Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Telkin Harici Sorularınız

Uyarılar

Telkin Harici Sorularınız Sunuduğumuz Ana Başlıklarda Sorunuza Yer Bulamassanız, Telkinlere Dair Diğer Sorularınız..

yardıma ve tecrübeye ihtiyaç var

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Telkin Harici Sorularınız yardıma ve tecrübeye ihtiyaç var Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız herkese merhaba şu anda yardıma ihtiyacım var neden derseniz ben en az 6 aydır kendi mi temizlemeye ve hayır demeyi öğreniyorum her sabah ve akşam olumlama yaparak kendimi şımartıp bilinç altıma olumlu düşünceler yoluyorum benliğimi egomu mevcut gücümü sevdiğimi barış ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkin Harici Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Telkin Harici Sorularınız nerededir kimdir Telkin Harici Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkin Harici Sorularınız hipnoz Telkin Harici Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkin Harici Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkin Harici Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

yardıma ve tecrübeye ihtiyaç var

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-03-2009, 01:04 PM   #1 (permalink)
Teğmen

esen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 189
152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esen27 will become famous soon enoughesen27 will become famous soon enough
Standart yardıma ve tecrübeye ihtiyaç var

herkese merhaba
şu anda yardıma ihtiyacım var
neden derseniz
ben en az 6 aydır kendi mi temizlemeye ve hayır demeyi öğreniyorum
her sabah ve akşam olumlama yaparak kendimi şımartıp
bilinç altıma olumlu düşünceler yoluyorum
benliğimi egomu mevcut gücümü sevdiğimi barış içinde ve uyum içinde olduğumu içimdeki ışığı ve enerjiyi önce kendime sonra çevreme yayarak bunun bana çoğalarak döneceğini söylüyor ve kendimi seviyorum.
bunun sonuçlarını şimdiye kadar olumlu olarak topladım
fakat üç gündür resmen hayatımda hiç bir ekstra bir şey olmamasına karşın
kendimi okadar kötü hisediyorumki sanki o ben ben değilim
olumlama yaptığım halde
cd dinlemeyi aksatmadığım halde ağlamak ve isyan etmek isteği oluştu olumlu olan herşeyi bile yapımda olmadığı halde olumsuz düşünmeye başladım
kısaca kendimle şavaş halimdeyim bunu atlatım sanıyordum ama
şu anda çaresiz bir bekleyiş içindeyim
bu savaşı kazanmam lazım
yapmam gerekeni bilmiyorum
recrübeli arkadaşlardan zorlu dönemim için yardım istiyorum
yazım biraz uzun oldu ama herhalde yazma ihtiyacı hissetim bunuda bilmiyorum
şimdiden bana yardım edecek arkadaşlara teşekkür ederim saygılar
mutluluk elimin altında ama uzanıp alma yolunu üç gündür
kaybettim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
esen27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-03-2009, 02:06 PM   #2 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Esen' cim bu yaşadıkların çok normal, tecrübeyle sabit.

Arınmalara başladığımız zaman negatif egomuz işin ciddiyetinin farkına varır ve son kozlarını oynamaya başlar. Genelde son gücüyle iş başına geldiği için biraz kuvvetli hisler, olumsuzluklar yaşaman normaldir. Ama güzel olan tarafı geçici olmasıdır :)

Bu zamanlarda kendine ve yaptığın şeylere kötü anlamlar yüklemektense (yapamadım, başaramadım gibi ) olaylara dışarıdan bakman çok çok çok faydalıdır. Anlamlar yüklemeden içinden gelen hisleri olumsuz olsalar bile yaşaman gerek. Evet hayatımızı güzelleştirmeye çalışıyoruz fakat, kötü hislerimiz tamamen bizlerden gidiyor mu - elbette hayır. Zaman zaman dönüyorlar ama eskisi kadar etkilemıyorlar, en büyük farkı bu.

Eğer bu dönemi refah içinde, geçici olduğunu ve negatif egonun bir oyunu olduğunu bilerek atlatırsan ileride etkilerini daha az ve farkındalıkla yaşarsın canım benim.

Bu zamanlarda kendine biraz zaman ayır, sevdiğin şeyleri yap, uzan yat dinlen, gezip dolaşmaya çık, kendine vitamin salataları hazırla meyvelerden oluşan... Ama her ne olursa olsun kendinin yanında olduğunu ve kendini her ne olursa sevmekten vazgeçmeyeceğini belirt kendine.

Bizler hep yanındayız, ihtiyacın olduğu her an

Sevgiler.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-03-2009, 02:13 PM   #3 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute
Question

Alıntı:
esen27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
herkese merhaba
şu anda yardıma ihtiyacım var

bunun sonuçlarını şimdiye kadar olumlu olarak topladım
fakat üç gündür resmen hayatımda hiç bir ekstra bir şey olmamasına karşın
kendimi okadar kötü hisediyorumki sanki o ben ben değilim
olumlama yaptığım halde
cd dinlemeyi aksatmadığım halde ağlamak ve isyan etmek isteği oluştu olumlu olan herşeyi bile yapımda olmadığı halde olumsuz düşünmeye başladım
kısaca kendimle şavaş halimdeyim bunu atlatım sanıyordum ama
şu anda çaresiz bir bekleyiş içindeyim
bu savaşı kazanmam lazım
yapmam gerekeni bilmiyorum
recrübeli arkadaşlardan zorlu dönemim için yardım istiyorum
yazım biraz uzun oldu ama herhalde yazma ihtiyacı hissetim bunuda bilmiyorum
şimdiden bana yardım edecek arkadaşlara teşekkür ederim saygılar
mutluluk elimin altında ama uzanıp alma yolunu üç gündür
kaybettim

Selamlar esen,
Kutupluluk ya da düalite içinde yaşadığımız dünyanın ve sistemin en belirleyici niteliklerindendir.
Düalite her iki yanıda ve her durumu içinde barındıran bir sistem olduğundan, herşeyde iniş ve çıkışlar - gel gitler olur.

Yaptığın çalışmalar ve telkinlerle sonuçları topladığını söylemişsin, bu da demektir ki; hayatında beklediğin değişiklikleri ve gelişimi başlatmışsın ve yaşıyorsun.

Şu an içinde bulunduğun ruh ve zihin hali senin yeni yetilerini ve isteklerini gerçekleştirmen için sana sunulan bir alan.
Bu alanda rahat ve zinde hareket etmek için yeni stratejiler geliştirmek üzere çalışma yapmak için fırsat olarak görebilirmisin?

Bu içinde bulunduğun durumdan ne öğrenebilirsin?
Sana ne anlatmaya çalışıyor, hangi niteliklerini parlatmak için bu durumdasın?

Amaçlarını ve kendini sabote etmek için en çok yaptığın nedir?
Bunları nasıl değiştirebilirsin? İlk ne yapmalısın?

Şu an içinde bulunduğunu söylediğin hal seni nasıl besliyor?

Yeni oluşturduğun bakış açını hangi tema üzerine kurmak istediğini düşünerek o konuda ileri harekete geçmeye başlamakta bir seçenek,

Şu anda nelerden dolayı mutluyum/huzurluyum/zenginim?
Mutlu hissetmek için nelerr yaparım/yapmak isterim?

Olumlu düşünme ve mutluluk birer seçimdir seninde dediğin gibi.

Eski zihinsel sürecinin hala işgördüğünü test etmek-emniyet duygusu için- ve yakın zamanda gerçekleşmesi muhtemel değişim sancılarıyla başetme heyecanı - güvenli bölgeden çıkış - v.b. nedenlerini gözden geçirerek sorgulaman ve varsayımlarını gözden geçirmen işe yararmı sence?

Şu an hissettiklerini hangi durumlardaki hislerine benzetebiliriz?
Sınav öncesi hisler, ödevini yapmadan okula gitme, değerli bir eşyaya zarar verme, yeni bir şehre gitme, v.b.

Ve bu süreci kabul etmek, olağan karşılamak için nasıl bir tavır takınmak istersin?

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-03-2009, 07:22 PM   #4 (permalink)
Teğmen

152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

verdiğin bilgiler için teşekkürler
benim bu olumsuzlukları yaşamamın normal oldığunu yazıyorsun
evet egomla savaş içindeyim bunu hisediyorum
bu engeli nasıl aşacağımı bilmiyordum hatam veya eksiğim desem daha doğru olur
şimdi anladım olumlama için vakit ayırıyorum ama cd dinlemeleri oda mp3 ile yapıyor
kendime 24 saat içinde başka bir zaman ayırıp dinlenme süreci vermiyorum
şimdi anladım sadece gece yarım saat 100 yüz düşünce gücün okuyorrum okadar
demekki kendi ego ve mutlak gücümüze zaman ayırmamız gerekirmiş
her şey için tekrar teşekkür ler bütün olumlu düşünceler sizin olsun
saygılar

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
Alt 06-03-2009, 07:29 PM   #5 (permalink)
Teğmen

bu soruları kenmdime sorup cevabını sizlerle paylaşacağım
gelgitleri yşadığımın farkındayım ama nasıl çıkacağımı bilmiyordum şu anda kendimle tekrar
yüzleşmem lazım
farkına vardım inanıyorum verdiğniz bilgileri uygulayıp tekrar enerji ve mutlak gücüme kavuşacağım.
kendimle yüzleşince yaşadıklarımı sizlerle paylamak üzere
paylaşım ve yardımlarınız size büyük bir ışık olarak dönmesi dileğiyle saygılar

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
Alt 06-03-2009, 08:31 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

Alıntı:
bu soruları kenmdime sorup cevabını sizlerle paylaşacağım
gelgitleri yşadığımın farkındayım ama nasıl çıkacağımı bilmiyordum şu anda kendimle tekrar
yüzleşmem lazım
farkına vardım inanıyorum verdiğniz bilgileri uygulayıp tekrar enerji ve mutlak gücüme kavuşacağım.
kendimle yüzleşince yaşadıklarımı sizlerle paylamak üzere
paylaşım ve yardımlarınız size büyük bir ışık olarak dönmesi dileğiyle saygılar

sevgili esen,

sende benim başlarda düştügüm hataya düşmüşsün gibi geldi bana:)refleks haline gelmiş aman olumsuz düsünüyorum panigi benim için cok zor geçen bir süreç olmustu.

canım bu kazanman gereken bir savaş degil olumsuz düsüncelerde senin onlarında saygı ve sevgıne ihtiyacı var.sen onları görmezden geldikçe sana geldiklerinde arkanı dönüp olumlama yaptıkça onlar sana kendilerini göstermek için daha da güçleneceklerdir.sev bakalım onları emın ol senın sevgını aldıklarında senı rahat bırakacaklardır.nolursun savasma onlarla onlar düşmanın degil.

sevgiler
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2009, 10:26 AM   #7 (permalink)
Teğmen

çok teşekkürler
çok büyük bir hata iinde olduğumun farkına sizlerin sayesinde
farkına vardım
ben bunu kazanılacak bir savaş olarak gördüm
ve yaşadm
mertonun da dediği gibikendini sabote etmek için hangi duyguları beslediğimi düşünmemi üstemiş
ilki olumsuz düşüncelerimi sevmediğimi keşfettim
ve istemeden onları beslsdiğimi sayenizde öğrendim
evet hatalarımı ve olumsuz düşüncelerimi çok seviyor onların hayatıma çok şey katığını düşünüyor
onlara teşekkür ediyor barış içinde yaşıyorum.
bütün arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşşekkür ederim
bütün güzel paylaşım için teşekkürler
saygı ve sevgilerimle

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
Alt 09-03-2009, 12:18 PM   #8 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute
Lightbulb Tebrikler!

Alıntı:
çok teşekkürler
çok büyük bir hata iinde olduğumun farkına sizlerin sayesinde
farkına vardım
ben bunu kazanılacak bir savaş olarak gördüm
ve yaşadm
mertonun da dediği gibikendini sabote etmek için hangi duyguları beslediğimi düşünmemi üstemiş
ilki olumsuz düşüncelerimi sevmediğimi keşfettim
ve istemeden onları beslsdiğimi sayenizde öğrendim
evet hatalarımı ve olumsuz düşüncelerimi çok seviyor onların hayatıma çok şey katığını düşünüyor
onlara teşekkür ediyor barış içinde yaşıyorum.
bütün arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşşekkür ederim
bütün güzel paylaşım için teşekkürler
saygı ve sevgilerimle
Esen selamlar,

Harika çıkarımların olmuş, kendin ve içinde bulunduğun ana olan kabulün artmış....

Eminim kendine olan koşulsuz sevgin, kendini ve geçmişini olduğun gibi kabul ederek harakete geçmeni sağlıyor.

Senden gelenleri okumak ve farkettiklerini görmek çok güzel. İşte bir kişi daha kendi rüzgarını arkasına alarak ilerlemeye başladı...

Tebrikler.

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2009, 01:17 AM   #9 (permalink)
Teğmen

Standart Cevap: yardıma ve tecrübeye ihtiyaç var

insan bazen görmek istediklerini görüyorr
bunu fark etiğimde egomla barış imzaladım ve onu sevdiğimi söyleyince herşey değişime uğradı içimdeki ses beni artık rahatsız etmiyor biiyorumki üst benliğimi devreye sokunca
onun varlığını önemseyince
egomuda sevince
benim gittiğim yol doğru ve güvenilr oluyor
yavaş vegüvenli gitmeyi kendime ilke edindim
bunu bilinçaltımla egomla üst benliğimle açık açık
konuştum onlar bana ben onlara saygı duyuyorum
hayat daha güzel geçiyor
herkes çok mutlu
tabiii çevremde bunu kabu etmeyen ve red edenler bu halimden çok mutsuz ama bu konuda benim yapabilecek bir şeyim yok bunu duyunca tepki veriyorlar
bu da beni daha güçlü kılıyor
e bu yolda karşımıza engeller çıkacağının bilincindeyim artık
bu davranışların kendimi denememde katkıda bulunuyor

yaradan insanlara iyi ve güzel istenen herşeyi
çok güzel bir şekilde sunuyor

yeterki isteyin ve şükür edin diyor
daha ne yazabilirimki
sabırla evrenden gelenleri kabul etmeyi seçiyorum

sevgi ve saygılarla

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
Alt 03-11-2009, 08:29 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Standart Cevap: yardıma ve tecrübeye ihtiyaç var

bu siteye gireli bir seneyi geçti
ama bu zaman zarfında hayatımda ufak ufak fakat taşları yerine oturtarak epey değişim .
yaşadım ve yaşamaya
devam ediyorum herşey KİTABlarda yazildğı gibi hemen olmuyor,geçmişi önümüze dökmeden hayatınız düzene girmiyor
koşulsuz afetme ve özgürleşme olmadan
hiçbir şey olmuyor
ogomuzu susturmadıkça önce kendimizi
sonra diğer insanları sevip olduğu gibi kabul etmezsek
seni seviyorum kelimesini gönülden söylemedikçe
taşlar yerine oturmuyor.
Yaradanın bize verdiği
sabır ve sevgiyi akılıca kullanırsak
yolumuz uzun ama çok güzel oluyor
daha yolun başındayım ama çok mutluyum
bana yol gösteren sitedeki değerli arkadaşlarıma
teşekkürü borç biliyorum