is an unknown quantity at this point

Merhaba,
5 gündür telkinleri dinliyorum; ego güçlendirici ve suçluluk duygusu ile başladım ancak baş ağrısı, sindirim sistemin çalışması, pozitif düşünme, dik durma vs hiç bir etki göremiyorum kendimde. İlk günden etkisini gören arkadaşlar olmuş merak ettim bazı insanlarda işe yaramıyor mu acaba? Yoksa biraz daha mı sabretmek lazım veya sesini mi daha fazla açsam?
mirmir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2007, 09:27 PM   #6 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
mirmir Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba,
5 gündür telkinleri dinliyorum; ego güçlendirici ve suçluluk duygusu ile başladım ancak baş ağrısı, sindirim sistemin çalışması, pozitif düşünme, dik durma vs hiç bir etki göremiyorum kendimde. İlk günden etkisini gören arkadaşlar olmuş merak ettim bazı insanlarda işe yaramıyor mu acaba? Yoksa biraz daha mı sabretmek lazım veya sesini mi daha fazla açsam?
Etkilerin ortaya çıkması kişiden kişiye ve dinleme saatine göre değişmektedir.Kimisinde 3 gün kimisinde 2 hafta olabilir.
Uyurken öncelikle su sesli telkinleri ön tarafa koyup onların ardına ney sesi ekleyebilirsiniz.Böylece uykuda ses seviyesi rahatsız etmez.Sesi biraz daha açabilirsiniz.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2008, 01:58 AM   #7 (permalink)
Çevirmen

29 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Deria is an unknown quantity at this point

ben üç ay boyunca yoğun bi şekilde dinlemeye çalıştım. gündüz her fırsatta dinliyırdum gece de mp3 çaları hiç kapatmıyordum. bazı sabahlar kulağımdan çıkmış bulduğum mp3 çaları yerlerden topladığım oluyordu.
bu şekilde üç dinledikten sonra yavaş yavaş bırakmak zorunda kaldım ve bir daha başlayamadım.
bugun bilgisyarın başında olduğum sürece en son bıraktığım mp3leri dinledim. bi kaç saat etmiştir.
şimdi bundan sonra yine günde ve uykuda çok uzun süreli dinllemek zorundamıyım. yoksa fırsat buldukça dinlesem yetermi.
ben yine kilo vermek istiyorum bu arada. o zaman hep insanalr kilo verdiğimi söylemişti. ama şu an yine aldım baya. bu aldıklarımdan lurtulmak istiyrum. yakında dah aktif bi yaantım olucak o zaman eminim vericem. ama yeterli olucağını sanmıyorum.
yeniden başladım dinlemeye bakalım ama öyle çok uzun uzun dinlemektende sıkılıyorum açıkcası. hergün fırsat buldukça dinlesem yetmezz mi?
Alt 15-01-2008, 05:14 PM   #8 (permalink)

5 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
huseyin1842 is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar bu siteyi hazırlayan arkadaşa gerçekten cok teşekkür ediyorum.cok emek verilerek hazıırlanmış olduğu belli.ama benim bazı şikayetlerim var.bazı arkadaşlar 1 gece dinledim herşey değişti diyor.ben sürekli kişisel gelişim kitapları okuyorum.sanırım yüzden fazla kitap okumuşumdur iki yılda.hiç bir şey okumadan ,ögrenmeden ,bilgi sahibi olmadan direk sadece bi müzik dinleyerek insanın hayata bakış açısı değişemez bana göre.bir çok mp3 yükledim hiç birinde hiç bir ses duymadım.insanı etkileyen insanı vurucu konuşmaların hiç biri duyulmuyor.. benim kulagımın duymadığını bilinç altım da duyamaz.BENİM BU SİTEYİ HAZIRLAYAN ARKADAŞTAN RİCAM ARKA FONDA VERİLEN SESİ BELİRGİN BİR ŞEKİLDE DUYMAKK İSTİYORUM.ve bu şekilde insanlara cok daha fazla yardımcı olacağına inaıyorum.BU KONUDA NASIL Bİ TEKNİK KULLANILIYOR BİLGİM YOK AMA BU ARKA FONDAKİ SÖZLERİ DUYURACAK ŞEKİLDE BİR DÜZELTME YAPILABİLİRSE DAHA ETKİLİ OLACAĞINA İNANIYORUM.BU MAİLE CEVAP VEREBİLİRSENİZ COK SEVİNİRİM.
COK TEŞEKKÜR EDİYORUM İYİ AKŞAMLAR.........
huseyin1842 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2008, 05:34 PM   #9 (permalink)
Çevirmen

26 Mesajinıza toplam 99 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli is an unknown quantity at this point

Hüseyin Bey Merhaba,

Sizi biraz gergin gördüm kendinizin 2 sene de 100ün üzerinde kitap okumanıza rağmen(ve sanırım beklediğiniz yönde bir gelişme sağlamadığını düşünüyorsunuz) nasıl olurda insanların bir mp3 dinleyerek yaşamlarını değiştirmiş olmalarına sinirlenerek şaşırdığınızı farkettim.Siteyi incelediniz mi yani bu tekniğin ne olduğunu biliyor musunuz yoksa sadece üyelerin msjlarına göre mi bu msjı yazdınız bilmiyorum ama size bir link vermek istiyorum zaten Atakan Bey'de size gerekli açıklamaları yapacaktır.http://www.hayatimdegisti.com/portal...=350&Itemid=60 burada ritmotrans nedir ve nasıl işler anlatılmıştır.
ve bildiğiniz gibi her insanda farklı şekilde tepkiler ve gelişmeler olabilir ki bu tür cevaplarda hemen her başlık da söylenmiştir..Ben bir sefer de değişebilirim bir başkası bir ay dinlemeyle değişir kimisiyse böyle bir şeyin saçmalık olduğunu düşünür.
Köyden şehre çıkmak istemeyiz yeni bir hayat vardır orada ve gerideyse kurulu bir düzen..İyi ya da kötü yeninin ne getireceği bilinmediğinden eskisi kötü de olsa katlanılır çoğu zaman..ve bunlar zamanla kalıplara duvarlara dönüşür ve yıkılması kolay olmayabilir...Tekrar görüşmek üzere.
neseli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2008, 05:54 PM   #10 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Sn Hüseyin1842 en güzel teşekkür bizler için okumayı ve araştırmayı seven üyelerimizin olması.Yoksa mesajınızın içinde bol bol teşekkür kelimesi kullanmanız inanın bir şey ifade etmiyor.
Ben forum kurallarını ve bazı bilgileri tekrar hatirlatayim.

Konuları ilgili başlıklar altına açınız.
Mesajlarda büyük harf kullanmayınız.
Tek kelimelik chat tarzi slm nbr tarzı mesajlar atmayınız.
Rehber bölümünü mutlaka okuyunuz yada arama bölümünü kullanınız.
Telkinleri duyamıyorum diye portalda kocaman bir başlık var.Ayrıca forumda neden subliminal telkinler daha verimlidir diye videolu anlatımlar bile yaptık.Kulağın kaç db algılayabileceği ile ilgili bilgiler verdik.Tek yapmanız gereken okumak biraz gayret etmek.

Bookmarks