Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkin Harici Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkin-harici-sorulariniz/)
-   -   Geçmişimizden tamamen nasıl özgürleşebiliriz? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkin-harici-sorulariniz/620075-gecmisimizden-tamamen-nasil-ozgurlesebiliriz.html)

sweeet 21-11-2011 12:14 AM

Cevap: Geçmişimizden tamamen nasıl özgürleşebiliriz?

Hala bir günlüğüm yok canım göçebe yaşıyorum forumda yeri geldiğinde deneyimlerimi paylaşıyorum. Oturup yazsam ohoo çok uzun tutar. :))

pinky9 21-11-2011 12:44 AM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811693)
Hala bir günlüğüm yok canım göçebe yaşıyorum forumda yeri geldiğinde deneyimlerimi paylaşıyorum. Oturup yazsam ohoo çok uzun tutar. :))

yaaa sen neden günlük açmıyosun amaa bak kızdım şimdi:D Bence yarın otur ve uzun uzun yaz biz de faydalanalım ama dimiy789

sweeet 21-11-2011 09:57 PM

Alıntı:

lavinya10 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811696)
yaaa sen neden günlük açmıyosun amaa bak kızdım şimdi:D Bence yarın otur ve uzun uzun yaz biz de faydalanalım ama dimiy789

Haklısın canım çok uzun süredir düşünüyorum aslında. Bugün için söz veremem ama yakında açmış olurum inşallah...

pinky9 22-11-2011 01:42 AM

bekliyorum sweetcim :))

pinky9 27-11-2011 03:06 PM

dün gece kapsamlı bi affetme çalışması,affetmek istediğim her şeyi yazdım, ve sonrasında sesli olarak söledim kendime. Şu anda kendimi çok hafiflemiş hissediyorum. Hatırladıkça gülümseyecek kıvama geldim çünkü. Ben geçmişimdem özgürleştim sonunda! Yepyeni bi hayat beni bekliyor,herkese teşekkürler:))blissy

hacer_yldrmm 27-11-2011 03:22 PM

geçmişimden tamamen özgürleşmek mi? hayattaki en imkansız şey bu gibi gözüküyor bana :/

pinky9 27-11-2011 04:05 PM

Alıntı:

hacer_yldrmm Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 812057)
geçmişimden tamamen özgürleşmek mi? hayattaki en imkansız şey bu gibi gözüküyor bana :/

sana bunu düşündüren ne hacercim ?bende asla özgürleşemem diyodum ama şuan o kadar hafifim kiO0
anlat derdini yardımcı olalım:))

Işıklı yol 23-04-2013 08:41 PM

Ben alfa frekanstan geçmişinden özgürleş telkini satın aldım. Bakalım ne faydası olacak bana. Henüz elime ulaşmadı ama dinlemek için sabırsızlanıyorum.

mehtap1606 23-04-2013 10:35 PM

Alıntı:

Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 839694)
Ben alfa frekanstan geçmişinden özgürleş telkini satın aldım. Bakalım ne faydası olacak bana. Henüz elime ulaşmadı ama dinlemek için sabırsızlanıyorum.

sevgili ışıklı yol; alfa frekans'dan daha önce telkin almışıydın?tavsiye eder misin?

Işıklı yol 24-04-2013 12:02 AM

Alıntı:

mehtap1606 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 839699)
sevgili ışıklı yol; alfa frekans'dan daha önce telkin almışıydın?tavsiye eder misin?

Bir arkadaşım aldı ve dinledi ben onun tavsiyesi üzerine edindim bu cdyi. Ondaki gelişmeler süper birebir şahidim yani :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:18 PM.