Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telekinesis (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telekinesis/)
-   -   basitçe kağıt döndürme (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telekinesis/2273-basitce-kagit-dondurme.html)

MaviTürkü 13-10-2007 10:47 PM

basitçe kağıt döndürme

merhaba arkadaşlar telekinezide ilk adım kağıt döndürme olayıdır.hiç yapmamış veya yeni başlamış arkadaşlarla sonucunu hemen görüp motive olmalarını sağlicak bi teknik paylaşmak isterim.bunu pipettede deneyebilirsiniz sonuç vercektir.

düzeneğimizi hazırlıyoruz (kağıdı iğneye batırmıyoruz sadece üzerine koyuyoruz) veya pipetimizi alışılmış olarak bir ampülün üstüne koyuyoruz.rahatlıyoruz ve konsantre oluyoruz.ellerimizi kağıdın veya pipetin iki yayına koyuyoruz (üstten işaret veya orta parmaklarımızı birleştirirsek daha hızlı sonuç alırız) ve konsantre olmuş bi şekilde bekliyoruz .bir müddet sonra kendiliğinden dönmeye başlicaktır.döndüğünü görmek bize ilerki aşamalar için moral ve motivasyon vercektir.bu teknik sadece kafasında dönermi acaba diye şüphe olanlara içlerinde cevap bulma imkanı vercektir.günde yarım saat yararlı çalışmalarla herkes telekinezi yapabilir.tabiki söylediğim gibi bu teknik sadece ilk baştaki soruları yenmek içindir.elbette kağıdın veya pipetin dönmesi hiçbirşey ifade etmez gördüğünüz gibi hiçbirşey düşünmedende enerjiniz kendi kendine onu çevirir,bizim hedefimiz kağıdın veya pipetin istediğimiz zaman istediğimiz yere dönmesi olmalıdır.

sevgiler..

manyaklik 27-06-2008 01:30 AM

Ynt: basitçe kağıt döndürme

evet uzun süredir telekinezi ile ilgilenmekteyim ve kağıt döndürmek gerçekten çok kolay gerçeği söylemek gerekir se
ciddi bir şekil de isterseniz yapabilirsiniz ... yardıma ihtiyacı olan bana ulaşabilir .. derty hismiley

cennnnn 01-07-2008 07:21 PM

mrb bende telekenizeye merak sardım 1 2 gndr uğaşıyorum bana yardımcı olacak birini arıyorum

manyaklik 02-07-2008 12:51 AM

ben yardımcı olmaya çalışırım istersen .. ark5

sp 29-07-2008 10:47 PM

saf mısın demeyın ama,,ben anlayamadım bu pipet yontemını agl34 yanı tam olarak ne yapıcaz?

güllerinperisi 30-07-2008 12:01 AM

ben anladım da ne oldu? sad456 enerji benim yanımdan geçmiyor ki.....ha bir gün çıksa da bak buradyım dese gece gündüz ugraşacagım...sonuç sadanim boşuna

ıssız 18-12-2008 11:32 PM

Bi ara bende uğraşmıştım.Kağıt iğnenin üstünde dönüyor dönüyor dönüyor o kadar :) pek bi faydasını göremedim..

cradlestone 09-04-2009 04:09 PM

Cevap: basitçe kağıt döndürme

ben ilk denemem de sonuç aldım hem pipet hem kağıt ikisini de yaptım dönmeler oldu ama ellerle yaptığım için acaba ellerin ne kadar etkisi var acaba ellerin hareketinden dolayımı oluyo:S

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:04 PM.