Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkin Harici Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkin-harici-sorulariniz/)
-   -   KENDINIZDE HİÇ BEĞENMEDİĞİNİZ YÖN NE? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkin-harici-sorulariniz/372005-kendinizde-hic-begenmediginiz-yon-ne.html)

the desert 07-06-2009 09:15 PM

KENDINIZDE HİÇ BEĞENMEDİĞİNİZ YÖN NE?

Herkesin kendınde hiçç beğenmediği bır yön kesin vardır..hadi paylaşalım.....sevincli

the desert 07-06-2009 09:16 PM

Cevap: KENDINIZDE HİÇ BEĞENMEDİĞİNİZ YÖN NE?

meselaaa benn kendımde en kucuk bır sorunu bıle dert edıyorum o yonumu hıc begenmıyorum..ağla2.yanı başkaalrına anlatabıldığım kadarıyla anlatıorum amaa aaa sen buna mı taktın dıolar ama ben uzuluorum..nıye oyle oldu die..sad456..yaa bıde duygusallıktan oluo bu sanırım.....yanii bazen kendımı gerçekten boşu boşuna uzduğumu farkedıorum ama iş işten geçio..psikopatmıyım neyim:(

gülpor 07-06-2009 09:56 PM

Sevmediğim yönümüde seviyoruumsevincliçünkü oda bana ait,hem mükemmel olmak zorunda değilim...sadece , her geçen gün bunun için uğraşıyoruumm...her insanın saçmalama lüksü vardır bence,çünkü oda bi deneyiimm...yaaa böyle arkadaşlaarkahvesmiley

smil56al sana kocaman bi gülümseme desertt...

the desert 07-06-2009 10:13 PM

bayıldım cnm benım o kocaman şeker mı şeker gulumsemene teşekkurler...:D

cadi_bm 09-06-2009 04:05 PM

Merhaba benim sevmediğim yönüm fazla mükemmel oluşumsmil56 şaka şaka.
Ben kendimi sürekli başkalarına açıklama yaparken buluyorum yanlış bişey var ama nerde bilmiyorumdusun2. insanları ihmal ediyorum galiba ya da fazla mı duyarlıyım acaba bilemiyorum. O nedenle herşeyi sürekli takip insanları takip etmem gerekiyor buna iyi davrandım mı, diğerine yanlış bişey söylemedim inşallah şeklinde bu da beni yoruyor özellikle şu iki hafta mahvoldum diyebilirim sad456

lale85 09-06-2009 04:13 PM

benimde en sevmediğim yönüm kendimi çok kötü hissettiğimde hiç olmucak insana bile derdimi anlatırım sonra da pişman olurum nie buna anlattımki derim bu özelliğimden yavaş yavaş vazgeçmem lazım sinirimi bozuyosevincli

lale85 09-06-2009 04:15 PM

bu arada sadece bi tanecik mi daha bir sürü vardaO0ama azalttım sayılır eskiye oranlasuper

ayses 09-06-2009 06:38 PM

hıc olmayacak seylere canımı sıkıyorum sonra donup baktıgımda ne kdar bos oldugunu gorunce bı daha canımın sıkılması huyumdan nefret edıyorum:)

uyguner 09-06-2009 06:59 PM

çok sakinim ve panik ile endişe diye bir duyguyu hiç hissetmiyorum. Bir gün evimizin bacası yanmaya başladı. Ben o sırada mutfakta birşeyler atıştırıyordum. Babam bir telaş bir panik geldi "oğlum ev yanıyor" dedi. Benim verdiğim cevap "bi dakka şunu bitirip geliyorum" :) Herşeyde böyleyim çok fena yaaa

Siyahça 09-06-2009 07:49 PM

eskiden olsa, ya da eski ben olsa, en az birkaç sayfa yazardı bu konuya...hatta öyle detaylar bulurdu ki, kendini çok iyi tanımakla övünürdü!

ama şimdiiiiii!...sevincli

beğenmediğim yönüm yok, Allahım bunu farkettirdiğin için ve böylesine kendimi kabullenebilmemi sağladığın için teşekkür ederim...hatalarımı en iyi sen görüyorsun, bunlar için özür dilerim...elimde olmadan yaptıklarımdan da yine kendim sorumluyum biliyorum, lütfen beni affet! ve seni çok sefüom Allaaaammm! sevincli

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:15 PM.