Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-04-2009, 11:07 PM   #3 (permalink)
burukan
Teğmen

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burukan is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Şekerimsi bir tat.

Şu anda hala dinlemekteyim ağzımda şeker varmış gibi sanki bu şekil bir tat geliyor ve mp3ü kulağımdan da çıkartmak istemiyorum (elim gitse de çıkartamıyorum diyebilirm). Etkilerini çok erken gördüm ve sanırım mp3lerinizin beklenilen beyin göçümün tamamlamanda çok öncü bir etken olacağına eminim. İnanılmaz bir çalışma çok güzel bir gayret ve özveri. Çok pozitif tutum. Etkileyici ve kalıcı yaklaşım tarzı. Titiz düzenli seviyeli ve öncelikle işinize verdiğiniz saygılı tutumdan dolayı defalarca sizi tekrardan kutluyorum. Bu şekerimsi tadı nereye eklemem gerekiyor ne şekilde ekleyeceğim siteyi 2 gündür geziyorum aslında karışık gelmedi ama yanlış bir yere konu eklemek istemiyorum. Başarılarınız bariz ortada devamını dilerim...

Bu arada dik yürüme ve istesem de ters düşünceleri düşünememe etkileri de ikinci günümden kendisini göstermeye başladı...

Şöyle bir tat tam olarak şimdi aklıma geldi de yazayım dedim (patates kızartması yerken tuz atmadığınızda biraz da olsun ağzınıza şekerimsi tat gelir) buna benzer sanki ağzımda şeker varmış gibi gayet de ilgincime gitti doğrusu...
burukan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla