Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz

Uyarılar

Şekerimsi bir tat.

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz Şekerimsi bir tat. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhabalar öncelikle dinleyeli 2 gün oldu. Bu siteye de yeni katıldım. Nlp ve psikoloji dalında çoğu şeyi daha önceden inceleyip araştırdım ve eğitim psikolojisi ve kişisel psikoloji eğitimi aldım üniversitede (şu anda müzik öğretmeniyim). Kişilik olarak içime dönük ya da ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz nerededir kimdir Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hipnoz Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz kuantum düşünce kitap haberi

Şekerimsi bir tat.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-04-2009, 10:46 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burukan is an unknown quantity at this point
Standart Şekerimsi bir tat.

Merhabalar öncelikle dinleyeli 2 gün oldu. Bu siteye de yeni katıldım. Nlp ve psikoloji dalında çoğu şeyi daha önceden inceleyip araştırdım ve eğitim psikolojisi ve kişisel psikoloji eğitimi aldım üniversitede (şu anda müzik öğretmeniyim). Kişilik olarak içime dönük ya da moral olarak çökmüş birisi değilimdir. Genelde rahat ve huzurlu olurum. Ama normal insanlar gibi arada bir de huzursuz olduğum durumlar da olmuyor değil. Bu siteyi 2 gün önce buldum ve hemen aranıza katılmayı düşündüm. Beyinsel ve psikolojik etkilerin ne olduğu konusunda deneyim ve tecrübelerim de var. (mesela reiki konusunda alt yapım olmadığı halde mahallemizdeki birisinin sen reiki konusunda çok iyisin demesi gibi) insanları iyileştirme özelliklerim (kimse yanlış anlamasın lütfen kendimi övme gibi bir niyetim yok). Beyinsel yönden kuvvetli olduğumu çok erken yaşta fark ettim. Kova burcuyum ve 7 aylığım (halk arasında yedi aylıklara ne denir bilirsiniz) daha zeki olduğumu söyledikleri için belkide kendimi ona odakladım bu olabilir ama okumayı ve yazmayı 5 yaşımda kendi kendime söktüm (görüp yapma taklit özelliğiyle). 6 yaşımdan beri piano çalıyorum (gitar - keman - viyola - piano bu enstrumanların hepsini zaman içerisinde kendi kendime öğrendim ilk olarak pianoyu çalmaya 6 yaşımda başladım) ki zaten bu faktör de müzik öğretmeni olmamda büyük önem taşıyor. İnsanların nelerden hoşlandığını ya da neleri sevmediğini o anki psikolojik duygularını her zaman doğru olarak değerlendirir ve yüzüne anında söyleyebilirim. Kişisel olarak kendimi övdüğümü sananlar olabilir (sorun değil ) öyle sanmakta özgürler. Şimdi daha 2 gün olmasına rağmen dün gece çok rahat fark ettim etkileri bir seferde üzerimde olumlu yönde gelişimde bulunmaya başladı yalnız...

Gece dinlerken bana verdiği etkiler sırası ile ;

-İlk 1.5 saat içerisinde midede ekşime ardından dün ve bugün için

-Ağzımda şekerimsi bir tat,

-Ters düşünceleri bir anda unutma, ÖRN: (bugün gene kesin ters bişey olacak)

-Dik yürüme (sanırım daha emin ve dik yürüyorum şu anda)

-Artık dışarıdaki detayları daha fazla zihnimde tutabiliyorum. (örn güneş bugün daha fazla enerji verdi gibi hissettim.)

-Tepkileri elbette bekliyordum (parapsikoloji ve telekinesi üzerinde de yapabildiğim şeyler var) ama bu sonuç çok erken geldi...

-Bir de kendi adıma ileride cd yaptırmayı düşünüyorum.

-Bu mesaj bir nevi kendimi tanıtma gibi gözükse de asıl amacım üzerimde bıraktığı etkilerin benim için ilk ve ikinci günden normal bir etkisi olduğu sorusu muydu...

-Çok başarılı bir sunum yardımlaşma tekniği ve pozitif bir etkiniz var bu konuda da Tebrik etmek istiyorum sizi.

Bunların oluşmasının sebeplerini öğrenebilir miyim sizden diyecektim...

Bilgilendiriseniz sevinirim iyi günler dilerim...

Burukan...

TEŞEKKÜR EDERİM...

(SANIRIM ÇOK FAZLA KONUŞTUM)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

burukan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2009, 10:56 PM   #2 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Şekerimsi bir tat.

Merhaba Sn Burukan
Şekerimsi tat etkisini ilk kez duyuyorum..Bu tür daha önce bilinmeyen etkiler ile ilgili başka üyelerimizden de geri bildirimler gelirse keşfedilen diğer etkiler bölümüne ekleyebiliriz.
Sitemiz hakkında güzel sözleriniz için teşekkür ederim.
Yeni katılan üyelerimizin böyle katılımcı olmaları bizleri çok memnun ediyor.
Sizin de değerli katılımlarınızı bekliyoruz.Yazılarınız da oldukça ilgiyle okuyorum..
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2009, 11:07 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burukan is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Şekerimsi bir tat.

Şu anda hala dinlemekteyim ağzımda şeker varmış gibi sanki bu şekil bir tat geliyor ve mp3ü kulağımdan da çıkartmak istemiyorum (elim gitse de çıkartamıyorum diyebilirm). Etkilerini çok erken gördüm ve sanırım mp3lerinizin beklenilen beyin göçümün tamamlamanda çok öncü bir etken olacağına eminim. İnanılmaz bir çalışma çok güzel bir gayret ve özveri. Çok pozitif tutum. Etkileyici ve kalıcı yaklaşım tarzı. Titiz düzenli seviyeli ve öncelikle işinize verdiğiniz saygılı tutumdan dolayı defalarca sizi tekrardan kutluyorum. Bu şekerimsi tadı nereye eklemem gerekiyor ne şekilde ekleyeceğim siteyi 2 gündür geziyorum aslında karışık gelmedi ama yanlış bir yere konu eklemek istemiyorum. Başarılarınız bariz ortada devamını dilerim...

Bu arada dik yürüme ve istesem de ters düşünceleri düşünememe etkileri de ikinci günümden kendisini göstermeye başladı...

Şöyle bir tat tam olarak şimdi aklıma geldi de yazayım dedim (patates kızartması yerken tuz atmadığınızda biraz da olsun ağzınıza şekerimsi tat gelir) buna benzer sanki ağzımda şeker varmış gibi gayet de ilgincime gitti doğrusu...
burukan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
sekerimsi, tat.