Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Telkin Harici Sorularınız

Uyarılar

Telkin Harici Sorularınız Sunuduğumuz Ana Başlıklarda Sorunuza Yer Bulamassanız, Telkinlere Dair Diğer Sorularınız..

Buraya yazarken bile çekiniyorum ... :(

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Telkin Harici Sorularınız Buraya yazarken bile çekiniyorum ... :( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Slmlar arkadaşlar konuya nasıl gireceğimi bilemiyorum ama artık yeter demekle beraber yazmak istiyorum... askerden geleli yaklaşık 4 ay oldu çalışmıyorum işsizim artık bunalıma girdim sanırım... ne oluyor bana bilmiyorum herşeyden çekinir oldum iş başvurusu dahi yapamıyorum işi yapamama korkusu var ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkin Harici Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Telkin Harici Sorularınız nerededir kimdir Telkin Harici Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkin Harici Sorularınız hipnoz Telkin Harici Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkin Harici Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkin Harici Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

Buraya yazarken bile çekiniyorum ... :(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-06-2011, 01:27 AM   #1 (permalink)

gzlm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6
12 Mesajinıza toplam 30 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gzlm is an unknown quantity at this point
Question Buraya yazarken bile çekiniyorum ... :(

Slmlar arkadaşlar konuya nasıl gireceğimi bilemiyorum ama artık yeter demekle beraber yazmak istiyorum... askerden geleli yaklaşık 4 ay oldu çalışmıyorum işsizim artık bunalıma girdim sanırım... ne oluyor bana bilmiyorum herşeyden çekinir oldum iş başvurusu dahi yapamıyorum işi yapamama korkusu var sanırım özgüven eksikliği hat safada ve bu yüzden çok şeyden geride kaldığımı düşünüyorum insanlara bakıyorum çok rahatlar tanıdıklarımın çevremdeki insanların geneli çok genişler çok rahatlar acaba diyorum sorun bendemi ben mi çok sıkıyorum kendimi diyorum ama cevap bulamıyorum özgüvenim yok denecek kadar az ankesiyete kişilik bozukluğu panik atak alınganlık asabilik çekingenlik ilk aşamada sosyal fobi sanırım tüm psikolojik rahatsızlıklar mevcut bende çıkmazlardayım kendimi hep yetersiz hissediyorum ne yapıcam bilmiyorum birinede söyleyemiyorum sıyırmak üzereyim çok olumsuz bakıyorum olaylara karamsarlık hat safada neden bilmiyorum bu özgüven eksikliği yüzünden okul hayatımda arkadaş çevremdeki insanların gözünde hep 2.ci sırada kaldığımı hissediyorum ve sanırım öyle neden böylelim bilmiyorum derin düşündükçe bu olaylar bende çok uzun yıllardan beri var ve çözüm bulamadım henüz ... babamla anlaşamıyorum yıldızım pek barışmıyor belki hep iyiliğimi istiyor ama geriliyorum hep bazen eve gelmek dahi istemiyorum ne kadar sorunluymuşum be arkadaş bu formu bulduğuma kendim çok sevindim umarım şahsi olarak faydası olur ki olduğunu düşündüğüm için yazdım bunları herşeyin ilk faslı beni bitiyor alışınca sorun yok diye düşünüyorum en azından içim rahat oluyor ama o ilk tanışmalar yeni bi ortama tanımadığım insanları gördükçe çoğu kez soğuk ter atıyorum kendi adıma bi konu oldğunda ama bi arkadşmla bi yere gidip başkalarıyla görüşmek pek sıkıntı yaratmıyor kendimle ilgili bir çok konuda içim sıkılıyor daralıyorum ... hep acaba diye diye bi hal oluyorum bazen keşke doğmasaydım diyorum ... çok anormalim yani arkadaşlar biliyorum sizide sıktım okurken belkide uyuz olan dahi vardır bana ama çok görmeyin lütfen ... bunları yazarken bile acabalarla dolu sorular aklıma geliyor ... hiç birşeyi beğenmiyorum kendimle ilgili bi konuysa saçlarımda döküldü zaten stres sıkıntı derken mükemmelliyetçi bi yapım mı var acaba diye düşünüyorum ama oda değil çıkmazlardayım şu an aklıma gelenleri yazdım belki daha çok sıkıntılarım çıkar.... arkadaşlar benim durumumda olanınız varmı yada varmıydı yada vardıda düzeldimi nasıl ? ohh be rahatladım biraz bunları yazınca ... telkinleride 4 5 gün oldu dinleyeli zaten siteyle yeni tanıştım umarım tüm insanlık adına yararlı olur bu telkinler ...çok kaydadeğer bi platform burası umarım herkesin tüm sorunları çözülür sağlıklı mutlu bi yaşam içinde yaşarız inş. saygılarımla...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 01-06-2011, 01:45 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

MarEspEraNZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 171
364 Mesajinıza toplam 899 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the rough
Standart Cevap: Buraya yazarken bile çekiniyorum ... :(

hoşgeldin öncelikle ben bu kadar bile yazmamıştım hakkımda :)
çok güzel değişimler olacak emin ol

ama öncelikle küçük bir tavsiyem var imzana uygun bir resim daha çok yakışır sana :)

.
.

MarEspEraNZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-06-2011, 01:49 AM   #3 (permalink)

12 Mesajinıza toplam 30 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

hb. arkadaşım saol cevap verdiğin için umarım olur .... resmide tavsiyeni dikkate alarak değiştiriyorum :)
Alt 01-06-2011, 01:56 AM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 69
101 Mesajinıza toplam 260 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kuzzen is an unknown quantity at this point

aramıza hoşgeldin . senden ricam telkinleri sırasıyla yapman siteyi takip et her çok güzel olucak.
kuzzen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-06-2011, 02:02 AM   #5 (permalink)

hb. telkinleri akşamları yatana kadar dinliyorum şu an tüm telkinleri ekledim sırayla dinliyorum umarım etkisi olur ki ilk dinlediğim gün başımın ön kısmı ağrıyordu korktum başkta ama forumda çoğu kişide olmuş sanırım rahatladım sonra şu an başım ağrımıyor ama uzun süreden beri rüya görmüyordum dinlediğim ilk günden itibaren hergün garib garib rüyalar görür oldum kabus görmüyorum Allah tan. belkide görüyorum ama yataktan kaldırmıyor beni ....umarım herkes istediği gibi düzelir ve olur ...saygılar.
Alt 01-06-2011, 02:17 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

MarEspEraNZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 171
364 Mesajinıza toplam 899 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the rough

forumun ufak ufak değişik noktalarını incelersen yapman gerekenleri ve sorularına cevapları bulabilirsin

.
.

MarEspEraNZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-06-2011, 02:34 PM   #7 (permalink)

Tesekkür: 54
13 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Elegans is an unknown quantity at this point

Anlattıklarını birçoğu bendede var. Bazen bişeyler yazarken bende çekiniyorum. İş bulma konusunda da bi arkadaşım biyerde açık olduğunu söyledi. Başvursam alınacağımdan eminim. Ama gidemedim oraya gidince ne diyecektim, başvursam bile işe giderken yapabilir miyim edebilir miyim sıkıntısı yaşayacaktım. Bütün gün bilgisayar başındayım. Telkinleri dinlemeye çalışıyorum ailem bu telkinlerle iyi olacağıma inanmıyor. Dışarı çık gez dolaş insanlarla konuş böyle oturduğun yerden olmaz diyorlar. Bazen evde eksik gedik oluyor onları almaya çıkıyorum ama o zaman bile sıkılıyor içim kendime anlam veremiyorum. Telkinlere yeniden başladım önceden kısa süre dinlemiş bi etki alamayınca işe yaramıyor diye düşünmüştüm. 3 gündür dinlemeye çalışıyorum bu uzun sürecek inşallah. Hoşgeldin doğru yerdesin. Herşey istediğin gibi olur umarım.
Elegans isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2011, 12:58 AM   #8 (permalink)

anladım ... umarım düzelme olur elegans bunlara sebebiyet veren ne acaba diye düşünüyorum kesin cevap yok gene ... sonumuz hayrola...
Alt 04-06-2011, 02:42 AM   #9 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

İşsizlik canını sıkıyor. Askerden geldim diyince sen ilk etapta "acaba uyum süreci mi" diye düşünmüştüm. Çünkü insanların askerden dönüşte normal hayata uyum sağlaması biraz zaman alıyor.

- Kendine biraz daha zaman tanı.

- Bu arada telkinleri dinlemek de faydalı olacaktır. Telkinleri dinleme konusunda Rehber bölümüne göz atabilirsin. İlk sırada ego ve suçluluk ardından da güven çok işine yarayacaktır. Kendine güven güvenimin düştüğü dönemler de dinlediğim vazgeçilmez telkinlerimden :))

- Negatif düşüncelerinden kurtul. İlk yazdığın iletiye bir bak ne kadar olumsuz ifade var. Ruh halini yansıtıyor cümlelerin. Cümlelerini değiştirdikçe ruh halin de iyileşecek. Olumlamalardan faydalanabilirsin.

Asla yetersiz değilsin. Her insan bir potansiyele(belki de sonsuz bir potansiyel) sahip ve her insan değerlidir. Potansiyelimizin sınırlarını da biz belirliyoruz. Seçimlerimizle hayatımızı şekillendiriyoruz. Aynaya baktığımızda güzel/yakışıklı olduğumuzu düşünüyorsak öyleyizdir. Kendimizi öyle kabul etmişizdir. Önemli olan bizim kendimizi nasıl algıladığımızdır.

Karar verme noktasında önemli olan hayattan ne istediğimizi bilmek. Ne istediğini bilmek de yetmez. O isteğe ulaşmak için harekete geçmelisin.

Ebeveynlerimizi çok seviyoruz. Ama şu noktada çelişiyoruz. Onlar bizim kendimiz gibi olmamızdan çok kendi istedikleri gibi olmamazı istiyor. En azından annemle bu konuda çok tartışıyorduk. Tabi isteklerimiz uymadığında ya ben istemeyerek onun istediğini yapıyordum. Ya da yapmıyordum kocaman bir tartışma çıkıyordu. Sonu hüsran gözyaşı vs.
Şimdilerde kendi isteklerimi biliyorum o tür durumlarda daha akılcı çözümler bulmaya çalışıyorum. Düşünce ve isteklerimi sakinlikle anlatmaya ve onun da beni dinlemesini sağlamaya çalışıyorum. Dinlemiyorsa susuyorum. Kendi haline bırakıyorum. Dinlemeye hazır olduğunda tekrar konuşuyorum.

- Yapabilirsen "içini sıkan ve seni daraltan" ruh halinden de kurtul.

Kurtul kurt diyorum belki çok zor görünüyor ama bazen zıplamak kadar kolay olduğunu söylüyorlar. Duyunca delilik gibi geliyor belki de. Ama bu tavsiyeyi Amerikalı bir kişisel gelişim yazarının kitabından alıntıdır. :)

Doğru yerdesin şanslısın bu siteyi keşfettin. Burda çok güzel insanlar çok, faydalı paylaşımlar var. Aslında anormal falan da değilsin sadece sorunlarla nasıl başa çıkacağını bilmiyorsun.

Burda bunları yazdın diye sana kimse uyuz olmaz bence. En azından kendi adıma o tür olumsuz duygular geldiğinde kendime bunu yaşamak için izin vermiyorum. (Pembe gözlüklerden bakma modu)

Bazen kişisel anlamda en gelişmiş kişiler bile olumsuzluklardan nasıl kurtulacağını bilemeyebilir. Sabırla ve çabayla aşılamayacak engel yoktur.

Mükemmelliyetçilik insanı çok yorar. Önemli olan diğer bir konuda insanın kendisini olduğu gibi kabul etmesi. Hep diyorum "Kendini sevmelisin kendini sev ki başkaları da seni sevsin."

Kendini güvenden sonraki terichin de Sosyallik arttırıcı telkin olabilir.

Değişime inan, başaracağına inan.

Gülümse ve umutlu kal.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2011, 02:22 AM   #10 (permalink)

cevabın için çok tşklr... çok doğru yazmışsın tüm telkinleri dinliyorum şu an sanki düzelmeler olur gibi öyle hissediyorum karamsarlıktan olumsuzluklardan kurtulurum umarım ... telkinleri akşamları bol bol dinliyorum forumu geziyorum inş. iyi olur herşey ... umarım herşey gönlümüzce gibi olur tavsiyelerinizi dikkate alıcam arkdaşlar tekrardan tşkler...

Bookmarks