Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz

Uyarılar

KAÇ GÜN DİNLEDİKTEN SONRA BU ETKİYİ HİSSETTİNİZ??

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz KAÇ GÜN DİNLEDİKTEN SONRA BU ETKİYİ HİSSETTİNİZ?? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhabalar hüseyin bey.. kendinizi keşfetmeye başaladığınız bu yolculuğunuzda bir çok içsel sorularınız ve cevaplarınız çıkacak karşınıza.. değişimi istemek başka bir şeydir.. sevgi ile değişimi kabul edip pratiğe dökmek çok başka.. ne güzelki siz bir çok kitap okuyarak değişim sürecinize yeterli ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz nerededir kimdir Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz hipnoz Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz kuantum düşünce kitap haberi

KAÇ GÜN DİNLEDİKTEN SONRA BU ETKİYİ HİSSETTİNİZ??

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-01-2008, 06:17 PM   #11 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: KAÇ GÜN DİNLEDİKTEN SONRA BU ETKİYİ HİSSETTİNİZ??

merhabalar hüseyin bey..

kendinizi keşfetmeye başaladığınız bu yolculuğunuzda bir çok içsel sorularınız ve cevaplarınız çıkacak karşınıza..

değişimi istemek başka bir şeydir.. sevgi ile değişimi kabul edip pratiğe dökmek çok başka..
ne güzelki siz bir çok kitap okuyarak değişim sürecinize yeterli yatırımı yapmışsınız ve başlangıç noktasını gerilerde bırakmışsınız..

eminim okuduğunuz kitapların içerisinde bilinçaltına dair ve çalışma prensiplerine dair bir çok ayrıntı verilmiştir..
onun için bu bölümü atlayarak ilerliyorum..

bilinçaltında oluşan kalıplarımız ve değişime karşı gösterdiğimzi direnç bir çoğumuzun genel problemi budur..
değişimi istediğimzii seçtiğimizi yaşamımıza uyguladığımızı düşünürüz lakin bizi yöneten kalıplarımız o kadar katılaşmıştır ki
kendi söylediğimize inanamaz durumlarda buluruz kendimizi..

bu noktada subliminal kayıt teknikleri devreye giriyor..
subliminel kayıt bir objenin içerisine gömülü diğer obje anlamına gelir..

sadece farkındalık düzeyinde orada olduğunu bilmezsiniz lakin duyar ve görürsünüz (görsel subliminal teknikler için buradakiler sadece işitseldir.. )

web üzerinden aratma yaparsanız eğer görsel sublime mesajlar ile en çok amerikada reklam dünyasında uygulanarak şaşırtıcı başarılar elde edildiği ile ilgili bir sürü makale yazı okuyabilirsiniz..

söylenenleri duyduğunuzun ispatı ile ilgli bilimsel verileri aşağıda ekliyorum....

İnsan kulağı çok düşük ve çok yüksek şiddette sesleri duyabilme yeteneğine sahiptir.
İnsan kulağının algılayabileceği en düşük ses şiddeti, ‘eşik şiddet’ olarak bilinir.
Kulağa zarar vermeden işitilebilen en yüksek sesin şiddeti ise, eşik şiddetinin yaklaşık 1 milyon katı kadardır.
Sesin şiddet faktörü => Ses seviyesi (dB) => Sesin kaynağı

1.000.000.000.000.000.000 => 180 => Roket sesi
1.000.000.000.000.000 => 150 => Jet uçağının kalkışı
1.000.000.000.000 => 120 => Gök gürültüsü
100.000.000.000 => 110 => Klakson sesi
10.000.000.000 => 100 => Metro istasyonu
1.000.000.000 => 90 => Mutfak blenderi
100.000.000 => 80 => Saç kurutucusu
10.000.000 => 70 => Otobandaki trafik
1.000.000 => 60 => Normal konuşma
10.000 => 40 => Oturma odası
1.000 => 30 => Kütüphane, hafif fısıltı
10 => 10 => Yaprak hışırtısı
l 0 => İşitmenin alt sınırı eşik şiddet

daha ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki linkte ve benzer sayfalarda bulabilirsiniz..

http://www.baskent.edu.tr/~scanan/sesweb/ses.htm

okuduğunuz kitapların arasında yer almıyorsa eğer bilinçaltının gücü ...ötesi yayıncılık yazar : joseph murphy..
öneririm.. duymadığımızı görmediğimizi sandıklarımızın yaşamımızda ne kadar çok etkisi olduğunu biraz daha ayrıntıları ile anlatmış olur..

subliminal kayıt tekniğinin tercih edilmesinin sebebi bilinçli olarak koyduğumuz engellere takılmadan bilinçaltımızı
yeniden ve rahatlıkla organize edebilmede bize sağladığı kolaylıktır..
yok ben illa duyacağım diyorsanız.. telkin içerikleri forumumuzda mevcut..
kişisel sesli kayıtlarınızı yaparak dinleyebilirsiniz.. bu sizin tercih edeceğiniz alternatif yöntemdir..

ama ben sublime kayıtları dinlerken aynı zamanda normal yaşantıma devam ederek çalışabiliyor..
kitap okuyup tv seyredebiliyor arkadaşlarımla sohpet edebiliyorum..
engelleyici değil.. özgürleştirici kolaylığı yaşamıma almayı seçiyorum..

onun için bu forumda telkinleri duyabileceğiniz şekilde bir düzeltme yapılması mümkün değil..
sesli olumlama ve telkin içeren kişisel gelişim cd leri var örneğin nil gün hn. ın onları alarak dinleyebilirsiniz..
ya da dediğim gibi telkinlerimiz ile kendi sesli olumlama kayıtlarınızı hazırlarsınız..

biz sublime telkinler başlığı adı altında toplanan bir aileyiz..

bilinçaltı kalıpları hangi yönde ne kadar esnek.. değişime ne kadar hazır kişiden kişiye değişitiği için
etki süreleri de kişiler arasında farklılıklar gösteriri..

örneğin: kilo verme telkini..
kilo ile alaklı bir sorunum.. kaygım endişem yok..
dinlediğim 4 saat içerisinde etki etti ve iştah kapanması yaşadım..
bıraktığım halde etkisi 3-4 gün kadar devam etti..

ertelemeyi bırak telkini günde heralde 10-12 saat dinlemişimdir..
depresif olduğum bir dönemde idi.. 2 hafta kadar sonra etkili olmaya başladı..

depresyon telkini;
dinlediğim ilk günden itibaren etkilerini hissettim..

etkiler aynı gün aynı saat içinde bile olabilir.. önemli olan kalıcı etkilere ulaşma süresidir..
bu da ortalama olarak benim bilinçaltı kalıplarımda 3- 4 ay kadar bir zaman aldı..

ama daha kuvvetli blokajları olanların daha uzun süre dinlemelri gerekecektir..
buradaki amaç sağlıklı mutlu huzurlu yaşamayı yaşam biçimi haline getirmektir..
yani kendiliğinden olan durumuna gelinceye kadar...

nasıl ki yeni doğan bebeklere habire süt verirler..
ama daha sonra anne bilinçlendikçe bbeğinin acıkma saatine göre değişitiri süt verme işini
daha sonra bebk büyür ve acıktım dediğinde yer bunun gibi..

sormuş olduğunuz soruların benzerleri daha önce rehber bölümüzde yanıtlandı..
dilerseniz onlarıda bir inceleyin..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rmayiniz-b8.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...r-t1360.0.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/..._mi_var-b12.0/

sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 15-01-2008, 06:27 PM   #12 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

Alıntı:
Deria Nickli Üyeden Alıntı
ben üç ay boyunca yoğun bi şekilde dinlemeye çalıştım. gündüz her fırsatta dinliyırdum gece de mp3 çaları hiç kapatmıyordum. bazı sabahlar kulağımdan çıkmış bulduğum mp3 çaları yerlerden topladığım oluyordu.
bu şekilde üç dinledikten sonra yavaş yavaş bırakmak zorunda kaldım ve bir daha başlayamadım.
bugun bilgisyarın başında olduğum sürece en son bıraktığım mp3leri dinledim. bi kaç saat etmiştir.
şimdi bundan sonra yine günde ve uykuda çok uzun süreli dinllemek zorundamıyım. yoksa fırsat buldukça dinlesem yetermi.
ben yine kilo vermek istiyorum bu arada. o zaman hep insanalr kilo verdiğimi söylemişti. ama şu an yine aldım baya. bu aldıklarımdan lurtulmak istiyrum. yakında dah aktif bi yaantım olucak o zaman eminim vericem. ama yeterli olucağını sanmıyorum.
yeniden başladım dinlemeye bakalım ama öyle çok uzun uzun dinlemektende sıkılıyorum açıkcası. hergün fırsat buldukça dinlesem yetmezz mi?
deria cım daha önceden belli bir temele sahip olduğun için elbete çok yoğun dinlemene gerek yok
lakin ne kadar uzun süre ve ara vermeden dinlersen o kadar çok etki edeceğini sende çok iyi biliyorsun artık deneyimli bir arkadaşımız olarak..

gece dinlemenizi özlelikle tavsiye ediyorum ben açıkcası..
bu bilinçaltının en rahat olduğu saatler bilincimizin uykuda olduğu zamanlar olduğu için..

uuzn dinlemelerden sıkılmamk için benim ve bir çok arkadaşımızın yaptığı gibi..
doğa seslerini tercih et ve iki farklı media playerda birinde telkinler çalarken diğerinde
keyif aldığın müzikleri dinle...

yinede bu müzikler öldüm bittim.. parçalandım.. hard rock falan olmasın..

sevgiler..
Alt 14-03-2008, 01:32 AM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
54 Mesajinıza toplam 263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
matlatari is an unknown quantity at this point

az önce başka bir konu altında gönderdiğim mesajda da belirtmiştim bugün 22. günüm aslında etkilrei görebiliyorum hemde çok rahat bi şekilde daha dik durabildiğimin farkındayım önceden kambur yürürdüm hemde bayaa bi kamburdum fiziksel bi şey değildi bu tamamen hayata bakış açım olumsuz bi insan oluşumla alakalıydı hiç bir şey yapmak istemez ve hiç bir beklentim olmadan yaşardım hep tabi ki şu an ki amacım da hiç bir beklenti içine girmeden mutlu olmak ama aradaki fark önceden umutsuzluktan böyleydim ego ve suçluluk telkinlerini dinleyişimin daha 2. hastasının başına dik yürüeybildiğimi farkettim eskiden aldığım kıyafetler sanki omuzlarımdan düşer gibi dururdu ama şimdi baktığımda ise sanki omuzlarım bile genişleri aslında olan omuzlarım kanburlıktan içe kapanmıştı artık çok rahatım dik yürüyorum ellerim kollarım serbest bi şekilde rahatça geziyorum önceden elimi kolumu nereye koyacağımı şaşırırdım şidmi çok rahatım bu telkinleri bu kadar uzun dinlememin sebebi kız arkadaşımdan ayrıldım eğer bu telkinler olmasaydı belki ra kadar gidebilirdim benim gibi önceden çok çok çok fazla olumsuz olan bi insan için pek de zor bi şey değil ama telkinlerden sonra ne zaman aklıma gelse üzülüyorum tabi ki çok hemde ama yine de içimde ayakta durabileceğime dair çok yüksek bi inanç var ne zaman aklıma gelse çöker gibi oluyorum aradan 3 veya 5 sn geçiyo ki dikleştiğimin yine rahar rahat yürüdüğümü fark ediyorum telkinler işe yarıyo buna eminim hiç de şüphem olmadı güveniyorum artık her şey eskisinden çok çok daha iyi bu siteyi bi arkadaşım sayesinde keşfettim iyi ki dinlemişim onu şu an kendimi çok çok dhaa iyi hissediyorum umarım diğer üyelerde deneyimlerini paylaşır gerçekten de motivasyon adına çok hoş oluyo bu paylaşımlar emeği geçen herkese gerçekten çok teşekkür ederim selamlar...
Alt 14-03-2008, 10:21 AM   #14 (permalink)
gulenyuzum
Guest

selam arkadaslar ben telkinleri bir senedir dinliyorum bir sene icinde cok sey degisti eskiden gereksiz yere her seye kafama takardim ev is gibi simdi ise bunlarin hic birini kafama takmiyorum ve her sey kendiliginden duzene girdi simdi her cok daha iyi yanliz olumsuz dusunen insanlarin yaninda fazla durmamak gerek onlarin beni ne kadar etkiledigini farketim yaa bitek su kilo verme telkini bende cok etki etmedi gibi acaib derecede istahim acik ama yinede telkinlerin hepsini dinliyorum birde merak ettigim acaba dinledigim telkinler komsum duymasa bile komsumu etkilermi sanki bana onlarda etkilenmis gibi geldi atakan beye tekrardan coook tesekur ederim 96 umarim hayatta ne dileginiz varsa gonlunuzce olur
Alt 14-03-2008, 10:40 AM   #15 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

subiliminal telkinler açıkçası kişisel gelişimde çok hızlı bir yol..
ama sadece bir araç.
sizde değişmek için gayret etmeli ve
kişisel gelişimle ilgili diğer teknikleri kullanmaya devam etmeli,hedefler belirlemeli ve yeni pozitif kişiliğinizi destekleyecek ortamları yaratmalısınız
sadece dinleyerek telkinlerden aldığınız itici güçle in kendiğiliğinden hareket ettiğini gördünüz..
şimdi ise pedala basmaya yani olumlu içsel konuşmalar yapmaya,yeni hobiler edinmeye ve gelişiminize devam etmeye kararlı bir yapıda olmaya kendinize izin verin..
siz gelişin ve değişinki sizden etkilenerek çevrenizde değişsin ve gelişisin
herkeze sevgi ve saygılarımla
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-04-2008, 10:05 PM   #16 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
sertace006 is an unknown quantity at this point

Ben açık söyleyim etkili olcağını düşünmüyordum. Ama dinlemeye başladıktan 3 saat sonra dik durduğumu farkettim ve hayretler içinde kaldım.Ve ilginç olan yanı kanbur yada eğik duramadım sanki birisi beni omuzlarımdan geriye çekiyordu.Bu gün üçüncü günüm ve kendimi herzamankinden daha iyi hissediyorum.
sertace006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-04-2008, 10:15 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
49 Mesajinıza toplam 146 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kamil5 is an unknown quantity at this point

tabiki pskolojik.
Alt 15-05-2008, 12:50 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all

ilk günün sonunda dik yürüdüğümü farkettim.shaman açıklaman beni aydınlattı.Yani bunları dinleyip herşeyin birden bire değişmesini beklemek konusunda söylediklerin.Siteyle tanışmadan önce hergün bu konuda birşeyler okur ve çalışmalar yapardım.mp3 leri dinlemeye başladıktan sonra bunları yapmaz oldum.sanırım bir geçiş süreci ytaşıyorum.ağır geleceğini düşünerek canım istemiyo ama sanırım yoluna girecek.sanırım 5.günümdeyim ve daha bi sakinim ve kararlarımı verirken serin kanlıyım.içimden gelen sesi daha bi farkeder oldum kararlarımda teşekkürlerrr teşekkürlerrr binlerce kez teşekkürlerrr
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2008, 10:25 PM   #19 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mukemmelliksanati is an unknown quantity at this point

Ben telkinleri dinleyeli 20 gun oldu yaklasik ilk gozume carpan etkisi dik yurumemdi.Bunun yaninda goz iletişiminde de daha rahat oldugumu farkettim. Aslinda hersey o kadar acik ki...Ritmotrans etkili olmasa neden biz dik yuruyelim ki.Kaldi ki insanlar dik yurumek icin bi suru egitim aliyor.Mankenlik ve zarafet egitimi gibi...Bildigim kadariyla ALEXANDER TEKNİĞİ de bedensel duruş bozukluklarini duzeltmeye yariyor.
Bu metodun işe yaradigi kesin ama su da var ki sitedeki sinirli sayidaki telkinler bir insani tamamiyla idealindeki insan yapmiyabilir.Bubahsetmekte nun icin diger CDlerden daha cok bahsetmekte yarar var bu cdlerin icerikleri hakkinda daha cok bilgi verilebilir.Bu cdleri kullananlarin gorusleri neredeyse hic sitede yer almiyor.Ayni zamanda hangi konularda cd ler oldugu tamamen yayinlanabilir
mukemmelliksanati isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-10-2008, 04:26 AM   #20 (permalink)

Tesekkür: 1
4 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zorbakral is an unknown quantity at this point

Tuhaf; ama ilk günde işe yaradı..
Normalde her zaman başım ilerde yürürdüm; birileri bana baktığında başımı eğerdim; ama bugün dimdik yürüdüm, rahatça.. Üstelik "dik yürüme" telkinini dinlemeden... Şu an başlangıçtayım; yani ego güçlendirici ve suçluluk duygusundayım.. Ama ne hikmetse kendime geldiğimi hissediyorum; adımlarım bile bana şaşırıyor belki de..
Bunun benim için ne demek olduğunu anlatamam..

Teşekkür ederim sevgili sitem
zorbakral isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks