Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-12-2009, 06:28 AM   #6 (permalink)
salvadore_xp

salvadore_xp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 162
182 Mesajinıza toplam 846 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura about
Standart Cevap: telapeti...(güzel bir anlatım)

Açık bir dille yazılmış. Telepatiye özel bir ilgim yok. İnancım da zayıf. Ama ummadığım kadar da basit gözüküyor. Şimdi ise denemeye değer buluyorum.
Tam anlamıyla tanıyamadığımız, bazı yerlerde karşılaştığımız ve tekrar karşılaşıp konuşmayı umduğumuz durumlarda o kişiye de mesajlar gönderilebilir mi? Ama kişi ile tesadüfen 1-2 defa görüşmüş durumdayız. Telefon olmadığına göre beni aramasını bekleyemem, adresimi de bilmediği için çat kap gelmesi gibi alakasız bir ihtimal zaten olamaz. Lakin yolda tekrar karşılaşmayı, konuşmayı dileyebilirim. Bu çekim yasasıyla alakalı gibi. Aslında çekim yasası, raiki ve diğer bilişsel ve ruhsal faaliyetler telepati temeli üzerine kurulmuş gibi. Ya da yanılıyorum.
Ama karşılaştığım her insana mesaj gönderebilecek güce sahip miyim? Gönderdiğim mesajlar da o işinin aklına nasıl düşecek? Onu da merak ediyorum...
salvadore_xp isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla