Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-neden-daha-dik-yururuz/)
-   -   KAÇ GÜN DİNLEDİKTEN SONRA BU ETKİYİ HİSSETTİNİZ?? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-neden-daha-dik-yururuz/1512-kac-gun-dinledikten-sonra-bu-etkiyi-hissettiniz.html)

sessiz 27-06-2007 08:35 PM

KAÇ GÜN DİNLEDİKTEN SONRA BU ETKİYİ HİSSETTİNİZ??

BENIM HENUZ 2. GUNUM OLMASINA RAMEN
DIK DURMA IHTIYACI HISSEDIYORUM
ESKIYE ORANLA
YANI 2 GUN ONCESİNDE INT BASINDA HIC DUMDUZ BU SEKILDE OTURDUGUMU HATIRLAMIYORUM
......

SİZİN KAÇ GÜNDE OLDU DEGİSİMLERİNİZ????

.....
super

wyvern 27-06-2007 08:55 PM

Ynt: KAÇ GÜN DİNLEDİKTEN SONRA BU ETKİYİ HİSSETTİNİZ??

Ben dinlemeye başladığım ilk gecenin sabahında gözle görülür değişiklikler yaşamaya başladım.. 3,5 saat uyumuş olmama rağmen, hayatım boyunca sürünerek kalktığım yataktan neşeli ve enerjik bir şekilde kalktım. Bir süredir negatif olan iç sesim güzel şeyler anlatmaya, gözlerim gülmeye ve ışıldamaya başlamıştı. O günden beri de yüzümün gülümsemesi eksik olmadı. Zaman içinde daha da iyi olacağını biliyorum. Sevgiler...

traveller_man 27-08-2007 10:45 PM

Merhaba.Atakan Bey size nasıl teşekkür etsem azdır.daha ikinci günümdeyim.ama dinlemeye başladığım ikinci saatte bilgisayarın karşısında eğik dururken sanki sırtımda hafiflikle beraber dik durma isteği oldu.ve bugün artık dik yürüyorum ve karşıya bakıyom Ritmotranstan önce eğik yürür ve başım öne nerdeyse bir iki metre önüme bakardım karşıma bakamazdım ve başım dik ve dik yürümeye çalıştığım zaman rahatsız olurdum.ikinci günümde dik yürüyorum ve karşıya bakıyorum.Siz bir harikasınız.Birkaç ay sonra Milli Eğitim Bakanlığına mesaj atıp sizin ritmotrans tekniğinizin eğitim sistemimizde bir devrim oalcağı ile ilgili haber vermeyi dahi düşünüyorum.özellikle okullarda ders esnasında hafif sesle ders çalışma alışkanlığı cd si her okulda ve sınıfta dinletilebilir ders esnasında.

hayatimdegisti 27-08-2007 11:04 PM

Alıntı:

traveller_man Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba.Atakan Bey size nasıl teşekkür etsem azdır.daha ikinci günümdeyim.ama dinlemeye başladığım ikinci saatte bilgisayarın karşısında eğik dururken sanki sırtımda hafiflikle beraber dik durma isteği oldu.ve bugün artık dik yürüyorum ve karşıya bakıyom Ritmotranstan önce eğik yürür ve başım öne nerdeyse bir iki metre önüme bakardım karşıma bakamazdım ve başım dik ve dik yürümeye çalıştığım zaman rahatsız olurdum.ikinci günümde dik yürüyorum ve karşıya bakıyorum.Siz bir harikasınız.Birkaç ay sonra Milli Eğitim Bakanlığına mesaj atıp sizin ritmotrans tekniğinizin eğitim sistemimizde bir devrim oalcağı ile ilgili haber vermeyi dahi düşünüyorum.özellikle okullarda ders esnasında hafif sesle ders çalışma alışkanlığı cd si her okulda ve sınıfta dinletilebilir ders esnasında.

Hoşgeldiniz.Öncelikle yapmanız gereken telkinlerin yanısıra olumlu düşünceyi bir alışkanlık haline getirmektir...Dik durma en çabuk farkedilen etkilerdendir.Aslında bu etkiyi bir çok sessiz üyemiz farkediyor.Ancak nasıl olsa daha önce konusu geçmiş diye yazmiyorlar.Bu açıdan değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederim...En güzel teşekkür forumda hissetiklerinizi paylaşmanızdır .
Dünyada bildiğim kadarı ile cd 'lerin boyle okullarda dinletilmesi gibi bir uygulama yok.
Bence buna kişilerin kendisi karar versin.Dileyen zaten rahatlıkla siteden ulaşabilir.

mirmir 26-10-2007 09:20 PM

Merhaba,
5 gündür telkinleri dinliyorum; ego güçlendirici ve suçluluk duygusu ile başladım ancak baş ağrısı, sindirim sistemin çalışması, pozitif düşünme, dik durma vs hiç bir etki göremiyorum kendimde. İlk günden etkisini gören arkadaşlar olmuş merak ettim bazı insanlarda işe yaramıyor mu acaba? Yoksa biraz daha mı sabretmek lazım veya sesini mi daha fazla açsam?

hayatimdegisti 26-10-2007 09:27 PM

Alıntı:

mirmir Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba,
5 gündür telkinleri dinliyorum; ego güçlendirici ve suçluluk duygusu ile başladım ancak baş ağrısı, sindirim sistemin çalışması, pozitif düşünme, dik durma vs hiç bir etki göremiyorum kendimde. İlk günden etkisini gören arkadaşlar olmuş merak ettim bazı insanlarda işe yaramıyor mu acaba? Yoksa biraz daha mı sabretmek lazım veya sesini mi daha fazla açsam?

Etkilerin ortaya çıkması kişiden kişiye ve dinleme saatine göre değişmektedir.Kimisinde 3 gün kimisinde 2 hafta olabilir.
Uyurken öncelikle su sesli telkinleri ön tarafa koyup onların ardına ney sesi ekleyebilirsiniz.Böylece uykuda ses seviyesi rahatsız etmez.Sesi biraz daha açabilirsiniz.

Deria 15-01-2008 01:58 AM

ben üç ay boyunca yoğun bi şekilde dinlemeye çalıştım. gündüz her fırsatta dinliyırdum gece de mp3 çaları hiç kapatmıyordum. bazı sabahlar kulağımdan çıkmış bulduğum mp3 çaları yerlerden topladığım oluyordu.
bu şekilde üç dinledikten sonra yavaş yavaş bırakmak zorunda kaldım ve bir daha başlayamadım.
bugun bilgisyarın başında olduğum sürece en son bıraktığım mp3leri dinledim. bi kaç saat etmiştir.
şimdi bundan sonra yine günde ve uykuda çok uzun süreli dinllemek zorundamıyım. yoksa fırsat buldukça dinlesem yetermi.
ben yine kilo vermek istiyorum bu arada. o zaman hep insanalr kilo verdiğimi söylemişti. ama şu an yine aldım baya. bu aldıklarımdan lurtulmak istiyrum. yakında dah aktif bi yaantım olucak o zaman eminim vericem. ama yeterli olucağını sanmıyorum.
yeniden başladım dinlemeye bakalım ama öyle çok uzun uzun dinlemektende sıkılıyorum açıkcası. hergün fırsat buldukça dinlesem yetmezz mi?

huseyin1842 15-01-2008 05:14 PM

Arkadaşlar bu siteyi hazırlayan arkadaşa gerçekten cok teşekkür ediyorum.cok emek verilerek hazıırlanmış olduğu belli.ama benim bazı şikayetlerim var.bazı arkadaşlar 1 gece dinledim herşey değişti diyor.ben sürekli kişisel gelişim kitapları okuyorum.sanırım yüzden fazla kitap okumuşumdur iki yılda.hiç bir şey okumadan ,ögrenmeden ,bilgi sahibi olmadan direk sadece bi müzik dinleyerek insanın hayata bakış açısı değişemez bana göre.bir çok mp3 yükledim hiç birinde hiç bir ses duymadım.insanı etkileyen insanı vurucu konuşmaların hiç biri duyulmuyor.. benim kulagımın duymadığını bilinç altım da duyamaz.BENİM BU SİTEYİ HAZIRLAYAN ARKADAŞTAN RİCAM ARKA FONDA VERİLEN SESİ BELİRGİN BİR ŞEKİLDE DUYMAKK İSTİYORUM.ve bu şekilde insanlara cok daha fazla yardımcı olacağına inaıyorum.BU KONUDA NASIL Bİ TEKNİK KULLANILIYOR BİLGİM YOK AMA BU ARKA FONDAKİ SÖZLERİ DUYURACAK ŞEKİLDE BİR DÜZELTME YAPILABİLİRSE DAHA ETKİLİ OLACAĞINA İNANIYORUM.BU MAİLE CEVAP VEREBİLİRSENİZ COK SEVİNİRİM.
COK TEŞEKKÜR EDİYORUM İYİ AKŞAMLAR.........

neseli 15-01-2008 05:34 PM

Hüseyin Bey Merhaba,

Sizi biraz gergin gördüm kendinizin 2 sene de 100ün üzerinde kitap okumanıza rağmen(ve sanırım beklediğiniz yönde bir gelişme sağlamadığını düşünüyorsunuz) nasıl olurda insanların bir mp3 dinleyerek yaşamlarını değiştirmiş olmalarına sinirlenerek şaşırdığınızı farkettim.Siteyi incelediniz mi yani bu tekniğin ne olduğunu biliyor musunuz yoksa sadece üyelerin msjlarına göre mi bu msjı yazdınız bilmiyorum ama size bir link vermek istiyorum zaten Atakan Bey'de size gerekli açıklamaları yapacaktır.http://www.hayatimdegisti.com/portal...=350&Itemid=60 burada ritmotrans nedir ve nasıl işler anlatılmıştır.
ve bildiğiniz gibi her insanda farklı şekilde tepkiler ve gelişmeler olabilir ki bu tür cevaplarda hemen her başlık da söylenmiştir..Ben bir sefer de değişebilirim bir başkası bir ay dinlemeyle değişir kimisiyse böyle bir şeyin saçmalık olduğunu düşünür.
Köyden şehre çıkmak istemeyiz yeni bir hayat vardır orada ve gerideyse kurulu bir düzen..İyi ya da kötü yeninin ne getireceği bilinmediğinden eskisi kötü de olsa katlanılır çoğu zaman..ve bunlar zamanla kalıplara duvarlara dönüşür ve yıkılması kolay olmayabilir...Tekrar görüşmek üzere.

hayatimdegisti 15-01-2008 05:54 PM

Sn Hüseyin1842 en güzel teşekkür bizler için okumayı ve araştırmayı seven üyelerimizin olması.Yoksa mesajınızın içinde bol bol teşekkür kelimesi kullanmanız inanın bir şey ifade etmiyor.
Ben forum kurallarını ve bazı bilgileri tekrar hatirlatayim.

Konuları ilgili başlıklar altına açınız.
Mesajlarda büyük harf kullanmayınız.
Tek kelimelik chat tarzi slm nbr tarzı mesajlar atmayınız.
Rehber bölümünü mutlaka okuyunuz yada arama bölümünü kullanınız.
Telkinleri duyamıyorum diye portalda kocaman bir başlık var.Ayrıca forumda neden subliminal telkinler daha verimlidir diye videolu anlatımlar bile yaptık.Kulağın kaç db algılayabileceği ile ilgili bilgiler verdik.Tek yapmanız gereken okumak biraz gayret etmek.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:04 AM.