Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Tartışma Fikir Telakisi

Uyarılar

_The Secret_ Hayal panosu işe yaradı mı?

Serbest Kürsü ve Tartışma Fikir Telakisi _The Secret_ Hayal panosu işe yaradı mı? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Henüz kendime hayal panosu yapmadım.En yakın zamanda yapmayı düşünüyorum da...açıkçası biraz dalga geçilmekten korkuyorum.:( 1 günlük çalıştığım işin fotoğrafını çoğalttırdım.Fotoğrafın Üzerine de 800.00 ytl yazdım wave bakalım ne olacak.Her sabah ilk dikkatimi çeken bu oluyor:)) Ama daha kapsamlı bir şeyler ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tartışma Fikir Telakisi telkin cd indir izle İstanbul Tartışma Fikir Telakisi nerededir kimdir Tartışma Fikir Telakisi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tartışma Fikir Telakisi hipnoz Tartışma Fikir Telakisi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tartışma Fikir Telakisi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tartışma Fikir Telakisi kuantum düşünce kitap haberi

_The Secret_ Hayal panosu işe yaradı mı?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-05-2008, 11:28 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
60 Mesajinıza toplam 268 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaprakk will become famous soon enoughyaprakk will become famous soon enough
Standart _The Secret_ Hayal panosu işe yaradı mı?

Henüz kendime hayal panosu yapmadım.En yakın zamanda yapmayı düşünüyorum da...açıkçası biraz dalga geçilmekten korkuyorum.:(

1 günlük çalıştığım işin fotoğrafını çoğalttırdım.Fotoğrafın Üzerine de 800.00 ytl yazdım wave bakalım ne olacak.Her sabah ilk dikkatimi çeken bu oluyor:))

Ama daha kapsamlı bir şeyler yapacağım:))

Ben en rahatsız eden konu şu oluyor.hayal kurduktan hemen sonra aklıma olumsuz düşünceler geliyor:((

Hayallerim gerçekleşse de böyle olsam:D

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yaprakk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2008, 12:35 AM   #2 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of
Standart Ynt: _The Secret_ Hayal panosu işe yaradı mı?

şimdi yaptıklarımı yazayım:
Tam olarak istediğim bir iş,var ,iş beyaz önlükle laboratuarda çalışma gerektiriyor,üniversitede laboratuarda beyaz önlükle gülerken çekilmiş fotografımı buldum,hemen onun yanına güzel,mutlu,huzurlu,......(istediğim iş ortamının özellikleri açık ve net şekilde)+çalışmayı istediğim iş sektörü ve o sektörün departmanında çalışıyorum yazdım..

işe yarar değil mi ne dersiniz güzel fikir tam karşımda duruyor monitörün yanında :) ona her baktıgımda çok komik ama gercekçi geliyor :))) gülen yüzümü görünce
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2008, 12:38 AM   #3 (permalink)
Binbaşı

1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Alıntı:
yaprakk Nickli Üyeden Alıntı
Henüz kendime hayal panosu yapmadım.En yakın zamanda yapmayı düşünüyorum da...açıkçası biraz dalga geçilmekten korkuyorum.:(

1 günlük çalıştığım işin fotoğrafını çoğalttırdım.Fotoğrafın Üzerine de 800.00 ytl yazdım wave bakalım ne olacak.Her sabah ilk dikkatimi çeken bu oluyor:))

Ama daha kapsamlı bir şeyler yapacağım:))

Ben en rahatsız eden konu şu oluyor.hayal kurduktan hemen sonra aklıma olumsuz düşünceler geliyor:((

Hayallerim gerçekleşse de böyle olsam:D

olacağız yaprakcım olacağız ..birbirimize destek olup sinerji yaratalım,senin mesajın okuyunca guc buldum ve aklıma bu fikri geldi super
sen :
ben:

asla vazgecmiyoruz anlaştık mı

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Alt 28-05-2008, 07:58 AM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
49 Mesajinıza toplam 134 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ganesha is an unknown quantity at this point

Harikasınız super
Alt 06-06-2008, 11:58 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

disik82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
89 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
disik82 is an unknown quantity at this point

:)
disik82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2008, 05:59 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point

yaprakcım dün bir kaitapta okudum direk aklıma sen geldin.örenği iş çekmek üzerine vermişlerdi...kitapta şöyle diyordu bir şeyi çok istememizde 'kıtlık bilinci'ni oluşturabilirmiş.yani istemek değil evet böyle bir işte çalışıyorum havasıyla yaşayacağız.anlatamadığımın farkındayım ama düşün ki istediğin işi buldun ruh halin nasıl olur.yüzün nasıl olur ilşkilerin nasıl olur.ruh halin işte o ruh haliyle yaşantına devam etmen gerekiyor.yani dileğe yoğunlaşamakta sanırım ters tepebiliyor.eminin bu konuyu daha iyi açıklayacak biri benım bu yazdıklarımı tamamlamak için yardıma koşacaktır benim anldığım kadarıyla( yanlıştada olabilir) çekim yasası sen zaten sahıpsen sana verıyor ..senin olanı sana verıyor senın çok istediğini değil..yaprakcım tüm kalbimle iş bulmanı diliyorum.sen ne üzerine iş arıyorsun.bıyolg yada kimyacısın sanırım?
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2008, 08:31 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
60 Mesajinıza toplam 268 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaprakk will become famous soon enoughyaprakk will become famous soon enough

Gönderen: burcu-tkn
Alıntı Ekle
Alıntı Ekle
"yaprakcım dün bir kaitapta okudum direk aklıma sen geldin.örenği iş çekmek üzerine vermişlerdi...kitapta şöyle diyordu bir şeyi çok istememizde 'kıtlık bilinci'ni oluşturabilirmiş.yani istemek değil evet böyle bir işte çalışıyorum havasıyla yaşayacağız.anlatamadığımın farkındayım ama düşün ki istediğin işi buldun ruh halin nasıl olur.yüzün nasıl olur ilşkilerin nasıl olur.ruh halin işte o ruh haliyle yaşantına devam etmen gerekiyor.yani dileğe yoğunlaşamakta sanırım ters tepebiliyor.eminin bu konuyu daha iyi açıklayacak biri benım bu yazdıklarımı tamamlamak için yardıma koşacaktır benim anldığım kadarıyla( yanlıştada olabilir) çekim yasası sen zaten sahıpsen sana verıyor ..senin olanı sana verıyor senın çok istediğini değil..yaprakcım tüm kalbimle iş bulmanı diliyorum.sen ne üzerine iş arıyorsun.bıyolg yada kimyacısın sanırım?"

hımm anladım söyledilerini.tşk ederim:)

ben iktisat fakültesini bitirdim. biyolog ,kimyacı nerden çıktı dusun
yaprakk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2008, 10:50 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point

aklımda pamuğun sözleri kalmıs o kendisini labratuarda önlükle falan hayal ettğini yazınca karıştırmışım pardon...
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2008, 07:21 PM   #9 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
burcu-tkn Nickli Üyeden Alıntı
aklımda pamuğun sözleri kalmıs o kendisini labratuarda önlükle falan hayal ettğini yazınca karıştırmışım pardon...
heheue evet canımcım o benim ,olsun yeter ki hepimizin istekleri bizi bulsun ,düzeltiyorum hemen ,hayal ablanın da dediği gibi (onun meditasyonunu çok seviyorum ve sözleri dinleye dinleye çok aklıma yer etti:)
" zaten enerjisine sahip olduğumuz varlığın maddesi ile buluşmak " super
aklıma lost dizisi geliyor bazen buçekim yasasını mantığıma oturtmak ve isteklerimin çoşkusunu daha konsantre olarak yaşamak için; zamanda yolculuk kavramı aslında zamanın 4. boyut olduğunu(hani matematik uzay geometride yer belirten koordinatlar vardır: x ; y ;z (3 adet ) bilim adamları (özellikle einstein) hep araştırmış ve ispatlamaya çalışmıştır..örneğin zamanda geri veya ileri gitmek konumumuzu değiştirir aslında her ne kadar aynı yerde otursak,bulunsak da ...daha kolay anlamak için,uzayda örneğin sadece çok ama çok küçük ışıklarını görebildiğimiz o yıldızların ışıkları bize milyonlarca yıl sonra ancak ulaşabiliyor..aramızda o kadar mesafe var ki..şimdi bu cümlede geri mantıkla gidelim;bize ulaşan o küçük yıldızların ışıkları onların aslında milyonlarca yıl önce yaydıkları ışıklar ! ne heyecanlı değil mi analiz edince aslında biz onların şu an itibariyle yaydıkları ışıkları göremiyoruz ,bunu da ancak bizden milyonlarca yıl sonra dünyamızdan uzaya bakanlar görecek
O yüzden ben düşünüyorum ki ,bizim şu an imgelediğimiz ve "aslında sahip olduğumuz" işimiz/paramız/arabamız/eşimiz bize gelecekten enerjilerini ışıklarını gönderiyorlar.bunu bir an için hissedin,düşünün,ne kadar heyecan verici değil mi? biz onların enerjileriyle ışıklarıyla buluştuk,şimdi maddesel olarak buluşmamız an meselesi.Bu da olacak ,zaten enerjisine sahip olduğumuz bir öz ,maddesi ile buluşmak için bize gelecek ay içimden geldi yazmak arkadaşlar
şimdi o günü güzelce,sabırla bekleyelim,sakın vazgecmeyelim,birbirimize destek olalım
Herkese sevgilerimi gönderiyorum

-- Dr.Mikao Usui --
Alt 04-07-2008, 10:54 AM   #10 (permalink)

8 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pusulam is an unknown quantity at this point

hayır. meraaımdan işe yarayacak mı diye deneyeyim dedim. ne zamandır aklıma geldikçe kivi hayal ediyorum daha televizyonda dahi görmedim.
pusulam isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks