Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Telkin Harici Sorularınız

Uyarılar

Telkin Harici Sorularınız Sunuduğumuz Ana Başlıklarda Sorunuza Yer Bulamassanız, Telkinlere Dair Diğer Sorularınız..

Buraya yazarken bile çekiniyorum ... :(

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Telkin Harici Sorularınız Buraya yazarken bile çekiniyorum ... :( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız değerli gzlm, yukarıda saydığın,yaşadığın bütün ruh halleri tamamiyle diyebilirim bende var! çok eski bir sosyal fobikim.hayat boyunca kendimi hep eksik, özgüvensiz hissetmişimdir.bunu hergün, her an hissetmek artık içimi acıtmaktan öte yakıyor.aşırı özgüvensizkil,aşırı alınganlık, acaba ne derle hissi.....hepsi ama hepsi aynen ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkin Harici Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Telkin Harici Sorularınız nerededir kimdir Telkin Harici Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkin Harici Sorularınız hipnoz Telkin Harici Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkin Harici Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkin Harici Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

Buraya yazarken bile çekiniyorum ... :(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-06-2011, 12:19 PM   #11 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough
Standart Cevap: Buraya yazarken bile çekiniyorum ... :(

değerli gzlm,
yukarıda saydığın,yaşadığın bütün ruh halleri tamamiyle diyebilirim bende var! çok eski bir sosyal fobikim.hayat boyunca kendimi hep eksik, özgüvensiz hissetmişimdir.bunu hergün, her an hissetmek artık içimi acıtmaktan öte yakıyor.aşırı özgüvensizkil,aşırı alınganlık, acaba ne derle hissi.....hepsi ama hepsi aynen bende mevcut...üniversiteyi bitirdim,bu yıl işe başladım ama çok zor,berbat,rezil bir yıl geçirdim.iş arkadaşlarımla hep bir çatışma halindeyim.ya çok asabi oluyorum, ya çok kabuğuma çekiliyorum.her söylenene müthiş hassasiyet gösterip alınıyorum.herkesin bana anlayışla, ilgiyle,olgunlukla yakşalmasını bekliyorum.tabi bu durumum sadece sosyal fobi değil, 5 yıllık majör depresyonun da etkisile nüksediyor bende .kendimi korunmaya muhtaç küçük bir çocuk gibi hissediyorum. o eski hayat dolu halimden eser. yok. bazen hiç doğmamış yaşamamış olsaydım dediğim de oluyor... çok acı şeyler bunlar. ama atlatıcaz hepimiz inşaallah. önce Allahımıza teslimiyetimiz tam olacak, sonra yapmamız gerekenleri yapıcaz. üyelerin değişim hikayeleri kısımında iyileşme çabalarımı okumanı tavsiye ederim....sevgiyle kal....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

nurbanu25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2011, 12:58 AM   #12 (permalink)

gzlm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6
12 Mesajinıza toplam 30 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gzlm is an unknown quantity at this point

teşekkür ederim arkadaşım tek değilmişim zaten onu anladım :) saydıkların evet bendede mevcut bu sosyal fobi mi oluyor yani sıkıntımız sadece sf li olmak mı alınganlık konusunda aynıyız bende çok hassasım o konuda tavsiyeni dikkate alıcam ... umarım herşey dilediğimiz gibi olur sevgi ve saygılarımla...
Alt 27-06-2011, 01:29 AM   #13 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 96
123 Mesajinıza toplam 230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ac_milan_ac is an unknown quantity at this point

Hayat Boş Durma Coş
ac_milan_ac isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2011, 02:32 AM   #14 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 233
25 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sineff is an unknown quantity at this point

selam, nacizane ben de bir kac seyden bahsetmek isterim. neredeyse bir yildir telkinleri dinliyorum. ve cok faydasini gordum. telkinler ve olumlamalar sayesinde iyilesme kaydetmeden once hic bir zaman yasadigim anin icine giremeyen ve sadece yasadigim seylerle ilgili tavir ve davranislarimi kisa sure sonra degerlendiren acimasiz bir elestirmen gibiydim. ne kadar mukemmeliyetci olsamda kendimi bir turlu memnun edememistim. ve surekli bir suphe ve panik icindeydim. kendimde bi seylerin yanlis oldugunu ya da eksik oldugunu dusunuyordum. bunun var olusumla ilgili oldugunu saniyordum. gelisimim cok yavas oldu ve hala devam ediyor. ama artik elimden gelenin en iyisini yapmis olmak beni tatmin ediyor. surekli kendimle ilgili degerlendirme ve elestiri yapmaktan ve ani kacirmaktan kurtulmaya basladim. ben buyum, mukemmel olmam gerekmiyor diyebiliyorum. ve hata yapsam da yeterince, iyi olmasam da dunyanin yikilmadigini gormek cok hos. (o begenmedigim ufak hatalar yetersizlikler zaten benden baska kimsenin umurunda degilmis meger :) var olusumda bir kusur olmadigini, dusunce sistemimde bir yanlislik oldugunu, butun sikintilarimin yillardir bilincaltima benim ve cevrenin yuklemis oldugu olumsuz dusunme sisteminden kaynaklandigini once burada okuyup, sonra evet dogru olabilir bunu degistirmek icin caba sarfetmeye deger demistim. simdi ise bunun tamamiyle dogru olduguna dair bir kanit haline donusuyorum. bunda telkinlerin oldugu kadar olumlamalarin da buyuk katkisi oldu. telkinleri tavsiye edildigi sekilde dinlemenin yaninda duyabilecegin sesle, sik tekrarla ve ozellikle baslangicta kendini kabullenme icerikli olumlamalar yapmani tavsiye ederim. olumlama yontemini biliyor olmama ragmen istikrarli bir sekilde uygulayamamistim. 21 gun kuralina uyarak bunlari yaparsan cok daha hizli gelisim gorebilirsin. forumdaki bilincaltinin bilinmeyenleri ve cekim yasasi, olumlamalarla ilgili bolumlere ozellikle zaman ayirmani da isterim. sevgiler.
sineff isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2011, 12:54 PM   #15 (permalink)
Teğmen

x-men33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 198
84 Mesajinıza toplam 279 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
x-men33 is an unknown quantity at this point

Telkinleri dinliyorum ancak olumlama konusunda bilgim yok pek. Nerden başlamam gerek olumlama konusuna?Yardımcı olabilir misiniz?

[Âl-i İmran Sûresi 139. Ayet]
x-men33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2011, 03:07 PM   #16 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 233
25 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sineff is an unknown quantity at this point

R. sanal'in kuantum kodlama isminde ufak bi kitabi var. hayatimizi olumsuz etkileyen cekirdek inanclarimizi hedef alarak yazmis oldugu olumlamalardan olusuyor. her bir basliga 21 gun ayirmak lazim. basta bu sure insanin gozunde buyuyor, hemen hepsini okumak 3 ondan 5 bundan halletmek istiyor problemleri ancak kesinlikle sonuc almak icin bir olumlama konusuna en az 21 gun devam edip sonra digerine gecmek gerekiyor. ben bu hatayi yaptim baslangicta, ama anladim ki 21 gunler oyle ya da boyle geciyor ve duzgun olumlama yapinca gecerken yaninda olumsuzluklari da goturuyor. o kitabi tavsiye ederim. hem kucuk hafif olmasi nedeniyle cantaya falan kolayca sigiyor. sonra bir de ben olumlamayi cok yavas bir bicimde okuyarak ses kaydi olarak kaydediyorum telefona, dinlerken tekrarlayabilecegim bir ortamdaysam oyle yapiyorum, vapurda otobuste vs, tekrarlamadan sadece dinliyorum. cok tekrar ise yariyor cunku. kolay gelsin :)
sineff isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks