Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Telepati

Uyarılar

Telepati Telepati

telapeti...(güzel bir anlatım)

Gizemli Konular ve Telepati telapeti...(güzel bir anlatım) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Telepati nasıl yapılır başlığı altında yayınlamış olduğumuz yazı aslında site üzerindeki diğer yazılara oranla en çok ilgi çeken yazı oldu. Telepatiye karşı olan bu genel merak hususunda bende konu ile ilgili yeni bir yazı yayınlama isteği hissettim. Bu yüzden sizlere ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telepati telkin cd indir izle İstanbul Telepati nerededir kimdir Telepati çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telepati hipnoz Telepati olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telepati hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telepati kuantum düşünce kitap haberi

telapeti...(güzel bir anlatım)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-12-2009, 11:34 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

çok_mutlu:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 645
228 Mesajinıza toplam 1,903 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura about
Standart telapeti...(güzel bir anlatım)

Telepati nasıl yapılır başlığı altında yayınlamış olduğumuz yazı aslında site üzerindeki diğer yazılara oranla en çok ilgi çeken yazı oldu. Telepatiye karşı olan bu genel merak hususunda bende konu ile ilgili yeni bir yazı yayınlama isteği hissettim. Bu yüzden sizlere telepati konusunda gerekli eğitimi verebilmek için elimden geleni yapacağımı bilmenizi isterim.
Bir önceki yazımızda telepatiye örnek olarak karşıdaki kişinin yerine kendimizi koymamız gerektiğinden bahsetmiştik. Bir nevi empati yöntemi ile telepati kurma şeklinde gerçekleşmekteydi. Şimdi bu duruma farklı olarak değişik bir yöntemi size anlatacağım. Bu yöntem tamamen karşıdaki kişinin zihni ile direk bağlantı kurma şeklinde gerçekleşmektedir. Bilmenizi isterim ki insan beyninin yaymış olduğu frekanslar (bilimsel olarak kanıtlanmıştır) yaklaşık 10.000 km kadar bir mesafe kat edebilmektedir (kurşun materyali etkiyi azaltır,beyin frekanslarını engelleyebilen tek madde kurşundur). Yani oturduğunuz yerden yaklaşık olarak 10.000 km kadar ilerideki bir kişi ile iletişim kurabilmeniz mümkündür. Peki bu nasıl olabilir?
Şimdi size farklı bir bilgi vereyim. Aslında hepimiz inansakta inanmasakta,farkında olsakta olmasakta her an telepati yapabilmekteyiz ve yapmaktayız. Siz herhangi bir kişiyi düşündüğünüz anda o kişi ile sizin aranızda metafiziksel bir bağlantı oluşmaktadır. Bunu karşıdaki kişinin beyni ile sizin beyniniz arasında uzanan bir kablo gibi düşünebilirsiniz. Uzaktan şifa öğretilerinde de kullanılan temel esas budur. Şifacılar, karşıdaki kişiye bu bağlantı sayesinde etki gösterebilmektedirler. Bu bağlantıyı nasıl kuracağız diye düşünebilirsiniz. Yukarıda yazdığım şekilde,extradan bir teknik uygulamanıza hiç gerek yoktur. Siz, kişiyi düşündüğünüz anda zaten o bağlantı otomatik olarak kurulmaktadır. Bilimsel olarak yapılan deneylerde ikizlerin birbirleri ile aralarında kilometreler olmasına rağmen birinin herhangi bir duygu yoğunluğu yaşadığı anda ötekininde aynı şekilde bu duyguyu hissettiği kanıtlanmıştır. Aradaki bu enerji akışını sağlayan ise beynin o duygu anında yaydığı frekanslar ve onları tetikleyici olan vücudun ürettiği hormonlardır. Hemen hemen hepinizin birtakım olaylar gerçekleşmeden önce bu olayları hissettiği olmuştur. Peki bu adımlar nasıl gerçekleşmektedir? Anlatalım;
Öncelikle, iletişim kurmak istediğiniz kişiyi gözünüzün önünde canlandırmanız gerekir. Bu işlemi yaparken sizlere tavsiyem kesinlikle hiçbir şekilde rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortamda bulunmanız gerektiğidir. Ortamı sağladı iseniz şimdi rahat bir şekilde oturun. Hatta telepati öncesinde mümkünse duş alın, aldığınız duş ile suda bulunan statik elektrik sizin beyin faaliyetlerinizi arttıracaktır. Abdestin sırrı… Ayrı bir konu… Ortamı hazırladığınızı varsayıyorum, şimdi iletişim kurmak istediğiniz kişiyi gözünüzün önünde imajine edin. Kişi şuanda gözünüzün önünde. Şimdi bir miktar durugörü kullanmamız gerekmektedir. Kişinin bulunduğu ortamı görmeye çalışın! Bir odadamı yoksa sokakta herhangi bir yerdemi! Zihninizde belli belirsiz bir mekan oluşmaya başlayacaktır. Aslında çok yaklaştınız, yanlış olma ihtimalide mümkündür ama siz bunu gözardı etmelisiniz. Şüpheye düşmeden aynı şekilde ortamı imajine etmeye devam edin. Kişiyi kendisi ile beraber bir ortam içerisinde gördünüz. Masasında ders çalışıyor yada bir arkadaşı ile bir konu konuşmakta. Buraya kadar çok iyisiniz. Şimdi o kişiye göndermek istediğiniz bilgiyi en sade bir biçimde tekrarlayın. Örnek olarak, sizi aramasını istiyorsunuz. “Merhaba ben …. beni duyuyormusun beni hissediyormusun” vs… gibi uzun kelimeler üretmeyin. Bunlar frekansların karmaşıklığına yol açacaktır ve algılanmanızı etkisiz kılacaktır. Bunun yerine “Beni ara” şeklinde kısa ve öz olarak talebinizi ileteceğiniz kelimeler seçin. Zihinleriniz arasında oluşan köprü üzerinden bu frekans karşı kişi nerede olursa olsun onun zihnine aktarılacaktır. Bu kelimeleri birkaç kez tekrarlayın. Gözlerinizi açın. 5 dk lık bir mola verin kendinize. Başka şeylerle uğraşın bir bardak çay için vs.. Daha sonra tekrar aynı şekilde odaklanma sağlayarak aynı frekansları tekrar gönderin. Bunu en fazla 3 kez yaptığınızda kişi sizi algılayacaktır. Bundan hiçbir kuşkunuz olmasın. Başarısız olabilirmiyim? Çok çok düşük bir ihtimal. Çünkü yukarıda da belirttiğim gibi bunu zaten bilinçli bilinçsiz her an gerçekleştirmektesiniz. Kişi frekanslarınızı algıladığı andan itibaren, size mutlaka bir geri dönüş yapacaktır. Bu hemen olmayabilir, çünkü onun zihni o anda kendi ortamını algıladığı ve oraya göre hareket ettiği için hemen netice beklemeniz yanlış olur. Fakat bilin ki o kişi sizi mutlaka algılamıştır ve bunun neticesi size yansıyacaktır.
Anlatmış olduğum bu yöntem üzerinde biraz çalışmanızı rica ediyorum. Hatta dilerseniz bir günlük tutabilir, yapmış olduğunuz çalışmalarda yüzde kaç başarı sağladığınızı hesaplayabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmam hususunda bu notlarınız da benim için çok önemli olacaktır. Dileyen arkadaşlarımız yorumlarını burada bizler ile paylaşabilirler. Hepinize başarılar diliyorum

Alıntıdır...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

çok_mutlu:) isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-12-2009, 04:12 PM   #2 (permalink)
Teğmen

altann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 250
46 Mesajinıza toplam 227 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
altann is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: telapeti...(güzel bir anlatım)

kısa mesafede cok oluyoda uzun da daha beceremedim:)
altann isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-12-2009, 05:12 PM   #3 (permalink)
Teğmen

aprilrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 132
125 Mesajinıza toplam 805 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really nice

Alıntı:
altann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kısa mesafede cok oluyoda uzun da daha beceremedim:)
Sevgili altann; telepati ile ilgili okuduğum bir makalede, telapatinin uzak mesafelerde çok
daha etkili olduğunu yazıyordu.

Bilginize :)
aprilrose isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2009, 09:07 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

228 Mesajinıza toplam 1,903 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura aboutçok_mutlu:) has a spectacular aura about

uzun mesafe kısa mesafe farketmez telapeti mesafeyi bile affetmez:))

çok_mutlu:) isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2009, 11:26 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,124
285 Mesajinıza toplam 1,362 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevresim will become famous soon enoughnevresim will become famous soon enough

güzel paylaşım teşekkürler.konuyu kaybetmiyim diye de yazıyorum bi daha okumak istiyorum.,ilgimi çekti açıkcası.
Alt 28-12-2009, 06:28 AM   #6 (permalink)

salvadore_xp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 162
182 Mesajinıza toplam 846 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura about

Açık bir dille yazılmış. Telepatiye özel bir ilgim yok. İnancım da zayıf. Ama ummadığım kadar da basit gözüküyor. Şimdi ise denemeye değer buluyorum.
Tam anlamıyla tanıyamadığımız, bazı yerlerde karşılaştığımız ve tekrar karşılaşıp konuşmayı umduğumuz durumlarda o kişiye de mesajlar gönderilebilir mi? Ama kişi ile tesadüfen 1-2 defa görüşmüş durumdayız. Telefon olmadığına göre beni aramasını bekleyemem, adresimi de bilmediği için çat kap gelmesi gibi alakasız bir ihtimal zaten olamaz. Lakin yolda tekrar karşılaşmayı, konuşmayı dileyebilirim. Bu çekim yasasıyla alakalı gibi. Aslında çekim yasası, raiki ve diğer bilişsel ve ruhsal faaliyetler telepati temeli üzerine kurulmuş gibi. Ya da yanılıyorum.
Ama karşılaştığım her insana mesaj gönderebilecek güce sahip miyim? Gönderdiğim mesajlar da o işinin aklına nasıl düşecek? Onu da merak ediyorum...
salvadore_xp isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2009, 07:05 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

bulunduğun yere gelmesini isteyebilirsin çekimlede alakalı biraz:))

Alt 28-12-2009, 08:45 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

bayşegül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,788
501 Mesajinıza toplam 3,169 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to behold

cok mutlu cum çok güzel paylaşım ellerine sağlık
ben çok defa denedim ve çok güzel sonuçlar aldım
genelde de hemen olur..

iletişim kurmak istediğin kişiyi düşünmek bile yeterli oluyor
bayşegül isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2009, 12:26 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 34 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sümeyye özçakır is an unknown quantity at this point

telepati nasıl yapılır
sümeyye özçakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2009, 12:28 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 34 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sümeyye özçakır is an unknown quantity at this point

duyuyor mu anlıyor mu ve tabii ki cevap veriyor mu yoksa duymamış gibi mi yapıyor
sümeyye özçakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« Ses | - »
Seçenekler
Stil