Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

basitçe kağıt döndürme

Gizemli Konular ve  Telekinesis   basitçe kağıt döndürme Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . basitçe kağıt döndürme merhaba arkadaşlar telekinezide ilk adım kağıt döndürme olayıdır.hiç yapmamış veya yeni başlamış arkadaşlarla sonucunu hemen görüp motive olmalarını sağlicak bi teknik paylaşmak ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   basitçe kağıt döndürme telkin cd indir izle İstanbul basitçe kağıt döndürme nerededir kimdir basitçe kağıt döndürme çekirdek inanç temizliği İzmir bursa basitçe kağıt döndürme hipnoz basitçe kağıt döndürmeolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi basitçe kağıt döndürme hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 basitçe kağıt döndürme kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

basitçe kağıt döndürme

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 13-10-2007, 10:47 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MaviTürkü is an unknown quantity at this point
Standart basitçe kağıt döndürme

merhaba arkadaşlar telekinezide ilk adım kağıt döndürme olayıdır.hiç yapmamış veya yeni başlamış arkadaşlarla sonucunu hemen görüp motive olmalarını sağlicak bi teknik paylaşmak isterim.bunu pipettede deneyebilirsiniz sonuç vercektir.

düzeneğimizi hazırlıyoruz (kağıdı iğneye batırmıyoruz sadece üzerine koyuyoruz) veya pipetimizi alışılmış olarak bir ampülün üstüne koyuyoruz.rahatlıyoruz ve konsantre oluyoruz.ellerimizi kağıdın veya pipetin iki yayına koyuyoruz (üstten işaret veya orta parmaklarımızı birleştirirsek daha hızlı sonuç alırız) ve konsantre olmuş bi şekilde bekliyoruz .bir müddet sonra kendiliğinden dönmeye başlicaktır.döndüğünü görmek bize ilerki aşamalar için moral ve motivasyon vercektir.bu teknik sadece kafasında dönermi acaba diye şüphe olanlara içlerinde cevap bulma imkanı vercektir.günde yarım saat yararlı çalışmalarla herkes telekinezi yapabilir.tabiki söylediğim gibi bu teknik sadece ilk baştaki soruları yenmek içindir.elbette kağıdın veya pipetin dönmesi hiçbirşey ifade etmez gördüğünüz gibi hiçbirşey düşünmedende enerjiniz kendi kendine onu çevirir,bizim hedefimiz kağıdın veya pipetin istediğimiz zaman istediğimiz yere dönmesi olmalıdır.

sevgiler..

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Okunmamış 27-06-2008, 01:30 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 52
69 Mesajinıza toplam 378 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
manyaklik is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: basitçe kağıt döndürme

evet uzun süredir telekinezi ile ilgilenmekteyim ve kağıt döndürmek gerçekten çok kolay gerçeği söylemek gerekir se
ciddi bir şekil de isterseniz yapabilirsiniz ... yardıma ihtiyacı olan bana ulaşabilir ..
manyaklik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 01-07-2008, 07:21 PM   #3 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
cennnnn is an unknown quantity at this point

mrb bende telekenizeye merak sardım 1 2 gndr uğaşıyorum bana yardımcı olacak birini arıyorum
cennnnn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 02-07-2008, 12:51 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 52
69 Mesajinıza toplam 378 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
manyaklik is an unknown quantity at this point

ben yardımcı olmaya çalışırım istersen ..
manyaklik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 29-07-2008, 10:47 PM   #5 (permalink)
sp
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sp is an unknown quantity at this point

saf mısın demeyın ama,,ben anlayamadım bu pipet yontemını yanı tam olarak ne yapıcaz?
sp isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 30-07-2008, 12:01 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
59 Mesajinıza toplam 379 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
güllerinperisi has a spectacular aura aboutgüllerinperisi has a spectacular aura aboutgüllerinperisi has a spectacular aura about

ben anladım da ne oldu? enerji benim yanımdan geçmiyor ki.....ha bir gün çıksa da bak buradyım dese gece gündüz ugraşacagım...sonuç boşuna
güllerinperisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 18-12-2008, 11:32 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 11
6 Mesajinıza toplam 36 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ıssız is an unknown quantity at this point

Bi ara bende uğraşmıştım.Kağıt iğnenin üstünde dönüyor dönüyor dönüyor o kadar :) pek bi faydasını göremedim..
ıssız isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 09-04-2009, 04:09 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
20 Mesajinıza toplam 88 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cradlestone is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: basitçe kağıt döndürme

ben ilk denemem de sonuç aldım hem pipet hem kağıt ikisini de yaptım dönmeler oldu ama ellerle yaptığım için acaba ellerin ne kadar etkisi var acaba ellerin hareketinden dolayımı oluyo:S
cradlestone isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler

Bookmarks

Seçenekler
Stil