Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-06-2007, 12:15 PM   #6 (permalink)
25emel
Guest

Standart Ynt: Uyarı! Yorum yazanlar.

Alıntı:
kadirayvaz Nickli Üyeden Alıntı
İlk gelenle son gelen arasında sadece biraz tecrübe farkı var.İlk gelenler telkinleri dinlemiş etkilerini hissetmiş,neyi nerede ne zaman dinleyeceğini öğrenmiş,yeni dinleyenelere fikir verebilecek,yönlendirebilecek durumdadır.Lütfen çarpıtmayalım.Ben sitenin ilk kuruluşundan beri üyeyim.Bu sitede hiç bir olumsuzlukla karşılaşmadım.Yanlış anlaşılmaya sebebiyet verecek yazılar yazmayalım lütfen.
ben senin ne demek istediğini anladım canım abim!!! 44 e bende diyorum ki; ya boşverinn....başkaları benim duygularımdan,hissettiklerimden olumlu yada olumsuz etkilenecek die ben kendimi ifade etme hevesimden vazgeçemem 44 herkes kendisi için yaşar. herkesin keyfi bilir,kim ne isterse onu yaşar e herkesinde burada bulunabildiğine göre makul düzende bir kapasitesi vardır.şayet benim hissiyatimden etkileniyor.kendi duygularını benim ki ile özdeşleştiriyorsa ve bu yaklaşımından kendi bünyesi olumlu yada olumsuz etkileniyorsa karşılaştığı sonuç yine onun kendi problemi..!!! aaa bak birde şöyle bir ayrıntı var tedirgin olup,tereddütle bakan arkadaşlar her insanın farklı yapısı, bakış açısı ve algısı olduğunu göz ardı ediyorlar demektir. her şeyden önce inanmak gerekir. insan önce kendine inanmalı,karar vermeli ne istediğine... ee bence tereddüt ne kadar az ise hayat o kadar güzeldir 44 tereddüt benim düşüncemde belirsizlik demektir.hayatıma belirsizliği almayacak kadar degerliyim ben 44 44 anlayana davul zurna saz anlamayana davul zurna az demiş atalarımız