Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler

Uyarılar

Uyarı! Yorum yazanlar.

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler Uyarı! Yorum yazanlar. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar son zamanlarda dikkat ediyorum. bazı arkadaşlar dinleyeli 1 gün oldu 2 gün oldu.kendimi harika hissediyorum. Hiç kendimi böylesine harika hissetmemiştim falan vs. yazılar yazıyorlar. Bu durum birazda bizi gibi kıdemlilerin yazılarından kaynaklanıyor. siteye üye olan yeniler bizim tecrübelerimizden yararlanarak ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler nerededir kimdir Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler hipnoz Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler kuantum düşünce kitap haberi

Uyarı! Yorum yazanlar.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-06-2007, 09:48 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
57 Mesajinıza toplam 165 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kadirayvaz is an unknown quantity at this point
Standart Uyarı! Yorum yazanlar.

Arkadaşlar son zamanlarda dikkat ediyorum. bazı arkadaşlar dinleyeli 1 gün oldu 2 gün oldu.kendimi harika hissediyorum. Hiç kendimi böylesine harika hissetmemiştim falan vs. yazılar yazıyorlar. Bu durum birazda bizi gibi kıdemlilerin yazılarından kaynaklanıyor. siteye üye olan yeniler bizim tecrübelerimizden yararlanarak (hazıra konarak-dinlemesi gerekli süre kadar dinlemeyerek) yanılıyorlar. Sonrasında başım çok ağrıdı,dalgalanma oldu,kendimi çok kötü hissediyorum gibi şikayetleri birbiri ardına sıralıyorlar. Ondan sonra siteye yeni gelen üyeler muallakta kalıyorlar.Bu telkinler gerçekten işe yarıyor mu,yaramıyor mu? Benim tavsiyem yeni üye olanlar; Atakan bey'in dediği gibi önce 70-80 saat kadar ego güven güçlendirici-suçluluk duygularını dinleyip ondan sonra yorumlarını yazsınlar.dalgalanma yaşıyorlarsa yaşasınlar,kendindeki negatif ve pozitif etkileri test etsinler,ondan sonra kar zarar hesabı yaparak yorumlarını yapsınlar.farkında olmadan birbirimizin kafasını karıştırmayalım diye düşünüyorum.Kıdemli arkaşlarımın yorumlarını bekleyerek konuyu tartışmaya açıyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 22-06-2007, 11:18 AM   #2 (permalink)
Teğmen

29 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
venüs is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Uyarı! Yorum yazanlar.

Siz kıdemlilerden yorum bekliyorsunuz ama bir çaylak olarak cevabım olacak...

Belkide düşündüğünüz tam aksine... yeni dinlemeye başlayan arkadaşlar (ben de dahil) sabırsızlığımızdan ve birşeylerin aniden değişmesine karşı aşırı istek duyuşumuzdan dolayı böyle hissediyor olabiliriz...(ki benim telkinlerden önce bu konuda attığım adımlarım da var ve telkinler bende etkisini daha çabuk göstermiş olabilir ) Ben olarak yazıyorum "mesela" herhangi biri... çünkü bende öyle çok büyük etkiler yaratmadı ilk dinlediğim anda... sadece dik yürümeme, duruşuma etkisi oldu...)Bu sefer yeni gelenlere (ki çok nefret ederim bu tip sıfatlardan) yorum yapmakta kısıtlayıcı bir etki ediyor olabilirsiniz... mesela...

"ben böyle hissediyorum ama daha yeniyim yorum yapmayayım..." gibi...... dusun

ilk andan itibaren bunun etkisini görmek mümkün değil mi demek istiyorsunuz...

Hazıra konmak...?.... kim kimin duygusuna konabilir ki... şaşkın

Bir kıdemsiz olarak Saygıda kusur ettiysem affola...zira bu siteye üye oluşumun ve telkinleri dinleyişimin tek sebebi DAHA İYİ daha huzurlu olabilmek.... Hörmetler efendim...
Alt 22-06-2007, 05:44 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Umutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58 Mesajinıza toplam 129 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Umutlu is an unknown quantity at this point

Ne kıdemi neyin kıdemi ya!!!Rica ediyorum arkadaşlar hepimizin burda oluş amacı belli.Siteye ilk gelenle son gelen arasında hiçbir fark yok!Kışlamı burası ki üst-ast ilişki içinde olucaz.Herkes saygı çerçevesinde fikirlerini söylemekte özgür beyler,bayanlar.
Alt 23-06-2007, 11:27 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

57 Mesajinıza toplam 165 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

İlk gelenle son gelen arasında sadece biraz tecrübe farkı var.İlk gelenler telkinleri dinlemiş etkilerini hissetmiş,neyi nerede ne zaman dinleyeceğini öğrenmiş,yeni dinleyenelere fikir verebilecek,yönlendirebilecek durumdadır.Lütfen çarpıtmayalım.Ben sitenin ilk kuruluşundan beri üyeyim.Bu sitede hiç bir olumsuzlukla karşılaşmadım.Yanlış anlaşılmaya sebebiyet verecek yazılar yazmayalım lütfen.
Alt 23-06-2007, 12:02 PM   #5 (permalink)
Çevirmen

29 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Deria is an unknown quantity at this point

bence kadirayvazın demek istediği sizin anladığınız değil.
tabi yeni gelenleri dışlayalım onlar yeni, yorum yapamaz demek istenmiyor.
bence de mp3 leri yeni dinlemeye başlamış insanlar daha önce uzun süre dinlemiş ve olumlu yorumlarını paylaşmış insanların yazılarını okuyunca muhakkak ki etkilenirler. belki bir gaza gelme olayı, yada belki başkalarını mutluluklarını görünce iyi hissetme hali yaşanabilir. ve denilmek istenen o ki bu bir iki gün telkin dinelemekle iyi hissetme durumu acaba telkinlerin mi etkisi yoksa böyle olumlu düşünceleri yaşayan paylaşan insanları bulmanın verdiği mutluluk mu acaba?
bundan emin olmak için de mp3leri yeni dinlemeye başlayanların ( belki en az bir hafta sonra) gerçek etkilerini hissedip, kendi süzgeçlerinden geçirip kendilerinden emin olduktan sonra paylaşmaları yolu uygulanabilir.
ha bu arada ne hissediyolarsa yazmasınlar mı? hayır yok böyle bir şey. isteyen istediğini paylaşabilir. kendi duygularını yine yazabilirler. ama değişimleri paylaşırken, telkinlerin etkilerini anlatırken önce emin olunduktan sonra paylaşılırsa bence en iyisi olur.
Alt 23-06-2007, 12:15 PM   #6 (permalink)
25emel
Guest

Alıntı:
kadirayvaz Nickli Üyeden Alıntı
İlk gelenle son gelen arasında sadece biraz tecrübe farkı var.İlk gelenler telkinleri dinlemiş etkilerini hissetmiş,neyi nerede ne zaman dinleyeceğini öğrenmiş,yeni dinleyenelere fikir verebilecek,yönlendirebilecek durumdadır.Lütfen çarpıtmayalım.Ben sitenin ilk kuruluşundan beri üyeyim.Bu sitede hiç bir olumsuzlukla karşılaşmadım.Yanlış anlaşılmaya sebebiyet verecek yazılar yazmayalım lütfen.
ben senin ne demek istediğini anladım canım abim!!! 44 e bende diyorum ki; ya boşverinn....başkaları benim duygularımdan,hissettiklerimden olumlu yada olumsuz etkilenecek die ben kendimi ifade etme hevesimden vazgeçemem 44 herkes kendisi için yaşar. herkesin keyfi bilir,kim ne isterse onu yaşar e herkesinde burada bulunabildiğine göre makul düzende bir kapasitesi vardır.şayet benim hissiyatimden etkileniyor.kendi duygularını benim ki ile özdeşleştiriyorsa ve bu yaklaşımından kendi bünyesi olumlu yada olumsuz etkileniyorsa karşılaştığı sonuç yine onun kendi problemi..!!! aaa bak birde şöyle bir ayrıntı var tedirgin olup,tereddütle bakan arkadaşlar her insanın farklı yapısı, bakış açısı ve algısı olduğunu göz ardı ediyorlar demektir. her şeyden önce inanmak gerekir. insan önce kendine inanmalı,karar vermeli ne istediğine... ee bence tereddüt ne kadar az ise hayat o kadar güzeldir 44 tereddüt benim düşüncemde belirsizlik demektir.hayatıma belirsizliği almayacak kadar degerliyim ben 44 44 anlayana davul zurna saz anlamayana davul zurna az demiş atalarımız
Alt 23-06-2007, 05:40 PM   #7 (permalink)
hayalayaz
Guest

eeeee kambersiz düğün olmazmış BEN GELDİİİM,ve de hoş geldim

arkadaşlar ben kıdemlimiyim değilmiyim onu bilmiyorum ama, dinlediğim müziklerden kesinlikle fayda görmüş birsi olarak yazma ihtiyacı hissettim.
16 nisan.2007 tarihinde ben, mecbur olmadıkça yatak odamdan dışarı çıkmak istemeyen, kimseyi yanına yaklaştırmak istemeyen,sabah aynada kendi suratımı görmemek için, saçımı bile gelişigüzel tarayan, bir yıl içinde iki işyerim iflas ettiği için kendimi suçlayıp,kendime sürekli aptal diyen birisiydim (bu liste daha çok uzun )
scriptleri dinlemeye başladığımda tek bir isteğim vardı, artık bu duruma son verecek bir şeyler yapmak..öyle körü körüne bir şeye inanan, kabul eden biriside değilim,illa ve mutlaka itiraz edecek bir şeyler bulurum..çok bilmişimdiiiir...scriptleri nonstop 20 saat dinledim diyebilirim,belkide bazı günler24 saat,şunu önce dinleyim bunu sonra dinleyim diyede bir proğram yapmadım.. herkesin deneyimlerinden bana ne...herkes kendi hikayesini yazıyor..bende kendi hikeyemi yazmaya başladım..telkinlerin içeriğini çok merak ettiğim halde, bakmadım..çünkü telkinleri sürekli değiştirmek, beğenmemek gibi bir huyum var..o, yan etkiler diyebileceğimiz..dalgalanmaların bende gelişip gelişmediğinede bakmadım..hatta böyle bir gelişme olup olmadığınıda umursamadım..tek bir şeye odaklandım..yaşadığım durumdan bir an önce çıkmak...40 gün içindede bir çok olumlu gelişme yaşadım..şu anda kendimi harika hissediyorum ve kendimi olduğum gibi kabul ediyorum..müzikleri daha sistemli bir şekilde dinlemeye devam ediyorum..bu arada zaman içinde herşey mutlaka kendiliğinden gelişiyordur..düzeliyordur..ama ben bunu beklemek istemedim..bu gelişmelere kendimde katkıda bulunmak için proğramlar yaptım..pazara gittim, bakkala, markete hep kendim gittim,yolda yürürken vitrin camlarında rabbiyesiri silinmiş çatık kaşlı suratımı gördükçe yüzümün ifadesini düzelttim ve bunu ben neden yapıyorum diye kendimi üzmek yerine, farkediyorum ve düzeltiyorum dedim.. ..müzikleri dinleyen arkadaşların yorumlarını okudukça..o, dalgalanmalar falan..kendi kendime sen çok şanslısın ve çok güçlüsün sende böyle bir şey yok dedim.eğer benim yazdıklarımı okuduysanız hiç bir zaman şunu önce dinle bunu sonra demedim kimseye..böyle bir proğramın faydalı olduğuna inandığım halde kendi proğramımı kendim yaptım..bazen ego güçlendiriciyi en başta, bazende en sonda dinledim..sizlere naçizane tavsiyem,dinleyinde nasıl dinlerseniz dinleyin..dalgalanmalar,geriye dönmeler gibi etkileride umursamayın..bu bir bilinçaltı çalışması yap boz tahtası değil..bir yola çıktık ve bu yolda kimimiz..yürüyerek kimimiz koşarak ilerleyecek.AMA MUTLAKA İLERLEYECEK..bir kere sizler gerek dış görünüşünüzle,gerek içsel gelişiminizle muteşemsiniz..ben size güveniyorum ve sizlerden rica ediyorum herşeyin farkında olun ve olumlu düşünün..hepimize saygılı sevgiler.
Alt 25-06-2007, 02:49 AM   #8 (permalink)
Teğmen

29 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
venüs is an unknown quantity at this point

Ya ben n'oldum böyle... Niye anlamsız tepkiler vermeye başladım ki? ... son günlerde sık sık bunu yapar oldum :(

öncelikle, sevgili kadirayvaz ve diğer arkadaşlarım... çok çok özür diliyorum sizlerden.. affedin gergin bir hava yarattığım için... manasız bi çıkış yapmışım şimdi farkettim.. çocukça olmuş
Alt 25-06-2007, 09:18 AM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Konuyu tartışmaya açtıktan sonra bir müddet bekledim.pek bir şey yazmadım.Bakalım arkadaşlar nasıl yorumlayacaklar diye. Şunu gözlemledim. ''Adamın biri yolda bir nal bulmuş,bir nal birde eşek buldum mu beni kimse tutamaz'' modunda. bazı arkadaşlar demek istediğimi gayet iyi anlamış, bazı arkadaşlar kendini şımartmayı hala marifet sayıyor.(muhtemelen bazıları beni ukela görüyor) ''Ben dahil herkes kendi kadardır'' Bu konuda başka bir şey yazmayacağım. Cevap hakkı doğuracak yazılar yazsalar bile. Herkese selam ve sevgiler.
Alt 25-06-2007, 11:17 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

91 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat is an unknown quantity at this point

Ben bize faydası olmayacağını düşündüğüm,çok gerekli olmayan tartışmalardan uzak durmaya gayret ediyorum. Ayrıca son günlerde beni ve sanırım birçok üzen ufak bir gerginlik hali mevcut gibi.Umarım en kısa sürede biter bu durumu
murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil