Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-06-2007, 05:40 PM   #7 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Uyarı! Yorum yazanlar.

eeeee kambersiz düğün olmazmış BEN GELDİİİM,ve de hoş geldim

arkadaşlar ben kıdemlimiyim değilmiyim onu bilmiyorum ama, dinlediğim müziklerden kesinlikle fayda görmüş birsi olarak yazma ihtiyacı hissettim.
16 nisan.2007 tarihinde ben, mecbur olmadıkça yatak odamdan dışarı çıkmak istemeyen, kimseyi yanına yaklaştırmak istemeyen,sabah aynada kendi suratımı görmemek için, saçımı bile gelişigüzel tarayan, bir yıl içinde iki işyerim iflas ettiği için kendimi suçlayıp,kendime sürekli aptal diyen birisiydim (bu liste daha çok uzun )
scriptleri dinlemeye başladığımda tek bir isteğim vardı, artık bu duruma son verecek bir şeyler yapmak..öyle körü körüne bir şeye inanan, kabul eden biriside değilim,illa ve mutlaka itiraz edecek bir şeyler bulurum..çok bilmişimdiiiir...scriptleri nonstop 20 saat dinledim diyebilirim,belkide bazı günler24 saat,şunu önce dinleyim bunu sonra dinleyim diyede bir proğram yapmadım.. herkesin deneyimlerinden bana ne...herkes kendi hikayesini yazıyor..bende kendi hikeyemi yazmaya başladım..telkinlerin içeriğini çok merak ettiğim halde, bakmadım..çünkü telkinleri sürekli değiştirmek, beğenmemek gibi bir huyum var..o, yan etkiler diyebileceğimiz..dalgalanmaların bende gelişip gelişmediğinede bakmadım..hatta böyle bir gelişme olup olmadığınıda umursamadım..tek bir şeye odaklandım..yaşadığım durumdan bir an önce çıkmak...40 gün içindede bir çok olumlu gelişme yaşadım..şu anda kendimi harika hissediyorum ve kendimi olduğum gibi kabul ediyorum..müzikleri daha sistemli bir şekilde dinlemeye devam ediyorum..bu arada zaman içinde herşey mutlaka kendiliğinden gelişiyordur..düzeliyordur..ama ben bunu beklemek istemedim..bu gelişmelere kendimde katkıda bulunmak için proğramlar yaptım..pazara gittim, bakkala, markete hep kendim gittim,yolda yürürken vitrin camlarında rabbiyesiri silinmiş çatık kaşlı suratımı gördükçe yüzümün ifadesini düzelttim ve bunu ben neden yapıyorum diye kendimi üzmek yerine, farkediyorum ve düzeltiyorum dedim.. ..müzikleri dinleyen arkadaşların yorumlarını okudukça..o, dalgalanmalar falan..kendi kendime sen çok şanslısın ve çok güçlüsün sende böyle bir şey yok dedim.eğer benim yazdıklarımı okuduysanız hiç bir zaman şunu önce dinle bunu sonra demedim kimseye..böyle bir proğramın faydalı olduğuna inandığım halde kendi proğramımı kendim yaptım..bazen ego güçlendiriciyi en başta, bazende en sonda dinledim..sizlere naçizane tavsiyem,dinleyinde nasıl dinlerseniz dinleyin..dalgalanmalar,geriye dönmeler gibi etkileride umursamayın..bu bir bilinçaltı çalışması yap boz tahtası değil..bir yola çıktık ve bu yolda kimimiz..yürüyerek kimimiz koşarak ilerleyecek.AMA MUTLAKA İLERLEYECEK..bir kere sizler gerek dış görünüşünüzle,gerek içsel gelişiminizle muteşemsiniz..ben size güveniyorum ve sizlerden rica ediyorum herşeyin farkında olun ve olumlu düşünün..hepimize saygılı sevgiler.